techbord.com 10 بازی برای خنک کردن و کاهش استرس

مانند فیلم ها ، بازی های ویدیویی می توانند احساسات مختلفی را برانگیزند. بازی هایی مانند Resident Evil یا Silent Hill می توانند ترس را القا کنند ، مسلما بهتر از اکثر فیلم های ترسناک. حق رای دادن Last of Us و Metal Gear Solid در ایجاد حس شدید پستی عالی هستند. و بازی هایی مانند Call of Duty یا Fortnite با جنگ های چند نفره دیوانه وار هیجان و استرس را برمی انگیزند.

اما بعضی اوقات ما فقط می خواهیم با یک بازی چیلا کنیم. موارد کمی بعد از یک روز سخت بهتر از نشستن روی کاناپه برای چند ساعت برای کاوش در دنیای دیگر در یک محیط آرام است که به شما امکان می دهد از آن راحت شوید.

تعداد زیادی بازی وجود دارد که می تواند به این منظور خدمت کند. . حتی عناوین ذکر شده در بالا برای بعضی ها می توانند آرامش بخش باشند ، با این حال بازی های خاص برای کاهش سطح استرس مناسب ترند. ما لیستی از 10 بازی مورد علاقه خود را تهیه کرده ایم که برای آن زمانهایی که می خواهید خنک شوند بسیار مناسب هستند.

.clicktoplay {margin-top: -15px؛ text-align: درست؛ اندازه قلم: .8em؛ padding-bottom: 5px؛ رنگ: # 607D8B؛ } .articleBody h2 a {color: # 333؛ } .articleBody h2 a: شناور {color: # 607D8B؛ } body.dark .articleBody h2 a، body.dark .articleBody h2 a: شناور {color: # f5f5f5! important؛ } فقط صفحه نمایشmedia و (حداکثر عرض: 500px) {.clicktoplay {margin-top: -5px؛ text-align: درست؛ اندازه قلم: .65em؛ padding-bottom: 5px؛ نوع قلم: معمولی؛ }} آرامش بخش جریان بازی برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \

جریان (flOw سبک) یک بازی تک نفره است که در آن شما یک ارگانیسم بیگانه عجیب و غریب را کنترل می کنید. این شکل مانند یک مار چندتکه ای است که در یک زیستگاه آبزی در اطراف خود شنا می کند. گیم پلی بازی مانند یک نسخه پیچیده از Snake است که هدف آن خوردن موجودات کوچکتر و دیگر است که بخش های بیشتری به مار اضافه می کند. با خوردن ارگانیسم هایی با مارک های منحصر به فرد می توانید در محیط زیست عمیق تر یا کم عمق تر حرکت کنید. رسیدن به اعماق خاص باعث می شود که موجودیت بازیکن به چیز دیگری تبدیل شود. هیچ چیز هیچ وقت شما را نمی کشد ، اما بعضی از دشمنان می توانند شما را به سطح قبلی برسانند.

Flow علاوه بر مکانیک بازی آسان ، از موسیقی متن و جلوه های صوتی پویا برخوردار است که بسیار آرامش بخش است. این یک احساس تکراری و آبزی است که مطمئناً به طبیعت سرد بازی کمک می کند. در واقع ، صدا یکی از بخشهای آرامش بخش بازی است.

Flow در سال 2006 توسط Jenova Chen بعنوان بخشی از پایان نامه کارشناسی ارشد خود در دانشگاه کالیفرنیا به عنوان یک بازی مرورگر طراحی شد. سونی در سال 2007 چن و بازی او را انتخاب کرد و شرکت Thatgamecompany را تشکیل داد و عنوان را منحصراً به پلتفرم پلی استیشن منتقل کرد. با این حال ، هنوز می توانید نسخه اصلی Flash را در وب سایت USC پخش یا بارگیری کنید.

سفر برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \

اگر چند نفره آرامش بخش است تجربه همان چیزی است که شما آرزو می کنید ، سفر یکی دیگر از ساخته های Jenova Chen است که ممکن است در کوچه شما باشد. در این بازی ، شما یک شخصیت روپوش را در یک سیاره بیابانی شنی کنترل می کنید. هدف شما رسیدن به یک کوه بزرگ در فاصله دور است. شما عمدتا با پای پیاده سفر می کنید ، اما توانایی پرواز / سر خوردن با شنل جادویی را پیدا می کنید که با یافتن نسخه های بالاتر ، طولانی تر می شود. هرچه شنل طولانی تر باشد ، می توانید دورتر پرواز کنید.

