techbord.com چه اتفاقی برای GameSpy افتاده است؟

امروز ، بازی های چند نفره آسان است. شما روی یک بازی پریده اید ، "بازی آنلاین" را فشار دهید و در لحظاتی در یک صحنه بازی با مردم در سراسر جهان هستید. بعضی اوقات بازی برای بازیکنانی با همان سطح مهارت یا گیمرهایی که برای تأخیر و پینگ بهتر زندگی می کنند ، به یکدیگر نزدیک می شوند. بعضی از بازی ها گزینه هایی برای حالت بازی رقابتی یا چیزهای غیررسمی دارند. به طور کلی ، بازی آنلاین با افراد دیگر یک روند کا

این قابلیت دسترسی از دردهای گذشته ناشی می شود. قبلاً ، ممکن بود بازی ها به یک آدرس IP خاص برای سرور نیاز داشته باشند که برای پیوستن به همان سرور نیاز به هماهنگی با دوستانتان دارد. این آدرس مانند صفحه پیام از جایی در اینترنت آمده است.

در مقایسه با آنچه امروز داریم ، دست و پا گیر بود و دقیقاً کاربرپسند نبود. در اواسط دهه 90 برنامه ای به نام GameSpy به صحنه آمد که مرور سرورها و ارتباط با بازیکنان را به فرایند شهودی بیشتری تبدیل کرد. این یک تغییر دهنده بازی بود.

GameSpy چه بود؟

GameSpy یک مرورگر سرور برای بازی های آنلاین بود ، اما تعداد آنها بسیار بیشتر بود. در واقع زندگی به عنوان QSpy آغاز شد ، سرویسی که توسط جو "QSpy " پاول ، تیم کوک و جک "بیمارگونه" متیوز ایجاد شد. این یک برنامه کاربردی بود که به کاربران اجازه می داد برای پیوستن به سرورهای Quake لیست و جستجو کنند.

https://techbord.com چه اتفاقی برای GameSpy افتاده است؟

مارک سورفاس ، بنیانگذار وب سایت معروف PlanetQuake در آن زمان ، به QSpy مجوز داد و نام آن را QuakeSpy تغییر داد. وقتی سال بعد بازی Quake-based Hexen II وارد شد ، QuakeSpy همچنین می توانست سرورهای آن بازی را جستجو و لیست کند ، بنابراین به نام جدیدی نیاز داشت: GameSpy3D.

به دنبال آن ، Surfas GameSpy3D را به بازی مجوز داد ناشران و ایجاد GameSpy Industries ، که یک امپراتوری بازی آنلاین را آغاز کرد. GameSpy دو طرف داشت: طرف فناوری (معروف به GameSpy Technology) که به سازندگان بازی کمک می کند حالت های آنلاین ایجاد کنند و بازیکنان را به سرورهای چند نفره متصل کنند. علاوه بر این ، GameSpy از طریق تعدادی از وب سایت های بازی (که به طور کلی "شبکه سیارات " نامیده می شوند) و GameSpy.com اخبار جدیدترین بازیهای ویدئویی و رایانه ای را به گیمرها ارائه می دهد.

دادن محتوای گیمرها

هنگام ورود در سمت رسانه ، ممکن است چندین وب سایت با مانیتور "سیاره " را که به گیمرها و علاقه مندان به فن آوری خدمات ارائه می دهد به یاد بیاورید. اینها شامل سیاره زمین لرزه ، سیاره نیمه عمر ، سیاره غیرواقعی ، 3DActionPlanet ، RPGPlanet ، SportPlanet و StrategyPlanet بودند. همچنین ممکن است FilePlanet ، یک مقصد به اشتراک گذاری فایل برای دریافت وصله ها ، نسخه های نمایشی و حالت های مختلف را به خاطر بسپارید.

https://techbord.com چه اتفاقی برای GameSpy افتاده است؟

GameSpy.com همچنین به مقصدی محبوب برای دریافت آخرین بررسی ها و اخبار آنچه در صنعت بازی اتفاق می افتد تبدیل شد. هر بازی قدیمی را در ویکی پدیا بررسی کنید ، و احتمالاً نمره GameSpy را در بخش "پذیرش" صفحه مشاهده خواهید کرد.

بدون توجه به سیستم عامل

GameSpy چند سرمایه گذاری دریافت کرده و به طور خلاصه وارد سیستم شوید جهان موسیقی آنلاین قبل از بازگشت به نان و کره خود ، بازی آنلاین. GameSpy3D با GameSpy Arcade جایگزین شد ، که شامل ویژگی هایی مانند پروفایل کاربر ، لیست دوستان و لابی های بازی بود. حتی می تواند هارد دیسک کامپیوتر را اسکن کند تا بازی های سازگار را بررسی کند. هنگام راه اندازی ، بیش از 150 بازی پشتیبانی شد.

