techbord.com 10 GPU برجسته Nvidia در همه زمان ها

انویدیا در سال 1993 تاسیس شد و در مقایسه با سایر شرکت های نیمه هادی یک جوان است. با این حال ، تأثیر آن بر دنیای فناوری بسیار زیاد بوده است. طبق نظرسنجی Steam Hardware Survey ، بیش از 80 درصد کاربران کارت گرافیک Nvidia در سیستم بازی خود دارند ، در حالی که Passmark می گوید بیش از 60 درصد کاربران محصول Nvidia دارند.

برای رسیدن به آن سطح کار زیادی انجام شده بود و در حالی که اولین تراشه این شرکت در سال 1995 بود ، NV1 به نظر می رسید یک محصول درخشان است که از شتاب سه بعدی ویدئویی ، یک صدای داخلی برخوردار است. کارت و یک پورت گیم پد ، وابستگی آن به نقشه برداری درجه دوم و نه ارائه مثلث چند ضلعی به این معنی بود که انویدیا توپ را در اولین بازی بزرگ خود رها کرد. درس آموخت چون تراشه های بعدی شامل بازدیدهای مطمئنی بودند. بیایید نگاهی بیندازیم.

Nvidia RIVA 128

https://techbord.com Top 10 شاخص ترین پردازنده های گرافیکی Nvidia در همه زمان ها

تصویر: André Karwath

مخفف شتاب دهنده ویدئو و انیمیشن تعاملی در زمان واقعی ، RIVA 128 جانشین NV1 و محصولی که همه را در فضا مورد توجه قرار می دهد. با پشتیبانی از DirectX 5 و OpenGL ، RIVA 128 اشتباهات مشابه را تکرار نکرد. به نظر می رسید که این امر با پشتیبانی از 4 مگابایت SGRAM و AGP 2X در آینده قابل استفاده است.

در آن زمان ، می توانست با کارتهای 3Dfx Voodoo که سریعترین کارتهای بازار بودند همگام شود. بیش از یک میلیون واحد در 4 ماه اول عرضه RIVA 128 حمل و نقل شده و اهمیت آن را به عنوان یک محصول و یک شرکت تقویت می کند.

Nvidia RIVA TNT2

 https://techbord.com 10 GPU برتر Nvidia در همه زمان ها

جانشین RIVA 128 ، TNT خوب بود اما هنوز هم توسط 3Dfx بهتر عمل نکرد. اما سال بعد ، انویدیا TNT2 را با چندین پیشرفت قابل توجه تحویل داد. روند کاهش تا 250 نانومتر (و بعداً 220 نانومتر با TNT2 Pro) باعث می شود سرعت کلاک بالاتر (هسته 125 مگاهرتز و 150 مگاهرتز حافظه ، در مقایسه با 90/110 TNT اصلی) ، در حالی که تراشه از بافت های بزرگتر پشتیبانی می کند ، بافر Z 32 بیتی ، AGP 4X و حداکثر 32 مگابایت حافظه.

در مقایسه با محصولات رقیب 3Dfx ، TNT2 پشتیبانی بهتری از DirectX و OpenGL داشت و کیفیت تصویر عالی را با 32- رنگ بیت بازیکنان توجه کردند.

Nvidia GeForce 256 DDR

10 GPU برجسته Nvidia در همه زمان ها
features/10-gpu-برجسته-nvidia-در-همه-زمان.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.