یادداشت فرعی: اگر شما را مانند جریان و سفر دوست دارید ، "گل ، ابر و آسمان: بچه های نور \" (سفر \ \' جانشین معنوی) دیگر بازی های Jenova Chen است که شایسته یک جلسه بازی آرام است.

در ابتدای بازی به نظر می رسد تنها هستید ، اما بعد از مدتی با موجودات دیگری روبرو می شوید که شبیه به شخصیت شما. اگر کورکورانه به آن بپردازیم ، ممکن است فکر شود اینها NPC هستند ، اما در واقع آنها بازیکنان دیگری هستند. به جز استفاده از زبان بدن و لحنی که با فشار دادن دکمه ایجاد می شود راهی برای برقراری ارتباط با آنها وجود ندارد. اگرچه شما مجبور نیستید با این بازیکنان دیگر سفر کنید ، اما با سفر به کوه بازی جالب تر می شود.

Journey همچنین دارای موسیقی متن آرام و آرام است که توسط آستین وینتوری ، آهنگساز Flow ، ساخته شده است. نمره موسیقی. حتی اگر این یک محصول سونی است که برای پلی استیشن 3 در سال 2012 ایجاد شده است ، سال گذشته Journey به کامپیوتر و iOS منتقل شد. می توانید آن را در Steam یا App Store پیدا کنید.

Abzû برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \

Abzû شما را به عنوان یک غواص به یک ماجراجویی زیر آب می برد کاوش در غارهای اقیانوسی و ویرانه های باستانی. بیشتر گیم پلی بازی مبتنی بر پازل است ، با پخش کننده سوئیچ ها را برمی گرداند و اشیا moving را حرکت می دهد تا مناطق جدیدی باز شود. محدودیت زمانی وجود ندارد ، شما هرگز نگران کمبود اکسیژن نخواهید بود و هیچ چیز شما را نمی کشد ، بنابراین گیم پلی بازی بسیار آرام است.

هیچ گفتگویی وجود ندارد ، اما داستانی وجود دارد که پخش می شود از طریق برش ، شبیه به سفر است. در واقع ، این بازی ویژگی های بسیاری با کارهای دیگر Jenova Chen دارد ، به ویژه موسیقی ، اما این یک اتفاق نیست. 505 Games چندین طراح را که در Journey کار کرده اند استخدام کرد ، از جمله آهنگساز Austin Wintory ، برای توسعه Abzû. Abzû در رایانه های شخصی ، PS4 ، XB1 و نینتندو سوییچ در دسترس است.

Firewatch برای پخش ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید \

فایر واچ دور شدن از شبیه سازها و بازی های جهان باز بدون هدف. این بازی یک سال پس از آتش سوزی های واقعی یلوستون در سال 1988 در جنگل ملی شوشون اتفاق می افتد. شما به عنوان یک آتش نشان به نام هنری بازی می کنید ، که گذشته او از نظر عاطفی از طریق گفتگوهای متنی آشکار می شود. Delilah ناظر شما و تنها ارتباط انسانی در دنیایی است که به غیر از این تنهایی است.

این بازی بیشتر شبیه یک بازی ماجراجویی قدیمی در دوران مدرن با گرافیک های سبک است که کارتونی و در عین حال زیباست. هیچ جنگی و هیچ NPC دیگری برای برقراری ارتباط فیزیکی وجود ندارد ، به غیر از دلیله ، که شما فقط از طریق رادیو با او صحبت می کنید. بیشتر وقت شما صرف کاوش ، لذت بردن از مناظر و کشف یک رمز و راز می شود. شما هرگز برای انجام یک کار فشاری احساس نخواهید کرد اما مجبور هستید که داستان را به پیش ببرید.

بازی کوتاه است حتی اگر وقت خود را صرف کنید ، حدوداً شش ساعت دیگر به پایان خواهید رسید ، اما این چیز بدی نیست. داستانی که باید تعریف کند ، هرگز طولانی تر می شد. این یک بازی کاملاً خنک برای آخر هفته بارانی است. Firewatch در رایانه های شخصی ، macOS ، Linux ، PS4 ، XB1 و نینتندو سوییچ در دسترس است.

