techbord.com پوشه

مایکروسافت طی سالیان گذشته تغییرات زیادی در Windows File Explorer اعمال کرده است ، از جمله اضافه کردن و حذف پوشه های مختلف از "This PC " (قبلا "Computer " و "My Computer "). آنها یک پوشه پیش فرض "اشیاs 3D" را با به روزرسانی Fall Creators 2017 به ویندوز 10 وارد کردند که برای اکثر کاربران ممکن است فایده ای نداشته باشد ، اما با این وجود در بالای میانبرهای دسترسی سریع قرار دارد زیرا نام پوشه با یک

پوشه 3D Objects (C: \ Users \ 3D Objects) مکان پیش فرض برای ذخیره فایلها از Paint 3D است و همراه با پیوندهای پوشه به دسک تاپ ، بارگیری ها ، موسیقی قرار داده شده است و غیره ، که فقط درصورت استفاده نشدن در Explorer فضا اشغال می کنند. بعلاوه ، هر نماد به هر حال در چندین مکان در یک پنجره در دسترس است.

https://techbord.com حذف پوشه

احتمالاً اکثر شما از اشیا 3D سه بعدی استفاده نمی کنید و احتمالاً فکر می کنید چگونه می توانید از شر آن خلاص شوید. با کلیک راست بر روی "این رایانه" گزینه ای برای انصراف از آن موارد به شما داده نمی شود و هیچ راه دیگری برای حذف پوشه 3D Objects (یا سایر موارد) وجود ندارد ، مگر اینکه از ویرایشگر رجیستری استفاده کنید (regedit ).

در این مقاله ما دستورالعمل هایی را برای حذف میانبر "اشیا 3D 3D" تا حدودی آزار دهنده در ویندوز 10 به شما می دهیم ، اما در طول راه ابزار حذف سایر میانبرهای دیگر را به شما می دهیم (موسیقی ، ویدئوها ، دیگران) ، بنابراین می توانید به دلخواه تغییر دهید و شخصی سازی کنید.

روش سریع و تمیز

این مقاله به طور مفصل در مورد برخورد با رجیستری ویندوز ، تهیه نسخه پشتیبان از تغییرات خود و یافتن کلیدهای لازم برای حذف میانبرهای پیش فرض اما به منظور سهولت ، بگذارید ابتدا این کار را از سر راه خود برداریم ...

برای حذف سریع و بدون دردسر میانبر "اشیا 3D 3D " و چندین مورد دیگر ، ما آماده کرده ایم یک فایل .zip قابل بارگیری حاوی بسیاری از پرونده های .reg (پرونده های رجیستری ویندوز) ، بنابراین می توانید به سادگی بارگیری ، باز و دوبار کلیک کنید تا بدون تغییر رجیستری ، این تغییرات کوچک را اعمال کنید.

بارگیری برای: ویندوز 10 32 بیتی | ویندوز 10 64 بیتی

فایلهای zip دارای میانبرهایی برای حذف یا بازیابی میانبرها هستند ، بنابراین در صورت تمایل می توانید تغییرات را واگرد کنید.

 https://techbord.com حذف پوشه

جایزه: حذف Adobe "Creative Cloud Files " و موارد دیگر

به همین ترتیب ، میانبر مزاحم Adobe "Creative Cloud Files " را از File Explorer حذف کنید.

regedit را باز کنید و برای جستجوی این رشته از Find استفاده کنید Cloud Files "بخش مورد نظر شما فقط شامل دو ورودی است: SortOrderIndex و System.IsPinnedToNameSpaceTree Edit System.IsPinnedToNameSpaceTree به مقدار 0. File Explorer را ببندید و دوباره باز کنید. وویلا چند سفارشی سازی دیگر که دوست داریم:

به طور پیش فرض ، File Explorer را به جای "دسترسی سریع " به "This PC " باز کنید:

File Explorer را باز کنید و به View> Options در زیر تب General بروید "Open File Explorer " را از "دسترسی سریع " به "This PC " تغییر دهید. "

اگر ویندوز 8 را اجرا می کنید ، یک فایل zip جداگانه برای حذف میانبرهای ویندوز 8 داریم اینجا.

افزودن صفحه کنترل به File Explorer:

رفتن به: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ MyComputer \ NameSpace برای کنترل پنل استاندارد این کلید را به NameSpace اضافه کنید: {26EE0668-A00A-44D7-9371-BEB064C98683} برای همه موارد صفحه کنترل این کلید را به NameSpace اضافه کنید: {21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}

توجه داشته باشید که صفحه کنترل در حال انجام است به زودی از ویندوز حذف شد.

https://techbord.com پوشه

شروع با Reg edit

اگر می خواهید همان تغییرات را به صورت دستی انجام دهید ، یا می خواهید در مورد برخورد با ویرایشگر رجیستری اطلاعاتی کسب کنید ، ادامه این مقاله جزئیات روش های پیشرفته تری را نشان می دهد.

برای شروع ، Windows Registry Editor با جستجوی منوی Start یا Run prompt for regedit.

قبل از انجام هرگونه ویرایش در رجیستری ویندوز ، باید با رفتن به File> Export> Save File یک فایل پشتیبان ایجاد کنید. در مرحله بعدی با دوبار کلیک بر روی این پرونده ، تنظیمات قبلی شما بازیابی می شود.

https://techbord.com حذف پوشه

اگر به جای استفاده از میانبرهای قابل بارگیری که در زیر ارائه می دهیم ، این کار را به صورت دستی انجام می دهید ، می توانید مسیر رجیستری را کپی کنید در قسمت آدرس ویرایشگر رجیستری خود در ویندوز 10 ، بنابراین مجبور نیستید که همه موارد را خودتان تایپ کنید.

همچنین توجه داشته باشید که ممکن است قبل از استفاده از نیشگون گرفتن و کشیدن ...

روی مورد کلیک راست کنید ، مجوزها را باز کنید و سپس روی دکمه Advanced کلیک کنید.

https://techbord.com حذف پوشه

از پنجره تنظیمات امنیتی پیشرفته ، می توانید روی تغییر در کنار کلیک کنید مالک در بالا ، پنجره دیگری با قسمت نام شی object در کجا باز می شود می توانید نام کاربری خود را وارد کنید.

https://techbord.com پوشه

با انتخاب نام کاربری خود در قسمت نام شی ، می توانید روی Ok دوبار کلیک کنید تا دوباره در پنجره اصلی مجوزها برگردید ، در این مرحله باید حساب خود را انتخاب کنید ، کادر کنار کنترل کامل را علامت بزنید و تأیید را کلیک کنید.

برای اعمال تنظیمات جدید رجیستری مجبور به راه اندازی مجدد سیستم یا از سیستم Windows خارج شوید.

نحوه حذف پوشه اشیا 3D 3D از ویندوز 10

با باز کردن ویرایشگر رجیستری ...

پوشه "3D Objects " و سایر میانبرها را از File Explorer پرونده Windows حذف کنید
features/پوشه-3d-objects-و-سایر-میانبرها-را-از-file-explorer-پرونده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.