خبر

 • تک بورد - King's Field Retrospective: کاوش در ریشه های Elden Ring و Dark Souls

  King's Field Retrospective: کاوش در ریشه های Elden Ring و Dark Souls
  5 روز و 7 ساعت قبل

  کمی بیش از 10 سال پیش ، Demon’s Souls PS3 را وارد بازار کرد ، یک اقدام RPG وارداتی از یک توسعه دهنده ژاپنی که کمتر شناخته شده است به نام FromSoftware. فقط درست است که بگوییم بازی و جانشینان و اسپین آف های آن در سری Souls ژانر اکشن-RPG را به طور جدی دگرگون کرده است.

  در سه بازی گذشته Assassin’s Creed از پیکربندی کنترل شانه ها و دکمه های شانه FromSoftware تقلید شده است. و وقتی Ubisoft سیستم مبارزه شما را به طور عمده "وام" می گیرد ، مطمئناً چیزی را در اختیار شما قرار می دهد.

  FromSoftware اکنون چیزی به نام یک خانواده است Elden Ring ، عنوان آینده آنها با همکاری George RR Martin از بازی Game of Thrones ایجاد می شود. و در حالی که Bluepoint آن را ایجاد کرده است ، نسخه بازسازی شده Demon’s Souls همچنان یکی از عناوین انحصاری PlayStation 5 است که در حال حاضر عرضه شده است. از مشهور بودن به دلیل سری بازی های عجیب و غریب Armored Core mech گرفته تا فروشنده سیستم راه اندازی سونی ، From خیلی راه را طی کرده است.

  https://techbord.com King \ 's Field Retrospective: Explore the Roots of Elden Ring and Dark Souls

  Elden Ring قرار است فرمول From Software را به جهانی باز برساند محیط

  سریال Souls در خلا خلاصه نشده است. میازاکی و شرکت فقط یک روز تصمیم نگرفتند که از نبردهای علمی-تخیلی به نبردهای جناحی گوتیک بپردازند. نه ، تاریخ RPG از FromSoftware با Demon's Souls آغاز نمی شود.

  این جو ، احساس حماسی ناامیدی از کجا ناشی شده است؟

  ما باید 15 سال قبل برگردیم سریال Demon's Souls to the King's Field. این خط پیشگام ، اما کاملاً مبهم RPG های اول شخص ، اولین تلاش FromSoftware را در زمینه ساخت بازی های ویدیویی و در نوع جو ظالمانه ای که بازی های Souls شناخته شده اند ، رقم زده است. با توجه به اینکه Elden Ring قرار است به زودی منتشر شود ، اکنون زمان مناسبی است که 10 سال از King's Field را بکشید و کشف کنید.

  King's Field 1: A Forgotten Revolution

  id نرم افزار و زلزله به عنوان اولین "3D واقعی" به یاد می آیند بازی های موجود در بازار ، با شخصیت ها و محیط های کاملا چند ضلعی. بله ، در سال 1996 ، Quake در رایانه های شخصی قابل مشاهده بود. اما در واقع اولین عنوان کامل سه بعدی موجود نبود.

  در حالی که تعدادی از عناوین سه بعدی faux مانند Ultima Underworld و Dooms خود id در اوایل تا اواسط دهه 90 آغاز به کار کردند ، همه این موارد قابل توجه بود اشکالاتی: این بازی ها در واقع بر روی موتورهای بازی سه بعدی ساخته نشده اند. در عوض ، آنها از ترفندهای مقیاس نویسی برای ارائه توهم کم و بیش قانع کننده استفاده کردند.

  https://techbord.com King گذشته نگر زمینه: بررسی ریشه های Elden Ring و Dark Souls

  Ultimate Underworld: یک بازی نقش آفرینی اولیه faux-3D - تصویر: DSOGaming

  King's Field ، در از طرف دیگر ، معامله واقعی بود: محیط های سه بعدی ، بافت ، نور و شخصیت های چند ضلعی. تقریباً دو سال قبل از زلزله شروع به کار کرد. و این انحصاری PlayStation بود. بله ، Sony's PS1 سالها قبل از رایانه شخصی یک نمایش کامل RPG 3D ارائه داده است.

