10 مورد انتظارترین بازی رایانه ای سال 2021

از سال پرحادثه ای که تعداد بیشماری از گیمرهای رایانه های شخصی به عناوین رایانه های شخصی مورد علاقه خود ، جدید و قدیمی غوطه ور شدند ، اوقات خوب در 1 ژانویه به پایان نرسید. با ممنوعیت انتشار برخی از بحث برانگیزها مانند Cyberpunk 2077 و World of Warcraft 3: Reforged ، یک کامیون از بازیهای درخشان در سال 2020 وارد بازار شد. توسعه دهندگان ما را با تجربه های کاملاً تازه ای مانند Fall Guys غافلگیر کردند و

ما در حال ورود به سه ماهه دوم سال 2021 هستیم و بقیه سال با آنچه که به نظر می رسد انتخاب بسیار خوبی از نسخه های ویژه انحصاری PC و چند پلتفرم باشد ، پر از لب است. . امروز ، ما امیدواریم که همه این گزینه ها را در یک لیست هضم کنیم ، آسان تر. مسلماً ، ما نمی توانیم هر بازی امیدوارکننده ای را در اینجا قرار دهیم ، اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا توجه شما را به برخی از نسخه های آینده هیجان انگیز ، ابتکاری یا کاملاً مورد انتظار جلب کنیم.

Kena: Bridge of ارواح برای پخش ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید تاریخ انتشار: 24 آگوست 2021 ژانر: اکشن-ماجراجویی اگر دوست دارید خرید کنید: فیلم های Pikmin ، Pixar ، سرگرمی اکشن ماجراجویی به سبک قدیمی < p> با نسل جدید کنسول های بازی ، موج جدیدی از بازی ها به وجود می آیند که می توانند از سخت افزار PS5 و Xbox نهایت استفاده را ببرند ، چیزی که در نهایت به سیستم عامل PC نیز نفوذ می کند. تاکنون تعداد زیادی نسخه منتشر نشده است که نشان می دهد سخت افزار جدید کنسول چه توانایی را دارد ، اما Kena: Bridge of Spirits شروع به شبیه شدن می کند.

Kena یک عنوان اکشن ماجراجویی شایان ستایش با Pixar است برش های سطح و برخی از زیباترین ، سرسبزترین و جزئی ترین محیط های جنگلی که تاکنون در یک بازی ویدیویی ، دوره دیده ایم. انیمیشن ها به همان زیبایی هستند: همه چیز ، از رقص های رزمی گرفته تا خط تیره های ساده و پرش ها ، روان روان می شوند.

تیم توسعه دهنده Kena نوید تجربه ای را می دهد که ترکیبی از کاوش با مبارزات سریع است ، و همچنین کمی از Pikmin- جمع آوری موجودات سبک.

اگر با آن بیت آخر کمی گیج شده اید ، به ما اجازه دهید این موضوع را روشن کنیم. در كنا ، شما به عنوان یك راهنمای روح بازی می كنید كه از قدرت جادویی او و همچنین كمك پیروان روحی موسوم به "پوسیدگی" استفاده می كند تا به مردگان كمك كند تا به زندگی بعدی برسند (در صورت لزوم با استفاده از زور). در طول سفر خود ، محیط را متحول خواهید کرد ، کشف جادویی خواهید کرد و از قدرت خود برای بازگرداندن "جهان آسیب دیده به شکوه قبلی خود" استفاده خواهید کرد.

صادقانه بگویم ، Kena به نظر می رسد نوعی از بازی است که بهترین تجربه را دارد نابینا ، اما اگر می خواهید ایده اولیه ای از آنچه درگیر آن هستید داشته باشید ، پیش پرده گیم پلی بالا باید متناسب با این موضوع باشد. این بازی نسبت به برخی دیگر از عناوین موجود در این لیست کمی دورتر است و تاریخ انتشار آن انتظار می رود 24 آگوست 2021 باشد. صرف نظر از این ، ما امیدواریم که انتظار ارزش آن را داشته باشد - فقط توجه داشته باشید که اختصاصی حماسه در هنگام راه اندازی رایانه شخصی.

