خبر

 • تک بورد - آپدیت بعدی ویندوز 11 صفحه آبی مرگ را دوباره آبی می کند

  آپدیت بعدی ویندوز 11 صفحه آبی مرگ را دوباره آبی می کند
  26 روز و 1 ساعت قبل

  به‌روزرسانی برای Windows Insider در دسترس است، به زودی برای عموم منتشر خواهد شد.
  مایکروسافت امروز به‌روزرسانی رفع اشکال دیگری را برای ویندوز 11 به کانال‌های Beta و Release Preview Insider خود ارائه می‌کند، و مانند همه به‌روزرسانی‌های رفع اشکال ویندوز 11 لیستی از مشکلات حل شده تا کنون منتشر شده است، به اندازه ای طولانی است که هر کسی که تصمیم گرفته است چند ماه دیگر در ویندوز 10 بماند، به اندازه ک

  مطالعه بیشتر

  Subreddit جدید، عمومی‌ترین "صفحه‌های آبی مرگ" را شرح می‌دهد

  در میان دیگر ترفندهای مهم‌تر آن، بازگرداندن یکی از افزوده‌های آرایشی ویندوز 11 است: "صفحه سیاه مرگ". " این به‌روزرسانی، رنگ این صفحه خطای کشنده سیستم را به آبی تغییر می‌دهد، «همانطور که در نسخه‌های قبلی ویندوز» (و همانطور که خدایان رایانه در نظر داشتند).

  صفحه آبی مرگ (یا BSoD) با یک انجمن نسبتاً فعال Reddit که به شناسایی آن و سایر خطاهای رایانه ای در طبیعت اختصاص یافته است، به خودی خود نمادین شده است. این یک یادآوری است که در زیر هنر براق موجودیت مدرن پر از صفحه ما، مجموعه‌ای از رایانه‌های شخصی فرسوده نهفته است که، مانند بشریت دوران همه‌گیری، اغلب به سختی آن‌ها را کنار هم نگه می‌دارند.

  به‌روزرسانی‌ها معمولاً به پیش‌نمایش انتشار می‌رسند. کانال چند روز یا چند هفته قبل از انتشار عمومی، بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که این نسخه جدید ویندوز 11 و صفحه آبی آبی رنگ آن به زودی برای همه رایانه‌های شخصی دارای ویندوز 11 در دسترس باشد.

خبرهای دیگر از گجت ها