خبر

 • تک بورد - 10 بهترین MMO

  10 بهترین MMO
  چند ثانیه قبل

  هنگامی که به بازی های ویدیویی که واقعاً آزمون زمان را تحمل کرده اند نگاه می کنیم ، MMORPG ها همیشه در بالای آن لیست قرار دارند. این ژانر از دهه ها قبل وجود داشته است و بسیاری از عناوین اولیه آن مانند Everquest تا امروز نیز قابل پخش هستند. خوب ، چه سس مخفی باعث می شود MMO ها بسیار محبوب و ماندگار شوند؟

  به طور کلی ، MMO ها به بازیکنان احساس آزادی می بخشند ، به آنها دنیای گسترده ای را برای کشف ، ده ها فعالیت جانبی برای پیگیری ، سیاه چال های شبح وار برای فتح و جستجوی حماسی را برای تکمیل - همه در هزاران بازیکن ، یا حتی میلیونها بازیکن دیگر.

  این بازیکنان ممکن است با شما همکاری کنند ، علیه شما کار کنند یا هر دو را در قسمتهای مختلف سفر درون بازی خود انجام دهند. از همه بهتر ، این بازیکنان می توانند تقریباً در هر کجای دنیا زندگی کنند. با چند مورد استثنایی ، پایگاه پخش محبوب ترین MMO های مدرن چندین کشور را شامل می شود. می توانید با بازیکنانی از آلمان ، روسیه ، کانادا و فرانسه بدون اینکه حتی خودتان بدانید در صف World of Warcraft Dungeon قرار بگیرید!

  با این حال ، از آنجا که بسیاری از MMO ها مانند بسیاری از ژانرهای دیگر بسیار چشمگیر هستند ، همیشه زنده ماندن از بهترین. بازی های کمتری در طول این سال ها رفته و رفته اند و مدتهاست که در تاریکی محو شده اند. در مقابل ، دیگران به دلیل گیم پلی عالی ، ویژگی های منحصر به فرد یا به روزرسانی های مکرر ، محبوبیت خود را حفظ کرده اند.

  برای کمک به شما در کشف برخی از آن بازی ها ، لیست 10 بهترین خود را برای شما آورده ایم. MMO در آنجا وجود دارد (بدون ترتیب خاصی).

  @ فقط صفحه نمایش و (حداقل عرض: 900 پیکسل) {# content-header.featured-image .title-group {width: 100٪؛ }} body.interior .articleBody h3 {padding: 10px 0 20px؛ اندازه قلم: 1.8em؛ } body.interior .articleBody h3 a {color: # 222؛ } body.interior .articleBody h3 a: شناور {color: # c00؛ } body.interior.dark .articleBody h3 a {color: #eee؛ } body.interior.dark .articleBody h3 a: شناور {color: # ffaf5f؛ } body.interior .articleBody ul.mentions {font-size: 1.05em؛ بالشتک: 10px 0 20px؛ } body.interior .articleBody h5 {font-family: "Roboto \"، sans-serif؛ وزن قلم: 500؛ اندازه قلم: 1.25em؛ ارتفاع خط: 1.4؛ } #content p.grey {font-size: 0.9em؛ } #content p.grey a {box-shadow: inset 0 -2px 0 # 5e9cea؛ } .game_specs {float: left؛ عرض: 280 پیکسل؛ اندازه قلم: .85em؛ نمایش: بلوک؛ بالشتک: 0 35px 15px 5px؛ نوع سبک-نوع: هیچ؛ موقعیت: نسبی؛ } .game_specs ul {margin-bottom: 0! important؛ } .game_specs ul li {margin-bottom: 6px! important؛ } .game_specs ul li p {margin: 0! important؛ padding: 0! مهم؛ } .clicktoplay {margin-top: -15px؛ text-align: درست؛ اندازه قلم: .8em؛ padding-bottom: 5px؛ رنگ: # 607D8B؛ } # محتوای p {padding-left: 325px؛ } #content p.intro {padding-left: 0؛ } فقط صفحه نمایشmedia و (حداکثر عرض: 500px) {.game_specs {float: none؛ عرض: 100٪ اندازه قلم: .85em؛ نمایش: بلوک؛ بالشتک: 0 10px 25px 5px؛ نوع سبک-نوع: هیچ؛ موقعیت: نسبی؛ } .clicktoplay {margin-top: -5px؛ text-align: درست؛ اندازه قلم: .65em؛ padding-bottom: 5px؛ نوع قلم: معمولی؛ } # محتوای p {padding-left: 0؛ }} The Elder Scrolls Online برای مشاهده ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \ گرافیک: خوب

  مشابه: Tera ، Black Desert Online ، Guild Wars 2

  مدل پرداخت: B2P (یک بار پرداخت کنید) با یک فروشگاه عمده فروشی لوازم آرایشی و بهداشتی

  تا زمانی که Bethesda یک بازی Elder Scrolls با یک کوپ مناسب ایجاد کند ، یا یکی از بسیاری از حالت های چند نفره در حال توسعه Skyrim به خط پایان برسد ، طرفداران حق رای دادن فرصت های کمی برای کشف دنیای تامریل با دوستانشان. در آن مکان The Elder Scrolls Online وارد بازار می شود.

