خبر

 • تک بورد - اپل فروش صفحه کلید Magic مجهز به Touch ID و پردازنده های گرافیکی جدید Mac Pro را آغاز کرد

  اپل فروش صفحه کلید Magic مجهز به Touch ID و پردازنده های گرافیکی جدید Mac Pro را آغاز کرد
  12 روز و 16 ساعت قبل

  Mac Pro ماژول های Radeon Pro W6800X و W6900X MPX را دریافت می کند.
  اپل در یک دوره کند بین عرضه محصولات اصلی قرار دارد ، اما سه شنبه راه اندازی چند وسیله جانبی و افزودنی هایی است که ممکن است برای برخی از کاربران Mac جالب باشد. این محصولات شامل یک صفحه کلید Magic مجهز به Touch ID (قبلاً فقط با iMac 24 اینچی بسته بندی شده بود) و سه ماژول کارت گرافیک جدید برای رایانه رومیزی Mac Pro است.

  خواندن بیشتر

  بررسی 24 اینچی iMac: هنوز مرحله سوم وجود ندارد همچنین نسخه های به روز شده Magic Mouse (79 دلار) و Magic Trackpad (129 دلار) را در فروشگاه اپل پیدا خواهید کرد ، اما اینها تفاوت چشمگیری ندارند به عنوان مثال ، Magic Trackpad به سادگی دارای شکل کاملاً متفاوتی است تا بهتر با صفحه کلید Magic تغییر یافته بیشتر مطابقت داشته باشد. هر یک از لوازم جانبی به روز شده دارای کابل USB-C-to-Lightning برای شارژ هستند.

  صفحه کلید دارای شکل کاملاً جدید و ویژگی های اضافی است ، از جمله خواننده اثر انگشت Touch ID. Touch ID یک ویژگی احراز هویت بیومتریک است که قبلاً فقط در لپ تاپ ها و دستگاه های تلفن همراه اپل دیده می شد.

  طراحی جدید Magic Keyboard به عنوان یک منحصر به فرد برای iMac مجهز به M1 و 24 اینچی معرفی شد که در بهار امسال معرفی شد. از آنجا که آن رومیزی همه کاره در رنگهای متنوعی عرضه شد ، صفحه کلید در همان رنگها موجود است. اما به نظر می رسد که صفحه کلید مجیک مستقل فقط دارای نقوش سفید و نقره ای استاندارد است که در بسیاری از لوازم جانبی اپل دیده شده است.

  صفحه کلید جادویی با Touch ID 149 دلار قیمت دارد و نوع بدون Touch ID نیز 99 دلار قیمت دارد. همچنین نسخه های مجهز به صفحه کلید هر دو صفحه کلید غیر Touch ID و Touch ID (به ترتیب 129 دلار و 179 دلار) وجود دارد.

  تبلیغات

  ماژول های جدید Mac Pro MPX

  ماژول Radeon Pro W6800X MPX برای مک پرو Apple The Radeon Pro W6800X Duo MPX Module for Mac Pro. Apple The Radeon Pro W6900X MPX Module for Mac Pro. Apple

  Mac Pro از یک محصول مصرفی در بازار انبوه فاصله دارد. این عمدتا برای مکانهای حرفه ای ویرایش ویدئو و موارد مشابه طراحی شده است. اما اگر جزو معدود افرادی هستید که صاحب یکی از آنها هستید (یا اگر IT را برای تیمی مدیریت می کنید) ، اکنون گزینه های جدیدی برای ارتقا دارید.

  Mac Pro دارای کارت گرافیک قابل ارتقا است ، اما از ماژول های از پیش تنظیم شده استفاده می کند تا GPU های مصرف کننده خارج از قفسه. سه ماژول گرافیکی جدید برای خرید برای Mac Pro از امروز موجود است.

  هر کدام دارای نام Radeon Pro هستند. در اینجا نام ها و قیمت ها وجود دارد:

  Radeon Pro W6800X با 32 گیگابایت GDDR6 (2400 دلار در پیکربندی ، 2800 دلار مستقل) Radeon Pro W6800X Duo با 64 گیگابایت GDDR6 (پیکربندی 4600 دلار ، 5000 دلار مستقل) Radeon Pro W6900X با 32 گیگابایت GDDR6 ، (5،000 دلار) ، 6000 دلار مستقل)

  آنها را می توان به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از پیکربندی جدید Mac Pro خریداری کرد.

  باید منتظر بمانیم تا برخی معیارها برای دریافت اطلاعات قابل اعتماد در مورد عملکرد ظاهر شوند ، اما هر ماژول شامل 4 پورت تاندربولت 3 و یک پورت HDMI 2.0. Mac Pro می تواند دو ماژول را در خود جای دهد ، بنابراین اگر از ماژول Duo مانند موارد ذکر شده در بالا استفاده کنید ، می توانید 4 GPU داشته باشید.

  با معرفی این ماژول های جدید ، اپل دیگر ماژول های AMD Radeon Pro Vega II یا AMD Radeon Pro Vega II Duo به عنوان گزینه های پیکربندی برای Mac Pro های جدید در هنگام خرید. با این حال ، آنها همچنان به عنوان گزینه های مستقل برای مشتریان فعلی اپل در دسترس خواهند بود.

  توجه: Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، فروش خود را جبران کند.

  فهرست بندی تصویر توسط ساموئل آکسون

خبرهای دیگر از ابزارها