خبر

 • تک بورد - استاندارد خانه هوشمند پشتیبانی شده توسط اپل و گوگل با تأخیر مواجه شد

  استاندارد خانه هوشمند پشتیبانی شده توسط اپل و گوگل با تأخیر مواجه شد
  2 روز و 13 ساعت قبل

  ماده دارای مشخصات کامل است ، اما SDK آن در 2H 2022 عرضه می شود.

  خواندن بیشتر

  اپل ، گوگل و آمازون "CHIP" را ایجاد می کنند ، یک استاندارد جدید برای خانه های هوشمند [بروزرسانی شده] انتشار اولین گواهینامه ها برای استاندارد خانه های هوشمند Matter - که قبلاً "Project Connected Home over IP" یا بر اساس یک پست وبلاگ از توبین ریچاردسون ، مدیرعامل اتحادیه استانداردهای اتصال (CSA) ، "CHIP" تا سال 2022 به تعویق افتاد.

  استاندارد Matter توسط Apple ، Google ، Amazon و بسیاری از بازیگران بزرگ دیگر در مشاغل خانه های هوشمند پشتیبانی می شود. از جمله موارد دیگر ، این بود که اطمینان حاصل شود که دستگاه های شرکت های متفاوت با استفاده از فناوری های متفاوت (مانند Wi-Fi یا Zigbee) می توانند به نحو قابل ملاحظه ای با هم کار کنند.

  ما ویژگی های فناوری را بررسی کردیم هنگامی که برای اولین بار در سال 2019 اعلام شد در استاندارد استفاده می شود. قبلا قرار بود قبل از پایان سال 2021 وارد شود. با این حال ، این اولین بار نیست که استاندارد به تعویق می افتد. در ابتدا برای اواخر سال 2020 برنامه ریزی شده بود.

  ریچاردسون نوشت که ماده دارای مشخصات کامل است ، "به این معنی که مجموعه ویژگی های نهایی و موارد استفاده پشتیبانی شده توسط گروه کاری اهمیت تصویب شده است" و وجود دارد در حال حاضر بیش از 200 شرکت متعهد به این استاندارد هستند. مرحله بعدی "ایجاد پشتیبانی از نوع دستگاه ، آزمایش ، پالایش و البته توسعه SDK" است. :

  در ماه مه سال جاری ، ما شاهد توسعه برنامه ای با اولین دستگاهها از طریق صدور گواهینامه تا پایان سال در سال 2021 بودیم. با اتمام چندین رویداد آزمایشی و پیش بینی ، اعضای ما برنامه را به منعکس کننده تعهد برای اطمینان از این است که SDK و ابزارهای مرتبط با آن ، برای برآوردن انتظارات بازار در هنگام راه اندازی و ایجاد یک اکوسیستم بزرگ از محصولات قابل همکاری ، آماده هستند. برنامه های تصفیه شده ما شامل توسعه مداوم SDK و برنامه صدور گواهینامه در 2H 2021 است که نسخه "پیش از رای گیری" مشخصات فنی را در دسترس اعضا در پایان سال قرار می دهد. در نیمه اول سال 2022 ، ما انتظار داریم SDK منتشر شود ، اولین دستگاهها از طریق گواهینامه ، و برنامه رسمی صدور گواهینامه ما باز می شود.

  ما به همراه اعضای خود ، این بازارها را به روز کرده ایم برنامه هایی برای اطمینان از مشخصات ، گواهینامه و ابزارهای آزمایش و البته SDK پایدار ، قابل اجرا در مقیاس وسیع و انتظارات بازار از نظر کیفیت و قابلیت همکاری است. اعضای ما به سختی کار می کنند تا این ابزارها و محصولات مهم خود را بسازند و ما مشتاقانه منتظر اولین محصولات و زمان بندی های سال آینده هستیم.

  هیچ دلیلی برای تاخیر ارائه نشده است ، اما طبق گزارش توسط استیسی هیگین بوتام ، خبرنگار IoT ، تأخیر تا حدی به دلیل تأثیرات همه گیری COVID-19 و شرکت های بیشتری است که از استاندارد پشتیبانی می کنند.

خبرهای دیگر از ابزارها