Pathfinder: Wrath of the Righteous برای پخش ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید تاریخ انتشار: تابستان 2021 ژانر: CRPG مبتنی بر مهمانی اگر بخرید مانند: Dungeons & Dragons، Pathfinder، Baldur 's Gate 1 & 2

تعداد زیادی CRPG با رومیزی وجود دارد که وجود دارد ، اما تعداد کمی از آنها به قوانین کاغذ قلم و کاغذی که بر اساس آنها ساخته شده اند می چسبند as Pathfinder: Kingmaker. RPG حزب محور گرچه مبتنی بر نوبه خود نبود ، اما تمام تلاش خود را برای تکرار مجموعه قوانین مشهور پیچیده Pathfinder در حوزه دیجیتال انجام داد.

با استثنای چند استثنا necessary ضروری (برخی قوانین چندان خوب ترجمه نمی شوند) ، بازی موفق شد. بسیاری از کلاس ها ، استعدادها ، مهارت ها و قطعات تجهیزات که می توانید در تجسم رومیزی Pathfinder پیدا کنید در بازی موجود بود. شما می توانید برای تسخیر سرزمین های سرقت شده ، مهمانی جادوگران ، راهبان ، مبارزان و یا هر چیز دیگری را در این مکان برپا کنید و تاسهای زیادی را در این راه بچرخانید. عالی است در حالی که ویژگی های جدید مهیج را برای ادویه جات اضافه می کنید. در هسته آن ، هنوز همان Kingmaker در زمان واقعی با وقفه است ، اما با جلوه های طلسم بهتر ، مسابقات جدید شخصیت های قابل پخش ، مدل های شخصیت های ارتقا یافته ، کلاس جدید و گزینه های سفارشی سازی ، یک دنیای کاملا جدید برای کاوش ، و دو مورد خاص موارد جالب دیگر: Mythic Paths و Strategic Combat.

مورد اول یک ویژگی دیرهنگام است که به شخصیت شما اجازه می دهد تا به سطوح قدرت برسد که قبلاً در CRPG هرگز ندیده ایم. شما می توانید تبدیل به یک فرسای کشنده ، یک فرشته ، یک دیو ، یک اژدها یا حتی یک "قاضی کیهانی تعادل" شوید که به Aeon معروف است. با انجام چنین کاری یک مزیت قابل توجه و خاص مسیر به شما اعطا می شود - به عنوان مثال ، یک لیچ می تواند سربازان افتاده را زنده کند تا در نبرد برای آنها بجنگد ، در حالی که یک فرشته می تواند مبارزان آسمانی را بخواند. Owlcat می گوید Mythic Paths "لایه جدیدی" از توسعه شخصیت و تجهیز بهتر بازیکنان برای رویارویی با چالش های دشوارتر Wrath of the Righteous که بعداً در مبارزات به سمت آنها پرتاب خواهد کرد.

ویژگی برخورد استراتژیک اولین بار در این مجموعه است. ما هنوز چیزهای زیادی از آن را در عمل ندیده ایم ، اما Owlcat ادعا می کند که در یک لایه "گیم پلی جدید" اتفاق خواهد افتاد و الهام گرفته از حق رای دادن محبوب Heroes of Might و Magic است. بازیکنان احتمالاً در توالی های جنگی مبتنی بر کاشی به طور یکسان فرماندهی نیروها و واحدهای قهرمان را بر عهده خواهند گرفت ، هرچند که هنوز تأیید نشده است.

توصیف کامل تجربه CRPG Pathfinder در یک لبه کوچک دشوار است ، بنابراین توصیه می کنیم تماشای تصاویر گیم پلی بالا برای اینکه احساس بهتری از تجربه داشته باشید. با فرض اینکه Owlcat همان کیفیتی را که با Kingmaker بدست آورده اند حفظ می کند ، تقریباً مطمئناً Wrath of the Righteous طرفداران RPG های مبتنی بر PnP را راضی خواهد کرد.