حتی بازی های کنسولی نیز از این فناوری بهره مند شدند. MotoGP ، NASCAR Heat 2002 ، TimeSplitters و حتی Halo در Xbox برای اتصال گیمرها قبل از Xbox Live از GameSpy استفاده کردند.

نسخه های Playstation 2 Tony Hawk’s Pro Skater 4 ، Risk و Deer Hunter نیز از فناوری GameSpy استفاده کردند. علاوه بر این ، GameSpy Technology به قدرت بخشیدن به بسیاری از بازی های آنلاین معروف از جمله Battlefield 1942 ، Halo ، Age of Empires ، Command & Conquer ، Unreal Tournament و Midtown Madness کمک کرد. این برنامه مرور سرور یا خواستگاری سریع بازی را ارائه می دهد.

نینتندو همچنین با استفاده از سرورهای GameSpy برای تأمین انرژی سیستم عامل Wi-Fi Nintendo خود شناخته می شد. بازی های Nintendo DS و Wii برای بازی آنلاین به این امر متکی بودند.

GameSpy حتی بازی های متقاطع اولیه مانند 4x4 Evolution را پشتیبانی می کرد ، که بازیکنان را در Dreamcast ، PC و Mac متحد می کرد تا بدون در نظر گرفتن سیستم عامل ، وسایل نقلیه آفرود را مسابقه دهند. . با توجه به نادر بودن امروزه ، در آن زمان بسیار چشمگیر بود.

GameSpy Technology فراتر از لابی های آنلاین و خواستگاری بود. این امکان برای نصب آسان تر وصله ها فراهم شده و از اقدامات ضد دزدی دریایی اولیه از طریق چک کردن کلیدهای CD پشتیبانی می شود ، که رشته ای از شخصیت ها هستند که خرید قانونی را تأیید می کنند.

سطح بعدی

پس از توسعه GameSpy Arcade و سرمایه گذاری های بیشتر ، از جمله یکی از گروه Ziff Davis ، این برنامه چند ویژگی مهم مانند voice-over-IP به دست آورد. به لطف خرید راجر ویلکو و مشتری رقیب MPlayer ، GameSpy توانست VoIP را در گیمرها مستقر کرده و ویژگی های گفتگوی صوتی را در GameSpy Arcade و کیت توسعه نرم افزار برای سازندگان بازی ادغام کند.

در سال 2004 ، صنایع GameSpy با IGN ادغام شدند و به یکی از بزرگترین شرکتهای رسانه ای بازی آنلاین تبدیل شدند که به IGN / Gamespy معروف است. بعداً ، آنها GameSpy را از نام خود حذف کردند تا به IGN Entertainment معروف شود ، اما سایت تحریریه GameSpy هنوز مانند گذشته کار می کرد.

بازی بیش از

اندکی بعد ، به نظر می رسید که IGN می تواند ارزش بیشتری از فروش و فروش کسب کند خاموش کردن جنبه های GameSpy. در سال 2012 ، یک توسعه دهنده و ناشر بازی های موبایل و فریمیم به نام Glu Mobile فناوری GameSpy را خریداری کرد. این خرید برای همیشه جنبه های فنی و رسانه ای شرکت را جدا کرد. ظاهراً ، Glu Mobile قیمت توسعه دهندگان را با یکپارچه سازی فناوری GameSpy افزایش داده و سرورهای بسیاری از بازی های آنلاین قدیمی را خاموش کرده است. این باعث عصبانیت گیمرها شد ، اما Glu Mobile و GameSpy Technology توضیح دادند که سازندگان در مورد این تغییرات اطلاع داده شده اند و هزینه خدماتی را که ارائه می دهند پرداخت نمی کنند ، بنابراین مجبور شدند قطع شوند.

بعدا در سال 2014 ، Glu Mobile تمام سرورهای GameSpy را خاموش کرد و بسیاری از بازی ها را بدون عملکرد آنلاین ترک کرد. برخی از بازی ها خدمات خود را به Steam منتقل کردند ، در حالی که دیگران گزینه های دیگری برای فعال نگه داشتن سرورهای آنلاین پیدا کردند. به عنوان مثال ، یک مد بازیکنان Halo و Battlefront II را قادر به ادامه کار می کند.

