خبر

 • تک بورد - آمازون از سری جدید Kindle Paperwhite با صفحه نمایش 6.8 اینچی و USB-C خبر داد

  آمازون از سری جدید Kindle Paperwhite با صفحه نمایش 6.8 اینچی و USB-C خبر داد
  18 ساعت و 20 دقیقه قبل

  Pricey Paperwhite Signature Edition همچنین شارژ بی سیم را اضافه می کند.
  آمازون امروز اولین بروزرسانی بزرگ خود را از سال 2018 به Kindle Paperwhite ارائه می دهد. مجموعه جدید Paperwhite شامل دو مدل سخت افزاری مختلف ، به علاوه نسخه جداگانه Paperwhite Kids است که با کیس مخصوص خود ارائه می شود ، تبلیغات به طور پیش فرض خاموش است و شامل اشتراک یک ساله سرویس Amazon Kids+ و دو سال نگرانی است. ضمانت رای

  خواندن بیشتر

  آمازون به خوانندگان الکترونیکی Kindle یک تغییر اساسی در رابط کاربری می دهد

  Paperwhite اصلی هنوز احتمالاً بهترین ترکیب ویژگی ها و قیمت است. با 140 دلار (10 دلار بیشتر از نسخه نسل گذشته) ، یک صفحه نمایش 6.8 اینچی بزرگتر با حاشیه های باریک تر از Paperwhite قدیمی دریافت خواهید کرد ، به علاوه یک پردازنده سریعتر که "20 درصد سریعتر چرخش صفحه" را نسبت به مدل قدیمی ارائه می دهد. تعداد LED های مورد استفاده برای چراغ جلوی Paperwhite از 5 به 17 افزایش یافته است که باید باعث روشنایی صاف و یکنواخت شود. مانند Kindle Oasis ، Paperwhite جدید دارای گزینه "نور گرم" است که می تواند نور پس زمینه Kindle را گرم تر کند اگر از نور پیش فرض مایل به آبی متمایز نیستید. Paperwhite ، اما هنگامی که نیاز به شارژ آن دارید ، در نهایت می توانید این کار را با استفاده از شارژر USB-C انجام دهید تا پورت micro-USB کهنه شده در کیندل های قدیمی. مانند Paperwhite قبلی ، مدل جدید دارای امتیاز ضد آب IPx8 ، 8 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، روکش ضد چشمک و حاشیه های بدون دکمه است که در کنار صفحه نمایش دستگاه قرار دارد.

  Paperwhite 2018 نیز در نسخه 160 دلار و 32 گیگابایت عرضه شد. بدون هیچ گونه ارتقاء دیگری ، اما امسال این مدل با Kindle Paperwhite Signature Edition جایگزین می شود. با 190 دلار ، نسخه Signature گرانتر است ، اما سنسور روشنایی خودکار و شارژ بی سیم Qi را اضافه می کند و اگر به طراحی ساده تر و دکمه های فیزیکی آن اهمیتی نمی دهید ، جایگزین جالبی برای Kindle Oasis 250 دلاری است.

  نسخه Kindle Paperwhite Kids $ 160 $ ​​مکمل مدل فعلی Kindle Kids شرکت $ 110 است-این نسخه کمی گرانتر از Paperwhite معمولی 140 $ بدون تبلیغات ، لوازم جانبی اضافی و اشتراک و دو سال ضمانت است به سخت افزار به خودی خود چیز خاصی نیست ، اما یک معامله مناسب است زیرا معمولاً حذف تبلیغات از Kindle به تنهایی 20 دلار هزینه دارد.

  فهرست بندی تصویر توسط آمازون

خبرهای دیگر از ابزارها