خبر

 • تک بورد - بررسی: Androids یک آهنگ تفسیری توسعه دهندگان برای دوران Android 1.0 است

  بررسی: Androids یک آهنگ تفسیری توسعه دهندگان برای دوران Android 1.0 است
  12 روز و 16 ساعت قبل

  کتاب جدیدی از Googler Chet Haase نگاهی داخلی به توسعه Android دارد.

  خواندن بیشتر

  گزیده: چگونه Google اندروید را خریداری کرد - بر اساس گفته های افراد در اتاق اندروید به عنوان یکی از مهمترین پروژه های نرم افزاری در تاریخ ثبت خواهد شد. امروزه سه میلیارد دستگاه Android فعال شگفت انگیز وجود دارد و این تعداد هر روز بیشتر می شود. سیستم عامل نحوه دریافت اعلانات تلفن همراه را متداول کرد ، پیشگام مدل فروشگاه برنامه های مدرن بود و هنگام راه اندازی ناوبری Google Maps ، اساساً کل صنعت GPS شخصی را از بین برد. من بعنوان Android Historian ساکن Ars ، از شنیدن اینكه Chet Haase ، یكی از اعضای قدیمی تیم اندروید در داخل گوگل ، در حال نوشتن كتابی است كه جزئیات مربوط به روزهای اولیه توسعه اندروید را به تصویر می كشد ، بسیار هیجان زده شدم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اندروید را از خارج مستند کنیم ، اما این چیزی نیست که آنچه توسعه دهندگان واقعی به ما می گویند.

  Androids: تیم سازنده سیستم عامل اندروید کتاب جدید Haase است و پر از داستانهای عمیق افرادی است که Android را ساخته اند. هاس از سال 2010 در تیم اندروید فعالیت می کرد و به طور مرتب یک کانال اصلی بین مردم و هر آنچه تیم اندروید روی آن کار می کرد بوده است. او غالباً در Google I/O روی صحنه می رود تا میزبانی مشترک آدرس اصلی Android State of the Union را بر عهده بگیرد: سخنرانی "چه چیزهایی در Android جدید است" ، که شامل تمام اطلاعیه های توسعه دهندگان جدید است. او پادکست هفتگی "Android Developers Backstage" را میزبانی می کند و سپس کار روزانه خود را به عنوان یک مهندس واقعی در تیم گرافیک Android انجام می دهد.

  Androids: تیم سازنده سیستم عامل Android [توسط Chet Haase]

  $ 10 در آمازون $ 10 در Google Play (Ars Technica ممکن است برای فروش از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته غرامت دریافت کند.) از آنجا که Haase در تیم Android است ، طبیعتاً دسترسی بی سابقه ای به تیم Android دارد و کتاب او دارای ده ها عضو تیم Android است که شرح حال اولیه را شرح می دهد. روزها شبیه بود Haase و تیمش توانستند تعدادی عکس قدیمی را نیز کشف کنند ، بنابراین در طول کتاب مهندسان اندروید را مشاهده خواهید کرد که در ایستگاه هایی با سرعت بالا ، تعداد زیادی تجهیزات آزمایش و نمونه های آزمایشی عجیب کار می کنند.

  Androids گنجینه ای از اطلاعات است. در حالی که هر ذره از اطلاعات اولیه اندروید در حال حاضر در اینترنت فهرست بندی شده است (خوش آمدید) ، صفحه به صفحه این کتاب به طور اتفاقی اطلاعات اندروید را که قبلاً دیده نشده است ، قرار می دهد. اگر می خواهید طعم خود را بچشید ، ما فصل های چهارم و پنجم کتاب را مجدداً منتشر کردیم و این دو فصل به تنهایی حاوی تصویری از نسخه ی نمایشی اولیه اندروید در تلفن تلنگر Cingular است (Cingular در ادامه نام تجاری خود را "AT&T Wireless" تغییر می دهد. در سال 2007) ، بخشی از ارائه سرمایه گذاران Android Inc و اطلاعات مربوط به خرید Google. تقریباً هیچ کدام از این موارد قبلاً عمومی نبوده است و کل کتاب به این شکل است. اگر بخواهم کل کتاب را برای اطلاعات حذف کنم ، بی ادبی خواهد بود ، اما Androids می تواند هفته ها داستان در چرخه اخبار فناوری پشتیبانی کند یا در بدترین حالت چندین مقاله ویکی پدیا را تجدید نظر کند. (اگر هرکدام از شما افراد اندرویدی در خارج از کشور دارای این موارد بیشتر هستید ، لطفاً به اشتراک بگذارید!)

  تبلیغات

  این کتاب شامل زمان قبل از Google Android Inc می شود ، زمانی که این شرکت سیستم عامل دوربین را به VC ها ، Android نزدیک می کرد. خرید Inc توسط گوگل و راه اندازی Android 1.0. فقط گاهی اوقات بیش از این قدم به آینده می گذارد. فصل های اولیه فقط موجی از نوستالژی برای مدیران قدیمی فناوری است.

  این کتاب تیم اندروید دوران 2006 را ترکیبی از جانبازان شرکت های قبلی اندی روبین بنیانگذار اندروید-Danger Inc و مایکروسافت-توصیف می کند. بخش WebTV - همراه با افرادی از Palm و خرید BeOS توسط آن. تجربه زیادی در زمینه ایجاد سیستم عامل در شرکت وجود داشت ، و در روزهای اولیه ، تیم همیشه در مورد تصمیمات اصلی طراحی در یک صفحه نبود. جناح های درون تیم اندروید اغلب تقریباً در خطوط سابقه اشتغال تجزیه می شوند: Danger versus BeOS/PalmSource در مقابل Microsoft/WebTV. روش انجام چه کارهایی باید برنده شود؟ آیا تیم باید محصولی با محدوده وسیع بسازد یا بستری انعطاف پذیرتر؟ آیا برنامه ها باید به زبان C ++ یا جاوا نوشته شوند؟ ارتباطات چند وظیفه ای و برنامه به برنامه چقدر پیچیده باید باشد؟

  همانطور که در قوطی می گوید ، این کتاب بسیار در مورد افرادی است که اندروید را ساخته اند. شما برای اعضای تیم هر بخش Android اطلاعات بیوگرافی و پشتوانه دریافت خواهید کرد ، خواهید آموخت که چگونه آنها به Android راه پیدا کرده اند و از برخی از داستانهای جنگی شخصی خود و کارکردهای اداری آنها از زمان کار بر روی سیستم عامل لذت خواهید برد. اگر تا به حال فیلم های توسعه دهنده مانند چت های Google I/O را تماشا کرده اید ، بسیاری از نام های آشنا را خواهید دید ، از جمله مصاحبه کنندگان مکرر Ars مانند دیو برک و ایلیان مالچف. همچنین شنیدن احترام تمام کارکنان به مهندس چارچوب اندروید ، دیان هکبورن ، که در کتاب به عنوان "یک ابرقهرمان" توصیف شده است ، مفرح است. شاید بزرگترین تعریف و تمجیدی که می توانید انجام دهید ، او اولین فردی بود که هاس برای این کتاب با او مصاحبه کرد. تسخیر جهان بسیاری از داستانهای جنگ از آن زمان باورنکردنی است. برخی از موارد مورد علاقه این است که دستگاه راه اندازی ، HTC T-Mobile G1 ، دارای یک درایور صدا بود که اگر سعی کنید چندین فایل صوتی را همزمان پخش کنید ، خراب می شود. بنابراین یک سیستم فرعی اندروید به نام "AudioFlinger" به سرعت نوشته شد تا همه درخواستهای صوتی ورودی را جمع آوری کرده و آنها را در یک جریان صوتی واحد ادغام کند ، که برای کارکردن دستگاه راه اندازی کوچک کافی بود. گوهر دیگر این است که یک اسکریپت آزمایشی به نام "میمون" به طور تصادفی روی عناصر UI ضربه می زند تا اشکالات خراب را پیدا کند ، اما یک روز شخصی به دفتر آمد تا متوجه شود که اسکریپت 911 را شماره گیری کرده است. هکربورن عملکرد "isUserAMonkey ()" را به مدیر فعالیت Android برای جلوگیری از انجام اسکریپت آزمایش از انجام اقدامات نامطلوب مانند این ، اما نام عجیب و غریب و اسناد و مدارک نامناسب این مورد را به منبع مشترک سوالات در جامعه اندروید تبدیل کرد. اگر صادق باشیم ، من هنوز مطمئن نیستم که آیا استفاده واقعی از "isUserAGoat ()" در مدیر کاربر وجود دارد یا چرا مدیر حسگر برای گرانش در ستاره مرگ ارزش دارد. (من گمان می کنم اینها هم تقصیر افراد BeOS است.)

  تبلیغات

  همچنین خواندن مکان تیم Android در Google جالب بود. در روزهای اولیه در غول جستجو ، اندروید آنقدر محرمانه بود که قبل از اینکه به مردم بگوید اندروید در واقع چه می کند ، باید افراد را به خدمت بگیرد. چندین نفر که از Google نقل مکان کردند توضیح می دهند که فرهنگ چقدر متفاوت بود و چگونه اندروید احساس می کرد که به شرکت دیگری منتقل شده است ، حتی اگر بخشی از Google باشد. به نظر می رسد حداقل بخشی از آن فرهنگ تا به امروز باقی مانده است ، زیرا گوگل سابق مانند استیو یگ نیز اندروید را مانند یک شرکت کاملاً جدا توصیف کرده است.

  اندرویدها: تیم سازنده سیستم عامل اندروید هم اکنون در کتابفروشی های مختلف به فروش می رسد. اگر شما از افرادی هستید که به آهنگ های تفسیری کارگردان فیلم گوش می دهید ، این اساساً این است ، اما برای Android 1.0 و نسخه های قبلتر. این یک خواندن سرگرم کننده برای متخصصان فناوری است و واقعاً تنها راهی است که می توانید در پشت صحنه ببینید Android در حال توسعه چگونه بود.

خبرهای دیگر از ابزارها