خبر

 • تک بورد - 21 سال Hitman: چگونه عملکرد مخفی کاری در 2 دهه گذشته کامل شد

  21 سال Hitman: چگونه عملکرد مخفی کاری در 2 دهه گذشته کامل شد
  14 روز و 22 ساعت قبل

  با عرضه مورد انتظار Hitman 3 ، این قسمت با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است و در واقع دهمین عنوان حق امتیاز Hitman است. اگر به یک اقدام پنهانی مشغول هستید ، دشوار نیست که بفهمید چرا این مجموعه در بین گیمرها محبوب شده است ، پس از 20 سال تعداد زیادی از این افراد ساخته شده اند. در حالی که عامل کنترل شده توسط بازیکن به دنبال سو with قصد به هدف (یا اهداف) با حداقل تلفات و بدون جلب توجه به وظیفه پیش رو

  بازیكنان به عنوان مهندس ژنتیك و عامل حرفه ای عامل 47 ، بازیکنان می توانند با استفاده از لباس مبدل ، قفل دسترسی را در سطوح بگیرند ، برای جلوگیری از سو susp ظن ، اجساد را پنهان كنند و از ابزارهای مختلفی برای اتمام كار استفاده كنند. سری Hitman به تعریف بازی اکشن پنهانکاری مدرن کمک کرد و در حالی که بازی های ابتدایی شبیه جدیدترین بازی ها به نظر می رسند ، این فرمول با ورود به مکان های جدید ، روش های جدید برای ارسال اهداف و تحولات چشمگیر در هوش مصنوعی در حال پیشرفت است.

  هشت بازی در سری اصلی وجود دارد ، اما این حق رای دادن همچنین شامل دو بخش تبلیغاتی موبایل ، یک جفت رمان و حتی دو فیلم است. بیایید ببینیم که این مجموعه چگونه به یک نام خانوادگی تبدیل شد ...

  .clicktoplay {margin-top: -15px؛ text-align: درست؛ اندازه قلم: .8em؛ padding-bottom: 10px؛ رنگ: # c1620c؛ } body.interior .articleBody h3 {padding-top: 40px؛ } body.interior .articleBody h3 span {font-size: 0.65em؛ رنگ: # 05408f؛ حاشیه چپ: 5 پیکسل؛ } body.interior .articleBody strong {color: # 444؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } #content p.byline، #content p.small {font-size: 0.8em؛ } فقط صفحه نمایشmedia و (حداکثر عرض: 500 پیکسل) {.clicktoplay {margin-top: -5px؛ text-align: درست؛ اندازه قلم: .65em؛ padding-bottom: 7px؛ نوع قلم: معمولی؛ }} Hitman: Codename 47 (2000)

  https://techbord.com 21 سال هیتمن: چگونه اقدامات پنهان کاری در طول سال کامل شد 2 دهه گذشته

  سریال Hitman از بسیاری جهات زندگی خود را به عنوان انحصاری رایانه شخصی ویندوز و پیشگام آغاز کرد. در هر سطح ، بازیکنان باید یک هدف را ترور کنند. با در اختیار گرفتن عامل 47 از دید سوم شخص ، هر مکان به بازیکنان روش های مختلفی برای رسیدن به هدف خود را ارائه می دهد.

  بازی نوید می داد ، اما همچنین چند مورد عجیب و غریب را نشان می داد. به عنوان مثال ، Hitman: Codename 47 یکی از اولین بازی ها با فیزیک ragdoll و انیمیشن های پارچه ای واقع گرایانه بود. در آن زمان ، بسیاری از تیراندازها انیمیشن کنسرو شده برای مرگ داشتند ، اما شخصیت های Hitman هنگام مرگ با محیط ارتباط برقرار می کردند. همچنین به مامور 47 اجازه داد تا جسدی را از دید خارج کند.

  شخصیت های غیرقابل پخش دارای هوش مصنوعی پیچیده ای هستند که به اجساد باقی مانده و هر صدایی که هیتمن ایجاد می کند واکنش نشان می دهند. متأسفانه ، آنها می توانند به روش های غیرقابل پیش بینی واکنش نشان دهند و غوطه وری را بشکنند. سرانجام ، این بازی هیچ ذخیره ای در اواسط بازی نداشت. اگر به هم ریخته باشید ، با عواقب آن کنار می آیید یا از ابتدا شروع می کنید. منتقدان بازی را بسیار عالی و در عین حال دارای نقص دانستند. این قول را نشان می داد و دنباله ای مطمئناً در راه بود.

