خبر

 • تک بورد - برخی از ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام مورد علاقه ما برای جمعه سیاه به فروش می‌رسند

  برخی از ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام مورد علاقه ما برای جمعه سیاه به فروش می‌رسند
  14 روز و 11 ساعت قبل

  بسیاری از انتخاب‌های برتر پوشیدنی ما تخفیف‌های زیادی را در این هفته مشاهده می‌کنند.
  رگبار جمعه سیاه در حال اوج‌گیری است. ما فهرست بزرگی از بهترین معاملاتی را که می‌توانیم به‌طور کلی پیدا کنیم، تهیه می‌کنیم، اما در میان انبوه تخفیف‌هایی که تاکنون وجود داشته است، تعداد زیادی از معاملات ارزشمند را در ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام که دوست داریم و قبلاً توصیه کرده‌ایم، مشاهده کرده‌ایم.

  ادامه مطلب

  بهترین ساعت‌های هوشمند برای هر نوع کاربری، اکثر انتخاب‌هایی که از راهنمای اخیراً به‌روزرسانی‌شده ما برای بهترین ساعت‌های هوشمند انتخاب کرده‌اند، تخفیف‌های خوبی را برای فصل خرید تعطیلات می‌بینند، بنابراین برای کمک به آن‌ها به امید اینکه بتوانیم یک نوع پوشیدنی جدید را از طریق نویز دریافت کنیم، چند مورد دلخواه را که ارزش توجه شما را دارند در زیر برجسته کرده ایم.

  Ars Technica ممکن است برای فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته، غرامت دریافت کند.

  Apple Watch SE بهترین جایگزین ارزان‌قیمت برای سری 7 است.The Apple Watch SE is the best low-cost. جایگزینی برای سری 7.Apple

  Apple Watch SE با قیمت 219$ (279$) در Amazon, Target, Best Buy

  ادامه مطلب

  h3> بررسی اپل واچ سری 7: زمان یک ارتقای جزئی است Apple Watch Series 7 در صدر لیست ما به عنوان بهترین ساعت هوشمندی است که می توانید بخرید، اما Apple Watch SE بهترین گزینه بعدی است. هیچ کدام از اینها بهترین ردیاب تناسب اندام موجود نیستند، اما هر دو بیش از 50 حالت مختلف ردیابی فعالیت را ارائه می دهند، از رقص تا دوچرخه سواری الکترونیکی و همه چیز در این بین. نکته اصلی در اینجا، سازگاری گسترده برنامه های WatchOS است که اکثر، اگر نه همه، برنامه های ساعت هوشمند محبوب را مستقیماً به مچ دست شما می آورد. اگرچه فاقد نمایشگر همیشه روشن و ویژگی‌های بهداشتی پیشرفته‌تر (پشتیبانی الکتروکاردیوگرام (ECG)، نظارت بر اکسیژن خون) سری 7، GPS اپل واچ SE، LTE اختیاری و حافظه موسیقی است، همچنان آن را به دستگاهی تبدیل می‌کند که می‌توانید با اطمینان از آن استفاده کنید. گوشی خود را در خانه بگذارید

  این معامله بهترین قیمتی را که تا به امروز برای SE دیده‌ایم به ارمغان می‌آورد. متأسفانه، تا زمان نگارش این مقاله، هنوز شاهد معاملات قابل توجهی در مورد سری 7 رده بالاتر نبوده‌ایم.

  Fitbit's Sense دارای تمام حسگرهایی است که می‌توانید در یک ردیاب تناسب اندام و بینش‌های عمیق‌تر سلامتی بخواهید. و راهنمایی نسبت به اپل واچ ها، به خصوص با عضویت پریمیوم Fitbit.Enlarge / Fitbit's Sense دارای تمام حسگرهایی است که می توانید در یک ردیاب تناسب اندام و بینش های عمیق تر سلامتی بخواهید و راهنمایی نسبت به اپل واچ ها، به خصوص با عضویت ممتاز Fitbit. Corey Gaskin / Ars Technica

  Fitbit Sense برای 200 دلار (270 دلار) در Amazon, Target, Best Buy

  Fitbit's Sense دومین ساعت هوشمند غیر اپل مورد علاقه ما است. با ECG، GPS، EDA (فعالیت الکترودرمال، برای اندازه‌گیری استرس)، SpO2 (اکسیژن خون)، و سنسور مورد نیاز ضربان قلب، همه چیز حیاتی شما را پوشش می‌دهد. همه اینها همان حسگرهایی هستند (به علاوه یک، EDA) که اپل واچ سری 7 دارد، و همچنین با شش ماه Fitbit Premium ارائه می شود. ما هنوز Sense را بهترین ردیاب تناسب اندام خالص نمی دانیم: شما نمی توانید موسیقی را روی آن ذخیره کنید، و ردیابی فعالیت می تواند کمی بیش از حد غیر منتظره و تا حدودی گمراه کننده باشد.

  تبلیغات

  که گفته شد، داشتن سازگاری در دستگاه‌های اندروید و آیفون و مجموعه‌ای از سنسورهای سلامتی پیشرو در بازار، Sense را به یک خرید خوب با قیمت معمولی‌اش و معامله قانع‌کننده‌تر با قیمت 200 دلار تبدیل می‌کند - پایین‌ترین قیمتی که ما برای آن دنبال کرده‌ایم.

  https://techbord.com برخی از ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام مورد علاقه ما برای جمعه سیاه به فروش می‌رسندEnlarge / Fitbit Charge دارای تمام سنسورهای برتر است -line Sense در شکلی متفاوت. Fitbit/Google

  Fitbit Charge 5 به قیمت 130$ (175$) در Amazon, Target, Best Buy

  Fitbit Charge 5 بهترین دستگاه با ارزش این شرکت، و این قیمت به 130 دلار کاهش یافت - پایین‌ترین قیمت از زمان عرضه - آن را به یکی از بهترین ردیاب‌های تناسب اندام تبدیل می‌کند، اگر نه، با این قیمت. این دستگاه همچنین شامل شش ماه خدمات حق بیمه Fitbit برای تمرینات بیشتر، بینش و نکات سلامتی است. این شارژر دارای همه حسگرهای مشابه Fitbit Sense (EDA، ECG، SpO2، GPS، HR) است اما به شکل مستطیل شکل تری عرضه می شود. شما نمی توانید موسیقی را کنترل کنید یا از دستیارهای صوتی مانند آنچه می توانید در Sense استفاده کنید، استفاده کنید، اما اگر سبک Charge 5 را دوست دارید، 130 دلار مانعی برای ورود به این سطح از ردیابی و عملکرد ساعت هوشمند است.

  https://techbord.com برخی از ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام مورد علاقه ما برای جمعه سیاه به فروش می‌رسندEnlargeCorey Gaskin

  Fitbit Luxe برای (150 دلار) در Amazon, Target, Best Buy

  Fitbit Inspire 2 برای 60$ (95$) در Amazon, Target, Best Buy

  The Fitbit Luxe برای پول من یکی از زیباترین ردیاب های تناسب اندام موجود است، مخصوصاً با لوازم جانبی دستبند گورجانا که به صورت جداگانه فروخته می شود. این در اصل یک Fitbit Inspire 2 عروسکی با نصف عمر باتری است - پنج روز، در مقابل 10 در Inspire. دلیل اصلی این اختلاف باتری، نمایشگر پر جنب و جوش OLED Luxe است که برخلاف Inspire 2 در مقیاس خاکستری، تمام رنگی است.

  نه Luxe و نه Inspire 2 دارای GPS داخلی، EDA یا نوار قلب هر دوی آنها فاقد نظارت بر اکسیژن خون هستند، اگرچه Fitbit می گوید که Luxe باید به زودی از آن پشتیبانی کند. صرف نظر از این، Inspire و Luxe ارزش های خوبی برای ردیاب های تناسب اندام معمولی با قیمت 60 و 100 دلار هستند. معامله اول 3 دلار کمتر از بهترین قیمتی است که ما دنبال کرده ایم، در حالی که دومی با پایین ترین قیمت تاریخ مطابقت دارد. تصمیم اصلی که باید بگیرید این است که آیا ظاهر لوکس ارزش افزایش قیمت را برای شما دارد یا خیر.

خبرهای دیگر از گجت ها