  ESO با وضعیت خشن آغاز به کار کرد ، اما مانند بسیاری از بازی های "زنده" این روزها ، به طرز چشمگیری برگشت. سیستم مبارزات کاملاً مبتنی بر اکشن است و به خوبی از بازی سنتی Elder Scrolls تک نفره (برای MMO) الگوبرداری می کند. شما فقط آنچه را که هدف آن هستید هدف قرار می دهید و می توانید در سایر بازی های Elder Scrolls مسدود ، طفره رفته و دزدکی حرکت کنید. این تلاش ها کاملاً بصورت صوتی انجام می شوند و شما قادر به انتخاب معناداری خواهید بود که می تواند نتایج آنها را تغییر دهد. و به لطف انبوه گسترش بازی ، محتوای کافی برای کاوش در آن وجود دارد و یک نقشه در حال گسترش که روزی امیدوار است بتواند تمام تامریل را پوشش دهد.

  The Elder Scrolls Online همچنین با سیستم های پیشرفت کاراکتر فرم آزاد خود از این بسته متفاوت است. شما در خلق شخصیت یک کلاس را انتخاب می کنید ، اما این فقط سه درخت توانایی در دسترس شما را تعیین می کند - تمام قدرت های دیگر که در اختیار دارید از طریق پیشرفت مهارت سلاح یا زره پوش و تلاش های جناحی باز می شوند. بعلاوه ، شما می توانید چرخ دنده را به دلخواه مخلوط و مطابقت دهید ، اغلب با نتایج عالی: بازی یک جادوگر که در بشقاب کامل و یک کلمه عالی ساخته شده است ، یا به عنوان یک شوالیه اژدها از یک کارمند فانتزی پیچ و مهره خارج کنید. شما حتی می توانید طرف سادیستی خود را در آغوش بگیرید و به یک خون آشام یا گرگ تبدیل شوید (یا فقط به خانه شخصی نفوذ کرده و همه چیز را که میخکوب نشده است بدزدید).

  اصنافی برای پیوستن به آنها وجود دارد ، خانه ها برای خرید ، و می توانید با بازیکنان دیگری ازدواج کنید ، اگرچه کار زیادی انجام نمی شود اما هنگام بازی با هم جایزه XP به شما هدیه می دهد. این بازی رایگان است ، مانند بسیاری دیگر از این لیست ، بنابراین طبق معمول ، با دادن یک ضربه چیزی برای از دست دادن ندارید ... به جز یک فضای مناسب بر روی دیسک سخت - ESO کاملا بازی پر سر و صدایی است .

  دریافت آن از: Steam

  EVE Online برای تصویربرداری گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \ گرافیک: خوب

  مشابه: Black Desert Online

  مدل پرداخت : F2P یا P2P

  علمی تخیلی MMO EVE آنلاین ممکن است به داشتن پایه بازیکن سخت و منحنی یادگیری تند مشهور باشد ، اما در سال 2020 بهتر از هر زمان دیگری است. اگر MMO برای بازیکنان جدید ترسناک باشد ، به دنبال یک جعبه ماسه بسیار جذاب و علمی برای بازی هستید ، تعداد کمی از بازی ها به خاراندن خارش نزدیک می شوند.

  به گفته خود توسعه دهنده CCP Games ، EVE آنلاین یک سفینه فضایی کاملاً مبتنی بر جامعه است که هر بازیکن در آن می تواند نمودار t را انتخاب کند وارث مسیر خود را از طریق یک کهکشان عظیم و گسترده. شما می توانید یک کاوشگر باشید ، وظیفه نقشه برداری از دورترین نقاط فضا را بر عهده داشته باشید ، یا یک شکارچی فضل ، اهداف مهلک را برای شکوه آن پایین بیاورید یا برای پرداخت سنگینی که در انتها منتظر شما است ، انجام دهید.

  اگر هر دو این فعالیت ها برای شما کمی شدید به نظر می رسد ، ممکن است به یک تاجر فروتن تبدیل شوید ، کالاها را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید تا به دنبال بهترین قیمت ها و بیشترین سود باشید. متناوباً ، می توانید در سیستم های سیاسی جهان دخالت کنید و سعی کنید برخی از عالی ترین دفاتر بازی را به دست بگیرید.

