خبر

 • تک بورد - اپل یکی از مدیران اصلی سیلیکون مک را در میان انتقال M1 به اینتل از دست داد

  اپل یکی از مدیران اصلی سیلیکون مک را در میان انتقال M1 به اینتل از دست داد


  16 روز و 3 ساعت قبل

  این یک بازگشت به خانه برای جف ویلکاکس است که در سال 2013 اینتل را به مقصد اپل ترک کرد.
  جف ویلکاکس، مدیر معماری سیستم مک اپل که بر بسیاری از انتقال سیلیکون اپل نظارت داشت، اپل را ترک کرد و به اینتل پیوست. او تلاش های اینتل را برای توسعه سیستم روی تراشه خود رهبری خواهد کرد.

  مطالعه بیشتر

  از اپل در سال 2022 چه انتظاری باید داشت: دسکتاپ های ARM، آیفون های بدون پورت، و موارد دیگرWilcox این حرکت را پس از هشت سال به عنوان یک بازیکن کلیدی در توسعه محصولات دسکتاپ و لپ تاپ اپل انجام داد. قبل از آن هشت سال، او در واقع در اینتل بود، بنابراین انتقال به اینتل یک بازگشت برای او است، نه یک مرز کاملاً جدید.

  او طی چند هفته گذشته تغییر را در LinkedIn اعلام کرد. او در پست اولیه خود در لینکدین نوشت:

  پس از هشت سال شگفت‌انگیز، تصمیم گرفتم اپل را ترک کنم و فرصت دیگری را دنبال کنم. این یک سواری باورنکردنی بوده است و من نمی‌توانستم به تمام کارهایی که در طول مدت حضورم در آنجا انجام دادیم افتخار کنم، که در انتقال سیلیکون اپل با SOCها و سیستم‌های M1، M1 Pro و M1 Max به اوج خود رسید. دلم برای همه همکاران و دوستان اپل تنگ خواهد شد، اما مشتاقانه منتظر سفر بعدی هستم که در اول سال آغاز خواهد شد. بیشتر در راه است!

  و سپس چند هفته بعد، او در یک پست جدید نوشت:

  خوشحالم که به اشتراک بگذارم که موقعیت جدیدی را به عنوان همکار اینتل آغاز کرده ام، CTO گروه مهندسی طراحی، معماری SoC مشتری در شرکت اینتل. من نمی توانم بیشتر از این خوشحال باشم که با تیم های شگفت انگیز آنجا کار کنم تا به ایجاد SOC های پیشگامانه کمک کنم. چیزهای بزرگی در پیش است!

  این حرکت کاملاً جدید است. Wilcox در ابتدای این ماه در اپل شروع به کار کرد.

  این تغییر به داستان گسترده‌تر توسعه تراشه‌های فوق‌العاده کارآمد اپل و تلاش‌های اینتل برای ادامه‌دادن مرتبط است. اینتل در حال کار بر روی سیلیکون جدیدی است که امیدوار است و ادعا می کند با پیشرفت های اخیر اپل رقابت کند. Wilcox ممکن است یک رهبر کلیدی در این تلاش‌ها باشد.


  تگ ها:

  مدیران , اصلی , سیلیکون , میان , انتقال , اینتل


خبرهای دیگر از گجت ها