خبر

 • تک بورد - الکسا به کودک 10 ساله می گوید که یک چالش تکان دهنده TikTok را امتحان کند

  الکسا به کودک 10 ساله می گوید که یک چالش تکان دهنده TikTok را امتحان کند


  26 روز و 8 ساعت قبل

  «الکسا: توصیه چیزهای احمقانه و خطرناک را متوقف کنید.»
  دختر 10 ساله و مادرش پس از اینکه الکسای آمازون به دختر پیشنهاد کرد چالش پلاگین TikTok را امتحان کند، درسی در مورد کاربرد دستیارهای صوتی دریافت کردند. به گفته مادر این دختر، کریستین لیودال، این پیشنهاد خطرناک پس از آن مطرح شد که دخترش از الکسا برای انجام چالشی درخواست کرد.

  https://techbord.com <b>الکسا</b> به <b>کودک</b> 10 <b>ساله</b> می <b>گوید</b> که یک <b>چالش</b> <b>تکان</b> <b>دهنده</b> <b>TikTok</b> را <b>امتحان</b> کندEnlargeTwitter

  "ما در حال انجام چند چالش فیزیکی بودیم، مانند دراز کشیدن و غلت زدن و نگه داشتن یک شات روی پای خود، از معلم Phy Ed در یوتیوب زودتر،" لیودال در موضوع توییتر خود توضیح داد. "او فقط یکی دیگر را می خواست."

  برای کسانی که (خوشبختانه) آشنا نیستند، چالش دوشاخه عبارت است از وصل کردن جزئی شارژر تلفن به پریز برق و سپس انداختن یک پنی روی شاخک های در معرض دید. نتایج می‌توانند طیف وسیعی را از یک جرقه کوچک تا یک آتش سوزی کامل الکتریکی اجرا کنند.

  "من همان جا بودم و فریاد زدم، "نه، الکسا، نه!" لیودال در توییتی نوشت: انگار یک سگ بود. در بیانیه‌ای به بی‌بی‌سی تأیید کرد: «دخترم می‌گوید که به هر حال برای انجام چنین کاری بسیار باهوش است.»

  آمازون از آن زمان این چالش خاص را از پایگاه داده الکسا حذف کرده است. یکی از سخنگویان آمازون در بیانیه ای گفت:

  اعتماد مشتری در مرکز هر کاری است که ما انجام می دهیم و الکسا برای ارائه اطلاعات دقیق، مرتبط و مفید به مشتریان طراحی شده است. به محض آگاهی از این خطا، ما سریعاً برای رفع آن اقدام کردیم."


  تگ ها:

  الکسا , کودک , ساله , گوید , چالش , تکان , دهنده , tiktok , امتحان


  v 13
خبرهای دیگر از گجت ها