خبر

 • تک بورد - ارتقای 5G Verizon محدودیت‌های جدیدی را برای داده هات اسپات بر برنامه‌های تلفن قدیمی‌تر اعمال می‌کند

  ارتقای 5G Verizon محدودیت‌های جدیدی را برای داده هات اسپات بر برنامه‌های تلفن قدیمی‌تر اعمال می‌کند


  18 روز و 18 ساعت قبل

  Verizon 5G را با C-Band مفیدتر می کند، اما داده های Hotspot نامحدود را حذف می کند.
  Verizon می گوید که راه اندازی 5G در 19 ژانویه در طیف C-Band خود، سرعت بی سیم سریعی را برای 100 میلیون نفر در ایالات متحده به ارمغان می آورد که بسیار بیشتر از حد محدود است. محدوده جغرافیایی طیف موج میلی متری آن که سرعت 5G حتی سریع تری را فراهم می کند. اما برای افرادی که در حال حاضر داده های هات اسپات 5G نامحدودی د

  برای طرح تلفن هوشمند Verizon "فراتر از نامحدود" که چند سالی است وجود دارد، مشتریان در حال حاضر 15 گیگابایت داده نقطه اتصال با سرعت 4G LTE و داده نامحدود "5G Ultra Wideband" نقطه اتصال دارند. در آینده، باند C و طیف موج میلی‌متری هر دو در چیزی که Verizon آن را Ultra Wideband می‌نامد گنجانده می‌شود، و Verizon دیگر داده‌های هات اسپات Ultra Wideband نامحدود را برای کسانی که در حال حاضر آن را دارند ارائه نمی‌کند. مشترکین طرح Beyond Unlimited بدون در نظر گرفتن اینکه از کدام بخش شبکه استفاده می کنند، مجموعاً 15 گیگابایت داده هات اسپات با سرعت بالا دریافت خواهند کرد و پس از استفاده از آن با کندی داده هات اسپات مواجه خواهند شد.

  از نظر عملی، ممکن است این کار نباشد. یک تغییر بزرگ برای بسیاری از مردم است زیرا طیف موج میلی متری 5G Verizon برای شروع دسترسی جغرافیایی محدودی دارد و داده های نقطه نامحدود فقط برای استفاده از آن طیف اعمال می شود. اما همیشه خوب است که از تغییرات آگاه باشید، با توجه به اینکه برنامه‌های خدمات Verizon چقدر پیچیده است، و ممکن است برای برخی افراد منطقی باشد که به برنامه‌های جدیدتر با محدودیت‌های نقطه اتصال 25 یا 50 گیگابایتی روی بیاورند.

  تبلیغات

  سرعت 3 مگابیت بر ثانیه پس از رسیدن به محدودیت هات اسپات

  Verizon امروز محدودیت جدید 15 گیگابایتی هات اسپات را در طرح Beyond Unlimited برای Ars تأیید کرد. یکی از سخنگویان Verizon به ما گفت: "Beyond Unlimited دارای 15 گیگابایت هات اسپات تلفن همراه پریمیوم است. پس از استفاده از این امتیاز، این مشتریان سرعت داده هات اسپات تلفن همراه نامحدود 3 مگابیت در ثانیه در هنگام استفاده از 5G Ultra Wideband و 600 کیلوبیت بر ثانیه در هنگام استفاده از 5G سراسری/4G LTE دریافت خواهند کرد." «5G Nationwide/4G LTE» Verizon شامل استقرار 5G در طیفی است که قبلاً برای 4G استفاده می‌شد و در هر طیف دیگری غیر از موج میلی‌متری و باند C. برای دریافت سرعت کانونی 3 مگابیت در ثانیه پس از استفاده از 15 گیگابایت، باید یا در یک باند C یا در ناحیه موج میلی متری باشید.

  Beyond Unlimited تنها بسته ای نیست که تحت تأثیر تغییر هات اسپات قرار گرفته است. برای هر طرح دیگری که تحت تأثیر قرار می‌گیرد، Verizon به ما گفت که «افرادی که برنامه‌هایی با هات اسپات موبایل 5G Ultra Wideband دارند، بر اساس طرح خود به دریافت کمک هزینه خواهند رفت». بنابراین، هر محدودیتی که در استفاده از هات اسپات 4G داشته باشید، به زودی برای همه استفاده از هات اسپات 4G و 5G در مجموع اعمال می شود، بدون هیچ گونه مجوز نامحدود جداگانه برای استفاده از هات اسپات با موج میلی متری.

  Verizon سرعت 90 تا 170 مگابیت در ثانیه را وعده می دهد

  Verizon گفت که عرضه C-Band خود در این ماه به بیش از 100 میلیون نفر در بیش از 1700 شهر ایالات متحده خواهد رسید، در حالی که "سرعت دانلود معمولی 90 تا 170 مگابیت در ثانیه، با سرعت بالاتر و حداکثر بیش از 1 گیگابیت در ثانیه در مناطق خاص" و "معمولی" را ارائه می دهد. سرعت آپلود 15 تا 30 مگابیت در ثانیه، با حداکثر سرعت آپلود بیش از 100 مگابیت در ثانیه."

  طیف C-Band که امسال عرضه شد بین 3.7 گیگاهرتز تا 3.8 گیگاهرتز است و اپراتورها قصد دارند از بقیه C خود استفاده کنند. -فرکانس‌های باند (3.8 گیگاهرتز تا 3.98 گیگاهرتز) در سال 2023. Verizon و AT&T به دلیل اختلاف با اداره هوانوردی فدرال، استقرار خود را شش هفته به تاخیر انداختند، و عرضه C-Band در نزدیکی فرودگاه‌های اصلی به مدت شش ماه محدود خواهد شد.


  تگ ها:

  ارتقای , verizon , محدودیت‌ , جدیدی , داده , اسپات , برنامه‌ , تلفن , قدیمی‌تر , اعمال , می‌کند


  v 6
خبرهای دیگر از گجت ها