خبر

 • تک بورد - آمازون Nest را با یک ترموستات فوق العاده ارزان 60 دلاری بر عهده می گیرد

  آمازون Nest را با یک ترموستات فوق العاده ارزان 60 دلاری بر عهده می گیرد
  10 روز و 9 ساعت قبل

  آمازون یک میلیون دستگاه خانه هوشمند معرفی کرد
  آمازون امروز در یک رویداد خصوصی محصولات کاملی از کامیون تحویل را تخلیه کرد. در اینجا تعدادی از بسیاری از محصولات خانه هوشمند معرفی شده است.

  ترموستات هوشمند آمازون: بسیار ارزان تر از رقبا

  Lookout Nest! آمازون با ترموستات هوشمند آمازون پا به زمین چمن گوگل (و شریک قدیمی ترموستات آن ، Ecobee) می گذارد. ترموستات های Nest یک دایره هستند ، بنابراین این مورد یک مربع است ، با کنترل های لمسی معمولی در جلو و یک برنامه (برنامه Alexa) برای کنترل از راه دور و ردیابی استفاده. "Thermostat Hunches" به الکسا اجازه می دهد تا ترموستات را بر اساس موقعیت مکانی شما کنترل کند و البته دستورات صوتی Alexa نیز وجود دارد. این "با استفاده از فناوری ترموستات Honeywell Home" ساخته شده است ، بنابراین بین هوشمندهای آمازون Echo و تجربه ترموستات Honeywell ، تخصص زیادی در اینجا وجود دارد.

  این دستگاه 59.99 دلار قیمت دارد و با 16 دلار بیشتر می توانید یک بسته نرم افزاری با آداپتور برق C-Wire ، که ممکن است درصورتی که سیم کشی ترموستات موجود از برق کافی استفاده نمی کند ، به آن نیاز داشته باشید. این به طور چشمگیری ارزان تر از Nest است که ارزان ترین ترموستات آن 129.99 دلار است. آمازون همچنین از بزرگترین شریک ترموستات خود ، Ecobee ، که یک ترموستات با بلندگوی الکسا و میکروفون یکپارچه در آن ، 229.99 دلار Ecobee 4 ، ارسال می کند ، استفاده می کند. این فقط یک ترموستات است ، اما بسیار ارزان است.

  برخی از دوربین ها ، از جمله آن دوربین داخلی بدون سرنشین

  آمازون واقعاً می خواهد شما این پهپاد را فقط در خانه پرواز دهید. آمازون لنگر انداخت و باز شد. مش آمازون در بالا و پایین باید مانع از خرد شدن انگشتان شود. آمازون برنامه. آمازون

  مورد بعدی: دوربین ها. دوربین دیوانه وار داخلی هواپیمای بدون سرنشین آمازون - که به طور مبهمی "Ring Always Home Cam" نامیده می شود - در حال حاضر در ایالات متحده به فروش می رسد. این یک سال پیش اعلام شد ، اما اکنون "منحصراً با دعوت" با قیمت 249.99 دلار در دسترس است. این "نسخه روز 1" است (بخوانید: یک محصول بتا) بنابراین آمازون به هیچ کس اجازه نمی دهد آن را خریداری کند. می توانید برای دادن پول آمازون در صفحه محصول ، دعوت نامه ای درخواست کنید.

  تبلیغات

  مانند سایر دوربین های رینگ ، می توانید از راه دور ، از طریق برنامه Ring ، به خوراک دوربین دسترسی داشته باشید. یک فید ویدیویی 1440 × 1440 دریافت می کنید که می توانید روی آن بزرگنمایی کنید. شما می توانید پهپاد را با مسیرهای پرواز سفارشی فقط با نگه داشتن آن در هوا و قدم زدن در سراسر خانه آموزش دهید و به نظر می رسد کنترل های دستی از راه دور نیز وجود دارد ، اما من احساس می کنم آنها بسیار محدود خواهند بود.

  به نظر نمی رسد که در پشته ناوبری اتفاقات زیادی رخ دهد. آمازون خاطرنشان می کند که "اگر Always Home Cam با یک مانع غیر منتظره روبرو شود ، مکث می کند و به جایگاه شارژ برمی گردد." پهپاد همچنین به یک داستان واحد از خانه محدود می شود. اگر داستانهای متعددی دارید ، آمازون چندین هواپیمای بدون سرنشین را توصیه می کند.

  این هواپیمای بدون سرنشین هنگامی که کار نمی کند در یک حوض کوچک زندگی می کند و آمازون می گوید که فقط هنگام پرواز فیلم ضبط می کند. اسکله همچنین دوربین را می پوشاند ، بنابراین نمی تواند در حین پرواز در حال ضبط زیاد باشد ، حتی اگر بخواهد. مدت زمان پرواز 5 دقیقه قبل از شارژ مجدد است و وقتی کار را تمام کردید باید به صورت خودکار متصل شود.

  این یک کوادکوپتر است ، بنابراین مانند هر کوادکوپتر دیگر ، کمی طول می کشد آرام تر از اره برقی ، اما نه چندان زیاد. ویدیوی اعلام شده شامل ضبط صدا از هواپیمای بدون سرنشین نبود ، اما در صفحه محصول آمازون ، ویدئویی وجود دارد که نشان می دهد این دستگاه چقدر صدا ایجاد می کند. لیلا روحی ، رئیس حلقه ، سال گذشته به بی بی سی توضیح داد که علاوه بر پوشاندن دوربین در حالی که در اسکله است ، "با صدای بلند ساخته شده است ، بنابراین واقعاً حریم خصوصی است که می توانید بشنوید."

  < p> اگر حیوان خانگی دارید ، آمازون اذعان می کند "ممکن است به زمان نیاز داشته باشند تا با سر و صدا و حرکت Always Home Cam هماهنگ شوند." اگر سگ شما هنوز از جاروبرقی می ترسد ، تصور کنید اگر آن جاروبرقی به طرز جادویی وقتی در خانه نبودید شروع به پرواز کرد و در اتاق شروع به پرواز کرد.

  دوربین Blink Doorbell. آمازون پایه خورشیدی برای دوربین Blink Outdoor. آمازون چراغ نورافکن برای دوربین Blink Outdoor. آمازون

  در دیگر اخبار دوربین ، زنگ در نیز وجود دارد: زنگ درب چشمک زن. این دوربین با 49.99 دلار ، 30 فریم بر ثانیه ، ویدئوی 1080p با دید در شب IR و صدای دو طرفه انجام می دهد. این وای فای با فرکانس 2.4 گیگاهرتز 802.11n کار می کند و اگر نمی خواهید با سیم زنگ درب آن را تغذیه کنید ، می تواند دو باتری قلمی AA مصرف کند. مانند سایر دوربین های Blink ، این دوربین نیز ساده ، ارزان و سازگار با اکوسیستم آمازون الکسا است. برخی از قابلیت های ذخیره سازی محلی از طریق Blink Sync Module 2 وجود دارد ، یا می توانید ماهانه هزینه ای برای ذخیره سازی ابر بپردازید.

  تبلیغات

  دو دوربین جانبی Blink Outdoor نیز وجود دارد ، یک پایه Flightlight 39.99 دلار که حرکت را اضافه می کند. سنسور و دو LED به دوربین ، برای 700 لومن قدرت و ضبط با حرکت. همچنین یک پایه پنل خورشیدی 129.98 دلار برای دوربین Blink Outdoor وجود دارد که شما را از مجبور شدن به استفاده از AA های معمولی رها می کند. پایه خورشیدی دارای یک باتری 18650 "از پیش نصب شده" است. مشخص نیست که آیا کاربر می تواند آن را جایگزین کند ، یا اینکه مدت زمان عملکرد این باتری چقدر است.

  سیستم امنیتی Ring + eero

  ایستگاه پایه Ring Alarm Pro. بسیار بزرگ است زیرا دارای پشتیبان باتری است. آمازون یکی از سنسورهای در/پنجره. کیت 8 تکه آمازون. آمازون

  یک محصول دیگر قبل از رفتن: The Ring Alarm Pro. این پیگیری سیستم امنیتی خانه Ring Alarm از سال گذشته است ، با تفاوت اصلی این که این دو مورد از خریدهای آمازون را ترکیب می کند: یک سیستم زنگ خطر Ring و یک روتر مش mesh eero WiFi 6. این امر به صورت بی سیم خانه شما را به اینترنت متصل کرده و از آن محافظت می کند ، همه در یک جعبه بزرگ. کیت راه اندازی 299.99 دلار است و هشت مورد برای شما دریافت می کند: یک ایستگاه پایه Alarm Pro ، یک صفحه کلید ، چهار سنسور تماس ، یک تشخیص حرکت و یک محدوده زنگ هشدار.

  به نظر می رسد ایستگاه پایگاه تنها متفاوت است مورد از سال گذشته ، با قابلیت روتر eero Wi-Fi 6 به عنوان تنها افزونه جدید. این سیستم با سیستم مش eero کاملاً سازگار است ، بنابراین در صورت نیاز به نقطه مش دیگری اضافه کنید. ویدجت های دیگر هنوز از Z-Wave برای اتصال کم مصرف استفاده می کنند. اگر نسخه سال گذشته زنگ هشدار را دارید و می خواهید به نسخه Wi-Fi ارتقا دهید ، هزینه آن فقط برای ایستگاه پایه 249 دلار است. Alarm Pro جدید 3 نوامبر عرضه می شود.

  لیست تصویر توسط آمازون

خبرهای دیگر از ابزارها