Far Cry 6 برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید  تاریخ انتشار: TBA 2021 ژانر: FPS اگر دوست دارید بخرید: ایجاد هرج و مرج ، سری Far Cry ، شخصیت های خبیث کاریزماتیک

اگر همه چیزهایی که در یک تیرانداز دنبال می کنید توانایی ایجاد هرچه بیشتر ویرانی در این است حیوانات وحشی غیرمنتظره و NPC های انسانی - دوست یا دشمن - احتمالاً قبلاً سری Far Cry را شنیده اید. Far Cry به استثنای دو بازی اول (که با توجه به مطالب بعدی متفاوت بود) ، سه عنصر اصلی را تمرکز می کند: آزادی گیم پلی ، برخوردهای مبارزه ای انفجاری و شرورهای کاریزماتیک.

ورودی بعدی در به نظر می رسد این سری طولانی مدت به این فرمول پایبند هستند. این یک FPS دیگر جهان باز است که این بار در کشور جزیره ای یارا تنظیم شده است. بازیکنان نقش محلی را بازی می کنند که می خواهد در برابر سلطه ظالمانه "El Presidente" آنتون کاستیلو ، با بازی فوق العاده Giancarlo Esposito (با شکستن شهرت بد) بازی کند.

Far Cry 6 اجازه می دهد گیمرها بازی به عنوان یک مرد یا زن را انتخاب می کنند ، اگرچه هر دو یک نام خنثی از جنسیت دارند: دنی روخاس. بازیکنان سواحل و جنگل های یارا را کشف خواهند کرد و حتی می توانند به پایتخت آن شهر اسپرانزا سفر کنند.

مشخص نیست که داستان Far Cry 6 روی چه موضوعاتی تمرکز خواهد کرد (فراتر از برخی مضامین انقلابی) یا چه چیزی است مکانیک گیم پلی منحصر به فرد خواهد بود ، اما ما باید جزئیات مربوط به هر دو موضوع را در چند ماه آینده یاد بگیریم. در هر صورت ، مطمئناً زمان خوبی خواهد بود ، اگر ورودی های قبلی موردی برای ادامه کار باشد.

Dying Light 2 برای پخش ویدیوی گیم پلی ، روی تصویر کلیک کنید تاریخ انتشار: TBA ژانر 2020: Survival ، FPS ، RPG

اگر دوست دارید بخرید: The Walking Dead ، بازی های زنده ماندن ، کشتن زامبی

اخیراً چیزهای زیادی از افراد پشت Dying Light 2 نشنیده ایم ، اما این چیزی نیست به عنوان یک پروژه کمتر هیجان انگیز خواهد بود. این بازی زامبی که برای انتشار آزمایشی در تاریخ 25 مه برنامه ریزی شده است ، در حال شکل گیری است تا یکی از جذاب ترین نسخه های سال 2021 باشد.

این یک بازی اکشن و اول شخصیتی داستان محور است که در یک پست منتشر می شود - موقعیت آخرالزمانی - مشخصاً مربوط به 15 سال پس از "انسانیت در اثر ویروس" است. در طول بازی ، با استفاده از یک سیستم پارکور خارق العاده (که اولین بار در Dying Light ظاهر شد) بالا می روید و از ساختمان ها می پرید ، همه اینها در حالی است که بسیاری از افراد آلوده را که مانع شما می شوند را می کشید یا از آنها اجتناب می کنید.

< p> در Dying Light 2 شما به عنوان یک بازمانده از عفونت معروف به Aiden Caldwell بازی خواهید کرد ، با استفاده از سیستم پارکور و مکانیک های مبارزه وحشیانه ، جهان را در جستجوی لوازم ، تجهیزات و سایر ابزارهای مفید برای بقا کشف خواهید کرد

علاوه بر این که زامبی ها شب و روز در خیابان ها پرسه می زنند (مورد اول آنها را به میزان قابل ملاحظه ای کشنده تر می کند) ، با سکونتگاه های انسانی نیز روبرو خواهید شد. مانند Biomutant ، هر یک از این جناح ها برنامه های خاص خود را برای پیگیری دارند و این شما هستید که تصمیم می گیرید چه کسی رشد می کند و چه کسی از بین می رود. چرا؟ از آنجا که برای اولین بار در این حق رای دادن ، واقعاً انتخاب های معنی داری خواهید داشت - برای چند نمونه از آن ، ویدیوی گیم پلی بالا را ببینید.

