techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم

میانبرهای خرید:

شما می توانید یک کامپیوتر بازی فوق العاده سریع با کارت گرافیک RTX 3080 آنبورد و سایر اجزای سریع داشته باشید. و با این وجود ، اگر اتصال شما کند باشد ، قابلیت های بازی آنلاین شما به شدت محدود می شود. به حدی که فردی با استفاده از رایانه کندتر اما اتصال سریعتر قادر به واکنش بهتر نسبت به حرکات شما خواهد بود و تقریباً هر بار شما را کتک می زند. این مورد در مورد کنسول های بازی نیز صدق می کند. حریف شما می تواند از همان تجهیزات استفاده کند ، اما اگر اتصال ناکافی داشته باشید ، گیم پلی شما بر اساس نظرات ناامیدکننده و نمکی است.

البته ، ما می توانیم به نکات واضح و توصیه ای که می توانید دریافت کنید اشاره کنیم اتصال به اینترنت سریعتر یا بهترین ISP موجود در منطقه خود را انتخاب کنید ، با این حال ، با فرض اینکه قبلاً توانایی خود را در خانه خود به حداکثر رسانده اید ، چند چیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید و می تواند اتصال موجود شما را بهبود بخشد. بیایید شروع کنیم!

https://techbord.com نحوه بهینه سازی اتصال اینترنت برای بازی \

پینگ و پهنای باند: سرعت اینترنت شما چقدر است؟

قبل از انجام هرگونه تغییر ، بیایید با بررسی کیفیت اتصال خود شروع کنیم و بدانیم که چه پینگ در بازی ها انتظار دارید. Ping یک روش ساده برای اندازه گیری سرعت اینترنت شما برای ارسال سریع بسته های داده به یک آدرس IP مشخص و دریافت پاسخ است.

این تأثیر مستقیم روی بازی های آنلاین دارد ، که ممکن است شما آن را به عنوان تأخیر تعبیر کنید. به عنوان مثال ، اگر پینگ شما 350 میلی ثانیه باشد ، به این معنی است که شما می توانید وقایع درون بازی 350 میلی ثانیه را پس از زمان وقوع واقعی مشاهده کنید. برای انجام راحت بازی های آنلاین ، به کمترین پینگ ممکن نیاز دارید. اما این به نوع بازی شما بستگی خواهد داشت.

برخی از عناوین با پینگ بیش از 200 میلی ثانیه و برخی دیگر با بیش از 50 غیرقابل پخش خواهند بود. در مورد خود گیم پلی ، هر 50 میلی ثانیه اضافی قابل توجه است و راحتی بازی را بدتر می کند. همچنین به خاطر داشته باشید که پینگ جهانی نیست.

شما باید مکان خاصی را پینگ کنید و این اندازه گیری برای یک پاسخ خاص سرور مناسب خواهد بود. می توانید از GameServerPing استفاده کنید تا ارتباط خود را با یک سرور مشخص برای یک بازی خاص آزمایش کنید. پینگ سریع به معنای اتصال پاسخگوتر است ، به ویژه در بازی های ویدیویی ، که زمان بندی همه چیز است.

https://techbord .com نحوه بهینه سازی اتصال اینترنت برای بازی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، اتصال اینترنت من احتمالاً می تواند با تأخیر کم در سرورهای اروپایی بازی کند و حتی سعی کند به عنوان خوب. بحث ژاپن و استرالیا وجود ندارد. اما به همین دلیل است که بازی های آنلاین AAA دارای چندین مکان سرور هستند و شما باید در نزدیک ترین مکان های ممکن بازی کنید.

دامنه های مختلف و توصیه شده پینگ:

کمتر از 20 میلی ثانیه - عالی: مقدار بهینه برای بازی کردن در طول بازی هیچ تأخیری را تجربه نخواهید کرد. اگر چیزی به کندی در حال اجرا است ، قطعاً خطای اتصال شما نخواهد بود.

20ms - 50ms - خوب: محدوده محبوب برای بازی. هنوز هم یک مقدار کافی است ، اگرچه سخت گیرترین بازیکنان قطعاً ترجیح نمی دهند بیش از 20 میلی ثانیه باشد. 50ms - 100ms - Fair: این محدوده را می توان "متوسط" در نظر گرفت. ممکن است تجربه تاخیر داشته باشید و در بعضی از بازی ها متوجه شوید که حریف شما برتری آشکاری نسبت به شما دارد.

