خبر

 • تک بورد - CPU و GPU به روزرسانی و قیمت گذاری: مارس 2021

  CPU و GPU به روزرسانی و قیمت گذاری: مارس 2021
  29 روز و 7 ساعت قبل

  میانبرهای خرید:

  قیمت CPU و کارت گرافیک و در دسترس بودن هنوز هم خراب است ، اما آیا وضعیت در حال بهبود است؟ آیا می توان انتظار داشت که به زودی به ساخت رایانه شخصی برگردیم؟ با ادامه بحران در دسترس بودن م componentلفه ها ، فکر کردیم که بهتر است بررسی کنیم وضعیت فعلی چیست و آیا به سمت بهتر یا بدتر پیش می رویم.

  بیایید نگاهی بیندازیم آنچه اکنون در بازار اتفاق می افتد ...

  بازار فعلی GPU

  بیایید ابتدا در مورد کارتهای گرافیک صحبت کنیم. سوال اصلی در ذهن همه این است: چه زمانی این جنون پایان می یابد؟ چه زمانی پردازنده های گرافیکی واقعاً در انبار موجود هستند و شرایط امروزی به چه شکل است؟

  تا زمانی که در زیر صخره ای زندگی نکرده اید ، تعجب آور نیست که نمی توانید یک جریان فعلی یا قبلی را خریداری کنید GPU نسل از هر مارک در MSRP در حال حاضر. در Newegg ، سریعترین GPU که می توانید در نزدیکی MSRP خریداری کنید GeForce GT 1030 است ، اگرچه این محصول 80 دلاری است و بیش از 120 دلار فروخته می شود.

  اگر کارت گرافیک سریعتری از سری RTX 30 انویدیا یا سری Radeon RX 6000 AMD را می خواهید ، باید برای زمان عرضه این کارت ها انگشت خود را روی نبض بگذارید.

  < اما این وضعیت فقط در برخی از بازارها صدق می کند. به عنوان مثال ، در ایالات متحده ، خرده فروشان تمایل دارند که کارت های خود را مستقیماً از OEM ها در MSRP یا نزدیک MSRP بفروشند و توزیع کنندگان محلی را دور بزنند. در مناطق دیگر مانند استرالیا ، خریداران در وضعیت دیگری گیر افتاده اند: GPU های نسل فعلی را می توان در انبار یافت ، اما قیمت گذاری آن مسخره است.

  پایین در PC Case Gear ، به جز RTX 3080 و RTX 3060 Ti ، برای تمام پردازنده های گرافیکی فعلی محدودیت وجود دارد. اما قیمت کارتها به شدت تورم شده است. ارزان ترین RTX 3090 با قیمت 3200 دلار استرالیا فروخته می شود که تقریباً 1000 استر AUD بالاتر از MSRP پایه است.

  همین مورد را می توان برای مدل های دیگر نیز بیان کرد. ارزان ترین RTX 3070 حدود 600 دلار گران است و غیره. RX 6800 XT و RX 6800 به ترتیب حدود 750 و 600 دلار گران قیمت هستند. و این برای هر خرده فروش دیگری در استرالیا صدق می کند که من به عنوان مثال از آن استفاده می کنم زیرا نزدیکترین مکان به خانه است ، اما یک نگاه سریع به چندین کشور دیگر رفتار مشابهی را نشان می دهد.

  کارتهایی مانند RTX 3060 در اروپا فروخته می شوند برای معادل 600 دلار ، برای محصولی با 330 دلار MSRP. این یک شوخی مطلق است.

  بنابراین ، ما با یکی از دو وضعیت بد روبرو شده ایم. یا می توانید محصولات ذکر شده در MSRP را ببینید اما نمی توانید آنها را بخرید ، یا می توانید محصولاتی را خریداری کنید اما با قیمت های تورم انگیزانه ای روبرو هستید. و ما ماههاست که در چنین وضعیتی قرار داریم.

