خبر

 • تک بورد - این دوره های موانع مجازی به روبات های واقعی کمک می کند راه رفتن را بیاموزند

  این دوره های موانع مجازی به روبات های واقعی کمک می کند راه رفتن را بیاموزند
  12 روز و 11 ساعت قبل

  تراشه های تخصصی ، شبیه سازی به ربات چهار پا آموزش می دهد که از پله ها و بلوک ها حرکت کند.
  ارتشی از بیش از 4000 ربات راهپیمایی شبیه سگ ، حتی در یک شبیه سازی ، یک منظره مبهم تهدیدآمیز است. اما ممکن است راهی برای یادگیری ترفندهای جدید برای ماشین ها باشد.

  کلیپی از شبیه سازی که در آن روبات های مجازی نحوه صعود از پله ها را یاد می گیرند.

  ارتش روبات مجازی توسط محققان ETH زوریخ در سوئیس و تراشه ساز Nvidia توسعه یافته است. آنها از ربات های سرگردان برای آموزش الگوریتمی استفاده کردند که سپس برای کنترل پاهای یک روبات در دنیای واقعی استفاده می شد. در یک چشم انداز مجازی افت می کند هر بار که یک روبات یاد می گرفت که چگونه یک چالش را هدایت کند ، محققان با ارائه یک الگوریتم کنترل به پیچیده تر ، یک مشکل را ارائه کردند.

  https://techbord.com این دوره های موانع مجازی به روبات های واقعاً کمک می کند راه می رود بیاموزند

  از فاصله دور ، صحنه های به دست آمده شبیه ارتش مورچه هایی است که در یک منطقه بزرگ در حال چرخیدن هستند. در طول آموزش ، روبات ها توانستند به راحتی به راحتی از پله ها و پله ها راه بروند. موانع پیچیده تر به طول انجامید. برخورد با شیب ها بسیار دشوار بود ، اگرچه برخی از روبات های مجازی نحوه کشیدن آنها را یاد گرفتند.

  تبلیغات

  هنگامی که الگوریتم حاصله به نسخه واقعی ANYmal منتقل شد ، یک ربات چهار پا تقریباً به اندازه یک سگ بزرگ با سنسور روی سر و بازوی روبات قابل جدا شدن ، توانست از پله ها و بلوک ها حرکت کند اما در سرعت های بالاتر دچار مشکل شد. محققان نادرستی در درک حسگرهای آن از دنیای واقعی را در مقایسه با شبیه سازی عنوان کردند ،

  انواع مشابه یادگیری روبات ها می تواند به ماشین ها در یادگیری انواع چیزهای مفید کمک کند ، از مرتب سازی بسته ها تا دوخت لباس و برداشت محصول. این پروژه همچنین اهمیت شبیه سازی و تراشه های رایانه ای سفارشی را برای پیشرفت آینده در هوش مصنوعی کاربردی منعکس می کند. استاد دانشگاه برکلی و بنیانگذار Covariant ، شرکتی که از هوش مصنوعی و شبیه سازی برای آموزش بازوهای روبات برای انتخاب و مرتب سازی اشیا برای شرکت های لجستیک استفاده می کند. او می گوید که محققان سوئیسی و انویدیا "سرعت خوبی کسب کردند." انطباق. به عنوان مثال ، توانایی درک اشیاء ناخوشایند ، لغزنده یا ناآشنا چیزی نیست که بتوان آن را در خطوط کد نوشت. نحوه یادگیری حیوانات از طریق بازخورد مثبت و منفی وقتی روبات ها پاهای خود را حرکت می دهند ، الگوریتمی قضاوت می کند که چگونه این امر بر توانایی راه رفتن آنها تأثیر می گذارد و الگوریتم های کنترل را بر این اساس اصلاح می کند.

خبرهای دیگر از ابزارها