100ms - 300ms - ضعیف: گیم پلی بازی هنوز امکان پذیر است ، اما تاخیر وجود خواهد داشت. برای شما و احتمالاً برای مخالفان شما آزار دهنده است (و به طور بالقوه کشنده است).

بیش از 300 میلی ثانیه - غیرقابل پخش: این نوع اتصال برای بازی آنلاین روان مناسب نیست.

علاوه بر پینگ ، سرعت اتصال به اینترنت شما یک عامل کلیدی است. باند پهن فوق العاده سریع برای بازی های آنلاین مورد نیاز نیست ، اما شما باید حداقل 30 مگابیت بر ثانیه در اختیار داشته باشید (بارگیری). اکنون ، فرض کنید هنگام بازی کردن ، چندین نفر با یکدیگر ارتباط مشترک دارند: خواهرتان یک تماس ویدیویی دارد و والدین شما در Netflix در حال تماشای یک فیلم هستند. این فعالیت ها بطور قابل توجهی پهنای باند موجود را تحت فشار قرار می دهد. اگر به نظر آشنا می آید ، احتمالاً باید اتصال 100 مگابیت بر ثانیه یا سریعتر را انتخاب کنید. البته ، هرچه بیشتر ، بهتر.

برای بررسی سرعت اتصال شما ، یک تست ساده انجام دهید. ما توصیه می کنیم از SpeedTest یا Fast.com استفاده کنید. اینها از محبوب ترین ابزارها در نوع خود هستند ، اگرچه ممکن است SpeedOf.me و SpeedSmart.net را امتحان کنید.

SpeedTest.net به طور خودکار پیشنهاد اتصال به یک سرور نزدیک را می دهد ، به این معنی که پینگ شما بسیار کم باشد در آن سناریو اما اگر در مقابل شخصی از یک قاره دیگر بازی کنید چه می کنید؟ من شخصاً دوست دارم Dark PS 3 را در PS4 Pro بازی کنم و تقریباً هر روز با بازیکنانی از ژاپن ارتباط برقرار کنم (و من از لهستان هستم!). با چنین مسافت هایی ، یک پینگ بالاتر داده می شود.

در اینجا برخی از نتایج آزمایشات من از SpeedTest.net آورده شده است:

SpeedTest.net Wi-Fi Ethernet سرور توصیه شده (همان شهر) پینگ: 8 ms بارگیری: 260 مگابیت بر ثانیه بارگذاری: 101 مگابیت در ثانیه پینگ: 7 میلی ثانیه بارگیری: 945 مگابیت بر ثانیه بارگذاری: 104 مگابیت بر ثانیه برلین ، آلمان پینگ: 32 میلی ثانیه دانلود: 174 مگابیت بر ثانیه بارگذاری: 75 مگابیت بر ثانیه پینگ: 27 میلی ثانیه بارگیری: 400 مگابیت بر ثانیه بارگذاری: 80 مگابیت در ثانیه خیابان John \ \'s، Canada Ping: 148 ms Download: 89 Mbps Upload: 74 Mbps Ping: 146 ms Download: 130 Mbps Upload: 76 Mbps Hokkaido، Japan Ping: 281 ms Download: 75 Mbps Upload: 68 Mbps Ping: 277 ms Download : 84 مگابیت بر ثانیه بارگذاری: 69 مگابیت در ثانیه شماره 1: از کابل اترنت استفاده کنید

اگر می خواهید از طریق Wi-Fi اتصال اترنت را انتخاب کنید ، همیشه ایده خوبی است. مهم نیست که اتصال و روتر شما چقدر خوب باشد ، اتصال سیمی همیشه سرعتهای سازگارتر و تأخیر کمتری را ایجاد می کند. با این وجود ، شما باید کامپیوتر یا کنسول خود را با کابل اترنت به روتر یا شبکه محلی متصل کنید ، و این باعث سهولت اتصال بی سیم می شود.

\"

اطمینان حاصل کنید که از درگاه های اترنت گیگابایتی استفاده می کنید که می توانند سرعت حداکثر 1000 مگابیت بر ثانیه را کنترل کنند کابلهای به روز که از سرعتهای بالا (Cat 5e یا Cat 6) پشتیبانی می کنند.

