خبر

 • تک بورد - Battlefield 2042 بنچمارک شده است

  Battlefield 2042 بنچمارک شده است
  10 روز و 21 ساعت قبل

  میانبرهای خرید:

  آخرین عنوان Battlefield EA اخیراً عرضه شده است و به برخی از مشکلات گیم پلی و اتصال رسیده است، اما ما زمان را برای صحبت در مورد گیم پلی یا بررسی این عنوان تلف نمی کنیم، در عوض از این فرصت برای اندازه گیری عملکرد کارت گرافیک استفاده خواهیم کرد. شما می توانید ایده ای از آنچه برای وارد شدن به اکشن نیاز دارید به دست آورید.

  Battlefield 2042 توسط موتور بازی Frostbite طراحی شده است، توسعه دهنده DICE بر روی سومین تکرار موتور تکیه کرده است که توسط آن نیز استفاده شده است. Battlefield 5، Battlefield 1، Battlefield Hardline و Battlefield 4. اگر گیم پلی این عنوان اخیر را دیده اید، می توانید منتظر نسخه اصلاح شده یا ارتقا یافته Frostbite باشید که از جلوه های آب و هوای جدید در میان چیزهای دیگر پشتیبانی می کند.

  https://techbord.com Battlefield 2042 Benchmarked

  این بدان معنا نیست که بازی بدون مشکل است و البته، ما مجبور شدیم با لانچر بد Origin و 5 قفل سخت افزاری سطل زباله DRM دست و پنجه نرم کنیم، اما پس از خرید بیش از نیم دوجین اکانت EA Play. برای یک ماه، به علاوه نسخه شخصی Steam خود، توانستم تعداد خوبی از GPU ها را در 3 روز گذشته آزمایش کنم.

  بنابراین، بیایید در مورد آزمایش صحبت کنیم، زیرا بازی های Battlefield همیشه از این نظر سرگرم کننده هستند. . با توجه به اینکه این یک بازی فقط چند نفره است، ما مجبوریم آن را آزمایش کنیم و در حالی که من مطمئن هستم که بسیاری از شما دوست دارید ما را به یک مسابقه 64 نفره Conquest بپریم تا تمام تست های خود را انجام دهیم، این به سادگی امکان پذیر و دقیق نیست. .

  حتی اگر بخواهیم فقط دو پیکربندی سخت‌افزاری مختلف را با هم مقایسه کنیم، هنوز به ده‌ها اجرای معیار نیاز دارید تا مقایسه‌ای را انجام دهید. این به دلیل ماهیت پویای بازی‌های چندنفره است، بسته به اینکه بازیکنان دیگر در کجای نقشه هستند و چه کاری انجام می‌دهند، عملکرد سیستم می‌تواند بسیار متفاوت باشد و واریانس اجرا به اجرا را ناسازگار می‌کند.

  کار ما در اینجا استفاده از حالت جدید "Portal" برای ایجاد سرور معیار خود با هوش مصنوعی بود، زیرا این کار هم CPU و هم GPU سنگین است و احتمالاً عملکرد خوبی را برای نمایش دقیق عملکرد دنیای واقعی انجام می دهد. متأسفانه، این یک بازی EA است، این ویژگی برای 2 روز اول آزمایش کار نمی کرد، بنابراین ما نتوانستیم آن را امتحان کنیم.

  https://techbord.com Battlefield 2042 Benchmarked6800 XT نیز دقیقاً همانجا بود، که اساساً با RTX 3080 مطابقت داشت.

خبرهای دیگر از امکانات