با اتحاد با یک جناح ، ممکن است محکوم شوید یکی دیگر. در نهایت ، شما می خواهید جناح هایی را انتخاب کنید که از نظر اخلاقی با شما همسو شوند یا به راحتی بهترین مزایا را ارائه دهند. اگر دویدن ، پریدن ، کوهنوردی و سر خوردن در اطراف شهری کشنده ، فرومایه (در عین حال از لحاظ گرافیکی زیبا) به نظر ایده تفریح ​​شما می رسد ، حتماً توجه خود را به Dying Light 2 حفظ کنید.

نوع بشر برای پخش فیلم گیم پلی روی تصویر کلیک کنید تاریخ انتشار: 22 آوریل 2021 ژانر: استراتژی 4X اگر دوست دارید خرید کنید: سری Civilization ، Endless Legend ، Endless Space

اگر عاشق بازی های استراتژیک هستید اما فکر می کنید اکشن است نبردهای Total War: Warhammer بسیار شدید است و دسیسه عمیق Crusader Kings 3 بسیار پیچیده است ، Humankind ممکن است فقط یک بازی برای شما باشد.

ساخته شده توسط همان تیمی که برای شما افسانه های بی پایان و فضای بی پایان به ارمغان آورد ، Humankind به دنبال استفاده از فرمول استراتژی بی انتها 4X (کاوش ، گسترش ، بهره برداری ، نابودی) یک بازی مانند Civilization 6 است و به طور گسترده ای آن را گسترش می دهد با توجه به مسیرهای جدید.

بشر مانند مجموعه تمدن ، بازیکنان را موظف می کند تمدن خود را از دوران باستان به عصر مدرن برسانند ، در حالی که با شهروندان رقیب مبارزه می کنند که هر یک "شخصیت" خاص خود را دارند (به اصطلاح ) ، اهداف و فرهنگ ها. با این حال ، بازی استراتژی آینده Amplitude از سایر راه های اصلی با Civ متفاوت است.

برای مبتدیان ، از ابتدای بازی لزوماً به یک جناح یا فرهنگ پایبند نخواهید بود. ممکن است مثلاً مصریان را در دوران باستان انتخاب کنید ، اما پس از رسیدن به دوران کلاسیک ، فرهنگ یونانی را جذب کنید. در زمان قرون وسطی ، ممکن است برای شما مفید باشد که معنی انگلیسی بودن را کشف کنید و در نهایت وارد جامعه آلمان و چین شوید. اگرچه هنگام انتقال به فرهنگ جدید ، برخی از مزایای منحصر به فرد هر یک از فرهنگ ها را از دست خواهید داد ، اما علاقمندان خاصی در طول بازی شما باقی می مانند: این امتیازات قدرتمند را Legacy Traits می نامند.

نوع بشر نیز امیدوار است که تحت تأثیر قرار دهد وقایع پیچیده آن ، که شما را مجبور به اتخاذ "تصمیمات اخلاقی تأثیرگذار" و سیستم نبرد تاکتیکی آن می کند که ارتفاع زمین ، موقعیت یابی و موارد دیگر را در نظر می گیرد.

در نهایت ، هدف شما در بشریت کسب سود است تا زمان پایان بازی "شهرت" بیش از هر تمدن رقیب است. هر نبردی که برنده شوید ، هر "کار بزرگی" که انجام می دهید ، و هر انتخاب اخلاقی شما باعث افزایش نمره شهرت شما می شود ، بنابراین انگیزه های زیادی برای ادامه دادن امپراتوری خود به جلو وجود دارد.

باید دید آیا یا نه ، بشر قادر به رقابت با افرادی مانند Civ نخواهد بود ، اما طبق آنچه تاکنون دیده ایم ، مطمئناً در برابر آن ریشه نداریم. فوق العاده سرگرم کننده به نظر می رسد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا در ماه آوریل به آن ضربه بزنیم.

