techbord.com 13 Years of Assassin  's Creed: An Globe-Trotting Time-Traveling Travel Stealth Game

چه کسی حدس می زد که مقیاس یواشکی مقیاس ساختمانی با یک تیغه پنهان قابل اعتماد به یک سنت سالانه تبدیل شود ، اما در سال 2007 ، بهره برداری از Altair در Assassin’s Creed عملا انقلابی بود.

سیزده سال بعد ، Assassin\'s Creed به یک حق رای دادن تبدیل شده است که فراتر از بازی است ، به فیلم ها ، رمان ها ، کمیک ها ، انیمه ها و حتی سری آتی Netflix گسترش می یابد.

Assassin \ Creed بازیکنان را به مکانهای عجیب و غریب از جمله سوریه ، مصر ، یونان ، ایتالیا ، پاریس و انگلیس منتقل کرده است. نه تنها این ، بلکه این تنظیمات به مرور زمان دوره های مهمی از جمله جنگ های صلیبی مقدس ، رنسانس ایتالیا ، انقلاب آمریکا ، دوران ویکتوریا انگلیس ، عصر دزدی دریایی و فتوحات وایکینگ ها را به تصویر می کشید.

https://techbord.com 13 سال Assassin \ \'s Creed: An Globe-Trotting Time-Traveling Traveling Stealth Game \

این تنظیمات به بیان یک داستان حماسی کمک می کند که حول دو جناح رقیب می چرخد: قاتلانی که برای اراده آزاد می جنگند و معبدی که برای حفظ نظم از طریق کنترل ذهن می جنگند. اگرچه مکان ها و دوره ها ریشه در واقعیت دارند ، اما داستان ها داستانی هستند. این مجموعه به لطف دستگاهی به نام Animus این داستان ها را در جدول زمانی مختلف بیان می کند که به کاربران امکان می دهد خاطرات نیاکان خود را تجربه کنند و بنابراین ، شخصیت های این جنگ طولانی مدت آدمکش-معاصر.

جنبه های داستان با الهام از رمانی از دهه 1930 تحت عنوان الموت توسط ولادیمیر بارتول شامل عقاید گفتار نظم آدمکش: "هیچ چیز درست نیست ، همه چیز مجاز است." با این حال ، گیم پلی آزاد در حال اجرا از محبوب Prince of Persia: The Sands of Time ، یک بازی اکشن و ماجراجویی با عناصر پلتفرم که از فیلم خود الهام گرفته است.

12 بازی اصلی Assassin\'s Creed و 12 بازی اسپین آف ، تقریباً در هر پلتفرم و سه نسل کنسول وجود دارد. بیایید نگاهی بیندازیم به برخی از نکات برجسته در طول 13 سالی که حق رای دادن در آن وجود داشته است ...

.clicktoplay {margin-top: -15px؛ text-align: درست؛ اندازه قلم: .8em؛ padding-bottom: 10px؛ رنگ: # 607D8B؛ } body.interior .articleBody h3 {padding-top: 40px؛ } body.interior .articleBody h3 span {font-size: 0.65em؛ رنگ: # 05408f؛ حاشیه چپ: 5 پیکسل؛ } body.interior .articleBody strong {color: # 444؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } #content p.byline، #content p.small {font-size: 0.8em؛ } فقط صفحه نمایشmedia و (حداکثر عرض: 500px) {.clicktoplay {margin-top: -5px؛ text-align: درست؛ اندازه قلم: .65em؛ padding-bottom: 7px؛ نوع قلم: معمولی؛ }} Assassin\'s Creed (2007 - PC، Xbox 360، PS3)

جدول زمانی: 1191 تنظیمات: مقدسین در طی جنگهای صلیبی سوم (اورشلیم ، عکا و دمشق) قهرمان داستان: Alta Ibnr Ibn-La \ \'Ahad

< p> https://techbord.com 13 years of Assassin \ \'s Creed: An Annual Globe-Trotting Time-Traveling Travel Stealth Game \

Assassin\'s Creed پس از نمایش نمایشی جذاب E3 در سال 2006 با انتشار بازی در سال 2007 ، توجه بسیاری را به خود جلب کرد. این بازی گیمرها را با لایه های اصیل زیادی مجذوب خود کرد. طراحی سطح ، صداپیشگی و انیمیشن به عنوان شایسته عنوان بازی نسل بعدی قابل توجه بود.

توسعه دهندگان در Ubisoft سخت تلاش کردند تا جمعیت زیادی را ایجاد کنند که در آن قهرمان اصلی ، Assassin Altair Ibn-La\'Ahad می تواند با هم مخلوط و پنهان شوید ، یک عزیمت عظیم از بازیهای مخفی گذشته که مخفی شدن در سایه ها را تشویق می کند. در سال 2007 ، تماشای قرار دادن دست های آلتایر بر روی شانه های افراد در حالی که لیز خوردن به نظر می رسید از نظر تعاملی انقلابی به نظر می رسید.

عمودی بودن بازی به عنوان اصلی ترین بازی شخصیت می تواند برای شکار طعمه های خود پارکور کرده و از ساختمان های شهرهای اورشلیم ، آکر و دمشق بالا رود. این فقط مثل این نبود که مرد عنکبوتی به دیوارها بچسبد ، شخصیت از گوشه ها و لبه های ساختمان ها استفاده می کرد تا از دیوارها به طور واقعی حرکت کند. بخش عمده ای از بازی مقیاس سازی برج ها برای دیدن بهتر شهر و سپس انجام یک جهش ایمان آورانه به درون یک انبار کاه بود.

