خبر

 • تک بورد - آینده نجات یافته Google Stadia به عنوان یک سرویس ابری پشتیبان اینجاست

  آینده نجات یافته Google Stadia به عنوان یک سرویس ابری پشتیبان اینجاست
  18 روز و 5 ساعت قبل

  پس از شکست مصرف کننده ، گوگل می خواهد مجوز فناوری Stadia را به شرکت ها بدهد.
  خلاصه سریع Google Stadia: همه چیز عالی نبوده است.

  سرویس بازی ابری AAA گوگل در سال 2019 برای بررسی های متوسط ​​راه اندازی شد و از آن به بعد صدها هزار کاربر برآورد فروش و استفاده گوگل را به شدت تحت تاثیر قرار داد. این شرکت استودیوی خود را با نام "Stadia Games & Entertainment (SG&E)" قبل از اینکه بتواند بازی ای را توسعه دهد تعطیل کرد و این کار را یک هفته پس از ارائه گزارش پیشرفت مثبت فیل هریسون به مدیر بخش ، انجام داد. چند تن از مدیران کلیدی بخش سخت را ترک کرده اند ، مانند خالق Assassin's Creed و رهبر SG&E Jade Raymond ، معاون Stadia و سرپرست محصول John Justice و سرپرست مهندسی Justin Uberti.

  وقتی Google بخش بازی را در در ابتدای سال ، یک پست وبلاگ همراه با اشاره به تغییرات بزرگ در استراتژی گوگل نشان داد: "در سال 2021 ، ما تلاش خود را برای کمک به توسعه دهندگان و ناشران بازی در استفاده از فناوری پلتفرم ما و ارائه بازی ها به طور مستقیم به بازیکنان خود ، گسترش می دهیم. "

  به نظر می رسد گوگل به جای ادامه دادن به Stadia به عنوان یک سرویس تجاری با مارک تجاری ، می خواهد این سرویس را به" پلتفرم بازی Google Cloud "متمرکز کند. این می تواند یک سرویس برچسب سفید باشد که می تواند محصولات سایر شرکت ها را تقویت کند ، درست مانند سایر محصولات Google Cloud که میزبانی پایگاه داده و پیام رسانی را تحت پوشش قرار می دهد. گوگل گفت که معتقد است خدمات پشتیبان "بهترین راه برای ایجاد Stadia در یک تجارت طولانی مدت و پایدار است." این سایت اشاره می کند که "برای اولین بار تا کنون" ، اکنون می توانید بازی 2015 Batman: Arkham Knight را با "پخش بتا در رایانه خود. بدون بارگیری یا انتظار" بازی کنید. سرویس پخش بازی AT & T نیاز به یک مرورگر مبتنی بر Chrome دارد و بسیار شبیه به Google Stadia است. این همان فکری است که 9to5Google هنگام بررسی بازی و دریافت نکاتی مبنی بر اتصال آن به خدمات Google و ذکر نام رمز Stadia "cloudcast" نامیده است.

  پخش بازی از AT & amp؛ T؟ نه واقعا. این دارای مجوز فناوری از Google Stadia. به عدم وجود هر نوع مارک گوگل توجه کنید. بزرگنمایی/پخش بازی از AT&T؟ نه واقعا. این فناوری دارای مجوز از Google Stadia است. به عدم وجود هر نوع مارک گوگل توجه کنید. AT & T Wireless

  AT&T به Ars تأیید کرد: "بله ، این فناوری توسط Stadia پشتیبانی می شود." این شرکت اعلام کرد که "AT&T با تکنسین های بازی مانند Google همکاری می کند تا در عصر بعدی بازی کمک کند." سرویس جریان AT&T مالک WarnerMedia است ، که مالک DC Comics است ، که بتمن را در اختیار دارد ، بنابراین می توانید نسب شرکت ها را در اینجا مشاهده کنید ، اما چرا پیوند تلفن همراه؟ حتی نمی توانید بازی را روی تلفن پخش کنید. شما باید از رایانه شخصی استفاده کنید که احتمالاً از طریق شبکه بی سیم AT & T کار نمی کند. بنابراین به نظر می رسد این یک آزمایش کاملاً بدون هیچ گونه درآمدزایی است.

  آینده Stadia به عنوان ارائه دهنده پشتیبان خدمات را نامرئی می کند. در گزارش 9to5Google ذکر شده است که نام Stadia در هیچ جای محصول AT & T قابل مشاهده نیست. اگر هنوز به مدل Stadia-as-a-a-service-service چسبیده اید ، این اولین بار است که Arkham Knight از این سرویس استفاده می کند. بنابراین در حالی که نمی توانید بازی را در "Stadia" انجام دهید ، این احتمال وجود دارد که هر زمان که AT&T تصمیم بگیرد توزیع انحصاری آن به پایان رسیده است ، به خدمات مصرف کننده (اگر هنوز در آن زمان هنوز موجود است) ارائه شود.

خبرهای دیگر از ابزارها