مایکروسافت قصد خود را برای ایجاد یک پلت فرم سه بعدی همه جانبه به نام "Mesh ">

خبر

 • تک بورد - با Mesh for Teams، مایکروسافت قصد دارد در سال 2022 فضاهای کاری سه بعدی را برای کارگران راه دور بیاورد.

  با Mesh for Teams، مایکروسافت قصد دارد در سال 2022 فضاهای کاری سه بعدی را برای کارگران راه دور بیاورد.
  23 روز و 10 ساعت قبل

  این مفهوم از تبلیغات اخیر "metaverse" استفاده می کند، اما تنها یک پیشرو است.
  مایکروسافت قصد خود را برای ایجاد یک پلت فرم سه بعدی همه جانبه به نام "Mesh for Teams" برای جلسات مجازی اعلام کرده است. همانطور که از نام آن پیداست، Mesh for Teams بر روی پلتفرم همکاری تیم های موجود این شرکت ساخته شده و ویژگی های واقعیت ترکیبی Microsoft Mesh را پیاده سازی می کند.

  ادامه مطلب

  جان کارمک چند کلمه هشدار دهنده برای متا و برنامه‌های متاورز آن صادر می‌کند که در اوایل امسال اعلام شد، Mesh یک پلت فرم برای جلسات مجازی و سایر گردهمایی‌های مشترک در واقعیت ترکیبی است. -همه اصطلاحی برای واقعیت مجازی، واقعیت افزوده یا هر ترکیبی از این دو) با استفاده از دستگاه‌های مختلفی مانند محصولات هولولنز خود این شرکت و هدست‌های واقعیت ترکیبی ویندوز و غیره. کاربران آواتارهای ثابتی خواهند داشت که به طور دقیق زبان بدن و حالات چهره آنها را منعکس می کند و می توانند در یک محل کار مجازی پرسه بزنند.

  محل های کاری از Mesh for Teams برای دعوت از کارمندان برای ورود به فضاهای کاری سه بعدی یا دو بعدی استفاده می کنند. با نشستن دور یک میز کنفرانس مجازی، کارگران می توانند کارهایی را انجام دهند که در دنیای واقعی امکان پذیر نیست. به عنوان مثال، یک مجری می‌تواند یادداشت‌های خود را در فضای سه‌بعدی نزدیک یک تخته سفید مجازی ببیند، در حالی که کسانی که ارائه را تماشا می‌کنند فقط آنچه را که روی تخته می‌نویسد، می‌بینند.

  این سرویس با برخی از فضاهای کاری از پیش ساخته شده ارسال می‌شود، اما شرکت ها می توانند خود را بسازند و سفارشی کنند، درست مانند کارمندان که می توانند آواتار ایجاد کنند. هیچ یک از اینها در ابتدا به هدست VR نیاز ندارد. کارگران می‌توانند با تلفن‌های هوشمند و رایانه‌های لپ‌تاپ به آن‌ها بپیوندند و فضاهای روی صفحه‌نمایش خود را ببینند.

  طبق پست وبلاگ مایکروسافت در این زمینه، این پلتفرم در ابتدا فقط چهره آواتارها را بر اساس نشانه‌های صوتی متحرک می‌کند. صحبت. اما خیلی زود، مایکروسافت قصد دارد با استفاده از وب‌کم‌ها، برخی از انعکاس‌های اولیه حالات چهره کاربران را به آن آواتارها بیاورد.

  تبلیغات

  ما فناوری‌هایی مانند آن را در ویژگی Animoji اپل برای آیفون‌ها، ابزار جانبی Kinect دیده‌ایم. برای ایکس‌باکس 360 و ایکس‌باکس وان، و حتی در بازی‌های آنلاین چندنفره انبوه از سال‌ها پیش، مانند EverQuest 2. این فناوری همچنین در پلتفرم استریم آمازون توییچ، مانند جنبش VTuber و پخش‌کننده‌های نوآورانه مانند CodeMiko، به‌طور برجسته‌ای به چشم می‌خورد.

  آواتارهای سه بعدی در تماس‌های ویدیویی معمولی نیز می‌توانند در کنار چهره‌های واقعی ظاهر شوند.بزرگنمایی / آواتارهای سه بعدی می توانند در تماس های ویدیویی معمولی نیز در کنار چهره های واقعی ظاهر شوند. مایکروسافت

  اعلام مایکروسافت مملو از ارجاعات به "متاورس" است، که اخیراً با اظهارات قصد مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک که متا شده است، دوباره محبوب شده است. این اصطلاح برگرفته از یک رمان علمی تخیلی با عنوان سقوط برفی است، اگرچه این رمان برخلاف لحن خوش‌بینانه‌ای که متا، مایکروسافت و سایر شرکت‌های فناوری که این موج را رهبری می‌کنند، این ویژگی را با عبارات دیستوپیایی توصیف می‌کند.

  اگرچه زاکربرگ ممکن است اخیراً چرخش به اصطلاح متاورس را اعلام کرده باشد تا حواس خود را از مشکلات عمیق و جدی متا/فیس‌بوک در کسب و کار اصلی آن منحرف کند، مفهومی که او برای قهرمانی انتخاب کرده است (و اینکه مایکروسافت در اینجا نیز فشار می‌آورد) پیش از این حرکت است. اکنون چند سالی است که سرمایه مخاطره‌آمیز به مقدار بی‌سابقه‌ای به استارت‌آپ‌های محل کار با واقعیت ترکیبی سرازیر شده است.

  ادامه مطلب

  بازگشت به Second Life این ایده جدید نیست و در پلتفرم هایی مانند Second Life (که هنوز هم وجود دارد) دیده شد. اما سرمایه‌گذاران و رهبران شرکت بر این باورند که ترکیبی از اثرات اجتماعی و فرهنگی این بیماری همه‌گیر، پیشرفت‌های آینده در فناوری واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و دسترسی، پردازنده‌های قدرتمند تلفن همراه، گسترش کار از راه دور، و برنامه‌های جدید یادگیری ماشینی این ایده را به ارمغان می‌آورند. از یک لایه سه بعدی غوطه ور، پایدار، شبکه ای و متناوب در محل کار که به اندازه کافی طبیعی است که برای کارگران و کارفرمایان جذاب باشد.

  موانع تکنولوژیکی عمده‌ای برای تحقق این چشم‌انداز وجود دارد.

  مش برای تیم‌ها با آنچه زاکربرگ و دیگران برای آینده‌ای دور توصیف می‌کنند، بسیار متفاوت است، که بیشتر مستلزم فناوری هولوگرام و واقعیت افزوده است. برای تجربه‌های طبیعی و راحت‌تر از واقعیت مجازی یا علاوه بر آن. اما این تلاش اولیه مایکروسافت برای سوار شدن بر موج سرمایه‌گذاران و هیاهوی رسانه‌ای در اطراف مفهوم موسوم به "metaverse" است.

  انتظار می‌رود اولین نسخه در سال 2022 در دسترس کاربران Teams قرار گیرد.

خبرهای دیگر از گجت ها