اگر روتر شما خیلی از کامپیوتر یا کنسول شما فاصله دارد و نمی توانید با کابل اترنت متصل شوید ، به روش های مختلفی می توانید شبکه خود را گسترش دهید. آداپتورهای Powerline ممکن است مورد ضرب و شتم قرار بگیرند ، اما ذاتاً بد نیستند. توسعه دهنده های Wi-Fi هیچ منفی بزرگی هستند. شبکه سازی مش یک راه حل مدرن تر است و تجهیزات شبکه مش در دو سال اخیر بهتر و مقرون به صرفه تر شده است. ایده این است که شما فقط می توانید به صورت بی سیم به روتر خود متصل شوید ، مطمئن شوید که سیگنال Wi-Fi شما تا حد ممکن قوی است.

# 2 تغییر مسیر روتر (فقط Wi-Fi)

یکی از دلایل کند بودن سرعت اتصال بی سیم موانع فیزیکی مانند دیوارها و کف ها است. فاصله بین دستگاه و روتر و همچنین تعداد دستگاههایی که از شبکه Wi-Fi استفاده می کنند ، روی اتصال تأثیر می گذارد.

سعی کنید روتر را در یک مکان باز قرار دهید. از آنجا که این یک اتصال بی سیم است ، فاصله ، هرگونه مانع (دیوارها ، کف ، سقف ، مبلمان بزرگ) ، تداخل الکترونیکی و تعداد کاربران در شبکه همه مواردی است که باید در نظر گرفته شود.

https://techbord.com نحوه بهینه سازی اتصال اینترنت برای بازی \

اگر از روتر واحد استفاده می کنید ، آن را در یک مکان مرکزی از خانه خود و در یک منطقه باز قرار دهید. برای به دست آوردن بهترین سیگنال ممکن ، در حالت ایده آل باید در بالای مبلمان و به دور از سایر وسایل الکترونیکی قرار گیرد که ممکن است باعث تداخل مانند اجاق های مایکروویو و مانیتورهای کودک شود.

یک توصیه معتبر دیگر قرار دادن آنتن ها است عموداً: یکی به صورت افقی و دیگری به صورت عمودی. یک دستگاه Wi-Fi وقتی آنتن آن موازی با آنتن روتر باشد ، بهترین عملکرد را دارد - اگر دو آنتن دارید ، یکی باید به سمت بالا باشد و دیگری به پهلو.

\"

هنگامی که در مکان روتر خود مستقر شدید ، می توانید استفاده کنید یک برنامه تلفن همراه مانند Wi-Fi SweetSpots (برای iOS) یا WiFi Signal Strength Meter (برای Android). اینها می توانند به شما کمک کنند نقاط کور بی سیم را در خانه خود تشخیص دهید و تعیین کنید که قدرت سیگنال از کجا بهتر است و بر اساس آن تنظیم کنید.

# 3 از کانال مناسب استفاده کنید (فقط از Wi-Fi)

تنظیم چند تنظیم در روتر پیکربندی می تواند مفید باشد. برای این مقاله ، ما برای نشان دادن تغییرات پیشنهادی از روتر Asus RT-AC68U AC1900 نسبتاً معمولی استفاده می کنیم. به خاطر داشته باشید که توابع ممکن است بسته به روتر در مکان دیگری در دسترس باشند.

نکته: اگر تنظیمات روتر خود را تغییر نداده اید ، ورود و رمز ورود پیش فرض احتمالاً وجود خواهد داشت مدیر / مدیر پیش فرض. اگر این کار نمی کند ، به دفترچه راهنمای روتر خود مراجعه کنید یا به سایت routerpasswords.com مراجعه کنید ، که شامل پایگاه داده ای از اعتبارات مشترک برای تولید کنندگان مختلف روتر است.

باند 2.4 گیگاهرتز بخشی از طیف بی سیم است که با اولین استانداردهای Wi-Fi مورد استفاده قرار گرفت. از مجموعه ای از فرکانس هایی که کانال ها می نامیم استفاده می شود. با این حال ، باند 2.4 گیگاهرتز توسط بسیاری از دستگاه های بی سیم مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین تمایل به شلوغی بیشتری دارد ، به ویژه هنگامی که در یک منطقه پرجمعیت زندگی می کنید (همسایگان زیادی!) یا خانه هایی که دارای تعداد زیادی دستگاه بی سیم هستند.