بازی بی عیب و نقص نبود ، برخی از این موارد اساسی انتقاد کردند مکانیک های جنگی ، که به نظر می رسید بر روی یک به یک تأکید دارند ، و تاخیرهای زیادی را در انتظار اقدامات خود داشتند. داستان حتی برای یک بازی در دنیای آزاد کمی خطی و کوتاه بود. به طور کلی ، به لطف توجه فوق العاده به جزئیات ، با ایجاد استاندارد جدیدی برای Ubisoft و صنعت بازی به طور کلی ، این بازی موفقیت آمیز بود.

چیزهای بی اهمیت:

Assassin\'s Creed دارای پیش درآمد موبایل و نیمه دنباله در آن بود Playstation Portable به نام Bloodlines.

Assassin\'s Creed II (2009 - PC، Xbox 360، PS3)

جدول زمانی: قرن 15 و 16 تنظیم: رنسانس ایتالیا قهرمان: Ezio Auditore da Firenze

< img src = "https://techbord.com/picsbody/2102/2127-3.jpg " alt = "https://techbord.com 13 سال Assassin \ \'s Creed: An Globe-Trotting Time-Traveling Travelly Stealth Game \">

دو سال پس از Assassin\'s Creed اصلی - و حدود یک سال پس از انتشار ویندوز - این دنباله آغاز شد و به Ubisoft Montreal اجازه داد تا به قرن 15 و 16th ایتالیا توجه واقعی و جدی به درمان جزئیاتی که آخرین بازی دریافت کرد را ارائه دهد . در حالی که بسیاری از مکانیک ها بین بازی های اول و دوم ثابت مانده بودند ، آنها بهتر جلا داده شدند که منجر به اشکالات کمتر و کنترل بهتر Assassin Ezio شد.

توسعه دهندگان تلاش های جانبی بیشتری را به بازیکنان اضافه کردند و محتوای بیشتری به بازیکنان دادند از طریق بازی هایشان سه سکانس بارگیری اضافی در دسترس بود که به گیمرها اجازه می دهد تا زمان بیشتری را در اجرای دقیق ساخت Ubisoft از دوره رنسانس ایتالیا سپری کنند.

این بازی با استقبال جهانی روبرو شد ، و امتیازات بی نظیری از چندین نشریه معتبر کسب کرد و برای حفظ سطح کیفیت از بازی اول هنگام بالا بردن سطح گیم پلی و داستان تحسین کرد.

با این حال ، ACII هنوز هم مشکلات و منتقدان خود را داشت ، زیرا نسخه های رایانه ای بازی دارای سیستم مدیریت حقوق دیجیتال بود که برای بازی به اتصال ثابت اینترنت نیاز داشت. اگر گیمرها هنگام بازی از اینترنت قطع شوند ، پیشرفت آنها ذخیره نمی شود. علاوه بر این ، حمله انکار سرویس مشکلات استفاده از چنین سیستمی را نشان داد ، زیرا بسیاری از بازیکنان قادر به بازی نبودند در حالی که سرورهای Ubisoft در دسترس نبودند. از آن زمان Ubisoft نرم افزار DRM مورد استفاده توسط بازی را بروزرسانی کرد تا فقط هنگام راه اندازی به اتصال نیاز داشته باشد.

چیزهای بی اهمیت:

سه فیلم کوتاه به عنوان بخشی از تلاش های تبلیغاتی Assassin’s Creed II در YouTube بارگذاری شدند. این مجموعه Assassin\'s Creed: Lineage نام داشت و بیش از 22 میلیون بازدید داشته است.

همچنین یک اسپین آف موبایل Assassin\'s Creed II برای Nintendo DS و دستگاه های iOS Apple وجود داشت به نام Assassin\'s Creed II: Discovery

Assassin \ \'s Creed: Brotherhood (2010 - PC، Xbox 360، PS3)

جدول زمانی: قرن 16 تنظیم: ایتالیا قهرمان داستان: Ezio Auditore da Firenze

یک سال بعد ، Ubisoft تحویل داد دنباله ای مستقیم از Assassin\'s Creed II ، به نام اخوان. اخوان با همان شخصیت ها و یک محیط مشابه در قرن شانزدهم ایتالیا ، زمان زیادی را در رم و اطراف آن می گذراند. این بازی شامل برخی از مکانیک های جدید از جمله فرصت آموزش و استخدام Assassins و اعزام آنها به مأموریت ها یا کمک به آنها در انجام ماموریت های فعلی است. همچنین سیستمی وجود دارد که به شما امکان می دهد در برخی از شهرها برای رشد و توسعه آنها سرمایه گذاری کنید.

این بازی انواع جدید دشمنان و روش های اعزام آنها را معرفی می کند که به Ezio اجازه می دهد چندین دشمن را همزمان درگیر کند. انواع سلاح ها و ابزارها با سلاح های قابل پرتاب جدید مانند نیزه ها و تبرها و حتی یک تپانچه مخفی گسترش می یابد.

https: / /techbord.com سرانجام 13 سال بازی Assassin \ \'s Creed: یک بازی مخفی کاری که مدت زمان زیادی در جهان حرکت می کند

اضافه شد ، به بازیکنان اجازه می دهد در حالت های مختلف بازی با یکدیگر رقابت کنند مانند تنظیمات سبک برای همه یا سناریوهای مبتنی بر شی. حالت چند نفره شامل یک مکانیک سطح بندی بود که امکان باز کردن قفل ها و توانایی های جدید ، قدرت پردازش و شخصیت های جدید را فراهم می کرد.

چیزهای بی اهمیت:

نسخه های ویندوز بازی شامل Nvidia 3D Vision و AMD Eyefinity پشتیبانی می کردند. علاقه مندان برای پیگیری داستان می توانند کپی از داستان جدید بازی را نیز بدست آورند.

Assassin\'s Creed: Revelations (2011 - PC، Xbox 360، PS3)

جدول زمانی: قرن شانزدهم تنظیمات: قسطنطنیه قهرمان: Ezio Auditore و Altair ابن لاآهاد

https://techbord.com 13 سال Assassin\'s Creed: An Annual Globe -Trotting Time-Traveling Stealth Game

Reveals گام بعدی این امتیاز بود و با کنترل گیمرها به دو قهرمان سابق این سری ، Ezio و Altair ، آن را ایمن بازی کرد. سلاح های جدید مانند تیغه قلاب گزینه های بیشتری برای بازیکنان برای جابجایی در شهر ، قسطنطنیه دقیق و با ظاهری معتبر ، اضافه می کند.

توانایی جذب و هدایت افراد مبتدی هنوز هم وجود دارد ، و همچنین کاملا جدید مکانیکی که در اطراف نگه داشتن نیروهای تمپلار در یک مکان خاص از طریق یک بازی کوچک به سبک دفاع برج می چرخد.

یک سیستم ساخت نیز اجازه می دهد تا بمب های جدید و روش های جدیدی برای مقابله با دشمنان فراهم شود ، و بازیکنان تشویق می شدند که فصل های آخر قهرمانان سابق. چند نفره باز می گردد اما با طرح خود توسعه یافته تر ، جذابیت حالت بازی را بیشتر می کند. متأسفانه ، به نظر نمی رسید بازی مطابق با استاندارد تکرار شده قبلی باشد و پاسخ انتقادی کمی ملایم تر از قبل بود.

شاید موتور بازی در حال پیر شدن بود یا انتظارات خیلی زیاد بود ، اما به نظر می رسید این بازی بیش از حد شبیه به ورودی قبلی است ، که باعث می شود در کل احساس کمتری داشته باشد.

چیزهای بی اهمیت:

افشاگری شامل چند سکانس اول شخص بود که اولین بار برای این مجموعه بود. نسخه های کنسولی بازی را می توان کاملاً به صورت سه بعدی و با یک تلویزیون پشتیبانی کرد.

Assassin\'s Creed III (2012 - PC، Xbox 360، PS3، Wii U)

جدول زمانی: 1754-1783 تنظیمات: آمریکا - بوستون ، نیویورک ، شخصیت اصلی: Ratonhnhaké: ton aka Conor

برای پرداختن به انتقادات از بازی گذشته ، Ubisoft موتور جدیدی را برای ورود بعدی این مجموعه وارد کرد. Assassin \ \'s Creed III که اکنون در AnvilNext اجرا می شود ، بازیکنانی را به قرن 18 می فرستد که درگیری بین تمپلارها و Assassins در آمریکا ، در درجه اول در طول انقلاب آمریکا را به تصویر می کشد. به اندازه کافی جالب است ، این بازی تک نفره به گیمرها اجازه می دهد تا اوایل به عنوان یک شخصیت Templar بازی کنند و بعدا به آنها کنترل قهرمان اصلی ، نیمه قهرمان Mohawk ، Ratonhnhaké را می دهد: تن معروف به کانر.

مانند ورودی های قبلی این سری ، بازی دارای طراحی دقیق سطح ، به تصویر کشیدن بوستون ، شهر نیویورک ، فیلادلفیا و مرز ، که اجازه می دهد یک سیستم شکار و ساخت کاملاً برجسته تر باشد.

گیم پلی بازی گسترش یافت به طور قابل توجهی ، با سلاح های بیشتر ، یک طناب دارت ، تبرها و تفنگ ها ، که همه آنها جمع می شود تا مبارزه با مایعات بیشتری را فراهم کند که می تواند به کانور اجازه دهد همزمان چندین دشمن را از بین ببرد. این بازی حتی به او امکان می دهد از شخصیت های دیگر به عنوان سپر انسانی استفاده کند ، یا در چمن های بلند و سایر عناصر طبیعی پنهان شود.

https://techbord.com 13 Years of Assassin \ \'s Creed: An Globe-Trotting Time-Traveling Stealth Game

بخش قابل توجهی از این بازی شامل برخی از اکتشاف ها و نبردهای دریایی است که باز می شود جنبه دیگری از بازی جهان باز است. علاوه بر این ، Assassin\'s Creed III شامل بازی های سرگرمی مانند بولینگ و دارت بود که به توسعه فضای کلی کمک می کرد.

چیزهای بی اهمیت:

یک بحث و جدال با این بازی در مورد بازاریابی بود که جنبه های ملی گرایی آمریکا و بدی ها را ارتقا می داد. از امپراتوری انگلیس ، اما هنگامی که گیمرها و منتقدان بازی را در دست گرفتند ، متوجه شدند که این یک نگاه کاملاً عالی و ظریف به آنچه در انقلاب آمریکا می گذرد است. این بازی همچنین بازسازی شد و آن را به یکی از اولین بازی های Assassin\'s Creed موجود در نینتندو سوییچ تبدیل کرد.

Assassin \ \'s Creed III: Liberation (2012 - PC، PS Vita، PS3، Xbox 360)

Timeline : 1765 و 1777 تنظیمات: قهرمان اصلی جنگ نیو اورلئان ، فرانسه و هند: Aveline de Grandpré

https://techbord. com 13 Years of Assassin \ \'s Creed: An Year Globe-Trotting Time-Traveling Stealth Game

در حالی که Assassin\'s Creed III: Liberation یکی از ورودی های اصلی این مجموعه نیست ، اما قابل ذکر است به چند دلیل سریع این اولین بازی با قهرمان زن ، Assassin Aveline de Grandpré-آفریقایی-فرانسوی است. مانند Assassin\'s Creed III ، Liberation در آمریکای شمالی اتفاق می افتد ، با تمرکز بر نیواورلئان و جنگ فرانسه و هند.

در اصل ، Liberation برای PS Vita طراحی شده بود و در یک بسته نرم افزاری همراه با کنسول بازی قابل حمل قرار داشت. . نسخه بازسازی شده بازی برای کنسول های خانگی کمتر از دو سال بعد وارد شد. گرچه استقبال زیاد خوبی نبود ، اما معرفی یک شخصیت اصلی زن نشان می دهد که Assassin\'s Creed همچنان به جستجو در داستان های کم بازنشستگی اعم از محیط ، جنسیت یا نژاد ادامه می دهد.

Assassin \ \'s Creed IV: Black Flag (2013 - رایانه شخصی) ، PS3 ، Xbox 360 ، Wii U)

جدول زمانی: قرن 18 محیط: شخصیت اصلی کارائیب: ادوارد کنوی

Black Flag بازی اصلی بعدی این مجموعه بود. این بار در اطراف شما به عنوان پدر بزرگ Conor (از Assassin’s Creed III) ، ادوارد کنوی ، بازی می کنید. در دوران طلایی دزدی دریایی در کارائیب تنظیم شده است ، Assassin’s Creed IV لحن کمی سبک تری به خود می گیرد. از بسیاری جهات از حلقه اصلی گیم پلی قبلی دور می شود و از تأکید بر مخفی کاری و ترورها کاسته می شود.

در عوض ، یک قسمت اصلی بازی حول نبردهای دریایی ، اکتشاف و دزدی دریایی است. گیمرها می توانند دریاها را کشف کنند ، گنجینه هایی را در کشتی های شکسته یا جزایر خالی از سکنه پیدا کنند. شکار شامل ماهی و نهنگ است و شما می توانید ناوگان کامل کشتی ها را کنترل و کنترل کنید تا دریا را کنترل کنید. قسمت نیروی دریایی بازی با تنظیمات زمینی بازی مطابقت دارد (یا بیش از آن) ، فاصله ای بین Black Flag و Assassin\'s Creed اصلی ایجاد می کند ، اما شهرهای هاوانا ، ناسائو و کینگستون هنوز هم پر از جزئیات و زندگی هستند .

https://techbord.com 13 years of Assassin\'s Creed: An Annual Globe-Trotting Time- Traveling Stealth Game

طرفداران این تم دریایی را دوست داشتند ، و معتقدند که این بازی یک بازی دزدی دریایی به مراتب بهتر از بازی Assassin\'s Creed است ، اما به طور کلی این عنوان مورد استقبال قرار گرفت. چند نفره برای این بازی برگشت اما فقط زمینی بود. بعلاوه ، آزادی Cry DLC با موفقیت زیادی همراه بود و نویسندگان جیل موری ، ملیسا مک کوبری ، هوگو گیارد و وسلی پینکوم نامزدی فیلمنامه و داستان را در جوایز انجمن نویسندگان آمریکا به دست آوردند.

چیزهای بی اهمیت:

یک ژاپنی وجود داشت اقتباس مانگا از این بازی ، نوشته شده توسط تاکاشی یانو و توسط کنجی اویوا تصویرگری شده است. این سریال در 10 اوت 2013 در مجله Jump X Shueisha شروع به تولید سریال کرد. یوبی سافت همچنین به کمک مالی اقدام به نبش قبر بقایای عمارو پارگو کراسیر اسپانیایی کرد ، بنابراین آنها می توانند از شباهت او در بازی استفاده کنند.

Assassin s Creed Rogue (2014 - PC ، PS3 ، Xbox 360)

جدول زمانی: اواسط هجدهمین صحنه: جنگ هفت ساله ، شخصیت اصلی آمریکا: شای پاتریک کورماک

\"

در اواخر 2014 این بود روشن است که کنسول های جدید در حال محبوبیت بیشتر هستند ، بنابراین Ubisoft مجبور شد تصمیم بگیرد که کدام سیستم عامل ها عناوین بعدی Assassin\'s Creed را راه اندازی کنند. در عوض ، آنها برای هر نسل بازی Assassin\'s Creed Rogue را برای سخت افزارهای نسل ششم مانند Xbox 360 و PlayStation 3 تهیه کردند ، در حالی که Assassin\'s Creed Unity به طور انحصاری در کنسول های نسل هفتم مانند Xbox One و PlayStation 4 بود. هر دو بازی دارای تاریخ انتشار همان 11 نوامبر 2014.

Assassin\'s Creed Rogue دنباله مستقیم Black Flag است و در طول جنگ هفت ساله تنظیم می شود. این بار گیمرها کنترل شخصیت Templar را برای کل بازی در دست می گیرند. بازی در نقش Shay Patrick Cormac ، یک قاتل که معبد شده است ، ویژگی های زیادی در توسعه شخصیت دارد. آنچه که قبلاً یک جنگ خشونت آمیز و مخفیانه بین آدم کش ها و تمپلارها برای صلح جهانی بود ، از طریق درگیری های درونی و اخلاقی نیز تجربه می شود. شای ممکن است آدم بدی باشد ، اما اقدامات او هنوز بازیکنانی را برای او ریشه می اندازد و با عملکرد او ارتباط برقرار می کند. شای هنگامی که همکاران سابق خود در Assassin را شکار می کند ترس و پشیمانی از خود نشان می دهد.