شبیه سازهای The Sims 4 برای پخش ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید \

در فوریه سال 2020 ، حق رای دادن سیمز بیستمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت. در این دو دهه ، این مجموعه چهار بار تکرار شده است که شامل بازی های چرخشی مانند The Sims Online ، The Sims Stories و سایر موارد نیست. همچنین تعداد بیشماری DLC و توسعه وجود داشته است. این حق رای از بدو تاسیس تاکنون بیش از 200 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است.

محبوبیت The Sims 4 جای تعجب ندارد. شبیه ساز انجام هر کاری که بخواهید می تواند شما را در یک نقش خداگونه با کنترل کامل بر افراد مجازی قرار دهد. شما می توانید خیرخواه باشید و به همه نیازها و خواسته های خود توجه کنید ، یا می توانید آنها را با مداخله کم یا بدون هیچ گونه مداخله ای رها کنید و رنج آنها را تماشا کنید. این مکانیک آزادی بازی چیزی است که باعث محبوبیت و آرامش بازی می شود. بازی های شبیه سازی که به کاربران آزادی می دهند تا هر طور که می خواهند بازی کنند ، از جالبترین بازی های موجود هستند ، به همین دلیل The Sims تنها بازی در لیست ما نیست. Sims 4 در کنسول ها ، رایانه های شخصی و macOS موجود است.

House Flipper برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \

House Flipper یک بازی است که در آن بازی می کنید مانند ، خوب ، یک دمپایی خانه. شما برای خرید یک فیکس کننده بالا با یک حساب بانکی کوچک شروع می کنید. بعد از رنگ جدید و شاید تغییراتی در طراحی داخلی ، آن را برای سود می فروشید ، که می توانید در خانه های گران قیمت سرمایه گذاری کنید تا پول بیشتری بدست آورید. هرچه پیشرفت می کنید ، به ابزارهای بیشتری دسترسی پیدا خواهید کرد ، امکان بازسازی بهتر که منجر به ارزش فروش مجدد می شود.

از طریق ایمیل های مجازی ، مزایای جدید مربوط به خواص را دریافت می کنید. این ایمیل ها همچنین وظایفی دارند که می توانید برای افزایش ارزش هر خانه انجام دهید.

ساده به نظر می رسد و همینطور است ، اما این دقیقاً همان چیزی است که آن را به یک بازی آرامش بخش تبدیل می کند. پایین آوردن دیوار برای بزرگتر کردن اتاق نشیمن یا آویختن موفقیت آمیز روشنایی جدید نیز به طرز شگفت انگیزی رضایت بخش است. House Flipper برای رایانه های شخصی ، macOS ، PS4 ، XB1 و Switch در دسترس است.

شبیه ساز ساختمان PC برای پخش ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید \

PC Building Simulator بسیار شبیه به House Flipper است ، با این تفاوت که در این حالت ، شما یک تعمیرگاه کامپیوتر دارید. مشتریان برای شما ایمیل می فرستند و از شما می خواهند رایانه های شخصی خود را اصلاح یا ارتقا دهید. گاهی اوقات آنها از قبل می دانند که چه کاری باید انجام شود. در مواقع دیگر ، شما باید خودتان این مشکل را تشخیص دهید.

بخشی از بازی صرف رایانه فروشگاه شما می شود تا قطعات را بررسی کنید ، ایمیل های خود را بررسی کنید ، قبض های خود را پرداخت کنید و شبکه های اجتماعی شرکت خود را زیر نظر بگیرید. نمرات هرچه رضایت مشتری شما بیشتر باشد ، امتیازات شما در شبکه های اجتماعی بهتر می شود. این سیستم رتبه بندی به نوبه خود منجر به مشاغل پردرآمد می شود.

من دیدم که در این بازی سعی می کنم کمال گرا باشم ، اما چالش برانگیزتر از آن است که فکر کنید ، حتی اگر راه خود را بلد باشید داخلی یک کامپیوتر است. اشتباهات کمی می تواند برای شما هزینه داشته باشد ، بنابراین بازی یک چالش است ، در حالی که کاملا آرام است. این به شرطی است که بتوانید با نمره کمتر از کامل زندگی کنید. PC Building Simulator سال گذشته با رایانه و تمام کنسولهای کنونی منتشر شد.

کاوش و دنیای مجازی Minecraft برای پخش ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید \

It \ \' s Minecraft. چه چیز دیگری برای گفتن وجود دارد؟ با 4،096،000،000 کیلومتر مربع ، رکورد وسیع ترین خشکی مجاور هر بازی ویدیویی را به خود اختصاص داده است. YouTuber KurtJMac مجموعه ای به نام "Far Lands or Bust" دارد که در آن هر قسمت حدود 30 دقیقه را در یک جهت می گذراند. او با هدف عبور از کل قاره از یک لبه نقشه شروع کرد. وی به مدت دو سال به طور منظم ویدئوهایی (حداقل 800 تاکنون) ارسال می کند و هنوز سفر خود را به پایان نرسانده است.

تلاش خودآزادانه کرت نمونه ای بارز از گستردگی جهان کنکوری است و مفهوم انجام هر کاری را که می خواهید نشان می دهد. اقدامات شما محدود به کاوش نیست. تقریباً هر چیزی را که تصور کنید می توانید بسازید. برخی از آنها آثار هنری خیره کننده بصری خلق کرده اند (روی تصویر بالا کلیک کنید). دیگران بازی های کوچک ساخته اند. سقف آسمان است و بازی می تواند به آرامش یا کینه توزی دلخواه شما باشد.

Minecraft در سال 2011 فقط مربوط به ویندوز بود ، اما امروز به معنای واقعی کل سیستم عامل دیگر است ، کنسول ها ، Raspberry Pi ، موبایل ، PS Vita ، Switch و 3DS و حتی tvOS اپل و Fire OS آمازون. بدون توجه به اینکه شما چه سیستمی را ترجیح می دهید ، در یافتن این بازی مشکلی نخواهید داشت.

No Man \ \'s Sky برای پخش ویدیوی گیم پلی بر روی تصویر کلیک کنید \

گرچه به طور رسمی صورتحساب آن ارائه نمی شود ، بسیاری از افراد No No\'s Sky را به عنوان آخرین جعبه شن و ماسه انجام می دهند. بدون شک این بازی مورد علاقه من برای خنک کردن است.

آنچه که آن را عالی می کند همه کاره بودن است. ماموریت هایی وجود دارد ، اما شما مجبور نیستید آنها را کامل کنید. جنگ های سگ در فضا وجود دارد ، اما شما مجبور نیستید در آنها شرکت کنید. ساختمان پایه وجود دارد ، اما شما مجبور نیستید حتی یک چوب بریزید. نکته این است که کارهای زیادی برای انجام بازی وجود دارد ، اما شما مجبور نیستید هرکدام از آنها را انجام دهید. No Man \ \'Sky همه چیز در یافتن مسیر خود در بازی و ایجاد داستان های شخصی برای گفتن است. شما می توانید یک کشاورز ، یک تاجر ، یک دزد دریایی ، یک کاوشگر ، یک معمار یا حتی یک باستان شناس باشید.

جهان NMS 256 کهکشان رویه ای تولید شده با بیش از 18 سیارک کاملاً قابل کاوش را در بر می گیرد. از نظر فنی ، این امر حتی از Minecraft بزرگتر می شود ، هرچند که خشکی ها با ثانیه نوری تا سال نوری از هم جدا می شوند. می توانید امتحان کنید ، اما هرگز همه سیارات را کشف نخواهید کرد. اگر کمتر از یک ثانیه روی هر یک فرود بیایید ، بیش از 585 میلیارد سال طول می کشد. با وجود این ، ورود به سیستم سیارات بخشی از تفریح ​​است. نه تنها می توانید سیارات و همه گیاهان و جانوران آنها را فهرست بندی کنید ، بلکه اگر اولین کسی باشید که آنها را کشف می کنید ، این نام را به شما اختصاص می دهد (مجاز به فحاشی نیست) و داده ها را در پایگاه داده NMS بارگذاری می کنید.

