خبر

 • تک بورد - با استفاده از Apple Pay Later ، اپل ممکن است یک ضربه دیگر به مدل PayPal بزند

  با استفاده از Apple Pay Later ، اپل ممکن است یک ضربه دیگر به مدل PayPal بزند
  8 روز و 18 ساعت قبل

  اپل قصد دارد راهی دیگر برای وام گرفتن به کاربران آیفون ارائه دهد.
  براساس گزارش جدید در بلومبرگ ، اپل با ویژگی جدیدی که این شرکت در داخل از آن با عنوان "اپل پرداخت بعدا" می کند ، به فراتر از پروژه های فن آوری سنتی ادامه خواهد داد.

  بیشتر بخوانید Apple Card اکنون در دسترس همه دارندگان آیفون های ایالات متحده قرار دارد ، جوایز جدیدی را برای بازگشت پول به شما اضافه می کند با Apple Pay بعداً ، کاربرانی که به صورت خرده فروشی یا خرید آنلاین با Apple Pay انجام می دهند ، گزینه پرداخت به مرور زمان و نه کاملاً را دارند. جلو بر اساس این گزارش ، کاربران برای استفاده از Apple Pay Later نیازی به Apple Card (سرویس کارت اعتباری اخیراً راه اندازی شده این شرکت) نخواهند داشت.

  اپل دو گزینه پرداخت ارائه می دهد. یکی از آنها "اقساط ماهانه اپل پرداخت" نامیده می شود و به شما این امکان را می دهد که وام را با بهره برای مدت طولانی در اقساط ماهانه پرداخت کنید. مورد دیگر که به صورت داخلی "Apple Pay in 4" نامیده می شود ، به کاربران امکان پرداخت هزینه خرید با چهار بار پرداخت بدون بهره هر دو هفته را می دهد.

  کاربران می توانند با پرداخت مبلغ پرداختی ، برنامه های پرداخت خود را پایان دهند. در صورت تمایل و توانایی کامل ، به طور کامل.

  تبلیغات

  منابع بلومبرگ نرخ بهره اپل را که قصد دارد از آن استفاده کند ، به اشتراک نگذاشتند ، و آنها هیچ دیدگاهی درمورد اینکه همه یا فقط برخی از کاربران متقاضی استفاده از آن هستند ، به اشتراک نمی گذارند. خدمات تأیید خواهد شد این منابع گفتند که کاربران از طریق برنامه Wallet در آیفون های خود درخواست می دهند و برای این کار باید کپی شناسنامه خود را به اشتراک بگذارند. آنها همچنین گفتند که یک چک اعتبار در این فرآیند دخیل نخواهد بود.

  این محصول جدید برای اپل به نظر عجیب می رسد ، اما در واقع این آخرین مورد در مورد تعدادی از اقدامات شرکت برای ورود به بازار است. دنیای محصولات مالی مصرف کننده. قابل توجه ترین اقدام این چنینی اپل کارت است ، یک کارت اعتباری دیجیتالی و بدون تماس.

  بعلاوه ، چندین شرکت فناوری رقیب از قبل محصولات مشابه Apple Pay Later را دارند و از آن استفاده می کنند.

  چندین سال گذشته ، اپل سعی کرد با ارائه خدمات جدیدی که باعث افزایش طول عمر مشتریان خود می شود ، فروش آیفون را کند کند. گفته شد ، فروش آیفون با راه اندازی آیفون 12 در اواخر سال گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافت.

  تیم کوک ، مدیر عامل شرکت اپل ، بارها به خدمات این شرکت (Apple Card ، iCloud ، Apple Music) و پوشیدنی ها (Apple ، AirPods) مشاغل را به عنوان پیشاهنگ رشد در شرکت در آینده قابل پیش بینی مشاهده کنید.

خبرهای دیگر از اسباب