خبر

 • تک بورد - اپل آیفون SE 256 گیگابایتی را غروب کرد

  اپل آیفون SE 256 گیگابایتی را غروب کرد
  5 روز و 7 ساعت قبل

  این تغییر باعث می شود آیفون SE رقابت مستقیم تری با آیفون 13 مینی نداشته باشد.
  اپل بی سر و صدا بزرگترین پیکربندی ذخیره سازی آیفون SE را متوقف کرده است. قبلاً ، SE در انواع 64 ، 128 و 246 گیگابایتی در دسترس بود. اما مدل 256 گیگابایتی دیگر در فروشگاه آنلاین اپل موجود نیست.

  خواندن بیشتر

  گزارش: اپل در اوایل سال 2022 یک iPhone SE جدید با A15 ، 5G معرفی می کند اما این را به این معنا تلقی نکنید که iPhone SE به جایی می رود. در واقع ، تحلیلگران و روزنامه نگاران چندین گزارش مشابه منتشر کرده اند که ادعا می کنند iPhone SE اوایل سال آینده ارتقا می یابد.

  گزارش ها می گویند که iPhone SE 2022 دارای تراشه A15 اپل خواهد بود - همان تراشه ای که در آیفون 13 ، آیفون 13 پرو و ​​آیپد مینی که به تازگی معرفی شده اند. به گفته Nikkei ، مجهز به 5G خواهد بود و مودم X60 کوالکام را در اختیار خواهد داشت.

  بنابراین بیشتر از آنکه در مورد غروب آفتاب SE صحبت شود ، بهترین حدس ما این است که در مورد کاهش یا کانیبالیزاسیون آیفون 12 مینی کمتر صحبت کنیم. .

  سال گذشته ، اپل دو گوشی متفاوت در اندازه های مناسب برای یک دست معرفی کرد: تکرار فعلی iPhone SE (که بدنه آن را از iPhone 8 وام گرفته بود) و iPhone 12 mini (که نسخه بسیار کوچکتری از آیفون 12 مشابه دیگر).

  اما در حالی که SE و 12 mini وقتی فروش آنها در یک سطل جمع می شد خوب فروخته می شد ، اما آنها به صورت جداگانه جزو فقیرترین گوشی های اپل بودند. و مینی عملکرد ضعیف تری نسبت به SE داشت. این برای اپل بسیار مطلوب نیست ، زیرا این شرکت هزینه بیشتری برای مینی دریافت می کند. اگر این تغییر برخی از خریداران احتمالی SE را به خریداران کوچک تبدیل کند ، این می تواند برای نتیجه نهایی اپل مفید باشد.

  با این وجود ، تحلیلگران ماه ها پیش بینی می کردند که آیفون 2022 مینی نخواهد داشت پس از دریافت به روزرسانی قابل توجه SE. ساموئل آکسون

خبرهای دیگر از ابزارها