  و ، اگر نوع دوستی یک فنجان چای شما باشد ، EVE Online ارائه می دهد بازیکنان این فرصت را دارند تا با انجام کارهای مختلف در بازی که به محققان کمک می کند سلول ها را دسته بندی کنند ، در مبارزه با Covid-19 شرکت کنند.

  با این وجود ، این آزادی کاملا خطرناک و پیچیده است. رابط و سیستم رزمی EVE Online در بهترین حالت گیج کننده است ، و مکانیک PvP آن می تواند برای افراد ناآگاه بی رحم باشد - انتظار داشته باشید بیش از چند کشتی را در آغاز سفر از دست دهید. برخی از بازیکنان باسابقه حتی بازیکنان جدید را فقط برای دیدن واکنش آنها هدف قرار می دهند. هنوز هم ، اگر می توانید چند روز اول بازی طاقت فرسا را ​​پشت سر بگذارید و شاید با یک قبیله یا گروه بزرگتر بپیوندید ، EVE Online به عنوان یکی از جالب ترین و واکنش پذیرترین بازی های علمی-تخیلی چند نفره امروز می درخشد.

  < p> دریافت آن از: TechSpot Downloads، Steam

  Black Desert Online بر روی تصویر برای گیم پلی بازی کلیک کنید \ گرافیک: زیبا مشابه: Neverwinter ، The Elder Scrolls Online پرداخت مدل: B2P (یک بار پرداخت کنید) با یک فروشگاه پول نقد (تأثیرگذار بر گیم پلی). می توانید هزینه های مختلف در بازی را پرداخت کنید

  هیچ لیست MMORPG مدرن بدون Black Desert Online کامل نخواهد شد. اگرچه از برخی جهات این یک بازی بحث برانگیز است (بعضی از بازیکنان آن را به "پرداخت برای برد" متهم می کنند) ، اما اتفاقاً یکی از بهترین MMO های ماسهبازی در بازار است که مانع ورود کمی دارد. این فقط 10 دلار در Steam است و اغلب با نیمی از این قیمت یافت می شود.

  در BDO ، شما با انتخاب یکی از 20 کلاس قفل شده بر اساس جنسیت شروع به کار می کنید و متعاقباً به بیشتر از همه بیشتر می پردازید. سیستم ایجاد عمق عمق که تاکنون در MMO مشاهده کرده ایم. پس از آن ، شما را به دنیایی زیبا و خیالی رهنمون می کنند ، جایی که می توانید تقریباً هر کاری را که می خواهید انجام دهید.

  شما می توانید یک ماهیگیر (یا زن) شوید ، به شکار جانوران نادر بروید ، یا با PvE چالش برانگیز مبارزه کنید. روسای جهان و حتی سایر بازیکنان با استفاده از سیستم مبارزه عملیاتی مبتنی بر دسته کوچک موسیقی جویی مبتنی بر ترکیبی از بازی.

  صحبت از جنگ با بازیکنان دیگر ، BDO یک رویای PvPer است که به حقیقت می پیوندد. تأکید گسترده ای بر روی PvP جهان در این بازی شده است ، دلیل اصلی این امر سیستم اقتصادی مبتنی بر بازیکن و فقدان هرگونه محافظت واقعی در برابر بازیکن کشی هنگام بیرون رفتن از جهان است - هنگامی که به سطح خاصی رسیدید ، این است.

  اگر از تمام "مهارتهای زندگی" جنگی یا متفرقه خسته شده اید ، می توانید به جای آن با امپراتوریهای کارگری آزمایش کنید. در BDO ، شما می توانید ارتش NPC slav را جمع کنید -... منظورم این است که کارمندان پیشنهادات خود را برای شما انجام دهند. آنها می توانند برای شما مزرعه ، معدن ، کاردستی یا حتی بانک سرمایه گذاری بگذارند ، که باعث کاهش حجم کار شما و لذت بردن از سیستم های سرگرم کننده دیگر بازی می شود.

  دریافت آن از: TechSpot Downloads، Steam

  World of Warcraft برای مشاهده ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \

  گرافیک: کارتونی ، اما جذاب

  مشابه: LOTRO ، FFXIV

  مدل پرداخت : P2P (اشتراک ماهانه) با یک فروشگاه نقدی لوازم آرایشی و بهداشتی (حیوانات خانگی ، کوههای کوهی ، خدمات متفرقه مربوط به حساب)

  گیمرهای همه راه ها از بلیزارد بسیار موفق ، 16 ساله شنیده اند ( و با شمارش) MMORPG World of Warcraft. میلیون ها میلیون بازیکن از زمان راه اندازی آن در سال 2004 ، پول و وقت خود را صرف این بازی کرده اند و نمی توان دلیل آن را دشوار دانست.

  سبک هنری کارتونی ، دنیای نوستالژیک و رو به گسترش آن ، و کوه واقعی آن با محتوای قابل توجه باعث شده است که بتواند از روزی که بسیاری از مردم تصور می کنند از بین می رود ، به کار خود ادامه دهد.

  World of Warcraft واقعا چیزی تقریباً برای همه دارد. اگر از همکاری با بازیکنان دیگر لذت می برید ، وارد یکی از حملات دیوانه وار و چالش برانگیز بازی شوید تا ببینید چه تعداد رئیس می توانید بکشید. اگر شما ترجیح می دهید مهارت خود را به شیوه ای مقابله آمیز نشان دهید ، PvP نیز شامل بسیاری از اقدامات PvP می شود ، به صورت Battlegrounds ، Arenas و PvP غیرقابل پیش بینی ، جهان باز (اما اکنون انتخاب می شود) یک بار به دلیل معروفیت.

  متناوباً ، می توانید با برخی از فعالیت های WoW با شدت کمتر ، مانند ماهیگیری ، پخت و پز ، اکتشاف ، جمع آوری کوه و حیوانات خانگی ، یا حتی پیشرفت داستان ، شروع به کار کنید. با راه اندازی World of Warcraft: Classic در اوایل سال جاری ، WoW IP دامنه خود را حتی بیشتر گسترش داد.

  با هدف تکرار بازی در حالت اصلی "وانیل \" ، Classic باعث ایجاد هیاهوی بیشتری در جامعه MMO و بازیکنان بسیار بیشتری را از آنچه بلیزارد انتظار داشت جذب کند. بازیکنان عاشق گیم پلی بازگشت به اصول هستند ، نیازی به ذکر نیست بازگشت بسیاری از ویژگی ها ، موارد ، تلاش ها و توانایی های کلاس حذف شده است.

  گرافیک ها در مقایسه با بازی زنده بهترین نیستند ، اما Classic یک جایگزین خارق العاده برای WoW مناسب برای هر کسی است که می خواهد یک تجربه MMO کندتر ، دشوارتر (و مسلماً دارای پاداش بیشتری) باشد. هر کدام از نسخه های بازی را که امتحان کنید ، احتمالاً ناامید نخواهید شد.

  اگر با نسخه "معمولی \" WoW همراه هستید ، بدون شک بهترین زمان برای جستجوی بهترین حالت است قبل از گسترش Shadowlands ، بلیزارد سیستم های سطح بندی WoW و تجربه بازیکن جدید را کاملاً اصلاح کرده است. یک جزیره آموزش کاملا جدید وجود دارد ، کامل با توضیحات دقیق درباره مکانیک های مختلف بازی ، و یک کلاه سطح "squished \" (که حداکثر سطح را از 120 به 50 می رساند).

  با یک حساب رایگان ، شما می توانید تا سطح 20 مبارزه کنید ، و هر بار که نوار XP شما پر می شود ، قفل توانایی های کلاس منفعل یا فعال را باز کنید. حتی می توانید انتخاب کنید که کدام دوره از محتوا را می خواهید در طول سفر خود به سطح 50 تجربه کنید - دیگر مجبور نیستید فقط برای رسیدن به سطح بالا از هر گسترش (حتی بدترین موارد) استفاده کنید.

  اگر به دنبال راهنمایی در مورد شروع منطقه هستید ، من شخصاً Mists of Pandaria را توصیه می کنم. بر خلاف بسیاری از گسترش های دیگر WoW ، در بیشتر موارد ، MoP تجربه آرامش بخش و آرام را به شما ارائه می دهد. تهدیدهای تاریکی در زیر آب وجود دارد ، اما در پایان روز ، شما در جستجوی نقاط مختلف کشور خواهید بود ، به پاندا های تند کمک می کنید که آبجو درست کنند ، و حتی در کشاورزی و ماهیگیری حیرت زده می شوند.

  دریافت آن از: TechSpot Downloads، Amazon، Blizzard

  Final Fantasy XIV برای تصویر ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید \ گرافیک: زیبا

  مشابه: Rift ، World of Warcraft

  پرداخت مدل: اشتراک ماهیانه ، باید بازی پایه را نیز بخرید ، به علاوه فروشگاه نقدی لوازم آرایشی و بهداشتی

  اگر در MMO خود به طور جدی اعتقاد دارید ، Final Fantasy XIV یک بازی ضروری است. FFXIV که در PlayStation ، PC و Mac موجود است ، جهان غنی از داستان و تاریخ امتیازات تک نفره را به عرصه چند نفره می آورد و این کار را به شکلی تماشایی انجام می دهد.

  FFXIV یکی از دیدنی ترین هاست MMO های چشمگیر در بازار ، با شهرهای عظیم ، زیبا ارائه شده ، طراحی شخصیت های جذاب و برش های خارق العاده. این داستان به لطف بازیگران متنوع ، جذاب ، و گاه کاملاً شایان ستایش شخصیت ها و بسیاری از لحظات جذاب داستان ، یک نقطه فروش بزرگ است. هر کلاس درون بازی نیز دارای داستان خاص خود است که به شما کمک می کند تا در جهان غرق شوید و به شما احساس کند که بخشی از یک چیز بزرگتر هستید. این همان چیزی است که تعداد کمی از MMO های دیگر موفق می شوند با وجود تمام تلاششان با موفقیت انجام شود.

  سیستم کلاس در FFXIV یکی دیگر از ویژگی های برجسته است. بر خلاف اکثریت قریب به اتفاق سایر MMO ها که شما را مجبور می کنند هر بار که می خواهید یک کلاس جدید را امتحان کنید ، یک شخصیت جدید بچرخانید ، FFXIV به شما امکان می دهد تمام کلاس های موجود را بر روی یک شخصیت واحد تراز کنید. در صورت تمایل هنوز می توانید "alts" ایجاد کنید ، اما به اندازه سایر بازی ها اجباری نیست.

  سیستم های جنگی و عمومی "MMO" در FFXIV چیزی برای نوشتن در خانه نیست - باز هم ، همه آنها شباهت زیادی به MMO های قدیمی مدرسه مانند WoW یا Everquest با هدف قرار دادن تب و نوار اقدام طبیعی دارد - اما خیلی بد نیستند. به خصوص با توانایی های کلاس که بسیار متحرک و روان هستند. اگر هزینه اشتراک شما را به تعویق نمی اندازید ، FFXIV برای همه کسانی که می خواهند یک MMORPG سنتی تر با تمرکز قابل توجه تر بر روی داستان سرایی با کیفیت داشته باشند ، انتخاب فوق العاده ای است.

  آن را از: Steam، Amazon

  Guild Wars 2 برای مشاهده ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \

  گرافیک: خوب

  مشابه: طومارهای آنلاین بزرگتر ، Neverwinter

  مدل پرداخت : B2P (یک بار پرداخت کنید) با یک فروشگاه نقدی لوازم آرایشی و بهداشتی

  Guild Wars 2 8 سال است که در بازار قابل احترام است. دستورالعمل موفقیت آن در گرایش آن به جلب روندهای سنتی MMORPG به نفع ایده های جدیدتر و تازه نهفته است. با شروع جنگ ، Guild Wars 2 سیستم های مبتنی بر هدف آهسته تر ، کمی ساکن تر مانند WoW را از بین می برد و یک گزینه اکشن گرا را جایگزین آن می کند. شما می توانید از خطر فرار کنید ، از توانایی های خاص سلاح خود برای استفاده در اطراف میدان جنگ استفاده کنید ، یا به راحتی با حملات ویرانگر منطقه ای به زمین سقوط کنید.

  کوهها منطقه دیگری هستند که Guild Wars 2 نوآوری می کند. برخلاف سایر MMO ها که بیشتر از آنها برای افزایش پایه زمینی یا سرعت پرواز استفاده می شود ، همراهان قابل بازی این بازی در روش های خود بسیار قدرتمند هستند. Raptor سریع پا است و توانایی جهش قابل ارتقا را دارد که می تواند به شما کمک کند از شکافهای عظیم عبور کنید. از طرف دیگر ، گریفون می تواند سر خورد و مخلوطی از تکنیک های غواصی و اوج را برای عبور از مسافت های طولانی و افقی به کار می گیرد. اسکیمر به شما امکان می دهد در زیر آب غواصی کنید و سریعتر از حد معمول شنا کنید (یا در امتداد سطح آن را لاغر کنید) و اسپرینگر می تواند به هوا بلند شود. و سپس سوسک غلتکی کمی جدیدتر - یکی از موارد مورد علاقه شخصی من - که می تواند خود را درون یک توپ قرار دهد و به شما کمک کند تا با سرعتی ناخوشایند از سراسر زمین مراقبت کنید.