در حالی که طرف فناوری GameSpy از سرعت های زیادی عبور می کرد ، طرف رسانه ها شاتر می شد. پس از خریداری IGN توسط Ziff Davis ، همه سایتهایی که "ثانویه" برای IGN قلمداد می شوند از جمله GameSpy خاموش شدند آنچه به عنوان یک مبتکر در دهه 90 رشد کرد ، در دهه 2000 به یک امپراتوری رسانه تبدیل شد ، اما در دهه 2010 از هم پاشید و قطعه قطعه شد.

 https://techbord.com چه اتفاقی برای GameSpy افتاده است؟

قفل موفقیت باز شد

در حالی که بسیاری از گیمرها ناراحت بودند و سرزنش خود را به گردن توسعه دهندگان و GameSpy برای کنار گذاشتن جوامع آنلاین در بسیاری از بازی های قدیمی ، دیگران در حال یافتن راه حل های جدید برای این مسائل بودند. برخی از سرویس ها ، از جمله 333networks ، لیست اصلی سرورهای بازی موجود را ارائه می دهند. گیمرهای Nintendo Wii می توانند برای ادامه بازی های آنلاین خود به wiimmfi متوسل شوند. GameRanger همچنین به عنوان مشعل از GameSpy حمل می شد.

در قسمت محتوا ، یک ویژگی منظم در GameSpy.com به نام Port Authority کیفیت کنسول درگاه های رایانه شخصی و همچنین تنظیمات موجود برای گیمرهای رایانه های شخصی که احساس می کنند توسط توسعه دهندگان با تمرکز بر محتوای کنسول جا مانده اند. این به ما توضیحات و مقایسه های عمیق Digital Foundry و مقایسه کیفیت بازی بصری بین سیستم عامل ها را یادآوری می کند.

بسیاری از گیمرها همچنین ممکن است The GameSpy Debriefings را بیاد بیاورند ، پادکست اولیه ای که سردبیران GameSpy و IGN را برای بحث در مورد جدیدترین ها گرد هم آورده بود. اخبار و داستانها در دنیای رسانه این بعداً تبدیل به دکمه کمدی شد ، که از سال 2011 شروع شد و امروز نیز با بیش از 600 قسمت ادامه دارد.

به عنوان یکی از پیشگامان بازی های آنلاین ، چیزهای زیادی برای تشکر از GameSpy داریم. GameSpy Arcade پیش درآمد هاب ها ، فروشگاه های بازی و سیستم عامل هایی بود که اکنون از آنها استفاده می کنیم. در مورد Steam’s ، بسیاری از ویژگی های مورد استفاده GameSpy ، مانند مرور سرور ، لیست دوستان ، VoIP ، مدیریت پچ و حتی بحث های انجمن ، همه از طریق GameSpy قبل از خاموش شدن در دسترس بود. چه کسی می داند ، بدون خدمات و برنامه هایی مانند GameSpy که به دنبال ویژگی های جدید و نوآوری هستند ، ما ممکن است همچنان به صورت دستی وارد آدرس های IP شویم تا با دوستان خود بازی کنیم!

.everhappenedindex {background: # 6b9e8e24؛ بالشتک: 12px 15px؛ margin-bottom: 25px؛ } .everhappenedindex img.triangleLogo ، .everhappenedindex تصویر {پس زمینه: شفاف! مهم؛ قد: 60 پیکسل! مهم؛ عرض: 60 پیکسل! مهم؛ float: چپ! مهم؛ padding: 0px 14px 60px 0! مهم؛ } body.interior .articleBody ul.everhappenedli {margin-left: 95px؛ } body.interior .articleBody h4 {margin-top: 60px؛ اندازه قلم: 1.35em؛ } .everhappenedsub {font-size: 0.9em؛ } ul.everhappenedli li a {font-weight: 500؛ font-family: Roboto؛ اندازه قلم: 1.05em؛ line-height: 1.6} فقط صفحه نمایشmedia و (حداکثر عرض: 760px) {body.interior .articleBody ul.everhappenedli {margin-left: 20px؛ } .everhappenedindex img.triangleLogo ، .everhappenedindex تصویر {padding: 0 14px 14px 0! important؛ } .everhappenedsub {font-size: 0.85em؛ } ul.everhappenedli li a {font-size: 0.95em؛ }} TechSpot " What Ever Happene to ... "Series

داستان برنامه ها و شرکت های نرم افزاری که در یک برهه از زمان به جریان اصلی وارد شدند و مورد استفاده گسترده قرار گرفتند ، اما اکنون از بین رفته اند. ما برجسته ترین زمینه های تاریخ ، نوآوری ها ، موفقیت ها و جنجال های آنها را پوشش می دهیم.

ICQ WinAMP Netscape GameSpy .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} .subDriveRevBot {حاشیه: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

چه اتفاقی برای GameSpy افتاده است؟
features/چه-اتفاقی-برای-gamespy-افتاده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.