خبر

 • تک بورد - چه اتفاقی برای AIM افتاده است؟

  چه اتفاقی برای AIM افتاده است؟
  21 روز و 6 ساعت قبل

  America Online تا اواسط دهه 1990 کل دنیای دیجیتال را در دست داشت ، اما هیچ چیز نمی تواند برای همیشه دوام داشته باشد. AOL در اوایل دهه 80 به عنوان Control Video Corporation تأسیس شد و منحصراً بر روی یک سرویس آنلاین برای Atari 2600 تمرکز داشت. با این وجود ، در اواسط دهه ، مدیریت این شرکت ساختار جدیدی را به عنوان یک سرویس دهنده آنلاین برای تازه واردان به اینترنت تغییر داد.

  The Beginnings

  این اقدام زودهنگام اینترنتی بسیار موفقیت آمیز بود ، که تا حدود زیادی به دلیل پورتال وب AOL برای مبتدیان بود که شامل بازی های گاه به گاه و کلاسیک ، بخش های خبری و ورزشی ، اتاق گفتگو ، نکاتی در مورد امور مالی و موارد دیگر.

  در زمانی که به محض ورود به اینترنت ، به راحتی مشخص نمی شد که چه باید بکنید ، پورتال وب AOL به عنوان محل شروع خوبی برای بسیاری از افراد عمل می کرد.

  < p> https://techbord.com چه اتفاقی برای AIM افتاده است؟

  یکی از اولین خاطرات رایانه من شامل AIM می شود.

  مسلماً یکی از بزرگترین ابزارهایی که می توانست از تجربه اصلی AOL خارج شود ، مشتری مستقل پیام رسان فوری آن بود که باعلاقه به AIM معروف بود. این برنامه در بهار سال 1997 برای مایکروسافت ویندوز بی سر و صدا منتشر شد و به کاربران امکان می داد دسته ای آنلاین ثبت کنند ، لیست دوستان خود را ایجاد کنند و با دوستان خود در زمان واقعی نزدیک چت کنند.

  یکی از اولین خاطرات رایانه من شامل هدف. سال 1998 بود و من اولین کریسمس خود را برای کریسمس دریافت کردم. بعد از اینکه ISP محلی مرا با یک مودم کابل Road Runner راه اندازی کرد ، به مسابقات نرفتم. مطمئناً اولین کاری که کردم این بود که AIM را بارگیری کردم و با بهترین دوست خود که چند دقیقه دور زندگی می کرد ارتباط برقرار کردم. "مادر را نگاه کن ، من با کیت در رایانه گپ می زنم ، و آن زنده است!" او گفت ، "اوه ، خیلی مرتب است ..." قبل از اینکه به اتاق نشیمن برگردد ، کاملاً سرگرم کننده نبود.

  https: / /techbord.com چه اتفاقی برای AIM افتاده است؟

  در مورد من ، من طلسم داشتم. مطمئناً ، من قبلاً در اتاق های گفتگو چرک می زدم اما همیشه با افراد تصادفی بود. اینکه بتوانید ببینید افرادی که در زندگی واقعی آنها را می شناسید در چه سطح بالاتری قرار دارند.

  واقعیت گفته می شود ، همه چیز با دیگر برنامه های چت مانند ICQ ، MSN Messenger و Yahoo! پیام آور عصر. همه آنها اساساً همان کار را انجام داده اند ، به شما اجازه می دهند لیست دوستان خود را بسازید و با دوستانتان گپ بزنید.

  AIR 's Dirty Little Secret

  بزرگترین تفاوت ، و شاید هم راز کوچک کثیف در مورد AIM که شاید ندانید ، این است که AOL هرگز سفارش ایجاد آن را صادر نکرده است.

  AIM حاصل ایده باری اپلمن ، برنامه نویس یونیکس بود که در سال 1993 توسط AOL استخدام شده بود. بر خلاف سایر شرکت های آن دوران ، AOL از این جهت که می دانست یک چیزهای زیادی در مورد دارندگان حساب آن ، از جمله زمان ورود به سیستم و کاربران آنها. Appelman از این پایگاه دانش برای ایجاد لیست دوستان استفاده کرد ، ابزاری که کاربران آنلاین را نشان می داد.

  بعداً ، او و دو نفر دیگر از همکاران از لیست دوستان به عنوان پایه و اساس ابزار پیام فوری استفاده کردند که بدون تأیید مدیران AOL به AIM تبدیل می شوند.

  نیازی به گفتن نیست که آنها از پروژه غیرقانونی خوشحال نبودند. به طور خاص ، مدیران دوست ندارند که AIM برخلاف مدل مبتنی بر اشتراک خود که سالها برای توسعه آن صرف کرده بودند ، مخالفت کند. سرانجام ، با این وجود ، تیم تولیدی توانست مدیران را متقاعد کند که به جلو حرکت کنند و AIM در سال 1997 آزاد شد و مانند یک آتش سوزی مهیج شد.

  تا سال 2001 ، AIM به 36 میلیون کاربر فعال رسیده بود و تا سال 2007 که آیفون وارد شد ، این سرویس 63 میلیون کاربر داشت. این تعداد چشمگیر بود ، اما قطعاً غالب نبود. به عنوان مثال مایکروسافت موفق شده بود 294 میلیون کاربر را به سرویس MSN Messenger خود جذب کند هرچند که این تعداد بیشتر مخاطب جهانی بود ، در حالی که AIM در مقایسه با آمریکا بیشتر موضوع بود.

  پس از پیروزی در Y2K ، AOL و اینترنت غیرقابل توقف است. اما همانطور که می گویند هرچه بزرگتر شوند ، سخت تر می شوند. و سقوط ، AOL کرد. یکی از بزرگترین نقایص آن مدیریت موفقیت AIM و عدم درک ارزش یک محصول رایگان بود.

  انقلاب موبایل

  در اوایل دهه 2000 شاهد تکثیر دستگاههای تلفن همراه بود. نوکیا یک رهبر اولیه در جنبش تلفن همراه بود و متولدین ابتدایی نوکیا 5110 را در اواخر قرن غر زدند. موتورولا با V3 Razr اصلی نیز موافق بود و همه این موارد رشد پیام کوتاه را تسهیل می کرد. طولی نکشید که پیام های متنی در تلفن های همراه سر به فلک کشید.

  بعداً ، BlackBerry در میان حرفه ای های تجاری که نیاز به دسترسی به ایمیل در حال حرکت داشتند ، روند خود را شروع کرد. سپس در سال 2007 ، ورود آیفون روشن کرد که نسل بعدی کاربران قرار است در وهله اول با تلفن های خود به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند.

  کاربران رایانه شخصی به جایی نرفته بودند و آنها هنوز در اطراف و مشغول بودند. ارتباط با یکدیگر ، اما حتی آنها توسط شرکت های رسانه های اجتماعی مانند MySpace ، Facebook ، Twitter و حتی Google هدف قرار گرفتند و مردم را به گفتگو با Google Chat از طریق Gmail دعوت کردند.

   https://techbord.com چه اتفاقی برای AIM افتاده است؟

  حسن نیت ارائه می دهد پروژه برنامه چت AIM از مدرسه قدیمی

  برنج های برتر AOL هرگز وزن خود را به پشت AIM نمی انداختند. طبق گزارشات ، تیم طراح برنامه چندین ویژگی ابتکاری در پشت درهای بسته ارائه کرده است ، اما اکثر آنها هرگز به نسخه های عمومی نرم افزار دسترسی پیدا نکردند.

  به اعتبار خود ، AOL نسخه ای از AIM را منتشر کرد. برای دستگاه های Palm ، iPhone و iPad Touch ، اما خیلی دیر بود. در حالی که از نظر فنی کار می کرد ، جادوی AIM قابل حمل نبود. جای تعجب نیست که هرگز جلب توجه نکرد.

  همه چیزهای خوب به پایان می رسند. در 15 دسامبر ، ما از AIM خداحافظی خواهیم کرد. با تشکر از همه کاربران ما #AIMemories https://t.co/b6cjR2tSuU pic.twitter.com/V09Fl7EPMx

  - AIM (aim) 6 اکتبر 2017

  در اوایل سال 2014 ، AOL گفت که آن را پاک کرده است کارکنان AIM به عنوان بخشی از اخراج های شرکت در کل و تا سال 2017 ، AOL گفت که سرانجام در برنامه چت طولانی مدت خود را می بندد. این پلاگین در 15 دسامبر 2017 رسماً کشیده شد.

  اما این پایان ماجرای AIM نیست. پس از تعطیل شدن AIM اصلی ، Wildman Productions ، یک تیم توسعه دهنده بازی غیرانتفاعی ، برنامه را با عنوان AIM Phoenix احیا کرد. از آنجا که دیگر به AOL وابسته نیست ، شما به لیست دوستان قدیمی خود دسترسی نخواهید داشت.

  https: / /techbord.com چه اتفاقی برای AIM افتاده است؟

  عکس ققنوس

  اما این به شما این فرصت را می دهد که از نو شروع کنید و شاید نامی را بزنید که قبلاً نمی توانستید بدست آورید . یا فقط می توانید نامی را که قبلاً استفاده می کردید ثبت کنید.

  میراث

  تبلیغ یک آمدن دوم AIM یا ICQ فراتر از ساده لوحی است. این برنامه ها وقت خود را در کانون توجه قرار می دادند ، اما در این مرحله سالهای بهتر آنها در نمای عقب است. در عوض ، به یاد داشتن این نوع برنامه ها برای آنچه آنها انجام داده اند و آنچه به ما آموخته اند سازنده ترین کار است.

  AIM و برنامه های چت مشابه در اواخر دهه 90 و اوایل سال 2000 در تسهیل معاشرت دیجیتال برای میلیون ها کاربر اولیه اینترنت.

  https://techbord.com چه اتفاقی برای AIM افتاده است؟

  ما با فناوری پیشرفته پیشگام بودیم و در آن زمان احساس قدرت می کردیم ، به ویژه برای افرادی که فاقد مهارت های اجتماعی سنتی بودند.

  برنامه های چت به ما می آموزند که چگونه با همسالان خود معاشرت کنیم در حالی که به طور همزمان مهارت های صفحه کلید سازی را ایجاد می کنیم. من شخصاً چندین ارتباط آنلاین را ایجاد کردم که امروز نیز حفظ می کنم ، با گذشت بیش از 20 سال ، برخی از آنها با افرادی که هرگز شخصاً ملاقات نکرده ام. اگر برنامه هایی مانند AIM نبود ، این افراد احتمالاً بخشی از زندگی امروز من نبودند.

  در یک واقعیت موازی ، مدیران AOL می توانستند تمام وزن خود را پشت سر AIM بگذارند و راهی پیدا کنند برای تسلط بر پیام رسانی و تبدیل شدن به آنچه امروز WhatsApp است. اگر چنین اتفاقی می افتاد ، شاید فقط شاید امروز AOL همچنان مطرح باشد.

  .everhappenedindex {background: # 6b9e8e24؛ بالشتک: 12px 15px؛ margin-bottom: 25px؛ } .everhappenedindex img.triangleLogo ، .everhappenedindex تصویر {پس زمینه: شفاف! مهم؛ قد: 60 پیکسل! مهم؛ عرض: 60 پیکسل! مهم؛ float: چپ! مهم؛ padding: 0px 14px 60px 0! important؛ } body.interior .articleBody ul.everhappenedli {margin-left: 95px؛ } body.interior .articleBody h4 {margin-top: 60px؛ اندازه قلم: 1.35em؛ } .everhappenedsub {font-size: 0.9em؛ } ul.everhappenedli li a {font-weight: 500؛ font-family: Roboto؛ اندازه قلم: 1.05em؛ line-height: 1.6} فقط صفحه نمایشmedia و (حداکثر عرض: 760px) {body.interior .articleBody ul.everhappenedli {margin-left: 20px؛ } .everhappenedindex img.triangleLogo ، .everhappenedindex تصویر {padding: 0 14px 14px 0! important؛ } .everhappenedsub {font-size: 0.85em؛ } ul.everhappenedli li a {font-size: 0.95em؛ }} TechSpot " آنچه که تاکنون رخ داده است ... "سری

  داستان برنامه ها و شرکت های نرم افزاری که در یک برهه از زمان جریان اصلی را پیدا کردند و مورد استفاده گسترده قرار گرفتند ، اما اکنون از بین رفته اند. ما برجسته ترین زمینه های تاریخ ، نوآوری ها ، موفقیت ها و جنجال های آنها را پوشش می دهیم.

  ICQ WinAMP Netscape GameSpy AIM .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات