techbord.com پیش بینی ها و قیمت های بدنام صنعت فناوری

صنعت محاسبات با پیش بینی و شایعات تقویت می شود. قبل از اینکه حق ثبت اختراع به سلاحی کاملاً محافظت شده تبدیل شود ، مهندسان تراشه از شرکت های رقیب غالباً اطلاعات حیرت انگیزی را به صورت غیررسمی - نه فقط با یکدیگر ، بلکه با مخاطبان گسترده تر مصرف کننده - نیز به اشتراک می گذارند.

با گذشت سالها ، با سرعت بخشیدن به جدول زمانی محصولات جدید ، ویژگی ها و استانداردهای جدید شتاب بیشتری گرفتند و صدای گزیدگی و نقل قول های قابل نقل به ابزاری تبدیل شد که مورد توجه پایگاه کاربر برای هرگونه خبر ریز قرار گرفت. هزاران انجمن فناوری محور و جریان بی پایان مجلات مرتبط با صنعت.

سه سال قبل از تأسیس مشترک اینتل ، گوردون ای مور مقاله ای را نوشت: "تنظیم بیشتر اجزای بیشتر بر روی مدارهای مجتمع" که در آوریل 1965 نسخه مجله الکترونیک. در این مقاله مور پیش بینی کرد که شمارش ترانزیستور برای حداقل هزینه م componentلفه هر ساله حداقل برای یک دهه بر اساس پنج سال قبلی طراحی IC Fairchild Semiconductor دو برابر شود. پیش بینی بسیار دقیق - و پیشگویی خود به خودی - مور و اینتل از مهمترین عوامل این صنعت بودند و پیش بینی وی به عنوان قانون مور ثبت شده است.

در سرتاسر صنعتی که با اعلامیه های پیش بینی کننده خود به عنوان نوآوری واقعی شناخته می شود ، اخلاق پهنای باند پایین ، و نگرش کشسان نسبت به حقوق مالکیت معنوی ، بسیاری احساس کرده اند که مجبورند از گوردون مور پیروی کنند تا قضاوت ها و مشاهدات خود را در معرض دید عموم قرار دهند ... با درجات مختلف موفقیت.

هر ساله برای نزدیک به یک دهه ، ما این ویژگی اصلی TechSpot را دوباره مورد بررسی قرار داده ایم تا نقل قول های جدید را به خوانندگان منتقل کنیم و آنهایی را که کهنه مانده اند یا بی ربط شده اند ، تازه کنیم. در اینجا طعم آن نقل قولهای معروف است.

"دو سال دیگر هرزنامه حل خواهد شد" - بیل گیتس ، بنیانگذار و سپس رئیس مایکروسافت [مجمع جهانی اقتصاد ، ژانویه 2004]

"فناوری هر چیزی است که هنگام تولد در آن وجود نداشته باشد." - آلن کی ، دانشمند کامپیوتر و پیشگام برنامه نویسی شی گرا و طراحی رابط کاربری گرافیکی [کنفرانس مطبوعاتی هنگ کنگ - اواخر دهه 1980] "اگر من اپل را اداره می کردم ، Macintosh را با تمام ارزشش شیر می دادم - و مشغول کار بزرگ بعدی می شوم. . جنگ های رایانه شخصی به پایان رسیده است. انجام شده. مایکروسافت مدتها پیش برنده شد. " - استیو جابز ، قبل از اینکه به اپل برگردد [فورچون ، فوریه 1996] «چه کاری می توانم انجام دهم؟ من آن را تعطیل می کنم و پول را به سهامداران پس می دهم »- مایکل دل ، رئیس هیئت مدیره / مدیرعامل شرکت دل کامپیوتر در پاسخ به این سال که اگر مدیرعامل اپل باشد چه کاری انجام خواهد داد گفت [اخبار مختلف ، اکتبر 1997]

https://techbord.com بدنام پیش بینی ها و نقل قول های صنعت فناوری

"دوران کامپیوتر به پایان رسیده است" - لویی گرستنر ، رئیس / مدیرعامل IBM [محاسبات هوشمند ، ژوئیه 1999] "هیچ شانسی برای آیفون وجود ندارد که سهم قابل توجهی از بازار را بدست آورد. شانسی وجود ندارد." - استیو بالمر ، مدیر عامل شرکت مایکروسافت [ایالات متحده آمریکا امروز ، آوریل 2007] "صنعت ما به سنت احترام نمی گذارد - بلکه فقط به نوآوری احترام می گذارد" - ساتیا نادلا ، ارسال ایمیل به کارمندان در اولین روز به عنوان مدیرعامل مایکروسافت [انتشار مطبوعات مایکروسافت ، فوریه ، 2014] "در عرض پنج سال ما می خواهیم دور هم بنشینیم و بخندیم که حتی جنگ سیستم عامل داشته ایم. فقط لینوکس وجود دارد. ما قصد داریم کار خود را به دست بگیریم "- تری مک کامبس ، مدیر سایت Linux.com [حداکثر لینوکس ، اکتبر 1999]" کاش در ابتدای انقلاب اینترنت پول داشتم که بتوانم هزاران سرمایه گذاری کنم. من می توانستم آن را در آینده ببینم "..." ما Vision Fund را در ابتدای انقلاب هوش مصنوعی آغاز کردیم "- Masayoshi Son ، بنیانگذار گروه SoftBank [ژوئن 2019]" در آینده ، ابزار اصلی ارتباط با رایانه از طریق گفتار ، نه از طریق گرافیک "- Nicholas Negroponte ، مدیر آزمایشگاه رسانه ای MIT. [BYTE ، نوامبر 1989] خوشبختانه ... آقای نگروپونته مشخص نکرد که تا چه اندازه به آینده است.

https://techbord.com پیش بینی ها و قیمت های بدنام صنعت فناوری

"ما در حال حاضر برای فتح برنامه نداریم. the world "- سرگئی برین ، بنیانگذار Google ، رئیس Alphabet Inc" این س isال نیست که "ما می خواهیم درباره مردم چه چیزی بدانیم؟" این "است" ، مردم می خواهند در مورد چه چیزی بگویند خودشان؟ " - مارک زاکربرگ ، بنیانگذار و مدیر عامل فیس بوک [مصاحبه چارلی رز ، نوامبر 2011] در مورد تأثیر فیس بوک بر جامعه: "این اعتیاد آور است. این برای شما خوب نیست آنها به دنبال بچه های شما هستند ، آنها تبلیغات سیاسی درست را انجام نمی دهند. " - مارک بنیوف ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Salesforce ، خواستار تجزیه فیس بوک شد [مصاحبه CNN ، اکتبر 2019] "ما می دانیم شما کجا هستید. ما می دانیم شما کجا بوده اید. کم و بیش می توانیم بدانیم که به چه چیزی فکر می کنی. " - اریک اشمیت ، مدیر عامل گوگل [آتلانتیک ، اکتبر 2010]

https://techbord.com پیش بینی ها و نقل قول های صنعت بدنام صنعت

"من پیش بینی می كنم كه اینترنت به زودی با دید فوق العاده ابرنواختر روبرو خواهد شد و در سال 1996 فاجعه بار فرو می پاشد" - رابرت متكالف ، بنیانگذار 3com و مخترع اترنت این را در ستون مجله نوشت [Infoworld ، دسامبر 1995] یک تغییر تاریخی از قدرتمند تاریخی به ناتوان تاریخی ایجاد کرده است. اکنون همه صدای خود را دارند »- شریل سندبرگ ، مدیر CO از فیس بوک [" آینده اقتصاد دیجیتال ، "نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد ، ژانویه 2015]" شخصاً فکر می کنم ایده ای است که اخبار جعلی را در فیس بوک ایجاد می کند - آن " مقدار بسیار کمی از محتوا - اینکه فکر کنیم به هر طریقی بر انتخابات تأثیر داشته باشد ایده بسیار دیوانه وار است. " - مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک ، دو روز پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا. او یک هفته بعد علناً از اظهار نظر پشیمان شد. [کنفرانس فناوری ، نوامبر 2016] https://techbord.com بدنام پیش بینی ها و نقل قول های صنعت فناوری "ما می خواهیم یک جایی که مردم می توانند برای یافتن و کشف هر آنچه ممکن است بخواهند از طریق اینترنت خریداری کنند ، بیایند "- جف بزوس ، بنیانگذار آمازون دات کام ، حدود 15 سال قبل از اینکه آمازون به یکی از بزرگترین نیروهای اینترنت و خرده فروشی در سراسر جهان تبدیل شود ، از جمله چیزهای دیگر [چارلی نمایش رز ، مه 1999] "جف بزوس در حال افتتاح یک فروشگاه خرده فروشی است و صاحب روزنامه است. معلوم می شود همه آنچه در مورد اینترنت اشتباه بود فکر می کنیم. " - آرون لوي ، مدير عامل شركت Box درمورد اينكه بزوس خريد واشنگتن پست و آمازون يك فروشگاه خرده فروش فيزيكي را خريداري كرد. [از طریق توییتر ، اکتبر 2014] "نکته جالب در مورد رایانش ابری این است که ما تعریف مجدد رایانش ابری را انجام داده ایم تا شامل همه کارهایی شود که قبلا انجام داده ایم ... صنعت رایانه تنها صنعتی است که بیشتر از زنان مد محور است" مد است. شاید من یک احمق باشم ، اما نمی دانم کسی در مورد چه چیزی صحبت می کند. چیه؟ این حرف زدن کامل است. دیوانه است چه زمانی این ادم سفیه متوقف خواهد شد؟ " - لری الیسون ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت اوراکل [کنفرانس تحلیل گر ، سپتامبر 2008] https://techbord. com پیش بینی ها و نقل قول های بدنام صنعت فناوری  - Vand مالی بخش بخش Tandy's Radio Shack وقتی از PC در مورد IBM سال شد" قطعاً یک بچه جدید در این بلوک حضور دارد ، اما هیچ چیز IBM ارائه نکرده است که صنعت را از بین ببرد "[ هفته تجارت ، 24 آگوست 1981] تا سال 1989 ، هشت سال پس از معرفی ، IBM PC و كلونهای آن 83.6٪ از بازار رایانه های شخصی را به دست آوردند. - جان روچ ، رئیس جمهور تندی در آگوست 1981 هنگامی که در مورد تأثیر قریب الوقوع IBM در محاسبات شخصی با رایانه شخصی IBM س askedال شد "فکر نمی کنم آنقدر مهم باشد" [ساخت مایکروسافت ، توسط Daniel Ichbiah و Susan Knepper ، 1991]

پیش بینی ها و قیمت های بدنام صنعت فناوری
features/پیش-بینی-ها-و-قیمت-های-بدنام-صنعت.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.