خبر

 • تک بورد - اشتراک های پادکست اپل امروز - با کاهش 30 درصدی - فعال شدند

  اشتراک های پادکست اپل امروز - با کاهش 30 درصدی - فعال شدند
  10 روز و 7 ساعت قبل

  سازندگان می توانند هر هزینه اشتراکی را که انتخاب کنند یا به طور کامل در آن شرکت نکنند تعیین کنند.
  همانطور که قبلاً در آوریل اعلام شد ، امروز اپل ویژگی جدید اشتراک پادکست خود را در iOS ، iPadOS و macOS راه اندازی کرده است. این سیستم به کاربران امکان می دهد تا برای پاداش های اضافی در پادکست ها (یا گروه هایی از پادکست ها به نام Channels) مشترک شوند.

  خواندن بیشتر در اینجا تعدادی از ویژگی های iOS 15 وجود دارد که اپل قبلاً به آنها اشاره نکرده است. مزایا می توانند شامل دسترسی زودهنگام به قسمت ها و همچنین گوش دادن بدون تبلیغات باشند. برخی از نمایش ها ممکن است محتوای پاداش را برای مشترکان نیز ارائه دهند. با استفاده از سیستم پرداخت اپل می توانید فقط با یک دکمه در پادکست مشترک شوید.

  سازندگان پادکست می توانند هر آنچه را که بخواهند از شما کسر کنند و حداقل هزینه اشتراک 0.49 دلار در ماه است. اپل 30 درصد از این مبلغ را برای سال اول می گیرد ، اما اگر مشترکی بیش از 12 ماه فعال باشد ، اپل فقط 15 درصد از هزینه اشتراک را می گیرد.

  خوشبختانه ، اپل هیچ قانونی ندارد در برابر روش های اضافی برای کسب درآمد از پادکست هایی که این اشتراک ها را ارائه می دهند ، مانند درخواست از شنوندگان برای بازگشت به یک Patreon.

  هنگامی که در پادکست مشترک می شوید ، صفحه نمایش آن دارای برچسب "نسخه مشترک" است. همچنین می توانید اشتراک پادکست های شرکت کننده را امتحان کنید تا ببینید آیا واقعاً ارزش پرداخت آن را دارند. مدت زمان دوام این اشتراک های آزمایشی متفاوت است ، اما به نظر می رسد معمولاً چند روز یا یک هفته طول بکشد.

  کانال ها اساساً بسته های پادکست هستند که توسط شخصی تنظیم می شوند. اگرچه کانال ها با استفاده از پیشنهادات اشتراک جدید اپل به پادکست ها محدود نمی شوند. وقتی بیش از یک کانال را دنبال می کنید ، بخش جدید "کانالهای من" در برگه "گوش دادن به برنامه" در برنامه پادکست ظاهر می شود. با شروع اشتراک پولی در یک کانال ، وضعیت مشترک مشترک پادکست های عضو آن به شما امکان پذیر می شود.

  اشتراک پادکست در 170 کشور و منطقه در دستگاه های دارای iOS 14.6 ، iPadOS 14.6 و macOS 11.4 یا بالاتر در دسترس خواهد بود.

  لیست لیست شده توسط اپل

خبرهای دیگر از اسباب