  چرا قیمتها اینقدر بالا هستند؟

  در مورد دلایلی که وجود دارد ، آنچه از طرف های مختلف می شنویم ثابت مانده است: همه به دنبال سرزنش شخص دیگری هستند. خرده فروشان توزیع کنندگان و OEM ها را بسته به توزیع منطقه ای مقصر می دانند و ادعا می کنند هر زمان که به دنبال سفارش مجدد GPU های جدید برای فروش هستند ، ناگهان قیمت ها افزایش یافته است. ما با برخی از خرده فروشان در استرالیا رابطه خوبی داریم و این پیام ثابت بوده است: آنها نمی توانند کارت گرافیک را به صورت محلی ارزان تر بفروشند وگرنه ضرر می کنند و از سرزنش شدن به دلیل قیمت های بسیار مضحک ناامید می شوند.

  در مورد دلایلی که وجود دارد ، آنچه از طرف های مختلف می شنویم ثابت مانده است: همه به دنبال سرزنش شخص دیگری هستند.

  سازندگان کارت گرافیک ادعا می کنند که حاشیه آنها برای پردازنده های گرافیکی جدید مشابه نسل های قبلی است ، AMD و Nvidia این کارتها را گران می کنند تا خرید کنند.

  اما بعد از اینکه از AMD و Nvidia می پرسیم ، ناامیدی مشابه خرده فروشان می شنویم ، جایی که آنها ادعا می کنند کارت های گرافیک با قیمت پایین باید امکان پذیر باشد و اذیت شوند ، آنها با افزایش قیمت ها قطعه ای از قیمت پای تورم دریافت نمی کنند.

  ما با توزیع کنندگان ارتباط نداریم ، بنابراین نمی توانیم اندازه گیری کنیم موضع آنها در این مورد اما تصور می کنم که مانند خرده فروشان ، شرکا و سازندگان GPU ، آنها نیز بخواهند مسئولیت را به گردن شخص دیگری بیندازند. عدم وضوح در مورد چرایی قیمت برخی از خرده فروشان - حتی پوست سرهای eBay - بسیار زیاد به نظر می رسد مشکوک است ، با توجه به اینکه اکنون ماه ها در این وضعیت بازار هستیم. هیچ کس تمایل نداشته است صریحاً تشخیص دهد که چرا GPU 330 دلاری تقریباً دو برابر قیمت لیست خود در برخی مناطق فروخته می شود.

   https://techbord.com CPU و GPU به روزرسانی و قیمت گذاری به روز شده: مارس 2021

  گرچه نمی توان به طور قطعی گفت ، اما فرض مطمئنی که بسیاری در اینجا مطرح می کنند این است که بخش عمده ای از این قیمت تورم سود خالصی است که به دست کسی می رود - دقیقاً کسی که با اطمینان شناخته نمی شود. اگر مجبور به حدس و گمان باشم ، محتمل ترین دلیل گرانی این است که OEM و به ویژه توزیع کنندگان به دنبال تأمین تقاضای بسیار زیاد هستند. علاوه بر این ، نگرانی های واقعی در مورد در دسترس بودن اجزا وجود دارد ، مانند حافظه GDDR ، مواد اولیه و اجزای نصب سطح ، به علاوه افزایش هزینه های لجستیک.

  اینها به توانایی تولید کارت در پیشنهاد آسیب می رساند. قیمت خرده فروشی. و گرچه این دلایل می تواند مشروع باشد ، اما به بهانه افزایش حاشیه سود تحت عنوان "تقاضای زیاد ، عرضه کم" مورد استفاده قرار می گیرد. کاش اطلاعات بهتری برای شما داشته باشیم تا بتوانیم دلایل دقیق آن را مشخص کنیم ، اما این کار را نمی کنیم.

  RTX 3080s و 3060 Tis کجا هستند؟

  با این وجود ، برخی از نکات واضح وجود دارد که ما داریم. دلیل این که چرا یافتن RTX 3060 Ti و RTX 3080 نسبت به سایر پردازنده های گرافیکی مانند RTX 3070 و RTX 3090 بسیار دشوارتر است ، شامل این است که چرا RX 6900 XT آسان تر از RX 6800 XT است ، جایی که Nvidia و AMD باید GPU خود را در اولویت قرار دهد.

  اگر RTX 3090 و RX 6900 XT را به عنوان مثال در نظر بگیریم ، این محصولات نسخه های کامل یا تقریباً کامل سیلیکون مربوطه هستند. برای ساخت RTX 3080 یا RX 6800 XT ، سیلیکون باید به نوعی کاهش یابد و تعداد SM یا CU را به میزان مورد نیاز برای آن محصول کاهش دهید. به طور معمول این کار از طریق binning انجام می شود: ممکن است یک قالب معیوب GA102 به عنوان RTX 3080 قابل استفاده باشد ، اما نه به عنوان RTX 3090 ، بنابراین برای کارت ردیف پایین تر اختصاص داده می شود.

   https://techbord.com CPU و GPU بروزرسانی و قیمت گذاری: مارس 2021

  تمیزترین کارخانه در جهان؟ تصویر: اینتل

  اگر نرخ نقص در یک محصول خاص خوب باشد ، ممکن است با گذشت زمان به وضعیتی برسید که امکان ساخت RTX 3090s بسیار بیشتر از RTX 3080 وجود داشته باشد ، زیرا بیشتر موارد مرگ GA102 ممکن است متصل شوند. برای 3090. وضعیت مشابه با 6900XT و سطل آشغال 6800 XT ، فقط ممکن است تعداد زیادی معیوب وجود نداشته باشد. با این حال ، هنگامی که تقاضا نسبتاً ثابت است و سهام در قفسه ها نشسته است ، تولید یک تن RTX 3090 در حالی که RTX 3080 کم است منطقی نخواهد بود ، بنابراین شرکتی مانند Nvidia اغلب شروع به کاهش مرگ های "خوب" می کند تا کمتر شود محصولات ردیف برای به حداکثر رساندن فروش. این یک رویه بسیار معمول است.

  اما وقتی محصول با ردیف بالاتر از قفسه ها در حال پرواز است و شما به اندازه کافی "خوب" دارید که آنها را بسازید ، به نفع یک شرکت است که قسمت ردیف بالاتر را اولویت بندی کنید و در حاشیه های بزرگ تمیز کنید. این همان چیزی است که امروز در بازار شاهد آن هستیم: تنها RTX 3080s ، 6800 XTs و RTX 3060 Tis که در حال حاضر ساخته می شوند از قالب های معیوب واقعی هستند ، در حالی که نسخه های کامل سیلیکونی مانند 3090 ، 3070 ، 3060 و 6900 XT در اولویت قرار دارند. انویدیا GPU های RTX 3090 را به RTX 3080 تبدیل نمی کند: همه آنها به 3090s تبدیل می شوند. این یک توضیح اساسی است که چرا ما می توانیم انتظار داشته باشیم که برای مدتی RTX 3080 و RTX 3060 Ti سهام افتضاحی داشته باشیم ، حداقل تا زمانی که تقاضا برای معادل های سطح بالاتر از بین برود.

  اگرچه این برای این محصولات ، برای قطعاتی مانند RTX 3060 و RX 6700 XT خبر خوبی است. هر دوی اینها از قالبهای جدید استفاده می کنند و به نسخه های معیوب بزرگترهای تولید شده متکی نیستند. خیلی زود است که بگوییم چگونه عرضه عرضه خواهد شد ، به خصوص برای 6700 XT که حتی راه اندازی نشده است ، اما انتظار ما این است که به دست آوردن این قطعات نسبتاً آسان تر باشد.

  Cryptocurrency و روند قیمت گذاری Scalper

  The نکته امیدوار کننده دیگری که بر روند رو به جلو تأمین GPU تأثیر خواهد گذاشت ، قیمت گذاری ارز رمزنگاری شده است. پردازنده های گرافیکی به طور گسترده ای برای استخراج استفاده می شوند ، بنابراین اگر قیمت همچنان در سکه های محبوب افزایش یابد ، تقاضای بی پایان GPU برای این منظور وجود ندارد.

  قیمت گذاری رمزنگاری بسیار ناپایدار است. از اوج اواخر فوریه ، قیمت گذاری رمزنگاری نتوانسته بود دوباره به آن سطح برسد تا این چند روز گذشته که بیت کوین سد جدیدی را شکست. استخراج در پردازنده های گرافیکی جدید همچنان سودآور است ، بنابراین قیمت گذاری فوراً تقاضا را حل نمی کند. و در حال حاضر ، به نظر می رسد قیمت GPU با قیمت رمزنگاری ارتباط دارد.

  https://techbord.com CPU و GPU در دسترس بودن و به روزرسانی قیمت گذاری: مارس 2021

  در اواسط ماه فوریه هنگامی که در مورد قیمت GPU در یک بخش پرسش و پاسخ بحث کردیم ، متوجه شدیم eBay لیست قیمت GPU ها را به طور چشمگیری همزمان با افزایش قیمت Ethereum افزایش داده است. در اواخر ژانویه ، و در حال افزایش بود. این نشان می دهد که در آن زمان ، ما حتی به اوج قیمت GPU برای محصولات جدید نرسیده ایم.

  Tom's Hardware یک سری عالی دارد که هر روز قیمت های GPU استفاده شده را در eBay دنبال می کنند. مبنا داده های دو هفته گذشته نشان می دهد که قیمت GPU یکدست شده و روند نزولی کوچکی را تجربه می کند ، اگرچه وضعیت همچنان ناپایدار است. در هر صورت ، شاهد هستیم که به نظر می رسد در بازار اسکالپر اوج قیمت GPU باشد.

  https://techbord.com CPU و GPU به روزرسانی و قیمت گذاری به روز شده: مارس 2021

  هیچ تضمینی وجود ندارد که از اینجا چه اتفاقی می افتد. اگر شاهد یک جهش عظیم دیگر در قیمت گذاری رمزنگاری باشیم ، می توان انتظار داشت که بازتاب آن در بازار GPU منعکس شود. با این وجود ، اگر اوضاع برای مدتی ثابت بماند ، همانطور که در گذشته پس از یک رونق شدید در یک سکه خاص اتفاق افتاده بود ، با کاهش تقاضا ، قیمت GPU تثبیت و بهبود می یابد. جریان مداوم عرضه GPU جدید و معرفی محصولات جدید میان رده از Nvidia و AMD نیز در اینجا کمک خواهد کرد.

  وضعیت کلی برای خرید (هر گونه!) کارت گرافیک درست نیست. اکنون ، اما در انتهای تونل نور کمی وجود دارد که می توان گفت. این موضوعی است که ما طی چند ماه آینده ادامه خواهیم داد زیرا امیدواریم که روند نزولی را ادامه دهیم.

  بازار فعلی پردازنده

  تغییر تنظیمات برای بررسی بازار CPU ، در واقع خبرهای خوبی وجود دارد برای به دست آوردن اطلاعات در دسترس بودن آنها ، با شواهد واضح ، همه چیز در حال بهبود است و به آرامی به چیزی شبیه به حالت طبیعی برمی گردد.

  پردازنده های نسل دهم اینتل به طور گسترده ای در دسترس هستند تا نسل 11th در اواخر ماه جاری عرضه شود.

  پردازنده های نسل دهم اینتل به طور گسترده ای در دسترس هستند تا نسل 11th در اواخر ماه جاری عرضه شود. این چند ماه است که درست است ، تا سال 2020 شما قادر به مراجعه تقریباً به هر خرده فروشی و خرید پردازنده نسل 10 بدون نیاز به انتظار برای ذخیره مجدد بودید ، و اغلب این تراشه ها زیر قیمت سینی ذکر شده خود هستند . بنابراین هرگز زمان بهتری برای خرید CPU اینتل وجود نداشته است.

  برخی از نمونه های این محصول شامل محصولات معروف مانند Intel Core i5-10400F است که با قیمت 149 دلار به عنوان مدل خرده فروشی جعبه ای در آمازون ذکر شده است ، پایین تر از قیمت سینی فله 157 دلاری اینتل. Core i7-10700KF فقط 312 دلار است که نسبت به قیمت مشتری پیشنهادی 360 دلاری آن بسیار پایین است ، همچنین Core i9-10900KF با 479 دلار. در حقیقت ، یافتن این قسمت Core i9 تا ماه ها پس از عرضه بسیار دشوار بود ، به ویژه در نوع غیر F آن ، اما اکنون با تخفیف به راحتی قابل دسترسی است.

   https://techbord.com CPU و GPU بروزرسانی و قیمت گذاری: مارس 2021

  اکنون ، ممکن است این پردازنده های اینتل برای کسی بیش از حد جذاب نباشند که حداقل در مقایسه با قطعات رایزن غنی از هسته ، به قوی ترین عملکرد ممکن بهره وری نیاز دارد ، اما باز هم عملکرد بازی بسیار قدرتمندی را نشان می دهد. بر اساس برخی از بررسی های اولیه 11700K که مشاهده کرده ایم ، به نظر نمی رسد که با خط نسل 11 اینتل نیز تغییر قابل توجهی داشته باشد ، بنابراین بسته به مورد استفاده شما ، از نظر اینتل مثبت است.

  < p> بیشتر پردازنده های اینتل که من به جستجوی آنها پرداخته ام از خرده فروشان عمده در دسترس بوده اند ، هرچند همه آنها مانند کیف پول Core i3-10100 با تخفیف در دسترس نیستند. اما به طور کلی ، وضعیت سهام اینتل به نظر سالم می رسد و با توجه به اینکه تراشه های Rocket Lake آینده نیز با سرعت 14 نانومتر ساخته شده اند ، هیچ دلیلی برای این باور وجود ندارد که عرضه به شدت از طرف اینتل محدود خواهد شد.

  پردازنده های Ryzen که به سهام بازمی گردند من مطمئن هستم آنچه بسیاری از مردم تعجب می کنند این است: اوضاع پردازنده های Ryzen چگونه است. و خبرهای خوبی برای به اشتراک گذاشتن در اینجا وجود دارد ...

  از زمان نوشتن ، هر دو Ryzen 7 5800X و Ryzen 5 5600X در MSRP مربوطه در آمازون موجود هستند: 449 و 299 دلار. از نگاه به چندین خرده فروش دیگر در سراسر جهان ، این وضعیت به طور فزاینده ای معمول به نظر می رسد ، البته مسافت پیموده شده شما متفاوت خواهد بود. در استرالیا می توانید 5800X را به راحتی و 5600X را در برخی از خرده فروشی ها خریداری کنید.

  خبرهای خوبی در مورد در دسترس بودن Ryzen 7 و Ryzen 5 نیز وجود دارد ...

  https://techbord.com CPU و GPU بروزرسانی و قیمت گذاری: مارس 2021

  در Mindfactory بیش از آلمان انتظار دارند ظرف چند روز سهام ، Overclockers.co.uk در حال حاضر سهام دارد ، ما می توانیم ادامه دهیم ، اما شما ایده خود را دریافت می کنید. حدود 4 ماه طول کشیده است ، اما ما سرانجام به آنجا خواهیم رسید.

  این زمان مناسب برای AMD است ، یا باید بگوییم لازم است. اینتل تقریباً قرار است پردازنده های جدید نسل یازدهم را در تاریخ 30 مارس راه اندازی کند و ما می دانیم که این قطعات در 8 هسته برتر هستند. وجود شش و هشت پردازنده اصلی AMD به راحتی در انبار ، رقابت قطعات جدید Rocket Lake اینتل را فراهم می کند. رقابت شدید همیشه به نفع مصرف کننده است و داشتن اجزای موجود در انبار اولین قدم برای نبرد قیمت پردازنده های با کارایی بالا است.

  پردازنده های Ryzen 9 کجا هستند؟

  یافتن آنچه به سختی دشوار است پردازنده های AMD Ryzen 9 ، Ryzen 9 5900X و Ryzen 9 5950X است. این موارد اساساً در همه جا موجود نیستند و فقط فیلتر به کندی فیلتر می شود. خرده فروش استرالیایی PC Case Gear به ما گفته است که وضعیت عرضه و تقاضا برای 5950X کمی بهتر از 5900X است. آنها انتظار دارند که تمام سفارشات باقیمانده تا پایان ماه پر شود. 5900X چندان خوش شانس نیست ، PCCG هنوز از ماه دسامبر در سفارشات معوقه کار می کند. سایر خرده فروشان مانند Mindfactory در حال حاضر حتی قطعات Ryzen 9 را لیست نکرده اند ، برخی دیگر اجازه پیش خرید را نمی دهند بنابراین اگر می خواهید در MSRP یک امتیاز کسب کنید ، باید مراقب آنها باشید.

  اما چرا پردازنده های Ryzen 5 و 7 در دسترس هستند ، اما قطعات بالاتر از آن موجود نیستند؟ مطمئنا AMD مایل است بیشتر پردازنده های گران قیمت خود و محصولات کم رده پایین خود را بفروشد ، درست است؟ خوب ، این کمی پیچیده تر از آن است ، به خصوص وقتی که ما محدودیت های عرضه را در کارخانه های 7 نانومتری TSMC در نظر بگیریم.

  یکی از عواملی که در این مورد نقش دارد این است که AMD در شرف راه اندازی پردازنده های جدید Epyc است که از دقیقاً همان تراشه های 7 نانومتری خط دسکتاپ Ryzen 5000. همانطور که از روند binning می دانیم ، برخی از این تراشه ها از دیگران بهتر هستند و روی خط دسک تاپ ، به طور کلی این تراشه های بهتر به قطعات با درجه بالاتر و با کلاک بالاتر مانند 5950X تبدیل می شوند ، سیلیکون با کیفیت پایین تر ، مثلا 5800X ، باقی می ماند اگر همه هسته های پردازنده سالم نباشند.

  اما تراشه های بهتر بسته شده نه تنها با 5950X مورد تقاضا هستند ، بلکه همچنین از CPU های Epyc متصل به سرور برخوردار هستند ، که به دلایل کارایی و فرکانس به بهترین سیلیکون نیاز دارند. بخش در حالی که AMD می تواند بیشتر سطل های زباله پایین را به سمت قطعات 5800X متمرکز کند ، تهیه سطل های بهتر سطحی - که فقط قسمت کوچکی از مقدار کلی چیپلت تولید شده است - باید بین 5950X و Epyc تقسیم شود. به طور کلی ، قطعات سرور حاشیه بیشتری دارند ، بنابراین AMD تلاش خود را در آنجا متمرکز می کند.

  5900X به دلایل زیادی در بدترین وضعیت قرار می گیرد. این قسمت به دو تراشه شش هسته ای نیاز دارد. اگر بازده خوب باشد ، مقدار شش تراشه هسته ای ساخته شده محدود خواهد شد و اگر AMD از طریق کل قطعات تراشه هشت هسته ای (5800X و 5950X) خود را بفروشد ، هیچ دلیلی برای قطع کار وجود نخواهد داشت هشت تراشه هسته ای برای ساخت پردازنده های هسته ای شش هسته ای. علاوه بر این ، 5900X برای برخورداری از فرکانس های بالاتر تقویت کننده 4.8 گیگاهرتز در مقابل 4.6 گیگاهرتز به یک جعبه دنده بهتر از این تراشه های شش هسته ای بهتر از 5600X نیاز دارد. تقاضا برای 5900X نیز بالاتر از 5950X است ، بنابراین پیش بینی می کنیم این شرایط کم سهام برای مدتی ادامه یابد. حداقل تا زمانی که قطعاتی مانند 5950X و Epyc به همان سرعتی که قادر به ساخت آنها هستند از قفسه ها پرواز نکنند.

  با عرضه محدود تراشه های شش هسته ای ، AMD همچنین در شرایطی دست به دستکاری می کند که ممکن است گزینه فروش یک پردازنده 5900X یا دو 5600X را داشته باشند. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است AMD ترجیح دهد در حال حاضر دو قطعه 5600X بفروشد ، مانند رقابت آینده اینتل ، و این واقعیت که 5900X کمتر از دو برابر 5600X است ، گرچه این ساده سازی بیش از حد بزرگ هزینه های محصول است با این قطعات.

  نکته کلی در اینجا این است که انتظار نداریم به زودی 5900X سرشار از سهام شود ، در صورت وجود این آخرین پردازنده ای است که به طور گسترده در دسترس است.

  قیمتهای پردازنده آخرین نسل

  در حالی که عرضه Ryzen 5000 برای مدلهای 5600X و 5800X در حال بهبود است ، اما هنوز آنقدر خوب نیست که بتواند تأثیرات محصولات قدیمی را ایجاد کند. قطعاتی مانند Ryzen 5 2600 و Ryzen 5 3600 در انبار موجود است ، که نکته خوبی است ، اما قیمت پردازنده هایی که به بیش از 2 سال از عمر خود نزدیک می شوند در سطح MSRP باقی می ماند.

  جریان اصلی Ryzen 5 3600 در یک امتیاز در اواسط سال 2020 تا 170 دلار فروخت ، اما اکنون به 200 دلار MSRP رسیده است. نسل قبلی Ryzen 5 2600 در منطقه 120 دلار پایین ترین سطح تاریخی است ، اما طی چند ماه گذشته به 190 دلار نزدیک شده است. وضعیت تأمین 7 نانومتری تا حد زیادی روی پردازنده های قدیمی تأثیرگذار بوده است.

  اگر شما هرگز با انتخاب یک پردازنده دو ساله Ryzen با قیمت راه اندازی آن یا یک نسل 10 اینتل روبرو شده اید. پردازنده ، شما ممکن است با بخش Intel بهتر باشید. چیزی مانند Intel Core i5-10400F با 150 دلار معامله بسیار بهتری به نظر می رسد که Ryzen 5 2600 با 190 دلار ذکر شود ، ذکر تنها یک مثال.

  ما همچنان قیمت CPU و GPU را کنترل خواهیم کرد و شما را نگه می داریم اگر زمان بندی درست به نظر برسد ، در اخبار ما و سایر ویژگی های طولانی تر از این قرار دارید. همچنین فراموش نکنید که می توانید نمودارهای قیمت گذاری تاریخی را در محصولات یاب ما برای همه این محصولات تماشا کرده و هشدارهای الکترونیکی ایجاد کنید ، بنابراین هنگام افت قیمت به شما اطلاع داده می شود.

  AMD Ryzen 7 5800X در Amazon AMD Ryzen 5 5600X در Amazon Intel Core i9-10900K در Amazon Intel Core i7-10700KF در Amazon Intel Core i5-10400F در Amazon Nvidia GeForce RTX 3070 در Amazon Nvidia GeForce RTX 3060 در Amazon .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات