خبر

 • تک بورد - آیفون 13 ، 13 مینی ، 13 پرو و ​​13 پرو مکس از امروز قابل سفارش هستند

  آیفون 13 ، 13 مینی ، 13 پرو و ​​13 پرو مکس از امروز قابل سفارش هستند
  5 روز و 1 ساعت قبل

  هرچند تاریخ ارسال برخی از پیکربندی ها تا اواخر اکتبر در حال کاهش است.
  همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، مجموعه جدید آیفون های پرچمدار اپل برای پیش خرید امروز از طریق فروشگاه آنلاین این شرکت در دسترس است.

  خواندن بیشتر

  اپل iPhone 13 را در 4 طعم: مینی ، معمولی ، Pro و Pro Max معرفی می کند. تلفن های جدید شامل iPhone 13 ، iPhone 13 mini ، iPhone 13 Pro و iPhone است 13 طرفدار حداکثر قیمتها از 699 دلار تا 1599 دلار متغیر است ، با تنظیمات ذخیره سازی از 128 گیگابایت تا 1 ترابایت در خط.

  تاریخ ارسال اولیه برای این تلفن ها 24 سپتامبر بود ، اما با کمال تعجب ، بسته به اینکه می خواهید چه گوشی بخرید ، تاریخ ها عقب افتاده اند.

  وقتی به فروشگاه ایالات متحده نگاه می کردیم با نوشتن این مقاله ، اکثر پیکربندی های مینی آیفون 13 و 13 همچنان در 24 سپتامبر نمایش داده می شوند ، اما برخی ترکیبات رنگ و ذخیره سازی خاص تا 12 اکتبر ارسال می شود.

  تبلیغات

  در همین حال ، همه نسخه های آیفون 13 Pro و 13 Pro Max در حال حاضر پنجره ارسال بین 8 تا 25 اکتبر را نشان می دهند.

  صفحه نمایش گوشی های جدید در اندازه های مشابه سال گذشته است: 5.4 اینچ (iPhone 13 mini) ، 6.1 اینچ (iPhone 13 و iPhone 13 Pro) و 6.7 اینچ (iPhone 13 Pro Max). هر کدام دارای تراشه A15 جدید اپل هستند که عملکرد CPU ، GPU و NPU را در مقایسه با A14 سال گذشته بهبود بخشیده است.

  آنها همچنین شامل باتری های بزرگتر ، پشتیبانی از لوازم جانبی MagSafe و سایر مزایای دیگری هستند که ما دیده ایم. در آیفون های پرچمدار اخیر اما بیشتر پیشرفت های سال به سال در دوربین ها مشاهده می شود. سنسور بزرگ Max منحصر به فرد سال گذشته برای iPhone 13 ، 13 mini و 13 Pro عرضه شده است. و سیستم سه دوربین در 13 Pro و 13 Pro Max به روشهای قابل توجهی مورد بازسازی قرار گرفته است.

  در مجموع ، به نظر می رسد که به روز رسانی کوچکتری نسبت به مجموعه سال گذشته iPhone 12 داشته باشد که MagSafe را اضافه کرده است. ، 5G و موارد دیگر درمجموع ، به روزرسانی های مجموعه آیفون 13 شبیه به روزرسانی های "S" است که اپل یک سال در میان انجام می داد ، عموماً بین تغییرات بزرگتر.

  مثل همیشه ، ما انتشار خواهیم داد بررسی ما از خانواده آیفون 13 در روزهای آینده.

  توجه: Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، مبلغی را برای فروش دریافت کند.

  فهرست بندی تصویر توسط اپل

خبرهای دیگر از ابزارها