خبر

 • تک بورد - نگاهی به اتومبیل ها ، دوچرخه ها و کامیون های Cyberpunk 2077 بیندازید

  نگاهی به اتومبیل ها ، دوچرخه ها و کامیون های Cyberpunk 2077 بیندازید
  26 روز و 9 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: CD Projekt Red امروز صبح چهارمین (و دومین تا آخرین) قسمت از محتوای منظم "Night City Wire" Cyberpunk 2077 را منتشر کرد و اطلاعات کافی را در 25 دقیقه ارائه داد. Night City Wire: قسمت 4 وسایل نقلیه ای را که قادر به خرید ، سرقت ، مسابقه و تخریب آنها هستید و همچنین سبک های بصری که در طول بازی خواهید دید نشان می دهد.

  اگرچه پیش نمایش سبک بازی را در زیر می بینید ، ما بیشتر روی وسایل نقلیه موجود در این قسمت تمرکز خواهیم کرد. اول ، در اینجا کلاس های مختلفی از اتومبیل ها وجود دارد که می توانید در دنیای خیالی Cyberpunk 2077 از Night City پیدا کنید: اقتصاد ، اجرایی ، وظیفه سنگین ، اسپرت و هایپرکار.

  ویژگی های هر یک از این دسته ها مجموعه ای منحصر به فرد از وسایل نقلیه از تولید کنندگان مختلف. آنها برای انواع مختلف مردم ، از طبقه فقیر و طبقه کارگر گرفته تا ثروتمندترین افراد ثروتمند ، طراحی شده اند. ما برای راحتی شما هر دسته زیر را خلاصه خواهیم کرد.

  https://techbord.com نگاهی به Cyberpunk بیاندازید ماشین ها ، دوچرخه ها و کامیون های 2077

  وسایل نقلیه اقتصادی ، همانطور که انتظار دارید ، یک کار کاملاً اساسی است. آنها ساده ، کاربردی و بسیار سریع و زره پوش نیستند. به گفته خود CDPR ، این دسته از اتومبیل ها شامل "بیشتر وسایل نقلیه کمکی و کلنکرهای سطح پایین" هستند. آنها ممکن است شما را از نقطه A به نقطه B برسانند ، اما نه به سبک آنها - با اتومبیل های Economy ، کارایی همه چیز است .

  در مرحله بعدی ، ما ماشینهای کلاس Executive داریم. اینها سوارکاری های سطح بالا و شیک نخبگان شهر شب هستند. آنها با جدیدترین فناوری کیت می کنند در حالی که وعده لوکس ترین تجربه رانندگی با پول را می توانند بخرند.

  و به لطف فضای داخلی وسایل نقلیه کاملاً مدل سازی شده Cyberpunk 2077 و گزینه های اول ، آن را تجربه خواهید کرد. دوربین رانندگی شخص.

  https://techbord.com نگاهی به اتومبیل ها ، دوچرخه های Cyberpunk 2077 ، و کامیون ها

  وسایل نقلیه سنگین در فهرست بعدی هستند و" مهندسی استادانه "را با طراحی عملی ترکیب می کنند. این اتومبیل ها که از کامیون و مخزن گرفته تا SUV های حجیم متغیر هستند ، برای موقعیت هایی که به سختی و نیروی بی رحمانه بیش از سرعت و ظرافت نیاز دارند ایده آل هستند. آنها بزرگتر از مثلاً یک وسیله نقلیه کلاس Hypercar یا اجرایی هستند ، اما هنوز هم بسیار زیبا به نظر می رسند - فکر می کنید اتومبیل های عضلانی آینده نگر داشته باشند و خیلی دور از مرز نباشید.

  https://techbord.com نگاهی به اتومبیل ها ، دوچرخه ها و کامیون های Cyberpunk 2077

  سرانجام ، ما Hypercars ، وسایل نقلیه نهایی آینده را داریم. آنها به راحتی گرانترین ماشینهای سال 2077 را تشکیل می دهند ، به ویژه یک مدل خاص - Aerondight - متعلق به کمتر از 1000 نفر در سراسر جهان است. آنها بسیار خوب زره پوش ، سریع ، براق هستند و با لمس تکنولوژی مدرن بسته بندی می شوند. به عبارت دیگر ، آنها سوار ایده آل هستند ، اما موفق باشید که از طریق روش های قانونی یک نفر را بدست آورید.

  یک وسیله نقلیه اضافی نیز وجود دارد: جانی سیلورهند (یک راکربوی افسانه ای در بازی) پورشه 1911 سفارشی پورشه 1911 که توسط کیانو ریوز بازی می شود) که می توانید آن را در تصویر بالا مشاهده کنید. آنها را برای چرخش ببرید. Cyberpunk 2077 در تاریخ 18 نوامبر برای همه سیستم عامل ها از جمله PlayStation 4 ، Xbox One ، PC ، Stadia و GeForce Now راه اندازی می شود.

خبرهای دیگر از بازی