خبر

 • تک بورد - اپل بسته باتری MagSafe را برای شارژ آیفون 12 در حال حرکت معرفی می کند

  اپل بسته باتری MagSafe را برای شارژ آیفون 12 در حال حرکت معرفی می کند
  22 روز و 12 ساعت قبل

  قیمت آن 99 دلار است و در این ماه عرضه می شود.
  با تایید شایعات قبلی ، اپل فروش بسته باتری مغناطیسی را برای مدل های آیفون مجهز به MagSafe آغاز کرده است. این بسته ساده باتری MagSafe باتری لقب گرفته و در فروشگاه آنلاین اپل 99 دلار قیمت دارد.

  بیشتر بخوانید آیفون 12 و 12 Pro بررسی دوگانه: پخش بزرگترین بازدیدهای Apple MagSafe ویژگی جدیدی است (با نام قدیمی) برای آیفون 12. تلفن هایی که از آن پشتیبانی می کنند ، دارای آهن ربا در پشت هستند که می توان از آنها برای اتصال لوازم جانبی از جمله این مورد استفاده کرد.

  مزیت اصلی MagSafe برای یک بسته باتری از این قبیل این است که اطمینان حاصل می کند که بسته باتری و سیم پیچ های شارژ آیفون در یک راستا قرار گرفته اند تا از بروز چنین مشکلی در شارژ بی سیم جلوگیری کنید: تلفن شما به اندازه کافی جبران می شود شارژر که شارژ نمی شود (یا شارژ می شود ، اما خیلی کند است.) در حال رمزگشایی کپی تبلیغات اپل با دقت هستید ، سپس بسته باتری MagSafe می تواند حداکثر تا 15 وات شارژ شود. اما وقتی بسته در واقع به آیفون متصل است می توانید از 20 شارژر بالاتر استفاده کنید و به دنبال شارژ هر دو هستید به طور همزمان.

  تبلیغات

  باتری با ویجت باتری های صفحه اصلی آیفون کار می کند و می توانید وضعیت شارژ را در صفحه قفل و نمای امروز نیز ردیابی کنید.

  Pr oduct دارای یک پورت Lightning است ، اما با آداپتور برق یا کابل همراه نیست. اپل به شما توصیه می کند از کابل USB-C-to-Lightning در کنار آداپتور برق 20 W یا بالاتر USB-C استفاده کنید.

  اپل ظرفیت باتری را فاش نکرده است. با این وجود ، سندی را برای بسته باتری MagSafe منتشر کرده است. این سند حاوی نکات دقیق و توضیحاتی از قبیل:

  ممکن است آیفون هنگام شارژ شدن کمی گرم شود. برای افزایش طول عمر باتری ، اگر باتری بیش از حد گرم شود ، ممکن است نرم افزار شارژدهی بالای 80٪ را محدود کند. با کاهش دما ، آیفون شما دوباره شارژ می شود. آیفون و شارژر خود را به مکان خنک تری منتقل کنید.

  و:

  بسته باتری MagSafe شامل یک ویژگی مدیریت شارژ برای کمک به حفظ سلامت باتری در مواردی است که بسته باتری MagSafe شما به آن متصل است برق برای مدت زمان طولانی.

  بسته باتری در ابتدا از 19 ژوئیه به ایالات متحده ارسال می شد ، اما اکنون سفارشات از 21 تا 23 ژوئیه نشان داده می شوند. با آیفون 12 ، آیفون 12 مینی ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو حداکثر کار می کند و به iOS 14.7 یا بالاتر نیاز دارد.

  لیست لیست اپل

خبرهای دیگر از اسباب