اگر به دلیل بررسی های اولیه از No Man \ \'Sky عبور نکردید یا پس از مدت کوتاهی در بازی بازی را متوقف کردید ، توصیه می شود یک فرصت دیگر به آن بدهید. سلام بازی ها هرگز از چشم انداز خود فروگذار نکردند و نشان می دهد. این نسخه اولیه نیست که در ابتدا بود. در رایانه های شخصی ، PS4 و Xbox One در دسترس است.

var googletag = googletag || {} ؛ googletag.cmd = googletag.cmd || [] googletag.cmd.push (تابع () {googletag.pubads (). نمایش (\ \'/ 8095840 / .2_A.35940.4_techbord.com_tier1 \\' ، [300 ، 250] ، \ \'div-pg-ad-1569574001-2 \ \')؛})؛ Proteus برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \

گرچه گرافیک ساده آن ، با استفاده از sprites 2D در یک دنیای سه بعدی ، آن را تا حدودی مبهم کرده است ، طبیعت و سبک انجام هر کاری آن را در لیست قرار می دهد.

توصیف پروتئوس بیش از بازی کردن چالش برانگیز است. برخی آن را "محافظ صفحه نمایش تعاملی" خوانده اند. هیچ مقدمه ای ، هیچ داستانی ، هیچ گفتگویی ، هیچ درگیری و هیچ هدف واقعی وجود ندارد. بهترین راه برای توصیف آن این است که بگوییم مثل دنیای سه بعدی تولید شده رویه موسیقی است که در یک موسیقی متن پویا تنظیم شده است که بازیکنان آزادند هر طور که مایل هستند آن را کشف کنند.

شما بازی را در اقیانوس با جزیره در دوردست. هنگامی که به ساحل شنا می کنید ، بقیه زمان خود را به گشت و گذار در جزیره می گذرانید. جنگل ها ، ویرانه ها ، و گیاهان و جانوران مختلف وجود دارد. نزدیک شدن به اشیا و مناطق مختلف باعث تغییر موسیقی می شود. شما از بهار شروع می کنید و در فصول پیشرفت می کنید و نظاره گر تغییر چشم انداز مانند زندگی واقعی می شوید. بازی در پایان زمستان به پایان می رسد.

Proteus برای همه مناسب نیست ، اما می تواند برای آن زمانهایی که می خواهید با چیز کاملاً متفاوت خنک شوید ، یک سرگرمی سرگرم کننده باشد. این برنامه از استیم با قیمت 10 دلار در همه سیستم عامل های رایانه شخصی (Linux ، macOS و ویندوز) در دسترس است.

پاداش: Action Superhot: کنترل ذهن حذف برای پخش ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \

اگر بیشتر به بازی های اکشن و تیرانداز علاقه مند هستید ، Superhot: Mind Control Delete کاملاً متناسب با نوع بازی ای است که می توانید برای کمتر از 10 دقیقه انتخاب کنید ، با چند سطح کوچک بازی کنید و در حالی که همه چیز را با حرکت آهسته با رنگ قرمز به هم می کوبید ، و با استفاده از هر چیزی که در دست سیاه است ، سرخ و شل می شوید.

ادامه این Superhot اصلی ، این سری بازی ها زندگی خود را به عنوان ورود به رقابتی آغاز کرد که در آن توسعه دهندگان در 7 روز یک تیرانداز اول شخص را طراحی و ایجاد کنید. Mind Control Delete فرمول را اصلاح و کامل کرده است ، طعم بی نظیری را به ژانر تیرانداز ارائه می دهد که می تواند بدون از دست دادن جذابیت انفجار اکشن استراتژی ، آرامش بخش و راضی کننده باشد.

در نهایت ، تمام جان ویک ، شکافتن در بدن قرمز خون ، در حالی که غوطه وری در زمان گلوله است ، بسیار مسخره است.

یادداشت فرعی اجباری: می توانید با ثبت نام در TechSpot Elite یک کپی رایگان از Superhot: ، برنامه اشتراک بدون آگهی ما.

ادامه مطلب را بخوانید. بازی در TechSpot 10 بهترین MMO در سال 2020 10 بازی عالی Steam رایگان 25 بازی عالی که می توانید در لپ تاپ ها و رایانه های شخصی خود انجام دهید CPU های اینتل برای بازی چقدر سریعتر هستند؟ .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید جدید دریافت یک نسخه رایگان از Superhot: کنترل ذهن حذف ، با اخذ مجوز از GOG قول ما: همه مشارکت خوانندگان به سمت شما خواهد بود بودجه محتوای بیشتر به این معنی است: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

10 بازی برای خنک کردن و کاهش استرس
features/10-بازی-برای-خنک-کردن-و-کاهش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.