  King's Field برای این زمان یک تکنولوژی شگفت انگیز بود. اما رویکردی که FromSoftware برای روایت و گیم پلی در پیش گرفت به همان اندازه جالب است. 10 دقیقه را با King's Field اصلی سپری کنید و مشخص می شود که مارک Dark Soul از عذاب کم و ناخوشایند از کجا ناشی می شود.

  اولین King's Field هرگز در خارج از ژاپن راه اندازی نشد. با این حال ترجمه طرفداران و شبیه ساز PlayStation 1 می توانند به کشف اسرار این بازی کمک کنند. "فقط مه رانش جنگل می دانست که این شخص کیست. شهروندان منجی خود را اژدهای جنگل می نامند ، "متن مقدماتی را که برای داستان King's Field می گذرد ، دنبال می کند. این ابهام عمدی چیزی است که ما در روایت عناوین Dark Souls می بینیم ، همراه با تئوری طرفداران و گمانه زنی ها در مورد دقیقاً معنی یک نقطه طرح خاص.

   https://techbord.com King \ 's Field Retrospective: کاوش در ریشه های Elden Ring و Dark Souls

  جو و محیط کینگ فیلد نیز به ذهن می آورد عناوین بعدی Souls. یک تفاوت اساسی؟ بازی به صورت اول شخص انجام می شود. این احتمالاً یک مصالحه فنی بود و زمینه دید را به اندازه کافی محدود می کرد تا به پلی استیشن 1 امکان اجرای واقعی کد را بدهد.

  بازی در کل با 20 فریم در ثانیه و با افت های متناوب اجرا شد - FromSoftware نبود قادر است اطلاعات بیشتری را از پردازنده 34 مگاهرتزی کنسول خارج کند. اما توسعه دهنده به جای اینکه مانع تجربه شود ، در واقع گیم پلی King’s Field را با سرعت کم فریم ساخته است. هر حرکتی در بازی ، از راه رفتن تا تاب دادن شمشیر تقریباً از نظر کمیک دقیق و آگاهانه است. چرخش در اسکلت زمان زیادی می برد.

  https://techbord.com King \ 's Field گذشته نگر: کاوش ریشه های Elden Ring و Dark Souls

  King \ 'Field دارای گرافیک چند ضلعی کاملاً بافتی در PlayStation در سال 1994 بود - تصویر: Vistapointe

  از نرم افزار ساخته شده کل متای پاداش ریسک در پیرامون نبردهای دشوار. دقیقاً مانند Dark Souls ، دشمنان ضربه سختی می خورند. Venus flytrap horror در ابتدای بازی می تواند در چند بازدید شما را بیرون بکشد. بدون وجود فلاسک Estus ، بهبود حتی دشوارتر است و نوار برق / توان پس از شروع یک حمله تخلیه می شود. همه اینها باعث می شود که زمان بندی دقیقاً به اندازه یک بازی Souls معاصر مهم باشد: در طی فریم های حمله دشمن از مسیر خود دور شوید ، سپس شمشیر متعجب خود را بچرخانید تا درست قبل از انیمیشن حمله بعدی دشمن تماس برقرار کند. بله ، این به صورت اول شخص است ، اما Souls DNA برای دیدن آن وجود دارد.

  King’s Field تقریباً یک عنوان راه اندازی PlayStation بود و فقط چند هفته پس از شروع فروش کنسول به ژاپن ، به آنجا می رسید. این اولین ضربه چاقو در ساخت بازی های ویدیویی بود و موفقیت تجاری در بازار ژاپن را به اثبات رساند ، به اندازه ای که باعث تولید دنباله ای شد که سرانجام به خارج از کشور راه یافت.

  King's Field 2 and 3: The International Breakout

  بین Nioh در رایانه شخصی ، Final Fantasy بر روی تلفن همراه و حتی حق رای دادن Atlas 'Persona منتشر می شود ، این روزها هیچ عنوانی در زمینه معرفی عناوین ژاپنی برای مخاطبان انگلیسی زبان وجود ندارد. هر چند اواسط دهه 90 دوران بسیار متفاوتی بود. PlayStation اصلی خود اولین کنسول سونی بود و این شرکت بیشتر از بازی برای Walkmans شناخته شده بود.

