خبر

 • تک بورد - آیپد مینی 2021 در حالت عمودی از

  آیپد مینی 2021 در حالت عمودی از "پیمایش ژله ای" ناهموار رنج می برد
  24 روز و 12 ساعت قبل

  مشخص نیست که آیا این مشکل سخت افزاری است یا در نرم افزار قابل حل است.
  جدیدترین آیپد مینی اپل در روز جمعه در اختیار عموم مردم قرار گرفت و در آخر هفته ، کاربران هنگام استفاده از رایانه لوحی در هنگام استفاده عمودی از مشکل پیمایش شکایت کردند. حالت (MacRumors پست جمع بندی خوبی دارد). به نظر می رسد این تبلت نیمه چپ و راست صفحه نمایش خود را با نرخ های کمی متفاوت تازه می کند و جلوه ای ظریف اما قابل ت

  خواندن بیشتر

  iPad mini گران تر 2021 بهترین موردی است که اپل تا به حال ساخته است

  این مسئله آنقدر ظریف است که هنگام آزمایش مینی برای بررسی خود متوجه آن نشده ایم ، اما واحد بررسی ما در واقع به نظر می رسد از همان مشکل رنج می برند. وقتی صفحه را یا سند را به آرامی بالا و پایین می کنید ، بسیار قابل توجه است - به نظر می رسد که سمت چپ صفحه به اندازه کافی از سمت راست عقب می ماند تا پاراگراف های متن لاستیکی و تکان خورده به نظر دقیق برسند.

  در آزمایشات ما ، به نظر می رسد که این مشکل روی صفحه نمایش در حالت افقی تأثیر می گذارد ، جایی که نیمه چپ و راست صفحه به نیمه بالا و پایین صفحه تبدیل می شود. اما پیمایش افقی در اکثر برنامه ها بسیار کمتر از پیمایش عمودی رایج است ، و باعث می شود اثر کمتر آشکار شود. برخی از کاربران گزارش داده اند که اصلاً نمی توانند متوجه این مشکل در حالت افقی شوند.

  مشخص نیست که این مشکل ناشی از سخت افزار iPad mini است یا چیزی است که اپل می تواند با یک نرم افزار آن را برطرف کند. به روز رسانی. ما از شرکت نظر خواسته ایم و در صورت دریافت پاسخ ، این پست را به روز می کنیم.

خبرهای دیگر از ابزارها