ما همچنین باند 5 گیگاهرتزی داریم که هیچ کانال همپوشانی ندارد ، جمعیت کمتری دارد و می تواند پهنای باند بیشتری ارائه دهد. با این حال ، این کار را با هزینه دامنه انجام می دهد - شما یک سیگنال بهتر و سریعتر با سرعت 5 گیگاهرتز خواهید داشت ، اما دامنه آن کوتاه تر از باند 2.4 گیگاهرتز است. اجرای یک آزمون با استفاده از هر دو ایده خوبی است.

تداخل می تواند به طور عمده در باند 2.4 گیگاهرتز رخ دهد زیرا می تواند از طریق 11 کانال در ایالات متحده انتقال یابد که فقط 3 کانال با هم تداخل ندارند (کانال 1 ، 6 ، و 11) از طرف دیگر باند 5 گیگاهرتز دارای 23 کانال غیر همپوشانی است. این امر باعث می شود دسترسی مناسب در مکان های شلوغ بسیار آسان تر شود.

برای انتخاب کانال مناسب ، شبکه خود را با Wi-Fi Analyzer یا inSSIDer تجزیه و تحلیل کنید.

https://techbord.com نحوه بهینه سازی اتصال اینترنت برای بازی \

بررسی کنید از کدام کانال کمترین استفاده شده و آنرا تنظیم کنید در تنظیمات روتر اگر چیزی گیج کننده به نظر می رسد ، سازنده Wi-Fi Analyzer آموزش ها و مشاوره های مربوطه را ارائه می دهد.

روتر شما همچنین ممکن است به طور خودکار فرکانس را تغییر دهد. در صورت امکان ، می توانید سوئیچ خودکار بین کانال ها و فرکانس ها را برای تنظیم بهینه انتخاب کنید.

https://techbord. com نحوه بهینه سازی اتصال اینترنت برای بازی

# 4 فعال کردن کیفیت خدمات (QoS)

ویژگی دیگری که در بیشتر روترها یافت می شود کیفیت خدمات (QoS) است که به شما اجازه می دهد انواع خاصی از آنها را اولویت بندی کنید. ترافیک آنلاین. در تنظیمات روتر ، برگه QoS را پیدا کرده و بازیهایی را که باید از اولویت برخوردار باشند یا دستگاههای متصل را انتخاب کنید.

روتر ما Adaptive QoS را با تنظیمات از پیش تعیین شده ، کشیدن و رها کردن از پیش تعیین شده مانند بازی ، جریان رسانه ای ، وب گردی و غیره و QoS سنتی برای برنامه ها و کارهای اولویت بندی شده از طریق پارامترهای دستی تعریف شده توسط کاربر. همچنین می توانیم از Bandwidth Limiter برای تعیین محدودیت در سرعت بارگیری و بارگذاری برای دستگاه ها استفاده کنیم. 1. در روتر Asus ما ، برای فعال کردن عملکرد QoS تنها کاری که باید انجام دهید کلیک بر روی کلید QoS است.

https://techbord.com نحوه بهینه سازی اتصال اینترنت برای بازی

2. در مرحله بعدی ، می توانید انتخاب کنید که کدام حالت فعال باشد. ما Adaptive QoS را توصیه می کنیم.

https://techbord.com نحوه بهینه سازی اتصال اینترنت برای بازی \

3. پس از انتخاب QoS تطبیقی ​​می توانید با ترتیب دادن دسته ها به ترتیب دلخواه ، ترافیک را در اولویت قرار دهید.

https://techbord.com چگونه برای بهینه سازی اتصال اینترنت خود برای بازی

4. ذخیره را کلیک کنید. اکنون عملکرد QoS شما فعال شده است.

پس از ایجاد این مشکل ، شبکه Wi-Fi شما صف های ترافیک را برای اولویت بندی آنچه مهمترین انتخاب کرده است ، مدیریت می کند. این باعث بهبود اتصال شما در بازی می شود ، به ویژه هنگامی که افراد یا دستگاه های دیگر به طور همزمان به Wi-Fi متصل شوند.

var googletag = googletag || {} ؛ googletag.cmd = googletag.cmd || [] googletag.cmd.push (تابع () {googletag.pubads (). نمایش (\ \'/ 8095840 / .2_A.35940.4_techbord.com_tier1 \\' ، [300 ، 250] ، \ \'div-pg-ad-1569574001-2 \ \')؛})؛ شماره 5 سایر دستگاهها را خاموش کرده و برنامه های پس زمینه را محدود کنید . و مطمئناً ، هنگام پخش آنلاین هیچ پرونده ای را بارگیری نکنید.

با توجه به موارد خاص ، ممکن است بخواهید اتصال شبکه را در دستگاههایی که از همان اتصال استفاده می کنند ، خاموش کنید. اگرچه ممکن است عملی نباشد ، اما سرعت اتصال شما برای بازی های آنلاین به حداکثر می رسد. اینجاست که QoS به کار شما می آید. اگر آن را فعال کرده باشید ، می توانید نگران دستگاه های دیگر در شبکه خود باشید.

# 6 بازی در منطقه خود

بازگشت به توضیحات ما درباره مکان سرور و پینگ ، این در نهایت به بازی بستگی دارد ، و تنظیمات شما در صورت امکان ، یک سرور بازی را انتخاب کنید که نزدیکترین به شما باشد ، به عنوان مثال در کشور یا قاره شما.

تأثیر بسیار مثبتی در پینگ و تأخیر خواهد داشت و ارتباط سریعتر را تضمین می کند. به عنوان مثال ، در Dark Souls 3 یک گزینه منطقه ای وجود دارد به نام "Matchmaking. \" وقتی روشن شود ، می توانید به بازیکنان از سراسر جهان متصل شوید. وقتی خاموش است ، بازیکنان از اروپا نمی توانند با بازیکنان ایالات متحده یا آسیا بازی کنند.

https://techbord.com نحوه بهینه سازی اتصال اینترنت برای بازی

# 7 فعال کردن MU-MIMO (فقط از طریق Wi-Fi)

MIMO چند کاربره (چند ورودی ، چند خروجی) ، معروف به MU-MIMO ، زمانی را که هر دستگاه منتظر سیگنال است کاهش می دهد و می تواند سرعت شبکه شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

این ویژگی را در روترهای مدرن (و دستگاه ها) جدیدتری پیدا خواهید کرد که به آنها امکان می دهد با چندین دستگاه به طور همزمان. بدون MU-MIMO ، روتر باید هر دستگاه را به صورت جداگانه اداره کند و Wi-Fi طی چند دهه گذشته به همین ترتیب کار کرده است.

روتر و دستگاه شما باید با MU-MIMO سازگار باشند برای استفاده از این ویژگی ، چندین دستگاه / کاربر می توانند بدون تراکم به عملکردهای روتر دسترسی داشته باشند ، به این معنی که MU-MIMO ظرفیت و کارایی روتر شما را افزایش می دهد ، به شما این امکان را می دهد تا فعالیت های بیشتری از جمله Wi-Fi مانند جریان و بازی.

برای اینکه واضح باشد ، MU-MIMO حداکثر سرعت شبکه Wi-Fi را افزایش نمی دهد ، بلکه باعث می شود هنگام اتصال چندین دستگاه به شبکه سرعت خود را از دست ندهید.

# 8 سرورهای DNS را تغییر دهید و روتر خود را دوباره راه اندازی کنید

اگر هرگز تنظیمات شبکه خود را انجام نداده اید ، به احتمال زیاد از سرورهای DNS ISP خود استفاده می کنید که به ندرت از کیفیت بالایی برخوردار هستند. تغییر سرورهای DNS می تواند به طور محسوسی سرعت اتصال شما را افزایش داده و حتی شما را از برخی حملات ایمن سازد. تغییر به DNS شخص ثالث نیز بسیار آسان است ، فقط این مراحل را دنبال کنید:

1. به Settings / Panel Control> Network and Internet> Network and Sharing Center بروید و شبکه خود را انتخاب کنید.

https://techbord.com نحوه بهینه سازی اتصال اینترنت برای بازی

2. سپس به Properties رفته و پروتکل اینترنت TCP / IPv4 را انتخاب کنید.