  PlayStation در سپتامبر 1995 ، تقریباً یک سال کامل از عرضه ژاپنی در ایالات متحده آغاز به کار کرد. به دلیل این شکاف قابل توجه ، تعدادی از عناوین اولیه PlayStation در اوایل راه اندازی ، از جمله اولین King’s Field ، هرگز به سواحل آمریکا راه پیدا نکردند. دو بازی بعدی King’s Field اما شروع بین المللی داشتند. گیج کننده است ، از آنجا که کینگ فیلد 1 هرگز به ایالات متحده نرسیده است ، کینگ فلد 2 در بازار ایالات متحده با عنوان "کینگ فلد" شناخته می شود و کینگ فیلد 3 به عنوان کینگ فیلد 2 شناخته می شود.

  کینگ فیلد 2 عمدتا یک به روزرسانی تکراری برای بازی اصلی است ، اگرچه دارای بافت های کمی بهبود یافته و تنوع دشمن بیشتر است. با این وجود King’s Field 3 ، آخرین عنوانی که برای PS1 عرضه شد ، یک کار بزرگ بود. این بازی بسیاری از نوآوری های King's Field - از جمله کمبود صفحه بارگیری - را به خود اختصاص داد و شماره ها را تا 11 شماره گیری کرد. King's Field 3 دارای فضای قابل توجهی از محیط بیرون است که به طور یکپارچه با سیاه چال ها متصل می شود.

  https://techbord.com King \ 's Field Retrospective: Explore the Roots of Elden Ring and Dark Souls

  این شیطان King \ 's Field III میثاق نور خورشید را از Dark Souls به ذهن متبادر می کند - تصویر: u / CeliceTheGreat

  درست مانند Dark Souls دهه ها بعد ، این بازی به بازیکنان حس هیبت و مقیاس را به عنوان دهکده شروع شده به محیط های جدیدی تقسیم می شود که بین آنها صفحه بارگیری وجود ندارد.

  در سطح فنی ، King's Field 3 PS1 را به حداکثر حد خود رساند. یک فضای یکپارچه و کاملاً سه بعدی و شخصیت های دقیق (برای زمان) به قیمت اجرای وحشتناک رقم می خورد. این یک بازی بود که در محدوده 20 FPS به اوج خود رسید ، و همه چیز از آنجا مخصوصاً در قسمت های بیرونی در سراشیبی قرار داشت. سرعت پایین مبارزه به شما کمک می کند ، اما در بعضی مواقع ، این بازی به شما احساس می کند که راه می روید و از طریق ژله می جنگید.

  مرور GamePro در سال 1996 برخوردهای رزمی را توضیح می دهد که 5 دقیقه طول می کشید ، فقط به این دلیل شخصیت و دشمنان خیلی آهسته حرکت می کنند. King's Field 3 و حق رای دادن با جنگ غیرمعمول و داستان تاریک و کم نظیر آن ، همچنان باقی مانده بودند. با این حال ، عملکرد تجاری فقط به اندازه کافی خوب بود که یک بار دیگر ، این بار در PlayStation 2 بدست آورید.

  King's Field IV: PS2’s Unsung RPG

  PlayStation 2 به دلیل میزبانی RPG های خارق العاده ژاپنی شهرت زیادی دارد. از Yakuza تا Persona گرفته تا Kingdom Hearts و Final Fantasy ، این کنسول بیش از سهم JRPG های کلاسیک دارد.

  اما یک عنوان FromSoftware در PS2 وجود دارد ، یکی از بلند پروازانه ترین بازی های کنسول ، که تا به امروز مورد ارزیابی قرار نگرفته است: King's Field IV: The Ancient City. آخرین بازی در این حق رای دادن - ممنوعیت دو اسپین آف PSP با استقبال ضعیف - از بسیاری جهات ، تصاویر بازی امروز هم ادامه دارد. جهش فنی به سمت PS2 باعث می شود که موضوع مشخصی در جهت هنری و جو بین این بازی ها و جانشینان Souls آنها مشاهده شود. حتی جزئیات کوچک ، مانند متروک خمیده در ابتدای بازی ، شخصیت هایی مانند Dark Souls 3's Hawkwood را به یاد می آورند.