  اگر چنین باشد " برای شما کافی نیست ، Guild Wars 2 پیشرفت طبیعی MMO را نیز از بین می برد. شما به جای سنگین کردن کشتارهای مکرر یا جستجوی تجربه ، به رویدادهای مختلف پویای جهان سفر می کنید ، که ممکن است دفاع از یک هدف ، اسکورت یک کاروان ، بازی ضربت سخت زدن با حیوانات موذی مزاحم مزرعه یا نفوذ به یک اردوگاه دشمن در شما را داشته باشد مبدل کردن هنگامی که تصمیم می گیرید چیزی کمی خطی تر بخواهید ، داستان اصلی Guild Wars 2 چیزی برای عطسه نیست - طولانی ، متنوع و گاهی اوقات به طرز حیرت انگیزی احساسی است.

  اگر هر یک از اینها به نظر می رسد مثل یک فنجان چای خود ، اکنون احساس راحتی کنید و به Guild Wars 2 ضربه بزنید. مانند LOTRO ، این بازی رایگان است (با هزینه های اختیاری پرداخت شده) ، بنابراین حداقل خطر شما را تهدید می کند.

  آن را از: Amazon

  var googletag = googletag || {} ؛ googletag.cmd = googletag.cmd || [] googletag.cmd.push (تابع () {googletag.pubads (). نمایش (\ \'/ 8095840 / .2_A.35940.4_techbord.com_tier1 \\' ، [300 ، 250] ، \ \'div-pg-ad-1569574001-2 \ \')؛})؛ ارباب حلقه ها بصورت آنلاین بر روی تصویر کلیک کنید تا ویدیوی گیم پلی بازی \ گرافیک: خوب

  مشابه: World of Warcraft، Rift

  مدل پرداخت: F2P یا P2P (عضویت) با مواد آرایشی (و جلوه های جزئی گیم پلی) فروشگاه پول نقد ، محدودیت های F2P. می توانید ارز بازی نقدی را در بازی کسب کنید

  شاید به اندازه WoW شناخته نشده باشد ، اما ارباب حلقه های آنلاین (LOTRO) یک MMO با دوام است و 13 سال سابقه پشت سر آن است. این بازی جهان فانتزی غنی از عشق تالکین را به شکل یک MMORPG مسحورکننده و متمرکز بر داستان زنده می کند.

  سازندگان اصلی بازی ، توربین ، بسیار احترام گذاشتند به پروردگار از منابع منبع حلقه ها در طول توسعه این بدان معنی است که ، از طریق سفرهای خود ، بسیاری از شهرها ، شهرها و شخصیت های معروف دقیقاً ارائه شده از قانون LOTR را پیدا خواهید کرد. شما می توانید با شکوه و عظمت خود از Mordor دیدن کنید ، یا به سادگی در خیابان های شلوغ Bree قدم بزنید.

  ارباب حلقه های آنلاین حملات معمول ، سیاه چال ها و مهارت های تجاری متفاوتی را که انتظار دارید از آنها برخوردار باشد ، دارد. MMO است ، اما نقاط اصلی فروش نیستند. این مسابقات عالی داستان ، فعالیت های جانبی عجیب و غریب (مانند پخش و ایجاد موسیقی خود در بازی) ، محیط های همهجانبه (از جمله Shire صلح آمیز) و مسابقات و کلاس های قابل پخش موضوعی است که باعث برجسته شدن آن می شود.

  آیا می خواهید نقش یک سارق هابیت مانند Bilbo را بازی کنید؟ به دنبال آن برو! در مورد چیزی که کمی عجیب تر است ، چطور؟ ترکیبی مسابقه کلاس "Beorning \" را امتحان کنید و به خواست خود به یک خرس سنگین تبدیل شوید. یا ، عود خود را بردارید و از طریق کلاس بارد به موسیقی خود به متحدان خود قدرت الهام دهید. همیشه انتخاب با شماست. در نهایت ، ارباب حلقه های آنلاین برای طرفداران واقعی این جهان MMO است و برای بازیکنان انفرادی که غوطه وری را ارزش می دهند بسیار مناسب است. از آنجا که رایگان بازی است ، شما با دادن یک ضربه چیزی برای از دست دادن ندارید.

  دریافت آن از: Steam

  RuneScape برای تصویر ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \ Graphics: Decent (برای مرورگر MMO)

  مشابه: World of Warcraft، Black Desert Online

  مدل پرداخت: F2P یا P2P با فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی (اشتراک ماهانه قفل محتوای" فقط برای اعضا "را باز می کند - مناطق ، تلاش ها ، مهارت ها)

  Runescape یک بازی نزدیک و عزیز برای قلب من است. من از زمان راه اندازی اولیه آن در سال 2007 ، زمانی که فقط یک بازی ساده مرورگر بود ، آن را با برخی ظرفیت ها بازی کردم. دلیل این که من - و هزاران نفر دیگر - را برای مدت طولانی مجذوب خود کرده است ، تأکید آن بر آزادی کامل و کامل بازیکن است.

