خبر

 • تک بورد - ایمیل قدیمی استیو جابز سرانجام تأیید کرد که اپل در حال کار بر روی

  ایمیل قدیمی استیو جابز سرانجام تأیید کرد که اپل در حال کار بر روی "iPhone nano" است
  3 روز و 18 ساعت قبل

  این نام در ایمیل مربوط به برنامه ریزی استراتژی محصول 2011 اپل ظاهر شد.

  خواندن بیشتر

  iPhone 12 mini ، iPhone 12 Pro Max: در مقایسه با 12 و 12 Pro استفاده دستی اما همانطور که هرکسی که سالها اپل را دنبال کرده است می داند ، مدیرعامل سابق استیو جابز مدافع تلفن های کوچک بود. اکنون ، به لطف ایمیلی که جابز در سال 2010 نوشت ، ما می دانیم که اپل در یک زمان روی "iPhone nano" کار می کرد.

  امسال ، Epic Games و Apple در یک نبرد حقوقی بر سر آینده اکوسیستم برنامه آیفون قفل شده اند. طی این مراحل قانونی ، چندین ایمیل ارسال شده در داخل اپل در طول این سالها علنی شده است. بیشتر پوشش خبری مطبوعات در مورد این ایمیل ها تا کنون بر اظهارات مختلف مدیران اپل در رد کردن بارگذاری جانبی متمرکز شده است ، اما همه ما قبلاً احساسات رهبران اپل را در مورد آن موضوع می دانستیم. برنامه های زمانی محصول در یک ایمیل که اولین بار این هفته توسط The Verge کشف و تجزیه و تحلیل شد. جابز این ایمیل را که دستور کار جلسه اجرایی درباره برنامه های محصول 2011 اپل در سال 2010 است ، نوشت و ارسال کرد. در اینجا گزیده مربوطه ، با اشاره صریح به نانو آیفون در انتها آمده است:

  3. iPhone - Joz & Bob -2011 Strategy: - "plus" iPhone 4 با آنتن ، پردازنده ، دوربین و نرم افزار بهتر تا اواسط 2012 از رقبا جلوتر باشید - نسخه LTE را در اواسط 2012 داشته باشید - مدل ارزان قیمت iPhone را بر اساس iPod touch ایجاد کنید جایگزینی 3GS

  - به روز رسانی تجاری و رقابتی - نمایش تبلیغات Droid و RIM - Verizon iPhone - برنامه ، بازاریابی ، ... - سخت افزار iPhone 5 - عملکرد H4 - طراحی آنتن جدید و غیره - دوربین جدید - برنامه - طرح آیفون نانو - هدف هزینه - نمایش مدل (و/یا رندرها) - جونی

  اپل از نام "nano" برای نسخه بسیار کوچک iPod استفاده کرد ، بنابراین آخرین گلوله ها ظاهراً شرکت را نشان می دهد در حال برنامه ریزی یک آیفون حتی کوچکتر از پرچمدار آن سال ، آیفون 4 اینچی 3.5 اینچی بود. به نظر می رسد که این ایمیل نشان می دهد که Jony Ive ، سرپرست طراحی اپل ، مدل یا رندری از دستگاه جدید را نشان می دهد. جلسه.

  تبلیغات

  در آن زمان شایعاتی در مورد یک آیفون نانو احتمالی در مطبوعات وجود داشت ، بنابراین به نظر می رسد این ایمیل سال ها بعد این شایعات را تأیید می کند. متأسفانه ، ایمیل هیچ گونه اطلاعاتی در مورد طراحی یا ویژگی های دستگاه ندارد.

  اما نام "نانو" نشان می دهد که انتظار می رود گوشی از نظر ابعادی کوچکتر از iPhone باشد 4. آیفون 4 قبلاً با استانداردهای امروزی کوچک بود و اندازه پرچمداران iPhone 12 Pro اپل اکنون 6.06 یا 6.68 اینچ بود. حتی می توان گفت که iPhone 12 mini-iPhone nano 2020-دارای صفحه نمایش 5.42 اینچی است. این نشان می دهد که چشم انداز تلفن های هوشمند در دهه گذشته چقدر تغییر کرده است.

  امروزه گزارش های موثقی وجود دارد که نشان می دهد اپل قصد دارد فروش پایین iPhone 12 mini را متوقف کند ، هرچند iPhone SE پایین رده (که بر اساس طراحی آیفون 8 است) به احتمال زیاد باقی می ماند. بازار صحبت کرده است: گوشی های هوشمند پرچمدار یک دست مرده اند. ما فقط کنجکاو هستیم که آیا آیفون نانو لغو شده است زیرا جابز دید که کجا باد می وزد.

خبرهای دیگر از ابزارها