خبر

 • تک بورد - بررسی اپل واچ سری 7: این سری 6 است (با صفحه نمایش کمی بزرگتر)

  بررسی اپل واچ سری 7: این سری 6 است (با صفحه نمایش کمی بزرگتر)
  9 روز و 19 ساعت قبل

  هنوز بهترین ساعت هوشمند — اما ارتقاء تدریجی است.
  یکی از قدیمی ترین شکایات در مورد فناوری جدید این است که تا زمانی که آن را دریافت کنید، منسوخ شده است. اما امسال، دارندگان اپل واچ سری 6 می توانند نفس راحتی بکشند، زیرا اپل واچ سری 7 اساساً همان دستگاهی است که فیس لیفت (تا حد زیادی نامحسوس) دارد.

  ادامه مطلب

  بررسی اپل واچ سری 6: هنوز بهترین ساعت هوشمند است، اما ردیابی وجود ندارد. اما این سالی است که بالاخره یک ساعت اپل دریافت می کنیم که در کمتر از یک ساعت به طور کامل شارژ می شود. و این به این معنی است که سرعت 10 یا 30 دقیقه شارژر بسیار فراتر می رود. اپل همچنین برای اولین بار مقاومت در برابر گرد و غبار IPX6 را به همراه سه رنگ جدید به ساعت معرفی کرد.

  اوه، و یک گزینه صفحه کلید کامل QWERTY برای ورودی متن وجود دارد.

  با این وجود، اپل واچ همچنان مجهزترین و با پشتیبانی گسترده ترین ساعت هوشمند موجود در بازار است. علیرغم آرایه سنسورهای سطح بالای آن (ضربان قلب، ECG، اکسیژن خون، GPS)، هنوز بهترین ردیاب تناسب اندام نیست. اما ادامه کار اپل بر روی اشتراک پولی تناسب اندام خود، Apple Fitness+ (که به اپل واچ نیاز دارد)، مورد قانع کننده تری برای توانایی ساعت در بهبود سلامت شما ایجاد می کند.

  صفحه نمایش قوی تر، نمایشگر بزرگتر و صفحه کلید QWERTY

  https://techbord.com بررسی اپل واچ سری 7: این سری 6 است (با صفحه نمایش کمی بزرگتر)

  سری اپل واچ s 7

  از 399 دلار در اپل از 390 دلار در آمازون (Ars Technica ممکن است برای فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته غرامت دریافت کند.) سری 7 بزرگترین تغییر فیزیکی را در اپل واچ از زمان معرفی سری 4 به ما می دهد. . درست مانند سری 4، سری 7 اندازه قاب ساعت را افزایش می دهد تا صفحه نمایش گردتر و گسترده تر را در خود جای دهد. در این مورد، سری 7 تنها یک میلی متر بزرگتر است و اکنون در گزینه های 41 میلی متری و 45 میلی متری ارائه می شود. از بند ساعت های هم اندازه سری 4 و بالاتر استفاده می کند. سری 7 نسبت به سری 6 20 درصد مساحت صفحه نمایش بیشتری دارد، اما نه اندازه صفحه نمایش و نه افزایش اندازه بدنه قابل توجه نیست.

  مطمئناً، اگر سری 6 در کنار سری 7 دارید، و شما یک صفحه ساعت با رنگ روشن تنظیم کنید، سپس می‌توانید ببینید که در آن حاشیه‌های صفحه بیشتر از قبل به قاب می‌روند. اما این امر کمی تجربه پوشیدن، استفاده یا نگاه کردن به اپل واچ شما را تغییر می دهد، به خصوص اگر از صفحه ساعت مشکی استفاده می کنید.

  اپل ادعا می کند که این گسترش بسیار جزئی صفحه نمایش، معرفی یک ساعت QWERTY کامل را تسهیل کرده است. صفحه‌کلید برای ورودی متن، و همچنین بسط آن، دکمه‌های کمی بزرگ‌تر و سه اندازه فونت بزرگ‌تر را می‌دهد. اما اگر کیبورد موجود بود، نمی‌توانید مرا متقاعد کنید که سری 6 برای کیبورد خیلی بزرگ است. که نیست. تبلیغات

  انتخاب پیام در اپل واچ با روش مورد علاقه من برای ارسال پیامک فاصله زیادی دارد (همچنین می توانید روی صفحه کلید بکشید). اما بهتر از کشیدن هر حرف است. صفحه کلید کار را انجام می دهد و این کار را با دقت مناسب انجام می دهد. اپل می گوید که از رفتار تایپ کردن در ساعت یاد می گیرد تا عملکرد متن پیش بینی را آموزش دهد. هیچ اطلاعاتی از صفحه کلید آیفون شما وارد این آموزش نمی شود. جابجایی مکان نما با تاج دیجیتالی یک ویژگی ساده و مفید است. اکنون ارسال یک پاسخ GIF نیز خوب است، اما اینها به برنامه پیش‌فرض #images محدود می‌شوند. هیچ کلاینت شخص ثالثی مانند Giphy در حال حاضر پشتیبانی نمی شود.

  در اجرای این فیس لیفت، اپل هندسه صفحه نمایش را نیز بهینه کرد. اپل می‌گوید سری 7 با 40 درصد حاشیه‌های نازک‌تر و پایین‌تر صاف‌تر، دوام خود را بهبود بخشیده است و این صفحه‌نمایش را «مقاوم‌ترین صفحه نمایش» می‌نامد.

  خود صفحه‌نمایش نیز از طریق نرم‌افزار ارتقای فنی جزئی دریافت کرده است. . هنگامی که در حالت همیشه روشن است، سری 7 بسته به شرایط نوری و صفحه ساعت نمایش داده شده می‌تواند تا 70 درصد روشنایی بالاتری را با مچ دست پایین نمایش دهد.

  1000 نیت در فضای باز و حداکثر 500 نیت در فضای داخلی روشنایی همچنان به قوت خود باقی می ماند، اما روشنایی مچ به پایین اکنون به صورت الگوریتمی برای دستیابی به دید بهتر بهینه شده است. با نگاهی به سری‌های 6 و سری 7 مچ‌دار، کنتراست روشنایی بدون زیاده‌روی قابل‌توجه است. این تفاوت در خارج از منزل در طول تمرینات روزانه (یا حتی شبانه) حتی بیشتر محسوس است.

خبرهای دیگر از گجت ها