  در حالی که دارای سیستم حرکت مبتنی بر کاشی و کلیک است و اجازه نمی دهد که بپرید ، از لحظه ورود به دنیای خیالی Gielinor آزاد هستید که در محدوده بازی هر کاری را که می خواهید انجام دهید. هیچ داستان اصلی برای پیگیری وجود ندارد ، هیچ سیستم تسطیح خطی وجود ندارد و شما حتی نمی توانید کلاس یا مسابقه ای را هنگام راه اندازی انتخاب کنید. درعوض ، می توانید بیش از دو مهارت را انتخاب کنید (در بازی "اصلی" ، RuneScape 3 - بیشتر در یک ثانیه) ، هر کدام با روش پیشرفت منحصر به فرد و جستجوی مرتبط. p>

  با این وجود ، مهمترین نقطه فروش RuneScape سیستم جستجوی آن است. هر تلاشی که انجام می دهید یک ماجراجویی واقعی است ، با داستان و شخصیت های عاشقانه نوشته شده ، چند مرحله ای. توصیف تلاش "متوسط" در بازی غیرممکن است ، زیرا چنین چیزی وجود ندارد.

  تمام برخی از تلاشها فقط چند دقیقه طول می کشد ، اما بعضی دیگر می توانند بیشتر از 10 ساعت یا چند روز برای تکمیل. در یک تلاش ، شما ممکن است گوسفندهای بسیار سرسختی را به درون یک قلم گله کنید ، و مورد دیگر ، شما در یک سری تلاش های چند بخشی احساساتی ، به یک دختر بچه غار شایسته غار کمک خواهید کرد تا دنیای سطح را کشف کند. یا ممکن است خود خدایان را به خود جذب کنید یا به شهرهای کاملاً جدیدی کمک کنید تا خود را تاسیس کنند.

  مانند World of Warcraft ، RuneScape دارای دو طعم است: بازی استاندارد با نام "RuneScape 3" شناخته می شود و یک نوع مبتنی بر حالت 2007 آن "Old School Runescape" نامگذاری شده است. RuneScape 3 دارای سیستم مبارزه با نوار اقدام WoW مانند ، برش ها و گرافیک های مدرن تر (با استانداردهای RuneScape) است. در مقابل ، OSRS دارای سیستم جنگی قدیمی ، کلیک و انتظار است و تصویری کاملاً زشت اما جذاب.

  OSRS اغلب نسخه کندتر و با ارزش تری برای بازی در نظر گرفته می شود و تیم توسعه جداگانه آن تعداد زیادی محتوای جدید هیجان انگیز و گوشتی که بازیکنان باید در آن جستجو کنند. از این دو بازی ، من جزئی از OSRS هستم. با این حال ، هر دو بازی رایگان هستند (با یک عضویت اختیاری برای باز کردن قفل محتوای بیشتر) ، بنابراین هر کدام را که مناسب فانتزی شماست انتخاب کنید و درست در آن شیرجه بروید.

  به طور قابل توجه ، هم RuneScape 3 و هم OSRS اکنون در تلفن همراه در دسترس هستند هم در iOS و هم در Android. ما لزوماً توصیه نمی کنیم محتوای سختگیرانه بیشتری را در این قالب (مانند حملات RS3) پخش کنید ، اما برای مهارت های کم ، مهارت کم یا سنگ زنی هیولا ضعیف ، این یک روش عالی برای گذر زمان است.

  دریافت آن از: Runescape.com

  Neverwinter برای تصویر ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید \ گرافیک: میانگین

  مشابه: World of Warcraft، Dungeons & Dragons Online

  مدل پرداخت: F2P یا P2P با پول نقد shop

  طرفداران Dungeons & Dragons هرگز از نظر انتخاب تنوع بازی را گرسنه نمی بینند. در این امتیازات ، CRPG های بسیار عالی ، بازی های استراتژیک ، RPG های اکشن و بسیاری موارد دیگر وجود دارد. حتی در حوزه MMO ها ، این جهان ناامید کننده نیست.

  بازیکنان در اینجا دو انتخاب اصلی دارند: Dungeons & Dragons Online ، که تلاش می کند تا به بازی رومیزی که بر اساس آن است نزدیکتر بماند ، و Neverwinter ، یک MMORPG رایگان برای بازی که صف های بیشتری از سایر MMO ها نسبت به مواد منبع خود می گیرد.

  در واقع ، فرمول اصلی Neverwinter کاملاً شبیه WoW است. طبق معمول ، شما باید حملات و زندانهای زیادی را برای شرکت در آن انجام دهید. با این وجود ، بر خلاف WoW ، نبردهای Neverwinter سریع و اکشن محور است و برای بهره گیری بیشتر از آن ، به رفلکس های سریع نیاز دارید. هر کلاس منحصر به فرد است و تعداد زیادی از آنها از Barbarians گرفته تا Rangers یا Warlocks گرفته تا روحانیون ارائه می شود.

  به طور واقعی D&D ، شما همچنین می توانید از بین چندین گزینه مختلف یکی را انتخاب کنید. در خلق شخصیت نژادها. بعضی از آنها شبیه آنچه در سایر MMO ها پیدا می کنید ، مانند کوتوله ها و انسان ها ، در حالی که دیگران کمی عجیب ترند ، مانند Dragonborn وحشتناک یا Tieflings اهریمنی.

  در کل ، اگر غیر این باشید از بازی هایی مانند WoW یا SWTOR لذت ببرید اما سیستم های جنگی آنها را کمی بی نظیر می دانید ، Neverwinter یک گزینه عالی و رایگان برای بازی است که شما را برای مدت طولانی مشغول خود می کند.

  دریافت آن از: Steam

  جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی برای تصویربرداری گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \

  گرافیک: متوسط ​​

  مشابه: World of Warcraft، LOTRO

  مدل پرداخت: F2P (با محدودیت ها) ، P2P (عضویت) ، فروشگاه پول نقد

  جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی طرفداران متعاقب امتیازات شوالیه های جمهوری قدیمی نبودند ، اما این به عنوان یک MMO عالی در خود افتخار پیچیده است چند سال توسعه اختصاص یافته است.

  در هسته اصلی خود ، SWTOR از فرمول استاندارد MMORPG فاصله نمی گیرد. حملات ، سیاه چالها ، تلاشهای واکشی و کشتار برای شرکت در آنها وجود دارد و سیستم جنگی خیلی متفاوت از WoW نیست. با این حال ، چند ایده منحصر به فرد دارد که آن را به یک تجربه استثنایی تبدیل می کند ، به ویژه هنگامی که صحبت از داستان می شود.

  در SWTOR ، بیشتر گفتگوها کاملاً با صدا انجام می شود (شامل شخصیت های پخش کننده است) و این توالی ها شامل دوربین های سینمایی به سبک Mass Effect و چرخ های گفتگو. این گزینه های گفتگو به شما امکان می دهد هر نوع شخصیتی را که می خواهید بازی کنید - می توانید یک احمق کامل باشید و یا یک نمونه از فضیلت باشید. حتی یک جنگجوی سیت می تواند در SWTOR پسر خوبی باشد. با این حال ، تصمیمات شما در جایی که در مقیاس اخلاقی تاریک و سبک بازی قرار می گیرید تأثیر خواهد گذاشت. بیش از حد تصمیمات شیطانی بگیرید ، و ممکن است خودتان را از برخی وسایل سبک و مخصوص شیرین قفل کنید (و بالعکس) ، اما اگر در نقاط خاص "خوب" تصمیم بگیرید ، همراهان کم لطف شما ممکن است احترام شما را از دست دهند .

  صحبت از همراهان ، این ویژگی زیبا دیگری در SWTOR است. هر بازیکن در طول سفر خود می تواند حداکثر پنج پیرو متناسب با کلاس را محکم کند ، که یکی از آنها می تواند در هر زمان مشخص آنها را دنبال کند. همراهان می توانند در گفتگو مداخله کنند ، در مبارزه به شما کمک کنند و در صورت علاقه کافی به گزینه های عاشقانه تبدیل شوند. آنها همچنین داستان های خاص خود را برای پیگیری شما دارند که به شما کمک می کند SWTOR به عنوان یک جانشین مناسب برای بازی های KOTOR احساس شود ، هرچند همیشه به این هدف نمی رسد.

  SWTOR رایگان است بازی کنید ، با یک عضویت پولی اختیاری (که احتمالاً می خواهید) ، بنابراین مانند چندین عنوان دیگر در این لیست ، ارزش آن را دارد که حداقل یک بار امتحان کنید.

  swtor.com، Origin

  مطالب مرتبط 25 مورد عالی که می توانید در لپ تاپ و بودجه رایانه بازی کنید بهترین نمایشگرهای بازی PC 10 بازی عالی بخار رایگان .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید جدید دریافت یک کپی رایگان از Superhot: کنترل ذهن حذف ، با مجوز از GOG قول ما: همه مشارکت کنندگان در این بخش بودجه محتوای بیشتر به این معنی است: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات