خبر

 • تک بورد - اولین هدست واقعیت مختلط اپل، بازی هایی با

  اولین هدست واقعیت مختلط اپل، بازی هایی با "گرافیک سطح بالا" اجرا خواهد کرد.
  6 روز و 6 ساعت قبل

  همچنین، یک تحلیلگر می گوید این هدست از Wi-Fi 6E پشتیبانی می کند.
  در چند روز گذشته، دو گزارش جدید مشخصات و استراتژی هدست واقعیت ترکیبی آینده اپل را روشن کرده است. هر دو ادعا می کنند که اپل در مسیر راه اندازی اولین هدست واقعیت افزوده/واقعیت مجازی خود در سال آینده است و این محصول دارای مشخصات و فناوری های فوق العاده بالا خواهد بود.

  مطالعه بیشتر

  داستان‌های Ray-Ban: اینها اولین عینک‌های هوشمند فیس‌بوک هستند که به بازار انبوه عرضه می‌شوند. مارک گورمن، خبرنگار در خبرنامه هفتگی بلومبرگ می‌نویسد که هدست جدید دارای تراشه‌های "پیشرفته" خواهد بود. نمایشگرها و حسگرها و اینکه "ویژگی های مبتنی بر آواتار" خواهد داشت. این نکته اخیر نشان می‌دهد که اپل دیدگاهی مشابه برای استفاده از هدست متا دارد که مارک زاکربرگ، مدیر عامل آن، از طریق تجربیات واقعیت افزوده و واقعیت مجازی چشم‌اندازی از ارتباط اجتماعی را اعلام کرده است.

  Gurman همچنین می‌نویسد که اولین هدست اپل یک هدست واقعیت ترکیبی خواهد بود که از برنامه‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده پشتیبانی می‌کند، با شایعات طولانی مدت عینک‌های AR مصرف‌کننده بسیار دیرتر، «سال‌ها بعد». در حالی که سرمایه‌گذاری‌ها بر روی تحقیقات فناوری AR سرازیر شده است، موانع تکنولوژیکی متعددی برای فروش انبوه عینک‌های واقعیت افزوده مصرف‌کننده وجود دارد، و مشخص نیست چه زمانی این سرمایه‌گذاری ممکن است به یک محصول بادوام و جریان اصلی تبدیل شود.

  تبلیغات

  در همین حال، هدست واقعیت ترکیبی که می‌تواند به زودی در سال آینده عرضه شود، «تجربه‌ای از واقعیت ترکیبی را ارائه می‌کند که می‌تواند بازی‌ها را در واقعیت مجازی با کیفیت بالا با تراشه‌های اسنپی و نمایشگرهای سطح بالا انجام دهد». این احتمالاً بسیار گران است و ممکن است فقط برای علاقه مندان به فناوری و همچنین توسعه دهندگانی که کار ساخت اولین برنامه های کاربردی را برای اکوسیستم برنامه های مصرف کننده آینده آغاز می کنند در دسترس باشد.

  در همین حال، تحلیلگر اپل. مینگ چی کو گزارشی را به سرمایه گذاران منتشر کرد که همچنین ادعا می کند اپل قصد دارد در سال 2022 یک هدست واقعیت ترکیبی با تکنولوژی بالا و گران قیمت معرفی کند. او نوشت که فیس بوک و سونی هدست های واقعیت ترکیبی خود را در همان سال عرضه خواهند کرد، اما سونی در حداقل یک هدست واقعیت مجازی، نه یک AR، به عنوان جانشین ابزار جانبی بسیار موفق پلی استیشن VR برای کنسول های بازی این شرکت خواهد بود.

  او همچنین در مورد یک ویژگی کلیدی هدست اپل کمی مشخص می شود: او نوشت که از استاندارد شبکه بی سیم پیشرفته Wi-Fi 6E پشتیبانی می کند. او همچنین ادعا کرد که هدست‌های سونی و متا از یک استاندارد پشتیبانی خواهند کرد.

خبرهای دیگر از گجت ها