  Hitman 2: Silent Assassin (2002) برای پخش ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید

  دنباله فراتر از رایانه شخصی بود و در Xbox ، GameCube و PlayStation 2 در دسترس قرار گرفت و هیتمن رواقی را به مخاطبان کاملا جدیدی ارائه داد. بازی همچنین تقریباً یک دهه بعد بازسازی و دوباره برای PS3 و Xbox 360 منتشر شد.

  Silent Assassin به ژانر مخفی کاری متعهد شد و برخی از سکانس های اکشن محور بازی اصلی را حذف کرد. این عنوان همچنین نمای اول شخص و توانایی عامل 47 را در ناتوانی دشمنان به جای کشتن دشمن معرفی می کند.

  Hitman 2 با شناسایی یک سوicion ظن و توانایی دیدن ، روش دشمنان را برای شناسایی عامل 47 تغییر داد. اگر خیلی نزدیک شود از طریق لباس مبدل. با این حال ، معمولاً نگهبانان شلیک به عقب عامل 47 داشتند که پس از عبور از کنار آنها ، علی رغم اینکه مبدل به لباس مبدل شده بود.

  سطح از نظر دامنه کمی کمتر بود ، اما با این وجود روش های مختلفی را برای بازیکنان به منظور تکمیل اهداف خود ارائه می داد. این محیط های کوچکتر پر از موارد و شخصیت های مختلف برای تعامل بودند.

  بازیکنان از چالش Silent Assassin استقبال کردند. هر سطح با یک رتبه بندی به پایان می رسد که سطح را تکمیل می کند. وقتی تعداد تلفات کمتری باشد امتیازات برتر اعطا می شود ، در حالی که نمرات کم به آنها داده می شود که مثل یک تکه از بدن و با اختیار کم ، مانند Max Payne با این بازی رفتار می کنند. این سیستم رتبه بندی همچنان بخشی از این مجموعه است.

  Hitman: Contracts (2004) برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید

  ورود سوم به این حق رای دادن دو سال پس از Silent Assassin ، لقب Contracts انجام شد. IO Interactive دوباره به مرور سطح و ایده های بازی های قبلی پرداخت و آنها را جلا داد. با توجه به ابتکاری بودن Hitman اول (کد رمز 47) ، از چند جهت از نظر پویایی گیم پلی و طراحی سطح ، این علامت را از دست داد.

  قراردادها این فرصت را داشتند که با نام Silent Assassin نام رمز 47 را دوباره بسازند . نیمی از ماموریت های این بازی مربوط یا بازسازی سطح Codename 47 است. جالب اینجاست که همه مأموریت ها اکنون در شب انجام می شوند - حتی بازسازی مأموریت های گذشته در روز - که به نمایش گرافیک بهبود یافته بازی کمک می کند.

  هر سطح روش های مختلفی برای کشتن هدف ، با برخی انتخاب های خلاقانه ، از جمله قفل کردن شخصی در یک سونا گرم و خطرناک. فرصت مسموم کردن ، خرابکاری یا دزدکی هدف نیز تقریباً در هر سطح وجود دارد.

  در نتیجه ، لحن قراردادها کمی تیره تر بود اما مکانیک بسیار تصفیه شده تری داشت ، به ویژه در مورد نحوه شناسایی نگهبانان عامل 47 در لباس مبدل خود. هوش مصنوعی با هم کار می کند و با یکدیگر ارتباط برقرار می کند تا مامور 47 را پیدا کند. اگرچه هیچ چیز پیشگویی کننده نبود ، Contracts کمک کرد تا فرمول هیتمن ساخته شود.

  Hitman: Blood Money (2006) برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید

  IO Interactive از زمان انتشار بازی Silent Assassin و اصلاحات نشان داده شده در Contracts به تحقق یک fanbase واقعا اختصاص داده شده ، شتاب بیشتری می بخشد. در سال 2006 ، ما با عنوان Money Money ، یکی از محبوب ترین عناوین حق رای دادن ، مورد درمان قرار گرفتیم.

