خبر

 • تک بورد - 27 سال نیاز به سرعت

  27 سال نیاز به سرعت
  13 روز و 23 ساعت قبل

  اکثر بازی های مسابقه ای دارای فرضی فریبنده ساده و سخت هستند: اولین نفری باشید که از خط پایان عبور می کند. دومی اولین کسی است که می بازد ، همانطور که ایرتون سنا بزرگ می گفت. در طول این سالها متعصبان اتومبیل رویایی را تجربه کرده و رانندگی کرده اند ، همه اینها توسط بازی هایی مانند نمادین Need for Speed ​​امکان پذیر شده است.

  فرانچایز Need for Speed ​​نزدیک به سه دهه با ما بوده است و تخمین زده می شود که در این مدت بیش از 150 میلیون نسخه فروش داشته باشد. به راحتی می توان فهمید چرا ، زیرا این سری اکثراً سرگرم کننده بوده و در تعداد بیشماری از مسابقات پالس را به نمایش می گذارد ، در حالی که طرفداران را در موارد متعددی ناامید کرده است.

  body.interior .articleBody h4 {font-size: 1.6em؛ بالشتک: 20px 0 21px؛ } body.interior .articleBody h3 {padding-bottom: 5px؛ }

  خودروهای دارای مجوز؟ بررسی. موسیقی متن فیلم رانندگی Kickass؟ بررسی. تریلرهای حماسی؟ بررسی. تصادف با مغازه پیراشکی Diggy در Rockport برای غیرفعال کردن پلیس؟ بررسی. در دره های تاریک و پیچ خورده از آنتاگونیست پیشی گرفته اید؟ بررسی. شخصیت های دوست داشتنی و دیالوگ؟ بررسی. سفارشی سازی عمیق و رضایت بخش خودرو؟ بررسی. مسابقات گاه به گاه جهان باز و پیست؟ بررسی کنید.

  از نظر فرهنگ خودرو ، چیزهای زیادی وجود ندارد که چندین ده مورد در دهه های اخیر در این سری به آن توجه نکرده باشند. با این حال ، Need for Speed ​​سهم قابل توجهی از مبارزات خود را داشته است ، نوعی که هر حق رای دادن در این مقیاس معمولاً از آن رنج می برد. مانند تنها اقتباس سینمایی که در سال 2014 ایجاد شد ، اکثر آثار در دهه گذشته هیچ اثری از خود بر جای نگذاشته اند ، در حالی که برخی از اسپین آف ها ارزش ذکر آن را ندارند.

  امروز ، ما ضمیمه کمربندهای ایمنی ما برای رانندگی سریع در خط حافظه و نگاهی به تمام بازیهای اصلی Need for Speed ​​- رایانه شخصی و کنسول - از نسخه اصلی 1994 تا Need for Speed ​​Heat که در سال 2019 منتشر شد. عناوین جدیدی نیز در دست توسعه است که برای 2022 برنامه ریزی شده است. هنگام نوشتن.

  قسمت 1 - احتراق

  The Need for Speed ​​(1994)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  هرگونه بازی مسابقه ای در اوایل دهه 1990 را روشن کنید یک شبیه ساز DOS امروز و پتانسیل انفجار ژانر به وضوح در معرض نمایش بود. خودروها سرانجام ظاهری فراتر از جعبه کبریت های رنگارنگ پیدا کرده بودند ، حتی اگر هنوز مانند یک جعبه کبریت در دست گرفته بودند. مانند هر سرگرمی هیجان انگیز دیگری ، همیشه در مورد رفلکس های سریع و آدرنالین با بازی های مسابقه ای صحبت شده است ، به جز تمایل به فشار دادن آن دکمه شتاب برای فشار دادن جادویی به حداکثر سرعت اضافی. البته با اشاره به کاربران kb/m ، و نه جمعیت آنالوگ (پدال/راه انداز).

  توسعه یافته توسط Pioneer Productions EA Canada ، اولین بازی Need for Speed ​​با یک فهرست کوچک از اتومبیل های عجیب و غریب ، چند دوره نقطه به نقطه ، مدارها ، و حالت های بازی. اما آنچه آن را متمایز می کرد توجه به جزئیات بود. به لطف داده های مجله Road & Track ، اتومبیل ها دارای ویژگی های عملکردی واقع گرایانه بودند و این بدان معنا بود که انتخاب خودرو برای شما مهم است.

   https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  RPM و حداکثر سرعت ، تنها ابزارهای مورد نیاز برای کار

  همچنین ، بازی دارای کابین خلبان واقعی بود نمای برای هر اتومبیل ، ویژگی اصلی بازی های مسابقه ای که-بسیار ناراحت کننده طرفداران NFS-از آن زمان به بعد پراکنده در این سری ظاهر شده است و آخرین بار در شیفت 2 با محوریت پیست 2011 مشاهده شد.

  منوی ساده Need for Speed ​​گیمرها را مستقیماً وارد عمل کرد و به آنها اجازه داد تا Lamborghini Diablo VT را بیش از 200 مایل در ساعت سوار شوند. این یک کلاسیک فوری شد که موفقیت آن راه را برای دنباله ای بهتر هموار کرد.

  Need for Speed ​​II (1997)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  نیاز به Speed ​​II برای معرفی بازیکنان از تصاویر واقعی ماشین استفاده می کند طعم ماشینهای سریع که در انتظار آنها بود. ظاهراً تصويرهاي داخل بازي شباهت زيادي به كاترين صحنه ها نداشتند ، اما هيچ كس عاقل تر نبود.

  اين بازي مجموعه گاراژ را با مفاهيم شگفت انگيز ماشين مانند فورد GT90 ، FZR خيالي ادوي كرد. 2000 ، و خودروهای تولیدی افسانه ای مانند مک لارن F1 و جگوار XJ220. بازیکنان همچنین می توانند اتومبیل های روکش را در یکی از چندین رنگ رنگ انتخاب کنند ، موسیقی ترنس دی دی پریسکو آن را در منوها زنده نگه داشته است.

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  اگر فراری بیش از حد معمول احساس می کرد ، همیشه می توانید به یک دایناسور مسابقه ای یا FZR 2000

  بروید

  برای کسانی که تمایل به خشم جاده ای دارند ، بازی راهی سرگرم کننده برای تصادف اتومبیل های حریف با صدای بلند از طریق کد های تقلبی ارائه می دهد ، که برخی از آنها فقط بر روی نسخه ویژه بازی کار می کند.

  دارت در پیچ های دشوار Mystic Peaks نپال در Lotus Elise GT1 یا T-Rex در مسیر استودیوهای یکپارچه مستقر در هالیوود ، Need for Speed ​​II برای هر نوع مسابقه ای چیزی برای ارائه داشت و آن را به یکی از به یاد ماندنی ترین نوشته های محبوب در کل حق رای دادن.

  Need for Speed ​​III: Hot Pursuit (1998)

   https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  درست یک سال بعد از ورود ، سومین ورودی Need for Speed ​​از نظر بصری به میزان قابل توجهی بهبود یافت ، اما حالت بازی Hot Pursuit بازی اصلی بود و بعداً به عنصر اصلی حق امتیاز تبدیل شد.

  در حالی که Need for Speed ​​اتومبیل های پلیس داشت ، تلاش برای از دست دادن آنها در Hot Pursuit هیجان انگیزتر بود. Rockstar's Grand Theft Auto همچنین نشان داد که چگونه صحبت های رادیویی و تعقیب و گریز پلیس غیرقابل پیش بینی باعث ایجاد گیم پلی جذاب می شود و Hot Pursuit با خودروهای دارای مجوز و تجربه روی زمین واقع بینانه تر است.

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  3 بلیط تهیه کنید و بازی به پایان برسد

  بازیکنان همچنین باید از موانع و نوارهای سنبله خودداری کنند ، یا می توانند آنها را هنگام بازی به عنوان پلیس به کار گیرند و برای سایر دوندگان مسابقه بلیط صادر کنند. انجام این کار قفل خودروهای تعقیب کننده دیگر را باز می کند و به آنها اجازه می دهد از Ford Crown Victoria به Corvette یا Diablo تغییر کنند.

  سرعت زیاد وسایل نقلیه اغلب محدودیت های گرافیکی آن زمان را با برخی درختان و تپه های موجود در محیط هنوز در حال شکل گیری نهایی خود هستند زیرا خودروها از کنار آنها سوخته اند. پیگیری داغ EA Canada یک موفقیت چشمگیر بود و قسمت بعدی استودیو حتی بیشتر از این هم می توانست.

  Need for Speed: High Stakes (1999) < /h4>

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  چهارمین Need for Speed ​​همه موارد خوب را از نسخه قبلی خود حمل کرد و یک سیستم آسیب جدید به آن اضافه کرد. بازیکنان می توانند بصری ببینند کدام قسمت خودرو-موتور ، سیستم تعلیق ، بدنه-و حتی هندلینگ تحت تأثیر تصادفات قرار می گیرد.

  High Stakes همچنین دسته ای از حالت های بازی جدید را اضافه کرده است که از جمله آنها می توان به حالت حرفه ای بسیار مهم اشاره کرد. . اگرچه این فقط ترکیبی از حالتهای معمول مسابقه مانند Knockouts و Tournaments پراکنده در تورها بود ، اما یک مسابقه High Stakes 1v1 در پایان هر تور به بازیکن با ماشین حریف پاداش می دهد.

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  بالای Firebird خود را رها کنید ، آن را تنظیم کنید ، یا ببینید که چگونه با سایر خودروها مقایسه می شود

  حالت Career احساس پیشرفت بسیار مورد نیاز را به همراه داشت ، زیرا بازیکنان اکنون می توانند پولی را که از برنده شدن در مسابقات کسب کرده اند صرف تعمیر اتومبیل ، اعمال رنگ سفارشی یا نصب بدنه جدید کنند. کیت ها و ارتقاء عملکرد.

  این که در سال 1999 با اتومبیل هایی مانند BMW M5 ، 69 Dodge Charger یا Ferrari F50 به چنین آزادی برسیم ، یک رویای بنزین بود. برای ترفند بعدی خود ، Need for Speed ​​می تواند موقعیت خود را در بین بزرگترین بازی های مسابقه ای تمام دوران با مشارکت با خودرویی با قامت یکسان تقویت کند: پورشه.

  Need for Speed : Porsche Unleashed (2000)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  معاملات انحصاری مجوز معمولاً سود را به حداکثر می رساند یا به سود مصرف کننده به کسب و کار مزیت می دهد. با این حال ، Porsche Unleashed یک مثال نادر و بارز برای زمانی بود که چنین ترتیبی - که بین EA و Porsche اتفاق افتاد - برای طرفداران مسابقه نیز برنده شد. با تغییر سطح سهام بالا و اضافه کردن چند آهنگ و حالت که فقط پورشه ها می توانند در آن رانندگی کنند. با این حال ، Porsche Unleashed برای اولین بار ریشه بازی های سری را کنار گذاشت و یک شبیه ساز مسابقه ای لذت بخش را ایجاد کرد که بر روی یک موتور بازی کاملا جدید ساخته شده بود. مدل آسیب واقعی و کابین خلبان پورشه همچنین توسعه دهندگان EA را برای آزمایش رانندگی وسایل نقلیه خود به آلمان آورده بود و در مسیرهای اتوبان و مسابقه یادداشت برداری کرده بود.

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  از گوشه ای عبور کرده و بدن را در حال چرخش احساس کنید. Porsche Unleashed در زمان خود دارای مدیریت عالی بود

  تمام این سخت کوشی در داخل حالت Evolution Mode درخشید ، که به بازیکنان یک شیرجه جذاب و عمیق (و رانندگی) جذاب به میراث پورشه داد. از نسخه کلاسیک 356 1950 و 550A Spyder زرق و برق دار ، تا افسانه 911 Carrera RS 1970 و موبی دیک دیوانه 935 ، بازیکنان مجبور بودند راه خود را در مناطق زیبا طی کنند و پیروزی نهایی را در 911 توربو 2000 نشان دهند.

  این شرم آور است که ما هرگز ندیدیم EA به درستی از انحصار پورشه 17 ساله خود فراتر از این بازی استفاده کند. چه کسی می داند دنباله یا ریمستر چه چیزی را روی میز خواهد آورد. با این وجود ، نقطه ضعف بزرگ این قرارداد (در اواخر سال 2016) بیشتر پورشه ها - و نه مدلهای RUF - در بازیهای مسابقه ای بیشتر بود.

  Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  < p> تعقیب و گریز پلیس هنوز زندگی زیادی در آنها باقی مانده بود و دنباله ای برای Hot Pursuit در سال 2002 وارد شد و Need for Speed ​​را به ریشه های اصلی خود بازگرداند. بازیکنان اکنون می توانند یک لامبورگینی مورسیلاگو یا یک فراری 360 اسپایدر را برای انفجار نوار سنبله استفاده کنند ، در حالی که از بشکه های انفجاری که توسط هلیکوپترهای پلیس جدید اضافه شده اند جلوگیری می کنند.

  صحنه های مقدماتی بهتر از این بیایید

  EA دستورالعمل مسابقه و پلیس را با Hot Pursuit 2 کامل کرد ، گرافیک درجه یک ، برخورد راحت و لذت بخش ، آهنگ هایی با میانبرهای مفید ، و اجرای پلیس برای تردد از راه دور در اتومبیل های عجیب و غریب این ساعت برای سرگرمی بی وقفه. دومی در سال 2020 بازسازی دیگری دریافت کرد ، فهرست اتومبیل را به روز کرد و تصاویر را اصلاح کرد. > Need for Speed: Underground (2003)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  چشم اندازهای زیبا و ابرخودروهای رویایی اشتهای همه را پر کرده بود. زمان آن فرا رسیده بود که Need for Speed ​​چیزی تازه ارائه دهد ، یکی دیگر از جنبه های فرهنگ خودرو که این مجموعه قبلاً کشف نکرده بود. به نظر می رسد که این مسابقه خیابانی و فرهنگ تنظیم است.

  نیم میلیون دلار قیمت عجیب و غریب ناگهانی جذابیت خود را به نفع واردات ژاپنی قابل دسترس تر ، با نور نئون و ژاپنی مانند نیسان اسکای لاین ، مزدا RX- کاهش داده است. 7 یا گرفتگی میتسوبیشی. این روند قبلاً توسط فیلم های سریع و خشمگین (و همچنان در جریان است!) و مجموعه های بسیار خوشایند Rockstar Midnight Club ایجاد شده بود. Need for Speed: Underground با مجموعه ای خارق العاده از اتومبیل ، آهنگ ، موسیقی و سفارشی سازی سطح را بالا برد.

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  برداشت فوق العاده زیرزمینی از فرهنگ تیونر باعث لذت بردن بازی در داخل و خارج خیابان ها شد

  علاوه بر حالت های معمول مسابقه ، Underground مسابقات Drift و Drag را در کنار حالت حرفه ای داستان محور اضافه کرد. داستانها در بازیهای مسابقه ای معمولاً در صندلی عقب قرار می گیرند ، جایی که بیشتر در مورد شروع از ابتدا و مسابقه دادن به بالا است. Underground از این نظر تفاوتی نداشت ، اما بازی دلایل وسوسه کننده دیگری را برای ادامه بازی ارائه کرد.

  همه اینها مربوط به سفارشی سازی و ارتقاء عملکرد بود. قرار دادن رینگ مناسب ، اسپویلر ، نوک اگزوز ، اسکوپ ، نئون زیر نور و کیت بدنه برای انفجار مجهز به نیتروژن در جاده های ساختگی المپیک سیتی ، با دو زاویه Black Robot Rob Zombie روی استریو.

  Underground به سرعت به طرفداران Need for Speed ​​تبدیل شد و مخاطبان جدیدی از بازیکنان را به دست آورد. دنباله آن در این مرحله تقریباً تضمین شده بود و این دقیقاً همان چیزی است که ما به دست آوردیم.

  Need for Speed: Underground 2 (2004)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  Underground 2 بر اساس نقاط قوت قبلی ساخته شده و یکنواخت اضافه شده است سفارشی سازی بیشتر و موسیقی متن های خاطره انگیز. برای برخی از طرفداران ، این ورودی بهترین Need for Speed ​​تا به امروز است.

  داستان بار دیگر در پس زمینه محو شد. شخصیت بی چهره شما که بار دیگر مورد ظلم قرار گرفته بود ، مجبور بود در شهر خیالی بی ویو راهی قله شود. گذشته از حالت های بازی جدید مانند Outrun و Street X ، Underground 2 نیز برای اولین بار از SUV ها و گزینه های زیادی برای اصلاح استفاده کرد.

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  هرگز نمی توان به اندازه کافی بلندگو در صندوق عقب داشت

  اکثر این سفارشی سازی ها واقعاً به گیم پلی واقعی اضافه کنید ، اما ژست گرفتن برای جلد مجلات و DVD تمام تلاش را ارزشمند کرد. Underground 2 همچنین دارای یک گشت و گذار رایگان بود که به بازیکنان اجازه می داد تا در طول شب استراحت کرده و در اطراف جاده های Bayview حرکت کنند ، و گاهی اوقات با مخالفان AI روبرو می شوند تا یک دوئل اختیاری 1v1 را آغاز کنند.

  EA Black Box در حال شلیک بود. در همه استوانه ها و فرمانروایی در خیابان ها با سری Underground آن. با این حال ، هنوز مقدار زیادی سوخت در مخزن باقی مانده بود. قسمت بعدی بازی یک پرفروش دیگر را به نمایش می گذارد ، که از آن زمان به بعد پوستر Need for Speed ​​شناخته می شود: BMW M3 GTR.

  Need for Speed: Most Wanted (2005)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  موفقیت Underground 2 ثابت کرد که طرفداران Need for Speed ​​تمایل زیادی به یک بازی مسابقه ای جهان باز دارند که در آن آنها می توانند وسایل نقلیه را به دلخواه خود سفارشی کنند. تعقیب و گریز پلیس را به ترکیب اضافه کنید و آن لحظه دیگری بود.

  Most Wanted می خواست بازیکنان داستان را کمی جدی تر ببینند ، با یک لیست سیاه از 15 راننده که باید حذف شوند. این بازی دارای صحنه های ویدئویی تمام حرکتی با شخصیت های فوق العاده بود که از نظر فنی چشمگیر بودند ، اما تماشای آنها کمی شاد و ناراحت کننده بود. اگرچه آنها به اندازه زمانی که گروهبان کراس M3 GTR دوست داشتنی ما را کلید می زد احساس ناراحتی نمی کردند.

  اگرچه Most Wanted چند گزینه سفارشی سازی را از Underground 2 حذف کرد ، اما با تعقیب و گریز پلیس شگفت انگیز آنها را جبران کرد. در شهر خیالی راکپورت که فوق العاده طراحی شده است.

  یک سیستم تحت تعقیب بزرگ سرقت اتومبیل این مشکل را افزایش داد زیرا پخش کننده باعث خرابی بیشتر و افزایش درجه حرارت بالاتر شد. شاسی بلندهای پلیس ، نظارت هوایی ، سد معبر و نوار سنبله تعقیب و گریز را ادامه داد ، در حالی که صدای رادیویی و موسیقی گیرا زمینه را پر کرده بود.

  این کاملا به عهده بازیکن است که بخواهند حرارت خود را از دست بدهند ، که شانس بیشتری برای انجام آن با برخورد با یکی از چندین مغازه پیراشکی Diggy یا یک مخزن آب برای غیرفعال کردن پلیس و سپس پنهان شدن در آنها وجود داشت. یک نقطه خنک شدن یا ، آنها می توانند سطح گرما را افزایش داده و شانس خود را برای فرار از Corvettes پلیس امتحان کنند. انتخاب بین آنها دشوار است ، اما این فقط نشان می دهد که Need for Speed ​​در دوران طلایی خود چقدر خوب بوده است. دورانی که در آن سریال فقط یک قسط دیگر حالت صفحه تقسیم (در کنسول ها) را حفظ می کرد.

  Need for Speed: Carbon (2006)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  یک ورودی محکم در نوع خود ، Need for Speed: کربن لحظات درخشان خود را در خیابان های تاریک و تاریک پالمونت داشت ، اما یک اجرای کامل خانگی نبود. مسابقات رانندگی و دره دره با الهام از F&F: توکیو دریفت یک افزودنی خوش آمدید بود ، اما مسابقات درگ کنار گذاشته شد و تعقیب و گریز پلیس به اندازه Most Wanted یا Hot Pursuit هیجان انگیز نبود.

  خوشبختانه ، سفارشی سازی خودرو با ویژگی جدید Autosculpt. بازیکنان اکنون می توانند ساعت ها وقت بگذارند تا شکل قسمت های مختلف بدن مانند اسکوپ ، رینگ ، اسپویلر ، سپر و نوک اگزوز را تنظیم کنند. فقط در اکثر مواقع درست بود که لغزنده را برای حداکثر تأثیر 100 درصد روشن نگه داشت.

  https://techbord .com 27 سال نیاز به سرعت

  ویژگی جدید AutoSculpt پتانسیل دلال دل بی پایان را فعال کرد

  Carbon داستان Most Wanted را به مکان جدیدی منتقل کرد ، بار دیگر طولی نکشید پخش کننده و M3 GTR آنها را جدا کنید. آنها از پایین با یک ماشین Exotic ، Muscle یا Tuner شروع می کنند ، خدمه ای تشکیل می دهند و رقبایی را که بخش هایی از شهر پالمونت را کنترل می کنند ، از بین می برند. برخلاف Most Wanted ، جایی که RX-7 اصلاح شده می تواند با Porsche Carrera GT رقابت کند ، سیستم 3 طبقه Carbon برای 3 کلاس خودروی خود به این معنی بود که بازیکنان در نهایت مجبور شدند اتومبیل ردیف پایین مورد علاقه خود را ترک کنند ، زیرا برای دوئل نهایی با داریوش پیشرفت بیشتری می کردند. در آئودی خود در Le Mans Quattro. در تلاش برای ارائه چیزی تازه ، این سری به مسیر رفت و ProStreet را ارائه کرد.

  قسمت 3 - بازدیدها و اشتباهات

  Need for Speed: ProStreet (2007)

  https://techbord.com 27 سال نیاز for Speed ​​

  با توجه به این که سالانه سال نوارهای بسیار متوالی و بسیار موفقیت آمیز بسیار بالا می رود ، فشار بر ProStreet بیشتر از همیشه بود. Need for Speed ​​نیز دیگر داغ ترین مسابقه دهنده شهر نبود ، همانطور که توسط Test Drive Unlimited ، Colin McRae: Dirt و سری بالغ Forza Motorsport نشان داده شد.

  توجه ProStreet به جزئیات برای جشنواره روز پیست از همه نظر درست و غلط معتبر بود اتومبیل ها مدل آسیب مناسبی داشتند و اکنون می توان آنها را با توجه به نوع مسابقه سفارشی کرد و نقشه هایی برای حالت های مختلف بازی در دسترس بود. ویژگی Carbon's Autosculpt نقش بیشتری در ProStreet داشت و به بازیکنان اجازه می داد که نه تنها تصاویر را تغییر دهند ، بلکه آیرودینامیک را نیز برای بهبود عملکرد تنظیم کنند.

   https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  برای احساس واقعی ، بازیکنان باید لاستیک های خود را قبل از یک مسابقه درگ گرم می کردند

  چه نشد با اکثر طرفداران NFS خوب برخورد می شود ، هندلینگ سخت ماشین ProStreet ، انتخاب پیست متوسط ​​و گوینده ای که صدای آنها را در حالت حرفه ای بازی به صدا در آورد. ProStreet با تمام نقاط قوت موجود Need for Speed ​​(پلیس ، دنیای باز ، موسیقی متن فیلم عالی) همراه نبود و ویژگی های جدیدی که به همراه داشت نتوانست یک تجربه شبیه ساز را با فهرست مناسب ماشین و ویژگی های سفارشی سازی ترکیب کند.

  ProStreet برای بسیاری از طرفداران ، که مشتاق بازگشت این سریال به ریشه های خود بودند ، اشتباه بود. همانطور که معلوم شد ، قسمت بعدی بازی یک ناامیدی دیگر خواهد بود ، حتی با حضور پلیس و یک جهان باز با طرح. یک مورد معیوب Most Wanted بعداً با نام Need for Speed: Undercover قرار گرفت.

  Need for Speed: Undercover (2008)

   https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  یک داستان بیش از حد جدی در دنیای باز بدون الهام ، معامله گران بودند در مخفی. دنیای Tri-City Bay که با نوعی فیلتر قهوه ای پوشانده شده است ، انگیزه چندانی برای اکتشافات ندارد ، مگر برای تعقیب و گریز پلیس مناسب. هندلینگ شناور خودروها ترکیبی عجیب از بازی و شبیه سازی بود و به نظر می رسید تصاویر بصری از ProStreet تنزل یافته است.

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  یک بازی "تحت تعقیب ترین" در روح ، کمتر در اجرا

  فشرده شدن حتی بیشتر توسط درخشان ورودی های جدید مانند Codemasters 'Race Driver: Grid و Rockstar's Midnight Club: Los Angeles، 2008 سال سختی برای Undercover بود.

  برنامه انتشار سالانه EA به این معنی بود که Need for Speed ​​به سختی برای پیت استاپ وقت داشت. دو دور ناامیدکننده پشت سر هم با ProStreet و Undercover ، سری Shift بسیار متمرکز بر آهنگ دنبال شد.

  Need for Speed: Shift (2009) و Shift 2 Unleashed (2011)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  < p> شاید بهترین چیز در مورد Shift و Shift 2 بازگشت نمای کابین خلبان بود. پس از 9 سال وقفه ، بازیکنان بالاخره می توانند مسابقه ای را از روی صندلی راننده در بازی Need for Speed ​​تجربه کنند. همراه با حس عجیب سرعت ، Shift یک حرکت جسورانه در مسابقات اتومبیل رانی بود که در سرعتهای فوق العاده بیشتر می درخشید و در غیر این صورت یک مسابقه مناسب بود.

  بر خلاف اکثر بازی های مسابقه ای که سر راننده ثابت به نظر می رسد ، Shift دارای ویژگی نمای دوربین پویا که به ورودی های پخش کننده واکنش نشان می دهد ، آنها را به جلو و عقب و پهلو به پهلو به صورت ظریف یا خشونت آمیز طبق دستور نیروهای g حرکت می کند.

  دوربین کلاه ایمنی کمی دیوانه استودیو Slightly Mad در سری Project CARS خود ادامه می دهد

  Shift 2 ، دنباله ای که پس از راه اندازی مجدد Hot Pursuit در سال 2010 وارد شد ، با دوربین کلاه ایمنی عشق یا نفرت از آن حتی بیشتر جلو رفت. این بدان معناست که عمل از پشت شیشه تا آنجا که می تواند واقعی و شدید بوده است ، و دوربین داخل بازی بازتاب راننده مسابقه را شبیه سازی کرده و برای اطلاع بازیکن به نیمکره بعدی نگاه می کند. موارد مفیدی در صورتی که بینایی آنها از قبل با همه ضربه ها و لرزش ها منحرف نشده باشد.

  سری Shift به اندازه ای کافی بود که Need for Speed ​​را در رادار نگه داشت ، که در حال حاضر دارای برش های زیادی برای منحرف کردن توجه بود. از طرفداران مسابقه Forza Motorsport ، Codemasters ’Dirt و Ubisoft’s Driver: San Francisco بدون شک در سال 2011 از Need for Speed ​​جلوتر رفته بودند ، هر کدام سبک بازی و ارائه منحصر به فرد خود را داشتند. در همان سال ، EA Black Box دوباره به هم ریخت و با The Run عرضه شد.

  Need for Speed: The Run (2011)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  از تمام اقساط این مجموعه ، The Run احتمالاً عجیب ترین تجربه NFS بود. یک ساحل کوچک برای مسابقه ساحلی در سراسر ایالات متحده ، ناشی از آخرین فرار دوم از یک ماشین سنگ شکن و پایان دادن به یک جایزه نقدی زیبا. سرعت ، جایی که داستان دوباره در پس زمینه محو شد و بهانه ای به بازیکنان داد تا مجموعه ای مناسب از اتومبیل ها را برای شکست حریفان و فرار از پلیس در راه خود به سمت بالا رانندگی کنند.

  در حالی که تغییرات مداوم در مکان ها ، حالت های بازی و اتومبیل ها در طول مبارزات بازی یک ایده اصلی بود ، عدم سفارشی سازی خودرو و گزینه رایگان گردش در میان طرفداران چندان خوشایند نبود.

   https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  زمان کافی برای درک مناظر هنگام فرار

  اما تصاویری از The Run ناامید کننده نیست. موتور Frostbite 2 DICE که برای ایجاد هرج و مرج FPS در میدان های نبرد استفاده می شد ، عملکرد فوق العاده ای در ارائه وسایل نقلیه و مکان های واقعی انجام داد. از جاده های دره و مسیرهای گل آلود گرفته تا آسفالت های پوشیده از برف و خیابان های شهری ، محیط های متفاوت The Run شاید بزرگترین نقطه قوت آن باشد. اگر فقط بازی آزادی بیشتری برای کاوش در آنها ارائه می داد ، استقبال از آن ممکن بود بیش از حد گرم باشد.

  برای Need بعدی برای سرعت ، EA برای ارائه بازی خود از Most Wanted بازی Criterion Games را انتخاب کرد. تخصص استودیوها با مجموعه Burnout قسط نسبتاً چشمگیری در سال 2012 ایجاد کرد.

  Need for Speed: Most Wanted (2012)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  چرخش معیار در مورد Most Wanted کاملاً متفاوت از نسخه اصلی 2005 بود و یک ورود محکم به خودی خود بنابراین حذف این بازی از این لیست ناعادلانه خواهد بود. ورود EA به سال 2012 چربی حالت داستان را کوتاه کرد و تمام تمرکز خود را روی سرگرمی ، رانندگی با رانندگی و رانندگی دوستانه گذاشت و آن را با تصادفات سبک Burnout تکمیل کرد. 2000 بزرگوار ، و این تحت تعقیب ترین نقطه ای در آینه نمای عقب خواهد بود. با این حال ، این سریال مدتی است برای یافتن جایگاه خود تلاش می کند و نمایش Criterion یکی از قوی ترین آثار سال های اخیر بوده است.

  به نظر می رسد و برای یک بازی 9 ساله عالی به نظر می رسد. یا شاید این فقط LFA

  دنیای باز Fairhaven برای کشف مفید بود ، همراه با اتومبیل هایی که به سادگی می توان قفل آنها را باز کرد و با آنها در گردش آزاد حرکت کرد. وسایل نقلیه آسیب دیده را می توان با رانندگی در تعمیرگاه ها تعمیر ، رنگ آمیزی و نیرو مجدد داد. حتی سفارشی سازی barebones ، که مستقیماً از سیستم Autolog قابل دسترسی است ، با رویکرد یکپارچه بازی در مسابقات به خوبی مطابقت دارد. ، منهای مغازه های پیراشکی دیجی و حذف های آهسته حرکت. طرفداران Need for Speed ​​هرگز نتوانستند به اندازه کافی از تعقیب و گریز پلیس استفاده کنند و قسمت بعدی بازی این ویژگی را دو برابر کرد.

  Need for Speed: Rivals (2013)

  < p> https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  مانند تصور مجدد بیشتر تحت تعقیب ، بهترین نکته در مورد Need for Speed: Rivals این بود که هیچ نقص آشکاری در آن وجود نداشت. جلوه های بصری نیز یک قدم خوب بود ، در حالی که اتومبیل ها در منوها و در دنیای باز به نظر می رسیدند نزدیک به عکاسی هستند. شاید رطوبت زیاد باشد ، اما این فقط موتور Frostbite 3 بود که ماهیچه های خود را خم می کرد.

  رقبا سعی کردند روانهای متضاد یک مسابقه دهنده و پلیس را به تصویر بکشند و برای هر نقش در بازی حالتهای حرفه ای جداگانه ای داشتند. این بازی که بیشتر در زمینه فعالیتهای سریع قرار داشت ، دارای انواع مختلف سلاح های پیشرفته برای ارتقاء پلیس و روروک مخصوص بچه ها برای تعقیب و گریز است.

   https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  موتور سرمازدگی = جلوه های بصری درجه یک

  سفارشی سازی خودرو چیزی برای نوشتن در خانه نداشت در مورد ، اما برعکس زمان بیشتری برای رانندگی و کشف شهر خیالی و زیبا شهر Redview County در Ferrari F12 Berlinetta به همان اندازه زیبا بود.

  پس از یک دهه انتشار سالانه بدون وقفه ، EA سرانجام یک سال مرخصی با سری مسابقه ها در سال 2014 ، اگرچه این فاصله تا آن زمان با اولین و تنها اقتباس فیلم Need for Speed ​​، با بازی آرون پل تا حدودی پر شد.

  قسمت 4 - بررسی نور موتور

  Need for Speed ​​(2015)

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  با چای زمانی که ماه ها قبل از انتشار ظاهر شد ، به نظر می رسید که Need for Speed ​​سرانجام بازی مدرن Underground خود را دریافت می کند. تصاویری جالب از پورشه 911 RSR سبز رنگ با بال عظیم آن ، فورد موستانگ خشمگین و جلوه ای رو به جلو و قسمت پشتی شیرین نیسان 180X بازیکنان NFS را ترشح کرده بود.

  خوشبختانه ، Need for سرعت ، همانطور که خود آن را به سادگی می نامید ، از نظر بصری به همان اندازه چشمگیر بود و به طرز عجیبی ، اگر بهتر از اقساط بعدی باشد ، به نظر می رسد. ویژگی سفارشی سازی خودرو نیز گام بزرگی برای این سری بود. بدون شک لذت بردن از گذراندن وقت در گاراژ و تغییر حالت کامل به جای رانندگی در خیابان های تاریک خلیج ونتورا ، لذت بخش تر بود.

   https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  به اندازه بازیهای زیرزمینی مدرن

  مانند گرافیک و برای سفارشی سازی ، Need for Speed ​​همچنین موجو موسیقی خود را با مجموعه ای عالی از موسیقی متن موسیقی بازگردانده است. همه چیز خیلی خوب به نظر می رسید که واقعیت داشته باشد. هیچ راهی برای EA یا Ghost Games برای رها کردن توپ وجود نداشت ، درست است؟ متأسفانه ، آنها با یک احتیاج پوچ و همیشه آنلاین برای حالت تک نفره بازی ، این بدان معناست که بازیکنان حتی نمی توانند برای استراحت در آب مکث کنند. همچنین ، آماده باشید تا هر زمان که سرورهای بازی خاموش و غیر قابل بازی می شوند با آنها خداحافظی کنید.

  علاوه بر تنظیمات بصری ، صوتی و ماشین ، این عنوان چیزهای دیگری برای ارائه نداشت. شخصیت های شگفت انگیز این کمپین بیش از آنکه در حین فیلمبرداری و تماس های تلفنی درون بازی انگیزه داشته باشند ، در کنار مشکلات هوش مصنوعی و نرخ فریم غیرقابل پیش بینی که این تجربه را خراب می کند ، بیشتر اذیت می شوند. راه اندازی مجدد Need for Speed ​​در سال 2015 بسیار بالا بود و به طرزی از حد خارج شد. با این حال ، قسمت بعدی آن در اکثر موارد آن را از دست داده است.

  Need for Speed: Payback (2017)

   https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  A Need for Speed ​​که اشتباهات راه اندازی مجدد 2015 را اصلاح کرده و بر اساس نقاط قوت آن ساخته شده است در سال 2017 ، سالی که دنباله های با کیفیتی برای فرنچایزهای طولانی مدت مانند Gran Turismo Sport ، Forza Motorsport 7 و Dirt 4 به دست آمدند ، واقعاً خوب عمل کردند ، در عوض ، طرفداران NFS یک مسابقه سبک F & F با یک داستان ضعیف ، مکانیک های سنگین دریافت کردند. ، و یک جهان باز و ملایم.

  اگرچه Payback بد به نظر نمی رسید ، اما مانند نسخه قبلی خود یک ارتقاء بصری نبود. این بازی دارای مجموعه ای تا حدودی جالب از اتومبیل بود ، که همچنین بازیکنان را در اطراف نقشه جستجو می کرد تا به دنبال وسایل نقلیه رها شده باشند. داستان سنگین آن ، با این حال ، به این معنی بود که کنترل اغلب در اوج لحظه از بین می رفت و به تعامل بازیکنان آسیب می رساند.

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  بازپرداخت تغییرات قابل توجهی را ارائه داد ، اما هزینه سنگینی برای پرداخت وجود داشت

  یکی دیگر از عناصر ناامید کننده Payback بود سیستم مبتنی بر کارت مبتنی بر کارت جعبه برای افزایش عملکرد خودرو.

  این کار یا آسیاب کردن ، قمار کردن یا پرداخت پول واقعی برای باز کردن قفل ارتقا بود. Payback تنها بازی مسابقه ای نبود که در استفاده از تراکنش های کوچک مقصر بود ، اما اولین عنوان پولی Need for Speed ​​بود که به آنجا رفت.

  برای اطمینان از استقبال خوب قسمت بعدی آنها ، Ghost Games مجبور شد واگرد کند اقتصاد فاجعه بار بازپرداخت و اصول اولیه را درست بدست آورید. آنها این کار را با Need for Speed ​​Heat انجام دادند.

  Need for Speed: Heat (2019)

   https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  چرخه روز و شب کنترل بازیکن توسط Heat و بازی چند نفره کراس شاید بهترین Need for Speed ​​باشد ویژگی های جدید در سال ، بسته بندی شده در یک مسابقه به طور کلی مناسب. بازیکنان در حال حاضر کنترل بیشتری بر روند پیشرفت خود در بازی دارند و پاداش های متفاوتی به فواصل دو زمانه اختصاص داده شده است.

  خیابان های شهر نخل با موضوع میامی در طول روز به مسابقات باز شد که به آنها پول نقد اهدا می شد. (یا بانک) برای خرید اتومبیل و قطعات جدید ، در حالی که شب با پلیس متجاوز خود به دلیل شرکت در مسابقات غیرقانونی و فرار موفقیت آمیز از تعقیب و گریز ، به شهرت بازیکنان دست یافت. یک مفهوم ساده و در عین حال م thatثر که تجربه را بسیار جالب تر از داستان ناخوشایند و موسیقی دافعه نگه داشت.

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  عکس العمل بیش از حد ، صدای بلند و ترک خوردن. گرما مهار نمی کند!

  همراه با سفارشی سازی قوی خودرو شامل تعویض موتور ، تنظیم اگزوز و یک برنامه همراه جدید برای مدیریت خودرو ، Heat با حذف تراکنش های خرد و سیستم کارت Payback بازیکنان را به درستی انجام داد. در ابتدا محدوده بالایی برای پاکسازی نداشت ، اما گیم پلی اصلی در مسیری فرسوده گام نهاد که در نهایت یک تجربه رانندگی بدون انگیزه را ایجاد کرد. "آخرین تلاش در بازی Need for Speed ​​در حالی که EA فرمان توسعه را برای توسعه اقساط بعدی به Criterion واگذار کرده است.

  The Need for Speed ​​در ... آینده 2022

  https://techbord.com 27 سال نیاز به سرعت

  شاید ما یک چند تیزر از بازی نهایی تا کنون EA به برنامه اصلی 2021 برای Need for Speed ​​بعدی خود چسبیده بود. اما ، تاخیرها ناامیدکننده اکنون تبدیل به یک قاعده شده اند و نه یک استثنا.

  EA به جای انتشار در کنار Battlefield آینده ، Criterion را از عنوان "نسل بعدی" Need for Speed ​​بیرون کشید تا به DICE در پایان کار خود کمک کند. تیرانداز نظامی موردانتظار.

  با این وجود ، فیلم کوتاه "کار در حال پیشرفت" که قبلاً به اشتراک گذاشته شده بود امیدوار کننده به نظر می رسد. اتومبیل های واقعی و زمان بارگیری سریعتر ویژگی هایی هستند که باید در مورد آنها هیجان زده شوید ، با این حال ، چیزی که بیشتر طرفداران مسابقات در سال 2022 منتظر آن خواهند بود این است که آیا معیار می تواند تجربه ای برابر یا بهتر از رهبر فعلی در فضای باز ارائه دهد؟ مسابقات جهانی بازی: Forza Horizon 4 یا دنباله بعدی آن که قرار است در ماه نوامبر راه اندازی شود.

  .gameseriesindex {background: #6b9e8e24؛ بالشتک: 12px 15px؛ margin-bottom: 25px؛ } .gameseriesindex img.triangleLogo ، .gameseriesindex تصویر {background: transparent! important؛ ارتفاع: 60 پیکسل! مهم عرض: 60 پیکسل! مهم؛ float: left! important؛ padding: 0px 14px 60px 0! مهم؛ } body.interior .articleBody ul.gameseriesli {margin-left: 95px؛ } body.interior .gameseriesindex .articleBody h4 {margin-top: 60px؛ اندازه فونت: 1.35em؛ } .gameseriessub {font-size: 0.9em؛ } .gameseriesindex h4 {font-size: 1.3em؛ padding: 6px 0 12px؛} ul.gameseriesli li a {font-weight: 500؛ font-family: Roboto؛ اندازه فونت: 1.05em؛ line-height: 1.6}media only screen and (max-width: 760px) {body.interior .articleBody ul.gameseriesli {margin-left: 20px؛ } .gameseriesindex img.triangleLogo، .gameseriesindex تصویر {padding: 0 14px 14px 0! important؛ } .gameseriessub {font-size: 0.85em؛ } ul.gameseriesli li a {font-size: 0.95em؛ }}

  سری بازی های ویدئویی برجسته TechSpot

  بنشینید ، چند Doritos بگیرید و Mountain Dew در حالی که برخی از به یادماندنی ترین فرنچایزهای بازی های رایانه ای رایانه ای را مرور می کنیم ، از آغاز تا تبدیل شدن به سری بازی ها و در نهایت پدیده های فرهنگی.

  17 سال Call of Duty 26 سال بازی The Elder Scrolls 17 سال Far Cry 13 سال Of Assassin \ 's Creed 21 Years of Hitman 27 Years of Doom King \' s Field: The Roots of Elden Ring & Dark Souls 27 سال نیاز به سرعت

خبرهای دیگر از امکانات