در قسمت "استفاده از آدرس های سرور DNS زیر \" ، 8.8.8.8 را برای سرور DNS ترجیحی و 8.8.4.4 را برای DNS جایگزین وارد کنید. سرور اینها سرورهای DNS Google هستند. اگر می خواهید از دیگران استفاده کنید ، می توانید DNS توصیه شده و رایگان را پیدا کنید: 222.222 208.67.220.220 CleanBrowsing 185.228.168.9 185.228.169.9 Verisign 64.6.64.6 64.6.65.6 Alternate DNS 198.101.242.72 23.253.163.53 AdGuard DNS 94.140.14.14 94.140.15.15

شما همچنین می توانید به صورت پیش فرض Dver را تنظیم کنید به این معنی که تمام دستگاه های شما را در شبکه شما پوشش می دهد. اگرچه هر سازنده روتر از رابط کاربری متفاوتی برای پیکربندی تنظیمات سرور DNS استفاده می کند ، به دنبال گزینه ای باشید که تنظیمات سرور DNS مشخص شده باشد و آدرس های IP مشابه فوق را برای DNS ترجیحی و جایگزین وارد کنید.

وقتی همه موارد دیگر ناموفق هستند ... ارتقا دهید؟

این روزها تقریباً همه خانواده ها مملو از تلفن ، رایانه ، تلویزیون های هوشمند و بسیاری از دستگاه های دیگر هستند که همه برای پهنای باند می جنگند. نیاز به روتر با کیفیت هرگز بیشتر نبوده است و اگر از روتر ارائه شده توسط ISP خود استفاده می کنید ، کاملاً ممکن است دستگاه برای بازی کم کاری کند.

روترهای بازی را در اینجا پیدا خواهید کرد بازاری که برای بهینه سازی اتصال شما از توابع داخلی استفاده می کند ، اما "روتر بازی" را خریداری نکنید فقط به این دلیل که در جعبه گفته شده است. روترهای بازی یک دسته مشکل هستند و بهترین راه حل برای همه نیستند. همانطور که در بالا توضیح داده شد ، بازی ها تقریبا همیشه به جای پهنای باند به تأخیر بستگی دارند.

با این وجود ، روترهای سطح بالا می توانند ویژگی های مفیدی را ارائه دهند که عملکرد را بهبود می بخشد و استفاده از سیستم را آسان تر می کند. به عنوان مثال ، OFDMA بهره وری طیفی و ظرفیت شبکه ، 4x4 MU-MIMO را که قبلاً پوشش دادیم ، چندین پورت LAN یا تجمیع پیوند برای شما با اتصالات اینترنت گیگابایت افزایش می دهد.

\"

یکی از بهترین راه ها برای سرعت بخشیدن به شبکه بی سیم این است که از جدیدترین سخت افزار استفاده کنید Wi-Fi 6 (802.11ax) سرعت بالاتر ، تأخیر کم و ظرفیت بیشتر را امکان پذیر می کند.

یک بار دیگر ، استفاده از اتصال مستقیم سیم دار در صورت امکان یکی از بهترین و واضح ترین نکات بهینه سازی است که می توانید برای بهبود تجربه بازی آنلاین خود به طور موثر استفاده کنید ، اما اگر در حال خرید روتر جدیدی هستید که توان عملیاتی ، دامنه و ویژگی های بهتری را ارائه دهد ، برترین گزینه های TechSpot را بررسی کنید. همچنین می توانید انتخاب مدل جدید Wi-Fi 6 را در نظر بگیرید ، برای مراجعه بیشتر به مقاله Wi-Fi 6 در مقابل Wi-Fi 5 با علامت گذاری شده مراجعه کنید.

Asus RT-AX3000 Wi-Fi 6 در Amazon Arris SURFboard mAX Pro on Amazon TP-Link Deco X20 on Amazon Asus ZenWiFi XT8 Mesh Wi-Fi 6 on Amazon Netgear Orbi Tri-Band Mesh Wi-Fi 6 on Amazon D-Link DIR-882 on Amazon .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، به این معنی: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
features/چگونه-اتصال-به-اینترنت-خود-را-برای-بازی-بهینه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.