  King’s Field IV سرعت پایین و فریم بازی های قبلی را حفظ می کند. هدف 20 FPS به FromSoftware این امکان را داد تا جلوه های فنی خود را ارائه دهد که شاید زودتر از زمان آنها بود. ما چراغهای دینامیکی ، مه حجمی و مدلهای دشمن چند ضلعی را مشاهده می کنیم. در مقایسه با King's Field IV ، The Elder Scrolls III: Morrowind ، RPG ایکس باکس که یک سال بعد وارد شد ، به نظر می رسد در مکانهایی بدوی به نظر می رسد. alt = "https://techbord.com King \ 's Field Retrospective: Explore the Roots of Elden Ring and Dark Souls ">

  King \' s Field IV سریال را به نسل ششم رساند سخت افزار - تصویر: AdammusPrime

  King's Field IV نسلی فراتر از ریشه های PS1 خود ، حس و حال چشمگیری از مکان و ظلم را ایجاد می کند ، با بافت دیوارهای ریز ، آسمان تاریک و محیط اطراف که به نظر نمی رسد خارج از محل باشد. یک بازی مدرن Souls با کمی تف و صیقل دادن.

  King's Field IV در سال 2001 ، یک پنجره ناخوشایند منتشر شد. بین غول های AAA مانند Grand Theft Auto III و Final Fantasy X ، King's Field IV هرگز فرصتی برای جلب مخاطب مانند بازی های Souls در نهایت پیدا نکرد.

  FromSoftware Demon's Souls را به سونی رساند ، که نیمه قلب بودند. در مورد آن به اندازه کافی بود که آنها تقریباً آن را به انتشار فقط در ژاپن تبدیل کردند. اگر آخرین حرکت نبود ، نام تجاری منحصر به فرد From's برای قصه گویی های زیست محیطی بیشتر فراموش می شد.

  آغاز ، نه پایان یک دوره

  King's Field مرده است. اما جانشینان معنوی آن ، سری Souls ، به یکی از شناخته شده ترین نام ها در بازی تبدیل شده اند. گرچه همه چیز منتقل نشده است ، اما ماهیت King's Field: خطوط مرموز ، پیشگویی کننده ، محیط های بهم پیوسته و یک استقامت ساده اما بی رحمانه و سیستم مبارزه مبتنی بر زمان در محیط بازی امروز بسیار زنده است.

  https://techbord.com King \ 's Field Retrospective: Explore the Roots of Elden Ring and Dark Souls

  Hollow Knight از مکانیک های "Soulslike " در زمینه کنترل کننده کنار استفاده می کند. خیلی ها شمع اصلی بازی های Souls را نگه نمی دارند. اما بهترین ها نزدیک به آن ترکیب فریبنده جنگ ، رمز و راز و پیشگویی است که کینگ فیلد 25 سال پیش پیشگام آن بود.

  Elden Ring از FromSoftware وارد 21 ژانویه 2022 می شود

  .gameseriesindex {پس زمینه: # 6b9e8e24؛ بالشتک: 12px 15px؛ margin-bottom: 25px؛ } .gameseriesindex img.triangleLogo ، .gameseriesindex تصویر {پس زمینه: شفاف! مهم؛ قد: 60 پیکسل! مهم؛ عرض: 60 پیکسل! مهم؛ float: چپ! مهم؛ padding: 0px 14px 60px 0! important؛ } body.interior .articleBody ul.gameseriesli {margin-left: 95px؛ } body.interior .gameseriesindex .articleBody h4 {margin-top: 60px؛ اندازه قلم: 1.35em؛ } .gameseriessub {font-size: 0.9em؛ } ul.gameseriesli li a {font-weight: 500؛ font-family: Roboto؛ اندازه قلم: 1.05em؛ line-height: 1.6} @ screen only screen and (max-width: 760px) {body.interior .articleBody ul.gameseriesli {margin-left: 20px؛ } .gameseriesindex img.triangleLogo ، .gameseriesindex تصویر {padding: 0 14px 14px 0! important؛ } .gameseriessub {font-size: 0.85em؛ } ul.gameseriesli li a {font-size: 0.95em؛ }} برجسته ترین سری بازی های ویدیویی TechSpot شروع آنها برای تبدیل شدن به سری بازی ها و در نهایت پدیده های فرهنگی.

  17 Years of Call of Duty 26 Years of the Elder Scrolls 17 Years of Far Cry 13 Years of Assassin \ 's Creed 21 Years of Hitman 27 Years of Doom King \ Field's: The Roots of Elden Ring & Dark Souls .subDriveRevBot {حاشیه: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات