خبر

 • تک بورد - با وجود تغییر حریم خصوصی اپل در iOS ، فیس بوک یک رکورد درآمد آگهی جدید ثبت کرد

  با وجود تغییر حریم خصوصی اپل در iOS ، فیس بوک یک رکورد درآمد آگهی جدید ثبت کرد
  17 روز و 14 ساعت قبل

  مدیر مالی فیس بوک پیش بینی می کند که بدترین وضعیت در آینده فرا نخواهد رسید.
  برای ماه ها ، اپل و فیس بوک به دلیل شفافیت پیگیری برنامه ، یک تغییر روابط عمومی (با تهدیدهای قانونی) ، تغییری در نسخه های اخیر نرم افزار iOS آیفون که اغلب چگونگی کسب درآمد از برنامه های آیفون و برنامه های متمرکز بر تبلیغات را محدود می کنند.

  پیش بینی های عمومی اصلی فیس بوک در مورد تأثیر شفافیت ردیابی برنامه آخرالزمانی بود. اما حتی اگر شفافیت ردیابی برنامه در آخرین سه ماهه فیس بوک (Q2 2021) تأثیرگذار باشد ، این شرکت هنوز رشد عظیمی از درآمد آگهی را به ثبت رسانده است.

  درآمد فیس بوک ، که عمدتا به دلیل تبلیغاتی است که iOS اپل تغییر می دهد. تضعیف می کند ، رشد 56 درصدی نسبت به سال گذشته در Q2 ، انتظارات سرمایه گذار را پشت سر می گذارد. این شرکت روزانه 1.9 میلیارد کاربر فعال و ماهانه 2.9 میلیارد کاربر فعال داشت. به طور متوسط ​​10.12 دلار درآمد به ازای هر کاربر به دست آورد.

  این اولین گزارش درآمد فیس بوک است که در یک چهارم سال ارائه داده است و باید هرگونه تأثیر شفافیت ردیابی برنامه را در خط اصلی شرکت نشان دهد. رشد پنجاه و شش درصدی YOY مطمئناً آخرالزمانی به نظر نمی رسد ، اما مدیر مالی دیوید ونر به سرمایه گذاران گفت که انتظار انتظار یک داستان کم رنگتر را در سه ماه آینده داشته باشند: تغییرات پلتفرم ، به ویژه به روزرسانی های اخیر iOS ، که انتظار داریم تأثیر بیشتری در سه ماهه سوم نسبت به سه ماهه دوم داشته باشد.

  داده ها در مورد نرخ انتخاب کاربر برای ردیابی بسیار متفاوت است. برخی از شرکت ها این رقم را فقط 4 درصد اعلام کرده اند ، اما برخی دیگر نرخ انصراف را تا حدود 30 درصد اعلام کرده اند. و این احتمالاً به برنامه مورد نظر بستگی دارد. در هر صورت ، کاربرانی که شرکت می کنند قطعاً اکثریت نیستند. بیشتر کاربران در صورت درخواست ردیابی نمی شوند. و هر کاربر که این کار را انجام دهد ارزش بسیار کمتری برای فیس بوک دارد ، که باعث می شود بسیاری از پول خود با استفاده از داده های هر کاربر هزینه تبلیغ دهندگان را برای هدف گذاری میکرو آنها و سایر کاربران با ویژگی های مشابه دریافت کند.

  تبلیغات

  در حالی که پیام های اولیه فیس بوک در مورد برنامه رهگیری شفافیت جنگی و وحشتناک بود ، زاکربرگ اخیراً تغییر لحن خود را شروع کرد. وی شروع به استدلال كرد كه این تغییر حتی از برخی جهات حتی می تواند برای فیس بوك مفید باشد.

  خواندن بیشتر چگونگی سیاست جدید شفافیت برنامه ردیابی برنامه اپل چگونه عمل می كند در مورد امروز ، زاكربرگ بیشتر وقت خود را به توصیف چشم انداز خود برای "متاورس" اختصاص داد ، که وی آن را جهت جدیدی برای شرکت معرفی کرد. وی این چشم انداز را به عنوان یک لایه واقعیت ترکیبی از زندگی ما توصیف کرده است که به موجب آن افراد می توانند با روشهای جدید با یکدیگر تعامل و معاشرت کنند ، و از موانع جغرافیایی عبور کنند ، گویی که آنها از یک اتاق به اتاق دیگر قدم می گذارند.

  اما مدیران اپل همچنین یک چشم انداز بلند مدت تا حدودی مشابه را ترسیم کرده اند ، البته با رویکردی کاملاً متفاوت. با مجبور کردن فیس بوک به بازی کردن با قوانین مختلف هدف گذاری تبلیغات ، اپل موقعیت خود را در برابر شرکت رسانه های اجتماعی در هر نبرد آینده در مورد فضای محاسبات واقعیت ترکیبی آینده تقویت کرده است.

  اما حداقل برای این سه ماه ، فیس بوک این کار را نمی کند به نظر می رسد که از زخم خیلی رنج می برد.

خبرهای دیگر از اسباب