به‌گفته رنه ریچی، گزارشگر اپل، اپل یک باگ م">

خبر

 • تک بورد - اپل باگ‌هایی را که باعث شده بود به‌روزرسانی macOS Monterey برخی از مک‌های Apple T2 را اصلاح کند، برطرف می‌کند

  اپل باگ‌هایی را که باعث شده بود به‌روزرسانی macOS Monterey برخی از مک‌های Apple T2 را اصلاح کند، برطرف می‌کند
  3 روز و 14 ساعت قبل

  به گفته رنه ریچی، گزارشگر اپل، باگ T2 "از بوت شدن تعداد بسیار کمی از کاربران جلوگیری کرد" پس از به‌روزرسانی.
  به‌گفته رنه ریچی، گزارشگر اپل، اپل یک باگ میان‌افزار مک را برطرف کرده است. این اصلاحات برای مک‌های دارای تراشه Apple T2 اعمال می‌شود که اکثر مک‌های اینتل را که در سال ۲۰۱۸ یا پس از آن عرضه شده‌اند را پوشش می‌دهد.

  ادامه مطلب

  macOS 12 Monterey: بررسی Ars Technica

  "ما مشکلی را در میان‌افزار تراشه امنیتی Apple T2 شناسایی و برطرف کردیم که باعث می‌شد تعداد بسیار کمی از کاربران نتوانند Mac خود را بوت کنند. پس از به‌روزرسانی macOS، در بیانیه آمده است. "سیستم‌افزار به‌روزرسانی‌شده اکنون همراه به‌روزرسانی‌های macOS موجود است. هر کاربری که تحت تأثیر این مشکل قرار می‌گیرد می‌تواند برای کمک با پشتیبانی اپل تماس بگیرد."

  ادامه مطلب

  چرا به‌روزرسانی‌های macOS ممکن است Mac شما را خراب کند و شما می توانید در مورد آن انجام دهید

  این بیانیه به شکایات مشابه صاحبان Mac های قبل از T2 رسیدگی نمی کند. ما از اپل پرسیده‌ایم که آیا راه‌حل‌های دیگری در راه است یا خیر - همانطور که در اوایل این هفته توضیح دادیم، این نوع مشکلات می‌تواند ناشی از همه چیز از باگ‌های نرم‌افزار و سیستم‌افزار گرفته تا مشکلات سخت‌افزاری اساسی باشد، بنابراین ممکن است این گزارش‌ها مشکلاتی یک‌باره باشند. اپل نمی تواند در پایان خود تعمیر کند. اگر پاسخی دریافت کنیم، به‌روزرسانی می‌کنیم.

  اگر Mac شما تحت تأثیر این اشکال قرار گرفته است، ممکن است بتوانید با استفاده از کابل USB-C یا Thunderbolt، Mac دیگر و Apple، سیستم عامل آن را بازیابی کنید. برنامه Configurator 2. اپل روند بازیابی را در اینجا شرح می‌دهد—اگر بتوانید گزینه «احیای دستگاه» را فعال کنید، نباید هیچ داده‌ای را در درایو داخلی Mac خود از دست بدهید.

خبرهای دیگر از گجت ها