اکنون مشخص است که بازی های Assassin’s Creed با انجام در محیط های مختلف زمینه های جدیدی را پوشش می دهند. تعداد بی شماری بازی WWII وجود دارد ، اما تعداد بسیار کمی از بازی ها در طی درگیری هایی مانند جنگ هفت ساله مانند این بازی اتفاق می افتد.

در مورد شخصیت ها نیز می توان همین را گفت. مطمئناً ما عادت کرده ایم که سرباز یانکی مزخرف و مزخرفی باشد که می تواند همه کارها را انجام دهد ، اما تعداد کمی از بازی ها شخصیت های ایرلندی-آمریکایی دارند که در تلاشند تا در دو سفارش با دیدگاه های متضاد جای خود را پیدا کنند. مانند پرچم سیاه ، Rogue دارای اکتشاف و جنگ دریایی بود ، اگرچه کشتی Shay’s کوچکتر از کشتی Kenway است. در هنگام تنظیمات قطب شمال از یخ شکن استفاده می شود.

گیم پلی بازی کمابیش همان ورودی های قبلی است. مخفیگاههای باند را می توان از جناحهای دیگر مانند اخوان اخراج کرد و جنب و جوش های جناحی حول جلوگیری از قاتلان برای انجام وظایفشان است. به عنوان مثال ، شای می تواند برای جلوگیری از وقوع ترور ، كبوتر مسنجری را كه حامل قرارداد ترور است ، ردیابی كند.

چیزهای بی اهمیت:

حالت چند نفره برای این عنوان قطع شد ، اما Rogue از لوازم جانبی ردیابی چشم پشتیبانی می كرد.

Assassin \ \'s Creed Unity (2014 - PC ، PlayStation 4 ، Xbox One)

جدول زمانی: انقلاب فرانسه قرن 18 تنظیم: فرانسه قهرمان داستان: Arno Victor Dorian

\"

Assassin\'s Creed Unity همزمان با Assassin\'s Creed Rogue که کنسول های قدیمی را هدف قرار داده بود ، روی PC ، PS4 و Xbox One راه اندازی شد. این بار ، این سریال در دوران انقلاب فرانسه به اروپا ، به طور خاص فرانسه قرن 18 برمی گردد. گیمرها کنترل Arno Dorian ، پسر یکی از اعضای Assassin’s Order را به دست می گیرند که پدرش توسط Templar Shay Patrick Cormac (از Assassin’s Creed Rogue) کشته شد. پس از آن دوریان توسط یک استاد بزرگ نظم معبد پذیرفته می شود. با این حال ، این با قتل پدر خوانده نیز پایان می یابد. برای پی بردن به اطلاعات بیشتر در مورد مرگ پدرش ، آرنو تصمیم می گیرد تا به Assassin\'s Order بپیوندد.

علاوه بر بازی در نقش Arno ، سه Assassins دیگر که توسط بازیکنان دیگر کنترل می شوند ، می توانند به پارسه بپیوندند و اولین تعاونی را نشان می دهند. مکانیک گیم پلی در این مجموعه. دنیای بزرگ بزرگ پر از زندگی است و موتور به روز شده امکان نمایش همزمان بیش از 30،000 شخصیت غیرقابل پخش را بر روی صفحه فراهم می کند. گاهی اوقات جمعیت یک رویداد تعاملی خواهند داشت: به عنوان مثال ، شخصی جیب برداشته می شود ، و شما می توانید به قربانی کمک کنید.

وحدت فاقد جنگ دریایی و کاوش در بازی های گذشته بود و برخی از منتقدان ادعا می کردند که این بازی مقیاس گسترده ای دارد اوضاع کمی از عظمت بازی هایی مانند Black Flag برمی گردد. منتقدان سخت گیر بودند و علاوه بر برخی مشکلات فنی و اشکالات ، اندازه بازی را به عنوان یک نقطه چسب ذکر کردند.

یانیس مالات ، مدیرعامل یوبی سافت مونترال مجبور به عذرخواهی شد. وی گفت: "من می خواهم از طرف Ubisoft و کل تیم Assassin Creed صمیمانه عذرخواهی کنم." این مشکلات لذت شما را از بازی دور کرد و بسیاری از شما را از تجربه بازی در آن بازداشت. کاملترین پتانسیل. "

این اولین باری بود که استقبال از بازی Assassin\'s Creed بسیار سخت بود و باید عذرخواهی می کرد. بازی اصلی بعدی باید به تأخیر بیفتد ، و توجه بهتر به جزئیات را تضمین می کند.

چیزهای بی اهمیت:

جنبه کمتر بحث شده اما کاملا جالب Unity ناهنجاری های زمانی است که زمینه و بازی جدیدی را فراهم می کند. این امر آرنو را به دوره های دیگری در پاریس می فرستد ، از جمله Belle Epoque در اطراف جنگ جهانی اول و اشغال آن توسط آلمان نازی در جنگ جهانی دوم.

برای اطمینان از اصالت تنظیمات مجازی فرانسه ، کلیسای جامع نوتردام به درستی مدل سازی شد پایین به آجر. این روند برای کارولین میوسس ، هنرمند Ubisoft دو سال طول کشید. پس از آتش سوزی در سال 2019 که به این بنای فرهنگی آسیب رساند ، Ubisoft 500،000 یورو به بازسازی کمک کرد و Assassin\'s Creed Unity را به صورت رایگان بیرون داد.

