خبر

 • تک بورد - اپراتور حمله رعد اسا ضد سایدو اپل شامل مقالات سفید ، مصاحبه است

  اپراتور حمله رعد اسا ضد سایدو اپل شامل مقالات سفید ، مصاحبه است
  5 روز و 9 ساعت قبل

  اپل در مواجهه با اقدامات قانونی ، بر اساس حریم خصوصی ، امنیت استدلال می کند.
  اپل ، با تماس از سوی نهادهای نظارتی برای باز کردن دروازه به فروشگاه های برنامه های دیگر و برنامه های جانبی در آیفون ، این هفته یک فشار قابل توجه در روابط عمومی را آغاز کرده است که بارگیری جانبی به اکوسیستم iOS و کاربران آن آسیب می رساند.

  بیشتر بخوانید تیم کوک اپل: بارگیری جانبی "به صلاح کاربر نیست" فشار بر اساس نقل قول اخیر مصاحبه با تیم کوک مدیر عامل شرکت است ، که در آن وی گفت: " منافع کاربر. "

  سنگ بنای پیام رسانی اپل مقاله سفید جدیدی است که این شرکت منتشر کرده است. به نظر می رسد این مقاله با بحثهای کمیته قضایی مجلس نمایندگان ایالات متحده درمورد قانون ضد انحصاری بالقوه فناوری مطابقت داشته باشد.

  پیش از محتوای اصلی مقاله سفید ، اپل نقل قول هایی را از مقامات مربوط به امنیت سایبری ارائه می دهد که به کاربران توصیه می کند برنامه ها را به صورت جداگانه بارگیری نکنند یا از برنامه های سوم استفاده نکنند فروشگاه برنامه های مهمانی. از آژانس امنیت سایبری اتحادیه اروپا در سال 2016:

  فقط از بازار رسمی برنامه ها استفاده کنید. کاربران باید ... برنامه ها را از منابع شخص ثالث بارگیری نکنند تا خطر نصب یک برنامه مخرب را به حداقل برسانند. اگر منبعی از منبع معتبر و معتبر نیستند ، کاربران نباید بارگیری کنند.

  و از گزارش وزارت امنیت داخلی ایالات متحده از سال 2017:

  بهترین روش های شناسایی شده برای کاهش تهدیدها از برنامه های آسیب پذیر مربوط به برنامه های مخرب و حریم خصوصی است. علاوه بر این ، کاربران باید از بارگیری جانبی برنامه ها و استفاده از فروشگاه های برنامه های غیر مجاز (و شرکت ها باید در دستگاه های خود منع کنند) جلوگیری کنند.

  "امروز تلفن های ما فقط تلفن نیستند ؛ آنها برخی از حساس ترین اطلاعات ما را ذخیره می کنند. در مورد زندگی شخصی و شغلی ما "، مقاله اصلی شروع می شود. در ادامه گفته می شود که "ما آیفون را با این حساب طراحی کردیم" و خاطرنشان می کند که "محققان امنیتی موافقت می کنند که آیفون ایمن ترین و ایمن ترین دستگاه موبایل است که به کاربران ما این امکان را می دهد تا با حساس ترین داده ها به دستگاه های خود اعتماد کنند."

  این مقاله همچنین بیان می کند که سیاست های اپل ریشه در این باور دارد که حریم خصوصی "از حقوق اساسی بشر است". پس از آن ، اپل صریحاً در برابر درخواست تنظیم كننده ها مبنی بر درخواست اپل برای بارگیری جانبی در آیفون ، صریحاً اظهارات خود را مطرح می كند: فروشگاه های برنامه ، بلکه در فروشگاه App. به دلیل بزرگ بودن پایگاه کاربران آیفون و اطلاعات حساس ذخیره شده در تلفن های آنها - عکس ها ، داده های موقعیت مکانی ، اطلاعات بهداشتی و مالی - اجازه دادن به بارگیری جانبی باعث می شود سیل سرمایه گذاری های جدید برای حمله به سیستم عامل افزایش یابد. بازیگران بدخواه با اختصاص منابع بیشتر برای توسعه حملات پیچیده با هدف قرار دادن کاربران iOS ، از این فرصت استفاده می کنند و بدین ترتیب مجموعه ای از سو استفاده ها و حملات مسلحانه را گسترش می دهند - که اغلب به عنوان "مدل تهدید" شناخته می شود - که باید در برابر آنها محافظت شود. این افزایش خطر حملات بدافزار همه کاربران را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد ، حتی کسانی که فقط برنامه ها را از App Store بارگیری می کنند. علاوه بر این ، حتی کاربرانی که ترجیح می دهند فقط برنامه ها را از App Store بارگیری کنند ، اگر در برنامه App Store در دسترس نباشد ، مجبور به بارگیری برنامه مورد نیاز خود برای کار یا مدرسه از فروشگاه های شخص ثالث می شوند. یا می توان آنها را فریب داد تا برنامه ها را از فروشگاه های برنامه شخص ثالث بارگیری کنند و به عنوان App Store ظاهر می شوند.

  بیشتر مقاله سفید به شرح روند بررسی برنامه اپل اختصاص دارد. هیچ اطلاعات جدیدی وجود ندارد ، اما قابل توجه است که اپل به صراحت می گوید: "هدف برنامه بررسی این است که مطمئن شوید برنامه ها در App Store قابل اعتماد هستند." (برخی از نمونه ها در جریان مراحل آزمایشی اخیر Epic Games v. Apple ظاهر شد ، جایی که به نظر بسیاری می رسید که اپل همچنین برنامه ها را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که مدل تجاری خود اپل را تضعیف نمی کند.)

  تبلیغات

  مقاله به هدر نرفت تنها بخشی از تلاشهای روابط عمومی اپل در این هفته نیست. اریک نوینشواندر ، رئیس حریم خصوصی کاربران اپل ، در مصاحبه ای با Fast Company گفت:

  بارگیری جانبی در این مورد در واقع انتخاب را از بین می برد. کاربرانی که می خواهند بدون هیچ گونه بررسی دسترسی مستقیم به برنامه ها داشته باشند ، امروز در سیستم عامل های دیگر جانبداری می شوند. پلتفرم iOS همان پلتفرمی است که در آن کاربران می فهمند که نمی توان آنها را فریب داد یا به کوچه تاریکی یا جاده فرعی که در نهایت قصد دارند با یک برنامه حاشیه دار ، حتی اگر قصد آن را نداشته باشند ، فریب دهند.

  در حالی که بسیاری از شاهین های حریم خصوصی و محققان امنیتی از موقعیت اپل در اینجا پشتیبانی می کنند ، اپل دلایل دیگری نیز برای حفظ آن دارد. افزایش قیمت سهام این شرکت را می توان تا حدی به یک تجارت قوی و در حال رشد خدمات نسبت داد که شامل درآمد اپل از فروشگاه App در گوشی های آیفون است. در صورت مجاز بودن فروشگاه برنامه های جانبی یا فروشگاه های جایگزین ، این افراد احتمالاً بخشی از این درآمد را از اپل دور می کنند.

  بیشتر تحقیقات ، پرونده های قضایی و اقدامات نظارتی که ممکن است بر توانایی اپل برای ادامه کار به روش خود تأثیر بگذارد اکنون هنوز نوپا هستند ، اما مطمئناً در ماه ها و سال های آینده اطلاعات بیشتری از آنها خواهیم دید. به نوعی ، پیام های ارتباطی اخیر اپل در این زمینه مباحث آغازین شرکت در تلاش طولانی برای حفظ روش فعلی تجارت خود را تشکیل می دهد.

خبرهای دیگر از اسباب