  بسیاری از ویژگی های جدید باعث می شود بازی کمی بخشنده تر و بصری باشد. اکنون مامور 47 می تواند از موانع بالا برود ، درگیر جنگ غیر مسلح شود ، دشمنان را خلع سلاح کند یا از شخصیت های دیگر مانند سپر انسانی استفاده کند. حتی روش هایی برای حواس پرتی دشمنان با سکه وجود دارد و بازیکنان می توانند از سلاح های بداهه مانند پیچ ​​گوشتی یا چاقو استفاده کنند.

  با اضافه شدن به غوطه ور شدن در این سری ، هوش مصنوعی کاملاً اصلاح شد و توانایی هشدار به شخصیت در مورد مناطق محدود شده ، پاشش خون را ببینید و مسیرهای خون را دنبال کنید تا یک بدن پنهان ضعیف پیدا کنید. این بازی همچنین یک سیستم بدنامی را معرفی می کرد که بازیکنان را به پاک کردن ردپای اقدامات مامور 47 که روی تجهیزات نظارت یا ردیابی شاهدان ثبت شده بود ، تشویق می کرد. اگر بدنامیت عامل 47 افزایش یابد ، هوش مصنوعی دشمن می تواند او را در مراحل پیش رو شناسایی کند. متناوباً ، بازیکن می تواند از پول بدست آمده به عنوان پاداش برای پایان دادن به مأموریت ها به عنوان رشوه برای کاهش بدنامی خود استفاده کند.

  مانند Silent Assassin ، بازیکنان در پایان هر سطح درجه بندی می شوند ، و چندین بازی را برای دستیابی به آنها تشویق می کنند. رتبه بندی آرزو "قاتل خاموش". علاوه بر این ، همراه با نتایج مأموریت ، بازی مقاله روزنامه را نشان می دهد ، وقایع به تصویر کشیده شده در سطح ، شرح سلاح استفاده شده ، میزان دقیق بودن آن و اطلاعات مربوط به تلفات و شاهدان را نشان می دهد.

  هیتمن به صفحه بزرگ برای اولین بار (2007)

  هفت سال پس از انتشار اولین بازی ، حق رای دادن از پیشرفت فیلم Hitman استقبال کرد. گفته می شود وین دیزل برای بازی در نقش مأمور 47 وابسته بود ، اما در نهایت این تیموتی اولیفانت بود که نقش اصلی را شكست داد. او سر خود را تراشید و بلافاصله به عنوان قاتل خونسرد شناخته شد.

  در حالی که این فیلم توسط خاویر گنس ، فیلمساز فرانسوی کارگردانی می شد ، نسخه ارسالی جنس به فاکس قرن بیستم به استودیو نمی رسید. استانداردها و نسخه های مجدد مورد نیاز و برخی ویرایش های قابل توجه. منتقدان خیلی سختگیر نبودند اما با فیلم خشن و طرح مزخرف خیلی مهربان نبودند. مسلماً ، اینها شکایات معمول تقریباً از هر انتقال از بازی به فیلم است. دیگران خاطر نشان کردند که با توجه به منبع اصلی ، فیلم به اندازه کافی خوب مدیریت شده است.

  در حالی که منتقدان یک چیز را گفتند ، مخاطبان چیز دیگری گفتند. درآمد این فیلم در گیشه بیش از 100 میلیون دلار بود كه در مقایسه با بودجه 24 میلیون دلاری آن بود. فروش دی وی دی را که تقریبا 28 میلیون دلار در ایالات متحده بود ، بریزید و این فیلم یک موفقیت تجاری بود ، حتی اگر برای کسب هیچ جایزه ای مناسب نباشد.

  Hitman: Absolution (2012) برای کلیک بر روی تصویر پخش ویدیوی گیم پلی

  گیمرها برای یک بازی جدید باید شش سال صبر کنند و تکرار Hitman Absolution 2013 یک لحظه ناراحت کننده در سلسله. ناشر Eidos در سال 2009 توسط Square Enix خریداری شد و با اعلام Absolution ، بازی آینده را قابل دسترسی تر و پخش آن را آسان تر اعلام کرد.