Total War: Warhammer 3 برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید تاریخ انتشار: اواخر 2021 ژانر: استراتژی اگر دوست دارید خرید کنید: سری Total War ، نبردهای RTS ، بازی های استراتژیک به طور کلی

حق رای دادن Total War همیشه به سمت بازیکنانی بوده است که عناصر هر دو یک بازی استراتژیک بزرگ (با شهر را می خواهند) و مدیریت شخصیت) و یک RTS ، معمولاً با استعداد تاریخی. با این حال ، با شروع بازی Total War: Warhammer 1 ، توسعه دهنده Creative Assembly به دنیای فانتزی تبدیل شد و از امتیاز محبوب Warhammer برای الهام بخش ها و بخش ها استفاده کرد. با قضاوت بر اساس آمارهای مضحک فروش این زیر مجموعه و افت مکرر DLC ، به نظر می رسد که این حرکت موفقیت موفقیت آمیزی داشته است - به احتمال زیاد به همین دلیل CA تصمیم گرفته است سومین ورودی را تهیه کند ، که به اصطلاح به آن Total War: Warhammer 3 می گویند.

ما تظاهر نمی کنیم که ممکن است در این چند پاراگراف کل حلقه گیم پلی این عناوین را توصیف کنیم ، اما اگر هنوز بازی های Total War: Warhammer را بازی نکرده اید یا نشنیده اید ، در اینجا یک خلاصه سریع از این بازی ها وجود دارد: به شما اجازه می دهد جناحی از فهرست گسترده ای از نژادهای فانتزی مبتنی بر عشق (از انسانها و کوتوله ها تا الف ها و ارواح) را انتخاب کنید و سعی در تسخیر ، انقیاد یا متحد کردن با سایر سکولارهای جهان داشته باشید. هر جناح یک مجموعه واحد و مکانیکی منحصر به فرد برای کار با آنها دارد و همه آنها به شخصیت های قهرمان قدرتمندی دسترسی دارند که می توانند به تنهایی کل گروه از سربازان را به خود اختصاص دهند.

بازی ها مکانیک استراتژی بزرگ را با بیشتر ترکیب می کنند نبردهای عملی به سبک RTS. شما ارتشهای خود را بر روی یک نقشه مبارزات انتخاب خواهید کرد ، و گاه به گاه به جنگهای شدید در زمان واقعی (با مکث و کنترل سرعت) بروید. گزینه های دیپلماتیک نیز وجود دارد - که تا حدودی نازل است ، اما این بار باید بهتر باشد - و عناصر شهر سازی.

بنابراین چه هیجان انگیزی در مورد Total War: Warhammer 3 وجود دارد؟ اول از همه ، این مسابقات جدیدی را به ارمغان می آورد که قبلاً هرگز در یک بازی TW: WH حضور نداشته اند. Kislev (مردان و زنان شمالی مقاوم در برابر سرما ، تحت تأثیر روسیه) ، Daemons of Chaos (در مجموع چهار نفر ، هر یک به عنوان جناح خود عمل می کنند) و امپراتوری باشکوه چین مانند Cathay وجود دارد. این مورد آخر بسیار جالب است زیرا در بازی تخته ای اصلی Warhammer Fantasy Battle (که بسیاری از گروه ها و واحدهای TW: WH بر اساس آن ساخته شده اند) هیچ وقت ارتش مناسبی نداشته است. این بدان معناست که Creative Assembly به طور مchثر از ابتدا کار خواهد کرد ، قهرمانان و عناصر گیم پلی کاملاً جدیدی را از ابتدا خلق خواهد کرد.

دومین عنصر اصلی که طرفداران بسیاری را در مورد Warhammer 3 جنجالی می کند ، احتمال این است که یک کمپین گسترده "امپراتوری های فانی". این حالت بازی که با Warhammer 2 آغاز به کار کرد ، به بازیکنانی که هم عنوان اول و هم دوم را دارند می تواند به طور م mapثر نقشه ها و فهرست های خود را در یک حالت بازی عظیم ترکیب کنند. شما می توانید با هر نژادی که خودتان دارید مبارزه کنید و این باعث مبارزات شگفت انگیزی می شود.

