خبر

 • تک بورد - بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد می‌گوید که به فکر کناره‌گیری است

  بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد می‌گوید که به فکر کناره‌گیری است
  16 روز و 11 ساعت قبل

  با این حال، به نظر نمی‌رسید که او خیلی دقیق درباره آنچه که باید انجام شود صحبت کند.
  بابی کوتیک، مدیر عامل شرکت اکتیویژن بلیزارد به همکارانش گفت که در صورت آزار و اذیت جنسی عمیق شرکت و سایر فرهنگ‌ها، کناره‌گیری و ترک سازمان را در نظر خواهد گرفت. مشکلات حل نمی شود

  ادامه مطلب

  Activision Blizzard توسط آژانس دولتی به دلیل ادعای تبعیض گسترده شکایت کرد. این گزارش به جزییات زیادی نپرداخته است، فراتر از این که کوتیک گفته است در صورتی که اوضاع به سرعت بهبود نیابد آماده کناره گیری است.

  در اوایل سال جاری، ایالت کالیفرنیا از شکایت‌های متعدد آزار جنسی و مشکلات مشابه در ناشر و توسعه‌دهنده بازی‌های ویدیویی شکایت کرد. افشاگری‌ها و جنجال‌ها پس از فاش شدن موارد متعددی از کارمندانی که در طول تاریخ شرکت با یک محیط کاری خصمانه مواجه شده‌اند، آشکار شد.

  در حالی که برخی از متخلفان قبل یا بعد از شروع تحقیقات از شرکت رها شدند. بسیاری از کارمندان نگران اکتیویژن بلیزارد سازماندهی شده اند تا خواستار اقدامی بیشتر از آنچه رهبری شرکت انجام داده است.

  این تماس ها در 16 نوامبر افزایش یافت، زمانی که وال استریت ژورنال گزارش مفصلی منتشر کرد که نشان می داد کوتیک اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع دارد. موارد مختلفی از آزار جنسی نسبت به آنچه که اجازه داده بود، اینکه در مورد آن موارد به هیئت مدیره و کارمندان دروغ گفته است، و اینکه او سابقه رفتار نامناسب خودش، از جمله تهدید در یک پیام صوتی عصبانی به قتل دستیارش را دارد.

  تبلیغات

  این گزارش همچنین جزئیات جدایی جن اونال را که برای مدت کوتاهی یک قبل از اینکه او به طور ناگهانی مدت کوتاهی پس از آن ترک کند، به عنوان رئیس مشترک بلیزارد منصوب شد. مدعی شد که او به دلایل متعددی ترک کرده است، از جمله اینکه توسط رهبران شرکت "توکن" شده است، به توانایی یا تعهد رهبری ارشد اجرایی برای تغییر مسیر اعتقادی ندارد و مبلغی نابرابر به او پرداخت شده است. رئیس مشترک مرد.

  صدها کارمند و پیمانکار اکتیویژن بلیزارد، و همچنین گروهی از سهامداران، با درخواست های سازماندهی شده برای استعفای کوتیک به گزارش ژورنال پاسخ دادند. هزاران مشتری اکتیویژن بلیزارد نیز طوماری هایی را امضا کرده اند که از مدیران اجرایی خواسته اند از سمت خود کناره گیری کند، و روسای شرکای اصلی سونی و ایکس باکس اعلام کردند که در حال تجدید نظر در رابطه خود با ناشر هستند. اما هیئت مدیره این شرکت بیانیه ای صادر کرد و گفت که در مدت کوتاهی پس از انتشار گزارش اولیه، به حمایت از Kotick ادامه می دهد.

  گزارش امروز وال استریت ژورنال اشاره می کند که سهام اکتیویژن بلیزارد از زمان شروع مقررات نظارتی 30 درصد کاهش یافته است. تحقیقات و 14 درصد از زمان انتشار داستان در مورد رفتار کوتیک. اما Kotick به مدت 30 سال رهبر Activision بوده است و او معمار اصلی ادغام با بلیزارد بود. تحت Kotick، قیمت سهام اکتیویژن از حدود 12 دلار در 10 سال پیش به بیش از 100 دلار قبل از شروع تحقیقات در اوایل سال جاری افزایش یافت. همانطور که ما این مقاله را می نویسیم، قیمت آن 62.20 دلار است.

  گزارش امروز هیچ معیار خاصی را مشخص نکرده است که توسط آن کوتیک مشکلات حل شده را در نظر بگیرد یا او را به تصمیم به کناره گیری سوق دهد.

خبرهای دیگر از گجت ها