خبر

 • تک بورد - اپل iOS و iPadOS 15.0.2 را با رفع اشکال در CarPlay ، Photos و موارد دیگر منتشر می کند

  اپل iOS و iPadOS 15.0.2 را با رفع اشکال در CarPlay ، Photos و موارد دیگر منتشر می کند
  28 روز و 2 ساعت قبل

  اپل هنوز در حال آزمایش iOS و iPadOS 15.1 است که شامل ویژگی های جدید می شود.
  اپل به تازگی دومین به روزرسانی رفع اشکال را برای iOS 15 و iPadOS 15 منتشر کرده است که بر حل مسائل کوچکی که از زمان راه اندازی سیستم عامل ها کشف شده است متمرکز شده است. اواخر سپتامبر منتشر می شود یادداشت های انتشار هر دو به روز رسانی کمی متفاوت است ، اما در اینجا یک لیست ترکیبی وجود دارد:

  عکس های ذخیره شده در کتابخانه شما از پیام ها ممکن است پس از حذف موضوع یا پیام مرتبط حذف شوند AirTag ممکن است در برگه یافتن موارد من ظاهر نشود در هنگام استفاده از Finder یا iTunes برای iPhone 13 یا iPad mini (نسل ششم) iPhone Leather بازگردانی یا به روز رسانی دستگاه ممکن است با مشکل مواجه شود. کیف پول با MagSafe ممکن است به Find My متصل نشود (فقط iOS) CarPlay ممکن است برنامه های صوتی را باز نکند یا در حین پخش قطع نشود (فقط iOS)

  این نسخه حدود 10 ارائه می شود چند روز پس از انتشار iOS 15.0.1. هیچ به روزرسانی مشابهی برای macOS ، watchOS یا tvOS منتشر نشده است.

  خواندن بیشتر

  مرور کوتاه iPadOS 15: همه چیز درباره صفحه اصلی

  هم iOS 15.0.1 و هم 15.0.0 است. 2 بر رفع اشکالات جزئی بدون افزودن ویژگی های اضافی متمرکز شده است. اپل همچنین در حال آزمایش iOS و iPadOS 15.1 است ، که (حداقل تا زمان نگارش این مقاله) شامل ویژگی تماشای فیلم گروهی SharePlay ، گزینه های بیشتر دوربین برای iPhone 13 Pro ، قابلیت ذخیره کارت های واکسن COVID-19 در کیف پول می شود. برنامه ، و چند مورد دیگر.

خبرهای دیگر از ابزارها