با Warhammer 3 ، شما می توانید همان کار را انجام دهید ، مگر در سه بازی به جای فقط دو بازی . خیلی باحاله ، متعجب؟

جوانمردی 2 برای پخش فیلم گیم پلی روی تصویر کلیک کنید تاریخ انتشار: 11 فوریه 2021 ژانر: سیم کارت جنگ قرون وسطایی اگر دوست دارید خرید کنید: Mount & Blade ، جوانمردی 1 ، موردهاو

آیا هک را دوست دارید؟ آیا بریدن را دوست دارید؟ در این صورت ، Chivalry 2 یکی از نسخه های رایانه ای است که امسال نباید آن را از دست بدهید. Chivalry 2 مانند نمونه قبلی خود ، یک نفر اول سریع و دیوانه وار است و با تأکید بر مهارت های جنگی و اقدام تیم محورانه وحشیانه است. با استفاده از یک سیستم جنگی مبتنی بر فیزیک با کف مهارت بالا و سقف مهارت حتی بالاتر ، مسدود ، پارگی ، طفره رفتن و نوسان خواهید شد.

یکی از چندین کلاس را انتخاب می کنید و آنها را سفارشی می کنید بارگذاری به دلخواه شما. کلاسهای دقیق ارائه شده هنوز مشخص نشده است ، اما ما تصور می کنیم که گزینه های اصلی برگردانده خواهد شد: این کماندار است که دوست دارد دشمنانش را با تیر ، پیچ و مهره یا پرتاب چاقو از راه دور فلفل بزند ، و نایت مسلح که دید و چابکی را برای نفوذ ناپذیری محض خود فدا می کند.

صرف نظر از اینکه چه کلاسی را انتخاب می کنید ، برای یک دوره درمان خواهید بود. Chivalry یکی از پیشرفته ترین سیستم های رزمی و جنگی را در خارج از کشور داشت و توسعه دهندگان امیدوارند که بتوانند در بازی شماره دو پیشرفت کنند. این تیم به طور کامل سیستم های انیمیشن و حرکتی را برای مبارزه دوباره انجام داده است ، و به عنوان یک تجربه گیم پلی که "هم به نظر می رسد و هم احساس وزن و رضایت بخشی می کند" ، همانطور که از هر بازی قرون وسطایی انتظار دارید ، دوباره کار می کند.

من قبلاً از علاقه مندان به جوانمردی اصلی است و تا به امروز نیز سرگرم کننده است (البته محبوبیت بسیار کمی). یادگیری نحوه اردک زدن در زیر حملات واقعی (با خم شدن به معنای واقعی کلمه و پایین نگاه کردن به زمین) و منحرف کردن حملات مرگبار در آخرین ثانیه ممکن ، ناامیدکننده و سرگرم کننده است به همان اندازه ، و از آنچه تاکنون از Chivalry 2 دیده ایم ، فکر می کنیم رعد و برق در مکانیک های اصلی گیم پلی دو بار حمله خواهد کرد.

با دور شدن از ریزه کاری ، Chivalry 2 امیدوار است که بتواند مسابقات چند نفره 64 نفره را ارائه دهد ، با انواع نقشه های قابل پخش و گسترده ، چند مرحله ای " حالت های بازی Team Objective ”. حدس می زنیم حداقل محاصره هایی (دفاع و حمله) ، آتش سوزی دهکده و تیم Deathmatch را داشته باشیم.

Halo Infinite برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید  تاریخ انتشار: پاییز 2021 ژانر: FPS اگر دوست دارید بخرید: حق رای دادن Halo ، تیراندازان علمی تخیلی

حق رای دادن Halo یکی از اصلی ترین ژانرهای FPS است ، اما موردی که در رایانه های شخصی وجود ندارد زمان (بعد از راه اندازی رایانه های شخصی Halo 1 و 2 دهه پیش). اما به لطف کار خستگی ناپذیر 343 صنایع ، سرانجام بازیکنان کامپیوتر قادر به تجربه کامل این مجموعه از طریق مجموعه Master Chief هستند که اکنون در دسترس است.

این بدان معناست که همه ما گرفتار خواهیم شد هنگامی که عنوان Halo بعدی و احتمالاً نهایی امسال منتشر می شود: Halo Infinite. بسیاری از شما به احتمال زیاد با این بازی آشنایی دارید - این بازی در سپتامبر گذشته به نمایش در آمد و استقبال در آن زمان دقیقاً مثبت نبود. طرفداران در درجه اول از تصاویر کارتونی و نورپردازی انتقاد کردند ، که منجر به تاخیر انداختن نامعلوم بازی شد تا اینکه 343 بتواند نگرانی های بازیکنان را برطرف کند. وفاداری ، احتمالاً همه ما برای درمان خواهیم بود. Infinite از یک دنیای باز جدید و یک جز multi چند نفره مجزا و رایگان برای بازی بهره مند خواهد شد ، اما ما هنوز امیدواریم که یک بازی Halo را از راه های مهم: گیم پلی ، گیم پلی ، گیم پلی بازی داشته باشیم.

مکانیک های جنگی و حرکتی Halo Infinite مانند همیشه روان و جنبشی به نظر می رسند. سلاح ها احساس قدرت می کنند و به نظر می رسد که استاد رئیس این بار ابزارهای جدید زیادی در اختیار دارد ، از جمله سپرهای بزرگ pop-up ، نوعی توانایی سونار و قلابی که می تواند به طور یکسان وسایل و دشمنان را به دام بیندازد.

New World برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید تاریخ انتشار: 31 آگوست 2021 ژانر: MMORPG اگر دوست دارید خرید کنید: Sandbox MMOs، PvP، Siege battles

آمازون این کار را نکرده است اخیراً در حوزه بازی شانس زیادی داشته است. فقط به رویال نبرد کوتاه مدت آن ، Crucible ، نگاه کنید تا شواهدی از آن پیدا کنید. با این حال ، بخش بازی های این شرکت امیدوار است که با دنیای جدید طلا به دست آورد: یک جعبه شن و ماسه آینده (و با تأخیر) MMO که هدف آن رضایت بازیکنان PvE و PvP است.

New World شامل یک مبارزه اکشن بدون کلاس خواهد بود. سیستم با طفره رفتن ، مسدود کردن ، و توانایی های مختلف فعال است که شما می توانید با بالا بردن هر درجه تسلط بر سلاح (از طریق استفاده ساده از آن در جنگ) قفل آنها را باز کنید. همانطور که این رتبه را افزایش می دهید ، امتیاز مهارت کسب می کنید تا از آن در درختان مهارت Mastery استفاده کنید. این درختان شامل توانایی های فعالی است که ما قبلاً به آنها اشاره کردیم - مانند پرتاب تبر قدرتمند - و همچنین منفعل و ترکیبی. . گذشته از برخوردهای نسبتاً استاندارد MMO PvE ، مانند حمله های NPC مبتنی بر موج ، شکاف های خراب شده و تلاش برای کشتن یا واکشی (که از جناح منتخب خود انتخاب می کنید) ، تأکید نسبتاً زیادی بر روی PvP در دنیای جدید نیز وجود دارد.

سیستم کاملاً انتخاب شده است ، اما اگر شرکت در آن را انتخاب کنید ، جوایز قابل توجهی خواهد بود: به عنوان مثال سیستم Settlement را در نظر بگیرید. سکونتگاه ها شهرها و شهرهایی هستند که توسط بازیکن ساخته و اداره می شوند و شامل ایستگاه های صنایع دستی ، تلاش کنندگان و حتی فضای مسکن بازیکنان می شوند. اگر صنف شما آنقدر خوش شانس باشد که ادعای یکی از این شهرک ها را بکند ، در طولانی مدت کاملاً از این مزیت برخوردار خواهید بود.

اما ، این همان جایی است که عنصر PvP وارد می شود. شرکت ها می توانند به هر یک اعلام جنگ کنند دیگر و محاصره مخالف شهرک ها در نبردهای گسترده و خونین 100 نفره. با شرکت در این مبارزات ، امتیازات محاصره را بدست می آورید که می تواند برای دفاع بهتر (برای تیم مدافع) یا تجهیزات محاصره (برای تیم مهاجم) هزینه شود. اگر یک شرکت مهاجم موفق شود محاصره خود را با موفقیت به پایان برساند ، کنترل تسویه حساب و کلیه مزایای آن را به دست می آورد - از جمله درآمد مالیاتی شیرین و شیرین اما نه محدود به آنها.