Assassin\'s Creed Chronicles (2015: PC، PS4، Xbox One، PS Vita)

تنظیمات: چین: 1526 ، هند: 1841 ، روسیه: 1918 شخصیت های اصلی: چین: شائو ژوئن ، هند: ارباز میر ، روسیه: نیکولای اورلوف

\"

سه بازی دو بعدی Spin-off بین 2014 و 2016 ، داستان های کوچکتر از بازی های معمول Assassin\'s Creed را تعریف می کند ، هرچند هنوز در تنظیمات غیر منتظره ای است. بازی های Chronicles به چین ، هند و روسیه رفت ، اما جذابیت کمی داشت و امتیازات متوسط ​​آن در Metacritic کمتر بود. با این حال ، این نشان داد که حق امتیاز Assassin\'s Creed چقدر قدرت دارد ، از بازی های بزرگ عظیم به فیلم های کوتاه ، مانگا ، رمان ، بازی های دو بعدی و در نهایت یک فیلم ، که در سال 2016 آغاز به کار کرد.

Assassin\'s Creed Syndicate (2015 - رایانه شخصی ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان)

جدول زمانی: عصر ویکتوریا (1868) تنظیمات: قهرمانان انقلاب صنعتی لندن انگلیس: یعقوب و ایوی فرای

\"

بعدی این سریال لندن ، انگلیس بود در طول انقلاب صنعتی. در اواسط قرن نوزدهم ، Assassin \ \'s Creed Syndicate دو شخصیت اصلی را بازی کرد. دوقلوهای Jacob و Evie Frye هر کدام مهارت های متفاوتی برای باز کردن قفل و یادگیری و همچنین ماموریت های مختلف برای تکمیل از طریق بازی داشتند.

این بازی ابزارها و سلاح های بیشتری را معرفی کرد ، اما شاید بزرگترین موارد اضافه شده توانایی ربودن یا خلبانی کالسکه های اطراف شهر یا استفاده از قلاب دست کشیدن ، که می تواند شخصیت های Frye را به پشت بام ها سوق دهد یا zipline را از طریق آنها عبور دهد. این بازی همچنین دارای یک مکانیک جنگ باند است ، که در آن شخصیت های اصلی می توانند تلاش های جانبی را در یک مکان مشخص انجام دهند تا آن را برای باند خود تحویل بگیرند.

در حالی که این بازی فاقد مبارزات دریایی محبوب عناوین قبلی است و از هیچ عنصر چند نفره برخوردار نیست ، یک تعجب اضافه شدن ناهنجاری دیگری بود که در طول جنگ جهانی دوم اتفاق افتاد ، زیرا بازیکنان کنترل دختر Evie Frye را به دست می گیرند و به نیروهای انگلیسی کمک می کنند تا یک جاسوس اصلی را شناسایی و سرنگون کنند.

منتقدان درباره این بازی ولرم بودند ، اما بعد از Unity بازگشت کاملاً واضحی به وجود آمد.

Assassin \ \'s Creed Identity (2015 - iOS و Android)

جدول زمانی: قرن 12th تنظیمات: ایتالیا

https://techbord.com 13 years of Creed Assassin: An Global Globe-Trotting Time-Traveling Stealth بازی

در سال 2015 ، Assassin\'s Creed به تلفن های هوشمند پرش کرد. و در حالی که در گذشته بازی های Assassin\'s Creed موبایل دیگری نیز وجود داشته است ، هویت کاملاً سه بعدی بود و از منظر شخص سوم بازی می کرد ، دقیقاً مانند بازی های اصلی.

Assassin \ \'s Creed Origins (2017 - رایانه شخصی ، ایکس باکس وان ، PS4)

جدول زمانی: 49–43 سال قبل از میلاد تنظیمات: قهرمانان مصر: بایک و آیا از سیوا

https://techbord.com 13 Years of Assassin \ \'s Creed: An Globe-Trotting Time-Traveling Travelly Stealth Game \

حق رای دادن در سال 2017 با Assassin\'s Creed Origins به مصر رفت اما در دوره بطلمیوسی ، درست قبل از حکومت رومی. این بازی شروع Assassin Brotherhood و همچنین Order of the Ancients را نشان می دهد که در نهایت به Templar Order تبدیل می شود.

در ابتدا ، Origins به نظر نمی رسد که یک بازی Assassin\'s Creed باشد ، با ساختمان های محدود به پیمایش و تأکید بیشتر بر نقش آفرینی ، مانند مرتب سازی و تکمیل بسیاری از کارهای جانبی. با این حال ، این بازی پیشرفت هوشمندانه ای را از تیم نویسندگی و توسعه نشان می دهد ، و داستان شخصی Bayek و Aya of Siwa را همراه با درگیری بیشتر بین کسانی که اراده آزاد را تشویق می کنند و کسانی که خواستار نظم هستند ، مخلوط می کند.

گیم پلی شامل اکتشافات زمینی و دریایی است و همچنین توالی های نبرد دریایی نیز وجود دارد. شخصیت اصلی نه تنها می تواند در زیر آب گنجینه ها را جستجو کند بلکه در مقبره ها کاوش کند ، محافل سنگی پیدا کند ، به پاسگاه ها حمله کند و حتی انتقام مرگ بازیکنان دیگر را بگیرد. گیمرها همچنین می توانند در مسابقات ارابه و نبردهای گلادیاتوری شرکت کنند.

از دیگر تغییرات بازی می توان به استفاده از عقابی به نام Senu برای کمک به Bayek در جستجوی مکان ها ، متر آدرنالین که امکان حمله فوق العاده قدرتمند را فراهم می کند و موارد جدید اشاره کرد. سلاح ها در اندازه ها و دامنه های مختلف. علاوه بر این ، سیستم مبارزه از آنچه قبلاً به عنوان تنظیمات انیمیشن زوجی تعریف شده بود ، به یک آرایش جعبه گرا تبدیل شد.

این بازی با موفقیت همراه بود ، نشان دهنده مزایای صرف زمان بیشتری برای انتشار یک بازی نسبت به قبل منتقدان ، به ویژه سطح اصالت ، احساس شگفتی ، شهرهای پر جنب و جوش و طراحی کلی بازی ، Origins را دوست داشتند. همچنین بسیار عالی به نظر می رسید و برخی از رایانه های شخصی را به حد مجاز رساند. برخی از قدم زدن آن انتقاد کردند ، اما به طور کلی ، این بازی با فروش بیش از 10 میلیون نسخه بسیار محبوب بود.

Trivia:

Origins اولین بازی Assassin’s Creed با تنظیمات دشوار است. مدت هاست که هواداران اصرار داشتند مصر به عنوان گزینه بعدی بازی Assassin’s Creed باشد. اگر مدت زیادی را در گرمای کویر سپری کنید ، توسعه دهندگان چند تخم مرغ عید پاک مانند سراب اضافه کردند.

Assassin \ \'s Creed Odyssey (2018 - PC ، Xbox One ، PS4 ، Stadia)

جدول زمانی: 431– 422 قبل از میلاد تنظیمات: یونان در طول جنگهای پلوپونزی: قهرمانان الکسیوس یا کاساندرا

https://techbord.com 13 سال از Assassin \ \'s Creed: An Year Globe-Trotting Time-Traveling Stealth Game

Assassin\'s Creed Odyssey در یونان و در طول جنگ پلوپونز اتفاق می افتد. این بازی اجازه می دهد تا به عنوان یک قهرمان اصلی مرد ، الکسیوس یا یک قهرمان زن ، کاساندرا بازی کنید. برخی از عناصر علمی-تخیلی و فانتزی وجود دارد که در تمام بازی های Assassin\'s Creed یافت می شود ، بنابراین جای تعجب نیست که برخی از تاریخ های اسطوره ای به ادیسه راه پیدا می کنند.

این بازی خود را از گیم پلی معمولی Assassin\'s Creed ، بیشتر بر روی عناصر RPG جهان باز تمرکز دارد ، با گفتگوی قابل انتخاب ، پایان های متعدد ، گزینه های عاشقانه با شخصیت های غیر قابل پخش و تلاش های شاخه ای.

بازی با مبارزه با Origins گسترش می یابد و اضافه می شود توانایی های بیشتر و نه فقط یک حمله غلبه در بازی قبلی. نبردهای دریایی تمرکز بیشتری در این بازی دارند و موفقیت در دریا نحوه رفتار جناح ها را در یک منطقه مشخص تغییر می دهد.

ادیسه با موفقیت انتقادی روبرو شد و ستایش فراوانی به دلیل جاه طلبی ، مقیاس و غوطه وری داشت. . تا به امروز بیش از 10 میلیون نسخه از آن فروخته شده است.

چیزهای بی اهمیت:

حالت ایجاد داستان ، به بازیکنان اجازه می دهد تا بازی های سفارشی را ایجاد و به اشتراک بگذارند ، اگرچه می تواند برای بهره برداری از سیستم تسطیح استفاده شود.

Assassin \ \'s Creed Valhalla (2020 - PC، Xbox One، XSX، PS4، PS5، Stadia)

جدول زمانی: 873 AD تنظیمات: انگلستان قهرمانان: Eivor

\"

آخرین بازی این سری است که تاکنون Assassin\'s Creed Valhalla است ، که برای رایانه های شخصی و بسیاری از سیستم عامل های کنسول از جمله PlayStation 5 ، Xbox Series X / S و بازی های ابری از طریق Stadia Google منتشر شده است. این بازی در جریان فتح وایکینگ ها در انگلیس اتفاق می افتد که در سال 873 میلادی اتفاق افتاد. گیمرها با مقابله با پادشاهی های وسکس ، نورثومبریا ، آنگلیای شرقی و مرکیا ، کنترل ایور را که می تواند زن و مرد باشد ، در دست می گیرند. در این فرآیند ، آنها با افراد پنهانی که برای اولین بار در Origins معرفی شده اند ملاقات می کنند و به مبارزه با نظام باستان کمک می کنند.

گفته می شود که این تنظیمات خود از رمان "خوردن های مردگان" مایکل کریشتون الهام گرفته است ، بازگویی Beowulf. داربی مکدویت ، کارگردان داستان ، داستان کلی را به عنوان خلاصه ای از تمام بازی های قبلی Assassin \ \'Creed توصیف کرد ، آنها را با مدهای غیر پیش پا افتاده و یک روش کاملاً جدید برای گفتن یک بازی Assassin\'s Creed دانست.

گزینه های جدید برای جنگ شامل سلاح های بیشتر برای استفاده دوگانه و همچنین سلاح های جدید کاملاً مانند یک پرتابه است. بازیکنان همچنین می توانند وانمود کنند که می میرند یا از همدم زاغ خود برای حواس پرتی استفاده می کنند.

پنهان کاری اجتماعی بازگشته است ، و به Eivor اجازه می دهد با مردم ترکیب شود و از شناسایی جلوگیری کند. علاوه بر این ، پیشرفت بازی شخصیت هایی دارد که به مناطق قبلاً کاوش شده باز می گردند و برخی مناطق را می توان از طریق دیپلماسی به جای جنگ فتح کرد. این بازی همچنین شامل شهرک هایی مانند Black Flag است که می تواند با استفاده از منابع حاصل از حملات توسعه و بهبود یابد. همانند بازیهای گذشته ، فعالیتهای غیرمجاز شامل شکار ، ماهیگیری ، مسابقات نوشیدن ، یک بازی تاس به نام Orlog و ساخت Cairns است.

https://techbord.com 13 Years of Assassin \ \'s Creed: An Globe-Trotting Time-Traveling Traveling Stealth Game \

این بازی با انتقادات مثبتی روبرو شد و مورد ستایش قرار گرفت به عنوان مرحله بعدی هوشمندانه طراحی شده. بررسی ها نشان می دهد که این بازی مکانیک جدید و قدیمی را متعادل می کند و شامل فعالیت های اکتشافی برای ارائه یک بازی سرگرم کننده و جذاب برای پیشکسوتان Assassin\'s Creed است.

چیزهای بی اهمیت:

در یک تغییر جالب در نمایش معمول بازی ها با شخصیت های قابل تنظیم ، شما می توانید به عنوان یک Eivor زن یا مرد بازی کنید ، یا اجازه دهید بازی در طول بازی بین این دو تناوب شود. Assassin \ \'Creed سعی دارد در جدول زمانی و شخصیت ها غوطه ور شود و پادکستی برای کمک به بحث در مورد تاریخ وایکینگ ها در Valhalla منتشر شد.

.gameseriesindex {background: # 6b9e8e24؛ بالشتک: 12px 15px؛ margin-bottom: 25px؛ } .gameseriesindex img.triangleLogo ، .gameseriesindex تصویر {پس زمینه: شفاف! مهم؛ قد: 60 پیکسل! مهم؛ عرض: 60 پیکسل! مهم؛ float: چپ! مهم؛ padding: 0px 14px 60px 0! مهم؛ } body.interior .articleBody ul.gameseriesli {margin-left: 95px؛ } body.interior .gameseriesindex .articleBody h4 {margin-top: 60px؛ اندازه قلم: 1.35em؛ } .gameseriessub {font-size: 0.9em؛ } ul.gameseriesli li a {font-weight: 500; font-family: Roboto; font-size: 1.05em; line-height: 1.6} @media only screen and (max-width: 760px) { body.interior .articleBody ul.gameseriesli { margin-left: 20px; } .gameseriesindex img.triangleLogo, .gameseriesindex picture { padding: 0 14px 14px 0 !important; } .gameseriessub {font-size: 0.85em; } ul.gameseriesli li a { font-size: 0.95em; } } TechSpot\\'s Outstanding Video Game Series

Sit back, grab some Doritos and Mountain Dew as we revisit some of the most memorable PC video game franchises, from their inception to becoming game series and ultimately cultural phenomena.

17 Years of Call of Duty 26 Years of The Elder Scrolls 17 Years of Far Cry 13 Years of Assassin\\'s Creed .subDriveRevBot { margin: 30px 0 25px; border-radius: 3px; line-height: 1.5; font-size: 0.9em; color: #fff; background-color: #1d4d84; cursor: pointer; background-repeat: no-repeat; background-size: contain; background-position: right; } .subDriveRevBot:hover { background-color: #245996; transition: 0.4s linear; } .subDriveRevBot a { color: #fff; نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ height: 100%; } .subDriveRevBot a:hover { color: #fff; } .subDriveRevBot .titlerr { background: rgba(30, 41, 51, 0.63); padding: 10px 20px 7px; color: #fff; font-style: italic; letter-spacing: -0.1px; نمایش: بلوک؛ border-radius: 3px; font-size: 0.9em; } .subDriveRevBot .remark { font-weight: 500; color: #f29f26; font-family: Roboto; } .subDriveRevBot .remarknew { font-weight: 500; color: #fea; font-family: Roboto; } .subDriveRevBot .bulll { margin-bottom: 5px !important; padding: 15px 5px } .subDriveRevBot { margin: 30px 0 25px; border-radius: 3px; line-height: 1.5; font-size: 0.9em; color: #fff; background-color: #1d4d84; cursor: pointer; background-repeat: no-repeat; background-size: contain; background-position: right; } .subDriveRevBot:hover { background-color: #245996; transition: 0.4s linear; } .subDriveRevBot a { color: #fff; نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ height: 100%; } .subDriveRevBot a:hover { color: #fff; } .subDriveRevBot .titlerr { background: rgba(30, 41, 51, 0.63); padding: 10px 20px 7px; color: #fff; font-style: italic; letter-spacing: -0.1px; نمایش: بلوک؛ border-radius: 3px; font-size: 0.9em; } .subDriveRevBot .remark { font-weight: 500; color: #f29f26; font-family: Roboto; } .subDriveRevBot .remarknew { font-weight: 500; color: #fea; font-family: Roboto; } .subDriveRevBot .bulll { margin-bottom: 5px !important; padding: 15px 5px } If you enjoy our content, please consider subscribing... Ad-free TechSpot experience while supporting our work Our promise: All reader contributions will go toward funding more content That means: More tech features, more benchmarks and analysis

13 Years of Assassin 's Creed: An Globe-Trotting Time-Traveling Travel Stealth Game
features/13-years-of-assassin-s-creed-an-globe-trotting-time.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.