  نتیجه یک بازی زیبا از نظر گرافیکی بود ، اگرچه به نظر می رسید ریشه دارد. از نوشته های اصلی سطوح در Absolution بسیار خطی تر هستند و چندین مأموریت یا هدف برای تکمیل آنها وجود دارد. با وجود سینمایی بیشتر ، هرچند رتبه بندی همچنان ادامه داشت ، اخبار مربوط به سبک روزنامه ناپدید شد و عامل 47 مهارت های زیادی داشت که بازی را آسان تر می کرد.

  توانایی Instinct به بازیکن اجازه می دهد تا دشمنان را به راحتی تشخیص دهد و یک حرکت آهسته را هدف قرار دهد. توانایی به نام Point-Shooting امکان کشتار راحت تر را فراهم می کند. در حالی که ماموریت ها خطی تر از قبل هستند ، یک حالت ابتکاری آنلاین به نام Contracts ، به بازیکنان امکان می دهد تا ماموریت ها و اهداف خود را برای دیگران ایجاد کنند تا برخی از قابلیت پخش مجدد را به عنوان اضافه کنند.

  در حالی که به نظر می رسید این تغییرات باعث تغییر در نسخه اصلی شده است فرمول ، Absolution همچنین شامل عناصر گیم پلی بیشتری برای به چالش کشیدن بازیکنان و ایجاد خلاقیت بیشتر است. توانایی شکستن وسایل پس از استفاده از آنها ، و همچنین مبارزه سریع تن به تن در یک رویداد سریع ، چین و چروک های جدید این سری بود. شخصیت های غیرنظامی گاهی می توانستند فعالیت مشکوک را به مأمور 47 گزارش کنند ، اگر لباس شخصی مانند پلیس یا نگهبان داشته باشد.

  منتقدان و بازیکنان در مورد تغییرات صحبت های زیادی داشتند. گرافیک ، طراحی و مکانیک های جدید گیم پلی بازی به مهر و موم معامله برای بازی کمک کرد ، اما بسیاری هنوز هم از سبک خطی طراحی سطح ناامید شده بودند.

  Hitman Go (2014)

  حق رای دادن Hitman از سوراخ خرگوش پایین رفت ژانرهای جایگزین و سیستم عامل های موبایل ، با شروع Hitman Vegas در سال 2007. با این حال ، وگاس برای تبلیغ Hitman: Blood Money طراحی شد. بعداً یک تجربه کامل تلفن همراه از راه رسید. بازی ایزومتریک مبتنی بر نوبت معروف به Hitman Go در سال 2014 برای اندروید و iOS منتشر شد و به گسترش مخاطبان حق رای کمک کرد.

  ثابت شد که طراحی هوشمندانه بازی باعث شک و تردید افراد شکاک می شود و نامزد تعداد زیادی از بازی ها می شود. جوایز ، حتی برخی از سخت افزارهای بهترین طراحی بازی و بهترین دسته بازی های iOS را در جوایز Videogame کانادا 2014 به خانه برد. قالب آنقدر خوب کار کرد که Square Enix Montreal سریال را با بازی Tomb Raider Go و Deus Ex Go ادامه داد.

  Hitman: Sniper (2015)

  در سال 2015 ، Square Enix Montreal بازی Hitman: Sniper ، بازی موبایل دیگری را منتشر کرد ، بر شلیک اهداف متمرکز شده است. این بازی گالری تیراندازی از نظر دامنه تیرانداز انجام می شود و به بازیکنان اجازه می دهد در هر سطح یک تا ده هدف را ترور کنند.

  در ابتدا به عنوان یک بازی برتر موبایل طراحی شده بود ، قیمت آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و به جای آن مقدار زیادی معاملات خرد گرافیک خوب ، چالش های فراوان و گیم پلی قابل دسترس باعث شد تا Hitman: Sniper از نظر بازی های موبایل به یک برنده واضح تبدیل شود ، اما قطعه بزرگ بعدی Hitman کی کی می آید؟

  زمان رفتن به سینما دوباره! Hitman: Agent 47 (2015)

  راه اندازی مجدد فیلم Hitman در سال 2013 اعلام شد ، پل واکر قرار است نقش مامور 47 را بازی کند. پس از مرگ واکر در اواخر 2013 ، روپرت فرند با Zachary Quinto نقش اصلی را بر عهده گرفت ، هانا ور و توماس کرچمن نقش های فرعی را بر عهده می گیرند. این فیلم در سال 2015 منتشر شد و بسیاری از منتقدان آن را فیلمی اکشن عمومی خوانده اند که به نوعی نتوانسته از فیلم اصلی پیشی بگیرد. از بودجه 35 میلیون دلاری آن هنوز 82.3 میلیون دلار درآمد داشت.