امیدوارم آمازون می تواند دنیای جدید را طبق برنامه تمام کند و همه ما می توانیم قبل از پایان سال دندان های خود را در آن فرو ببریم. اگر همه چیز خوب پیش برود ، باید در تاریخ 31 آگوست با 40 دلار گیر بیفتید (هیچ مدل اشتراکی برای نگرانی وجود ندارد).

Biomutant برای پخش ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید تاریخ انتشار: 25 مه 2021 ژانر: اکشن ، RPG اگر دوست دارید خرید کنید: کونگ فو ، جهش یافته ، دنیای پس از آخرالزمانی

ما با یک مورد دلخواه شخصی: Biomutant ، کارها را شروع می کنیم. من چندین سال است که به این بازی نگاه می کنم و آن را در هر دو تکرار اخیر همین مقاله آورده ایم. با این حال ، به دلیل تأخیرهای فراوان ، هنوز فرصتی برای دستیابی به آن پیدا نکرده ایم.

خوشبختانه ، سرانجام این وضعیت در ماه مه تغییر می کند: به شرطی که هیچ مشکلی در آخرین لحظه ایجاد نشود ، این عجیب است RPG پس از آخرالزمانی زودتر از موعد به کتابخانه های ما حمله می کند.

بنابراین ... Biomutant دقیقاً چیست؟ همانطور که devs توصیف می کنند ، این یک "RPG افسانه Kung-Fu" است که در آن بازیکنان نقش یک جهش خزدار را در یک جهان گسترده و متنوع باز بازی می کنند. این یک عنوان سوم شخص با مبارزات اکشن سریع است که به شما امکان می دهد غوغا ، تیراندازی و توانایی های جهش یافته قدرتمند را در سبک مبارزه شخصی خود ترکیب کنید. شما می توانید با استفاده از مهارت های ساختگی خراشیده خود ، یک تفنگ ساچمه ای را به هم بزنید ، یا می توانید یک گلوله غلیظ از مخاط در اطراف خود ایجاد کنید و به دشمنان خود بپیچید. شما همچنین می توانید قدرت psionic خود را تقویت کرده و دشمنان خود را عذاب ذهنی کنید ، یا از Turtleform برای حملات غیر مجاز مرگبار استفاده کنید.

ایده اصلی Biomutant آزادی بازیکن است. از همان ابتدا ، شخصیت سفارشی خود را ایجاد خواهید کرد ، که شکل ظاهری شما می تواند براساس تنظیمات شخصی شما و همچنین ویژگی ها و آماری که به او می دهید تغییر کند. گرچه این آزادی محدود به مبارزه با عناصر گیم پلی نیست. همچنین تجهیزات نصب و تجهیزات متمرکز بر اکتشاف برای خرید شما وجود دارد ، مانند جت اسکی ، بالون هوا ، یک جامپک ، بال بیونیک یا "اتومات". "جانبی اسباب بازی قراضه" شما.

به طور واقعی RPG ، Biomutant به بازیکنان اجازه می دهد مسیر خود را در جهان مشخص کنند در حالی که انتخاب های معنی داری انجام می دهند که می تواند نتیجه داستان را تحت تأثیر قرار دهد. شما می توانید یکی از "بچه های خوب" باشید و سعی کنید "درخت زندگی" در حال فروپاشی را نجات دهید ، یا می توانید با همسویی با یکی از جناح های کمتر خیرخواه در جهان ، پایان آن را تسریع کنید.

در مجموع ، به نظر می رسد Biomutant زمان بسیار خوبی است ، و گیم پلی بازی که تاکنون دیده ایم ، قطعاً آن را به خوبی نشان می دهد. با این حال ، همانطور که با انتشارات اخیر AAA آموخته ایم (ما به شما Cyberpunk نگاه می کنیم) ، بهتر است قبل از قضاوت نهایی منتظر بمانید تا بازی بیرون بیاید.

افتخارآمیز Deathloop Atomic Heart Resident Evil Village .subDriveRevBot {حاشیه: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، به این معنی: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *