خبر

 • تک بورد - آمازون اکو شو 15 با پردازنده جدید Neural Edge وارد بازار می شود

  آمازون اکو شو 15 با پردازنده جدید Neural Edge وارد بازار می شود
  23 روز و 12 ساعت قبل

  Echo Show بعدی باید مواردی مانند تشخیص گفتار و تصویر را سریعتر پردازش کند.
  آمازون در رویداد سخت افزاری که امروز دعوت شد ، نمایشگر هوشمند جدید Echo Show 15 را معرفی کرد که از نسل بعدی "پردازنده AI" این شرکت AZ2 استفاده می کند. لبه عصبی

  Echo Show آینده دارای یک صفحه نمایش 15.6 اینچی با وضوح 1920 در 1080 می باشد. در داخل CPU AZ2 Neural Edge زندگی می کند که از چهار هسته و به گفته آمازون 22 برابر بیشتر از تراشه های نسل گذشته از TOPS (تریلیون ها عملیات در ثانیه) استفاده می کند. بر اساس اعلام آمازون ، بزرگترین تفاوت بین AZ2 و AZ1 توانایی اول در پردازش مدلهای گفتاری مبتنی بر یادگیری ماشینی است. الگوریتم های بینایی رایانه ای (CV) را می توان بر روی دستگاه بکار برد تا در ابر ، و به Echo Show 15 اجازه می دهد تا ویژگی هایی مانند شناسه بصری و پردازش صدا را با تاخیر نسبتاً کمتری اداره کند. و مانند AZ1 ، AZ2 می تواند تشخیص کار گفتار و حجم کار CV را همزمان انجام دهد.

  تبلیغات

  Echo Show 15 را می توان نصب کرد. بزرگنمایی/Echo Show 15 را می توان نصب کرد. آمازون آمازون Echo Show 15 را به عنوان یک دستگاه همه کاره برای خانواده هایی با زیاد روی بشقاب هایشان یک گالری ابزارک جدید به شما امکان می دهد مواردی مانند یادداشت های چسبنده ، رویدادهای تقویم ، تحویل های آینده و ایده های دستور غذا را روی صفحه نمایش دهید. ویجت مورد علاقه خانه های هوشمند به Echo Show 15 اجازه می دهد تا به عنوان یک مرکز خانه هوشمند عمل کند و به شما یادآوری می کند که چراغ هوشمند خود را روشن گذاشته اید یا اگر کسی در اطراف دوربین امنیتی هوشمند حیاط شما کمین کرده است ، به شما اطلاع می دهد. Echo Buds ، ردیاب های کاشی و سایر دستگاه های هوشمند شما نیز در اینجا قابل نظارت هستند. با یک قدم جلوتر ، می توانید به الکسا بیاموزید که صداها را تشخیص دهد ، مانند صدای بوق یخچال باز یا گریه نوزاد ، بنابراین می تواند هشدار را برای بررسی وضعیت به شما ارسال کند.

  برای آن زمان ها وقتی به نظر می رسد که شما در طول سنین یک نفر از اعضای خانواده را شخصاً ندیده اید ، Echo Show 15 نیز می تواند به ارسال پیام ها کمک کند. ویدجت یادداشت های چسبنده به شما امکان می دهد یادداشت هایی را برای شخص خاصی بگذارید که فقط زمانی ظاهر می شود که الکسا چهره آن شخص را در مقابل دوربین 5 مگاپیکسلی آن تشخیص دهد.

  نمایشگاه اکو امسال مدتی با قیمت 250 دلار راه اندازی می شود.

  توجه: Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، مبلغی را برای فروش دریافت کند.

  فهرست بندی تصویر توسط آمازون

خبرهای دیگر از ابزارها