خبر

 • تک بورد - ایمیل افشا شده کوک می گوید که کارمندان اپل در فوریه امسال به دفتر بازخواهند گشت

  ایمیل افشا شده کوک می گوید که کارمندان اپل در فوریه امسال به دفتر بازخواهند گشت
  15 روز و 9 ساعت قبل

  کارمندان باید در اکثر روزها تا بهار از دفتر کار کنند.
  کمتر از شرکت‌های بزرگ نسبت به اپل در بحبوحه همه‌گیری در مورد کار از راه دور بحث‌های داخلی مشاجره‌آمیزی داشته‌اند، اما با بازگرداندن بسیاری از کارمندان به دفاتر فیزیکی از ابتدای سال جاری پیش می‌رود. فوریه.

  ادامه مطلب

  شرکت‌های بزرگ فناوری در حال جنگ با کارمندان بر سر کار از راه دور هستند همانطور که قبلا توسط CNBC گزارش شده بود، تیم کوک، مدیر عامل اپل، در ایمیلی به کارمندان، بازگشت هر دوی جدید به -تاریخ دفتر و سیاست بازنگری شده کار از خانه برای افرادی که آیفون، macOS و بسیاری از محصولات دیگر تولید می کنند.

  کوک بازگشت به دفتر را به عنوان یک "آزمایش آزمایشی کار ترکیبی" با مراحل متعدد و قوانین متفاوت بسته به ماهیت کار هر کارمند توصیف کرد.

  از اول فوریه، اکثر کارمندان مورد نیاز خواهند بود. یک یا دو روز در هفته به مطب برگردند. اما در ماه مارس، این نیاز سه روز در هفته خواهد بود - به طور خاص، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه، با پنجشنبه و جمعه هنوز کاملاً از راه دور.

  همه آنچه گفته شد، ترتیب جدید نیز بسته به تیم متفاوت خواهد بود. . برخی از تیم‌هایی که «نیاز بیشتری به کار حضوری دارند» باید در چهار یا پنج روز در هفته بیایند - احتمالاً تیم‌های سخت‌افزار و چند تیم دیگر، اما ما به طور قطع نمی‌دانیم.

  تبلیغات < p> تابستان امسال، اپل برنامه هایی را برای بازگرداندن کارمندان به دفتر در ماه سپتامبر تنظیم کرد، اما همانطور که قبلاً گزارش دادیم، کارمندان از این موضوع راضی نبودند و شروع به سازماندهی کمپینی برای جلوگیری از آن کردند. رهبری اپل در نهایت تاریخ را به ژانویه تغییر داد، بنابراین اعلام این هفته در مورد فوریه به معنای تاخیر بیشتری است.

  برای رسیدگی به درخواست‌های کارکنان برای انعطاف‌پذیری بیشتر، کوک به کارمندان اپل گفت که اکنون می‌توانند کاملاً از راه دور کار کنند. تا چهار هفته در هر سال در اینجا گزیده ای از ایمیل کوک در مورد این موضوع آمده است:

  ما متعهد هستیم که با حرکت رو به جلو به شما انعطاف بیشتری بدهیم. علاوه بر گزینه کار از راه دور دو بار در هفته در روزهای چهارشنبه و جمعه، ما در تابستان امسال اعلام کردیم که اعضای تیم می توانند تا دو هفته در سال با تایید مدیر کار از راه دور انجام دهند. خوشحالم که به اشتراک بگذارم که مدت زمانی را که می توانید از راه دور کار کنید به چهار هفته در سال افزایش می دهیم. این فرصت بیشتری را برای سفر، نزدیک‌تر شدن به عزیزانتان، یا به سادگی تغییر دادن برنامه‌های روزمره‌تان فراهم می‌کند.

  قبل از همه‌گیری، اپل نسبت به بسیاری از شرکت‌های فناوری دره سیلیکون کمتر از راه دور استفاده می‌کرد، اما تقریباً کل آن بود. نیروی کار عمدتاً یا به طور کامل از راه دور در بسیاری از زمان های همه گیر بود.

  با این حال، برخی از شرکت های فناوری دیگر مانند توییتر در پی آموخته های خود از این بیماری همه گیر، سیاست های طولانی مدت کار از خانه را انعطاف پذیرتر اعلام کرده اند. . آنچه که کوک در ایمیل فاش شده توضیح داده است بسیار محافظه کارانه تر از آنچه برخی از کارکنان فناوری در آن مکان های کاری دیگر دریافت می کنند است.

خبرهای دیگر از گجت ها