خبر

 • تک بورد - این برد 6 اینچی ماژول Raspberry Pi را به یک روتر DIY تبدیل می کند

  این برد 6 اینچی ماژول Raspberry Pi را به یک روتر DIY تبدیل می کند


  8 روز و 13 ساعت قبل

  این ماژول 55 دلاری می‌تواند یک روتر هوم‌برو را در کف دست شما قرار دهد (به معنای واقعی کلمه).
  اگر شما شیفته ساخت یک روتر DIY هستید، استودیو Seeed تابلویی دارد که فقط منتظر قرار دادن یک ماژول محاسباتی Raspberry Pi است. 4 (CM4) به کار. البته با فرض اینکه بتوانید ماژول Pi را پیدا کنید.

  برد روتر CM4 Seeed دو پورت شبکه پرسرعت گیگابیتی، دو پورت USB 2.0، یک اسلات microSD، یک خروجی HDMI، یک رابط GPIO برای افزودنی‌های Raspberry Pi HAT و یک صفحه نمایش 0.91 اینچی OLED به Pi شما اضافه می‌کند. CM4. وجود CM4 در هسته سیستم به شما 32 گزینه مختلف برای RAM، ذخیره سازی و قابلیت های بی سیم در روتر homebrew خود می دهد. روتر برد با OpenWRT نصب شده ارائه می شود، اما می تواند Ubuntu، Raspberry OS یا هر سیستم دیگری که Pi-friendly باشد اجرا کند.

  Seed خاطرنشان می کند که فراتر از روترهای DIY، روتر برد CM4 نیز می تواند به یک دروازه، مینی تبدیل شود. -NAS، پل شبکه بی سیم یا مینی سرور. می‌توانید یک Pi CM4 با قابلیت‌های بی‌سیم بخرید، اما احتمالاً به یک راه‌اندازی Wi-Fi جداگانه متصل به روتر DIY خود نیاز دارید (یا ترجیح می‌دهید).

  چرا فقط یک آداپتور USB-to-Ethernet را وصل نکنید. به Pi که در حال حاضر دارید؟ Seeed می‌گوید تراشه کنترل‌کننده RTL8111E بردش «عملکرد بهتر، استفاده از CPU کمتر و پایداری بالاتر برای کار طولانی مدت [sic] در مقایسه با کارت شبکه USB ارائه می‌دهد».

  برد روتر CM4 باید برای به زودی حدود 55 دلار در Seed و Mouser Electronics، اگرچه دومی به مدت 11 هفته فراتر از موجودی اولیه خود اشاره می کند.

  کسانی که به دنبال تخته Raspberry Pi CM4 هستند، ممکن است توصیه MightyPez نظردهنده Ars را در نظر بگیرند. در مانیتور سهام Pi Rpilocator، که فیدهای RSS را ارائه می‌کند. حتی می‌توانید اعلان‌های فشاری را با اسکریپت رسمی پایتون Rpilocator تنظیم کنید.


  تگ ها:

  اینچی , ماژول , raspberry , روتر , تبدیل


  v 3
خبرهای دیگر از گجت ها