خبر

 • تک بورد - آیفون 13 ضخیم تر و سنگین تر از آیفون 12 است

  آیفون 13 ضخیم تر و سنگین تر از آیفون 12 است
  10 روز و 2 ساعت قبل

  به علاوه ، جزئیات جدیدتری توسط وب سایت اپل فاش شده است.

  خواندن بیشتر

  اپل iPhone 13 را در 4 طعم مینی ، معمولی ، Pro و Pro Max معرفی کرد دیروز اپل آیفون های پرچمدار جدید خود را معرفی کرد: iPhone 13 ، iPhone 13 mini ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro حداکثر اما در حالی که پخش زنده اپل پر از جزئیات بود ، برخی موارد کنار گذاشته شد.

  خوشبختانه ، از زمانی که وب سایت اپل با محصولات جدید به روز شد ، کمی بیشتر آموختیم ، از جمله ابعاد و وزن ، اطلاعاتی در مورد مشخصات و اینکه کدام مدلهای قدیمی آیفون پس از معرفی پرچمدار جدید.

  ضخیم تر و سنگین تر

  آیفون های جدید سنگین تر از نسخه های قبلی خود هستند و همچنین کمی ضخیم تر هستند. به عنوان مثال ، آیفون 12 5.78 اونس وزن داشت ، اما آیفون 13 وزن 6.14 اونس دارد. iPhone 12 Pro 6.66 اونس بود ، اما iPhone 13 Pro 7.19 اونس است. و آیفون 13 0.25 میلی متر ضخیم تر از 12 است. تفاوتهای ضخامت مشابه نیز جهانی هستند.

  تبلیغات

  این ممکن است عمدتا به دلیل باتری های بزرگتر باشد - اپل گفت که اجزای داخلی آیفون را تغییر داده است تا جایی برای باتری های گفته شده ایجاد کند. سیستم های دوربین نیز ممکن است نقشی در این زمینه داشته باشند. اگرچه اپل معمولاً میزان RAM یک دستگاه را منتشر نمی کند ، اما MacRumors به ​​تنظیمات RAM گوشی های جدید در ابزار توسعه دهنده Xcode ساخته شده توسط اپل اشاره کرده است. آیفون 13 و 13 مینی دارای 4 گیگابایت رم و مدل های پرو دارای 6 گیگابایت - مشابه iPhone های سال گذشته است.

  مجموعه جدید آیفون

  هنگامی که اپل آیفون جدیدی را معرفی می کند ، معمولاً حداقل یک مدل قدیمی را غروب می کند و گاهی اوقات دیگر را به عنوان نقطه ورود ارزان قیمت خط تولید iPhone نگه می دارد.

  طبق فروشگاه آنلاین اپل ، iPhone 12 ، iPhone 12 mini ، iPhone 11 و iPhone SE زنده می ماند اما به نظر می رسد که iPhone XR ، iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max قبلاً بازنشسته شده اند.

  ممکن است وقتی آیفون های جدید در واقع برای پیش سفارش در روز جمعه بالا می روند ، این ترکیب بیشتر تغییر کند ، اما ما شک کن.

خبرهای دیگر از ابزارها