خبر

 • تک بورد - 5 نشانه درایو ذخیره سازی شما در شرف خرابی است

  5 نشانه درایو ذخیره سازی شما در شرف خرابی است
  21 روز و 17 ساعت قبل

  در ادامه بخوانید:

  این می تواند افتخار و شادی بازی شما باشد ، یا می تواند کیت ضروری شما برای مدرسه باشد. این ممکن است فقط یک ابزار پیش پا افتاده برای شغل شما باشد. برای هر مکانی که مورد استفاده قرار گرفته باشد ، انتظار می رود رایانه ها بدون مشکل کار کنند: آنها را شلیک کرده و دور کنید. هاه ، خیلی سریع نیست ...

  مانند همه دستگاه های الکترونیکی ، رایانه های شخصی برای همیشه دوام ندارند و قطعات داخل آنها سرانجام خراب می شوند. اگرچه جایگزینی دستگاه خراب کار ساده ای است ، اما برای داده های ذخیره شده در دستگاه شما نمی توان همین حرف را زد. باید گفت که در رایانه های شخصی مدرن که به ذخیره سازی جامد متکی هستند ، SSD ها به طور کلی دوام بیشتری نسبت به HDD ها دارند. SSD ها دارای قطعات متحرک نیستند و آنها می توانند در برابر افت تصادفی و سایر شوک ها و لرزش های لپ تاپ ها بهتر از HDD ها مقاومت کنند. با این حال ، SSD ها نیز مانند سایر اشکال حافظه فلش ممکن است از کار بیفتند.

  در اینجا پنج نشانه وجود دارد که باید مراقب آنها باشید (یا یک گوش) ، به شما هشدار می دهد درایو ذخیره کننده اسناد شما نیست نزدیک به پایان است.

  1 - به نظر صحیح نمی رسد

  درایوهای ذخیره سازی مدرن با تحمل بسیار بالا تولید می شوند ، به خصوص درایوهای دیسک سخت (HDD). علیرغم داشتن بشقابهایی که با هزاران دور در دقیقه و بازوهایی می چرخند که بر حسب میلی ثانیه به عقب و جلو می چرخند ، HDD های امروزی طوری طراحی شده اند که در عملکرد خود تقریباً ساکت باشند.

  شاید بتوانید چرخش ضعیف را بشنوید و کلیک کردن در حالی که درایو کار می کند ، اما این همه چیز است - بنابراین بلندتر از آن ، نشانه خوب نبودن اوضاع است (یا اینکه فقط یک طرح قدیمی است). و اگر صداهای فلزی با صدای بلند ، بلند یا غیر از آن را بشنوید ، احتمالاً درایو در داخل آسیب می بیند.

خبرهای دیگر از امکانات