  Hitman and the World of Assassination Trilogy (2016) برای پخش ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید

  مانند دومین فیلم هیتمن در سال 2015 ، IO Interactive حق رای دادن را با Hitman راه اندازی مجدد کرد ، این اولین عنوان در سه گانه World of Assassination است. با متحد شدن گیم پلی Absolution و گشودگی شبه شن مانند بازی های قبلی ، هیتمن آماده بازگشت بزرگ بود. هر سطح یک شبیه سازی عظیم بود ، با تعداد زیادی شخصیت غیرقابل پخش که با یا بدون درگیر شدن عامل 47 کار می کنند. با استفاده از لباس مبدل برای بدست آوردن اطلاعات جدید در مورد یک هدف ، پنهان کاری و تعامل اجتماعی مورد تشویق قرار گرفت. فرصت ها برای کشتن یک هدف بسته به لباس یا اطلاعات جمع شده بوجود می آمد و عامل 47 می توانست موقعیت های مختلفی را برای شروع هر سطح انتخاب کند.

  چالش های جدیدی برای هر سطح در دو مجموعه مختلف وجود داشت: قراردادهای تشدید تعویض توسط توسعه دهنده ، بازیکنان را ملزم به انجام اهداف خاصی مانند از بین بردن هدف با سلاح خاص یا لباس مبدل می کند. این حالت پس انداز را از بین می برد و به تدریج مشکل را افزایش می دهد. حالت Contracts تنظیم شده توسط بازیکن ، با قابلیت علامت گذاری تا پنج NPC برای ترور و تعیین شرایط نحوه کشتن آنها بازگشت.

  از زمان انتشار هر محیط ، به طور حتم ، این حالت ها قابلیت پخش مجدد را به هر سطح اضافه می کنند اپیزودیک در مارس 2016 ، Hitman فقط دو سطح داشت: یک آموزش و The Showstopper در پاریس. در ماه نوامبر ، این بازی پنج سطح قابل پخش دیگر را به بازی اضافه کرده بود و همچنین چند قسمت پاداش دیگر نیز ارائه داده بود. این قالب انتشار اپیزودیک به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بازخورد دریافت کرده و سطح طراحی را برای نسخه بعدی بهبود بخشند. با این حال ، این قالب گاهی اوقات اشتباه گرفته می شد ، منتقدان در ابتدا عنوان را ناتمام می خواندند ، اما با پخش قسمت های بیشتری به آرامی با آن گرم می شدند.

  پس از خرید توسط Square Enix ، IO Interactive ، که حقوق را حفظ کرد به حق رای دادن Hitman ، سطح اول را به صورت رایگان منتشر کرد و یک قالب رایگان برای بازی را تشویق کرد که بسیاری از گیمرهای کنجکاو را بدون نیاز به سرمایه گذاری حتی یک سنت ، به عنوان قهرمانی رساند. بازیکنان می توانند پس از طعم موتور جدید ، چالش ها و سبک بازی ، بقیه بازی یا نسخه جدیدترین بازی سال را خریداری کنند.

  Hitman 2 (2018) برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید

  Hitman 2 با همان قالب اپیزودی منتشر نشد و تغییرات زیادی در گیم پلی اصلی ایجاد نکرد. در عوض ، گیمرها با استفاده از دو مرحله بارگیری اضافی که در سال 2019 ارائه شده ، هشت مکان جدید را از محل کار دریافت کردند. مکان های عنوان آخر نیز در Hitman 2 در دسترس بودند ، به بازیکنان اجازه می دهد آنها را در موتور پیشرفته تجربه کنند. هنوز هم ممکن است به نظر بسیاری از سطوح نرسد ، اما با وجود چالش های مختلف مانند Elusive Targets and Contracts ، Hitman می تواند صدها ساعت زمان بازی را تحمل کند.

  یک جفت حالت بازی چند نفره اضافی ارائه شده است (تا زمان انتشار از Hitman 3). Sniper Assassin شبیه بازی موبایل Hitman: Sniper بود و گیمرها وظیفه داشتند برای تکمیل اهداف مختلف از یک تیرانداز استفاده کنند. یک حالت شبح رقابتی نیز در آن گنجانده شده بود ، جایی که گیمرها برای از بین بردن اهداف مستقر بر روی نقشه با یکدیگر مسابقه می دادند.

  این تغییرات کوچک کافی بود تا بسیاری از منتقدان Hitman 2 را به عنوان یک نسخه کامل از سری مشاهده کنند. . تصفیه شده ، چالش برانگیز و با قابلیت پخش زیاد ، به نظر می رسید حق رای دادن به Hitman به پتانسیل کامل خود رسیده است.

  Hitman 3 (2021) برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید

  در ژانویه 2021 منتشر شد ، Hitman 3 در حالی که بر روی کنسول های نسل جدید و Switch Nintendo از طریق یک قالب پخش بازی مبتنی بر ابر قرار گرفته بود ، این مجموعه را کاملتر کرده است. Hitman 3 آخرین ورودی در سه گانه "World of Assassination " است که در سال 2016 معرفی شد.

  در حالی که اکنون حالت های چند نفره معرفی شده در Hitman 2 وجود ندارد ، Hitman 3 پشتیبانی VR را در PS4 ارائه می دهد در حالی که بازیکنان PlayStation 5 از طریق کنترل کننده های جدید DualSense دارای ویژگی های پیشرفته ای است. با پیشرفت های گرافیکی مختلف جدید ، از جمله ردیابی اشعه ، توسعه دهندگان همچنین فرصتی را برای وارد کردن مکان ها از Hitman و Hitman 2 به جدیدترین موتور ارائه دادند.

  منتقدان احترام زیادی برای این آخرین ورود به اندازه آخرین ، با بسیاری از افراد تعجب می کنم که چه چیزی برای حق رای دادن بعدی است. در حالی که Hitman 3 آخرین بازی در این داستان است ، IO Interactive قصد خود را برای بازگرداندن Hitman اعلام كرده است ، اما ابتدا آنها مأموریت یافته اند كه با MGM و Eon Productions در یك بازی جدید مبتنی بر James Bond كار كنند.

  < p> واضح است که IO Interactive ژانر مخفی کاری را با سری Hitman به کمال رسانده است ، بنابراین جالب است که ببینیم آیا وقتی 007 به عنوان شخصیت اصلی برچسب می زند ، آیا و چگونه اوضاع تغییر می کند. کافی است بگوییم ، گیمرها در همه جا امید زیادی دارند.

  .gameseriesindex {background: # 6b9e8e24؛ بالشتک: 12px 15px؛ margin-bottom: 25px؛ } .gameseriesindex img.triangleLogo ، .gameseriesindex تصویر {پس زمینه: شفاف! مهم؛ قد: 60 پیکسل! مهم؛ عرض: 60 پیکسل! مهم؛ float: چپ! مهم؛ padding: 0px 14px 60px 0! important؛ } body.interior .articleBody ul.gameseriesli {margin-left: 95px؛ } body.interior .gameseriesindex .articleBody h4 {margin-top: 60px؛ اندازه قلم: 1.35em؛ } .gameseriessub {font-size: 0.9em؛ } ul.gameseriesli li a {font-weight: 500؛ font-family: Roboto؛ اندازه قلم: 1.05em؛ line-height: 1.6} @ screen only screen and (max-width: 760px) {body.interior .articleBody ul.gameseriesli {margin-left: 20px؛ } .gameseriesindex img.triangleLogo ، .gameseriesindex تصویر {padding: 0 14px 14px 0! important؛ } .gameseriessub {font-size: 0.85em؛ } ul.gameseriesli li a {font-size: 0.95em؛ }} سری بازیهای ویدیویی برجسته TechSpot

  بنشینید ، هنگام مرور مجدد برخی از به یادماندنی ترین امتیازات بازی های رایانه ای رایانه ، از Doritos و Mountain Dew استفاده کنید شروع تبدیل شدن به سری بازی ها و در نهایت پدیده های فرهنگی.

  17 Years of Call of Duty 26 Years of the Elder Scrolls 17 Years of Far Cry 13 Years of Assassin 's Creed 21 Years of Hitman .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25 پیکسل شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، به این معنی: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات