خبر

 • تک بورد - من باید اعتراف کنم: من چندین صد دلار برای کنترل کننده های بخار خرج کرده ام ... و احتمالاً بیشتر هم خرج خواهم کرد

  من باید اعتراف کنم: من چندین صد دلار برای کنترل کننده های بخار خرج کرده ام ... و احتمالاً بیشتر هم خرج خواهم کرد
  2 روز و 16 ساعت قبل

  نه ، من دیوانه نیستم ، و همچنین یک مجموعه از فن آوری های شکست خورده نیستم. در طول پنج سال گذشته ، Steam Controller درایور اصلی من برای بازی های رایانه ای از کاناپه بوده است. من کنترلر مایکروسافت ، DualShock و DualSense و حتی Nintendo Switch Pro Controller را امتحان کرده ام. هیچ کدام حتی نزدیک نمی شوند.

  سوپاپ در سال گذشته کنترل کننده بخار را از بین برد. به طور گسترده ای به عنوان یک شکست تجاری دیده شد - که فقط با 500000 واحد فروش مادام العمر بود. اما ، ناعادلانه تر ، این به عنوان یک کنترل کننده "بد" توصیف شده است ، با نقد و بررسی همه چیز ، از کیفیت ساخت تا نرم افزار ، و روند کار کردن فقط چیزهای لعنتی.

  برخی از این موارد موجه است.

  اما بقیه ماجرا این است که چگونه یک تجربه ضعیف در روز راه اندازی و بازرسان بی صبر ، قتل بزرگترین تغییر پارادایم در ورودی بازی را از زمانی که سونی میله های آنالوگ دوگانه را با Dualshock 1997 وارد کرده است ، به قتل رساند.

  https://techbord.com من یک اعتراف دارم: چند نفر خرج کردم صد دلار برای کنترل کننده های بخار ... و من احتمالاً هزینه بیشتری می کنم

  یک کنترل کننده بخار محبوب - تصویر: ALensAndSomeLuck

  اما ، چه مشکلی پیش آمد کنترل کننده بخار؟ آیا آنقدر بد است که بررسی های اولیه مشخص کردند؟ و آینده فناوری های جدیدی که معرفی کرد چه آینده ای دارد؟

  شما از آن به اشتباه استفاده می کنید! مورد ژیروسکوپ گمشده این یک تجربه بازی متوسط ​​را در اکثر مواقع ارائه می دهد - IGN هر زمان که آن را رو در رو با یک کنترل کننده استاندارد Xbox 360 قرار می دهم ، گیم پد سهام مایکروسافت پیش آمد - TechRadar این بود به چه چیزی رسیدند؟ واقعاً راه بهتری وجود نداشت؟ - PC Gamer

  هنگامی که Steam Controller در سال 2015 راه اندازی شد ، بازرسان در سراسر صنعت آن را تغییر دادند ، نه فقط برای استفاده سخت ، بلکه به نوعی دقت آن کمتر از یک کنترل کننده استاندارد با میله های آنالوگ دوگانه است.

  با مرور بررسی های اولیه ، یک منطقه مهم به دلیل حذف آن برجسته می شود: به غیر از مقاله Engadget ، تقریبا هیچ کس که کنترل کننده بخار را هنگام راه اندازی بررسی کرده است ، تصور نمی کند که چگونه هدف ژیروسکوپی بر روی آن کار می کند.

  Gyro هدف گذاری برای تجربه Steam Controller حیاتی است

  Gyro با هدف قرار دادن Steam Controller یک حیله به سبک Sixaxis نیست: به طور همزمان با صفحه لمسی مناسب کار می کند تا دقت موش مانند را فراهم کند. تقریباً در تمام بررسی های اولیه کنترل کننده بخار ، به نظر می رسید که بازرسان از کنترل کننده بخار با هدف ژیروسکوپ غیرفعال ، فقط با تکیه بر صفحه های استفاده ، استفاده می کنند.

  تأکید کافی بر این مسئله دشوار است: هدف ژیرو بخشی مهم از کنترل کننده بخار است تجربه.

  در تیراندازان اول شخص ، کاربران قرار است با استفاده از پد لمسی نمایش خود را در جهت کلی هدف حرکت دهند ، سپس از ژیروسکوپ برای هدف خوب استفاده کنند. به طور پیش فرض ، ژیروسکوپ با "لمس پد سمت راست" فعال می شود. فقط وقتی انگشت شست شما روی پد سمت راست کلیک می کند فعال می شود. پد لمسی ها خود برای هدف گذاری سریع و نه دقت طراحی شده اند: تکان دادن صفحه لمسی مناسب به این منظور است که دامنه شما را در مجاورت عمومی یک هدف قرار دهد ، بسیار سریعتر از یک چوب آنالوگ. هنگامی که به اندازه / منهای چند پیکسل از هدف خود فاصله داشته باشید ، ژیروسکوپ شروع به کار می کند تا به شما کمک کند آن هدف را در یک ردیف قرار دهید.

   https://techbord.com من یک اعتراف دارم که می گویم: من چندین صد دلار برای کنترل کننده های بخار هزینه کرده ام ... و احتمالاً بیشتر هم خرج خواهم کرد

  یک نمایه کنترل کننده بخار که به درستی پیکربندی شده است و هدف آن ژیروسکوپ است

  بازبینی ها ، مانند این مورد در IGN ، ابراز ناراحتی کردند که هدف قرار گرفتن با صفحه لمسی کنترل کننده بخار در بازیهایی مانند GTA V دشوار است تنها نیمی از تجربه کنترل کننده بخار است. استفاده از آن بدون فعال کردن هدف ژیروسکوپ ، صحت شما را از بین می برد.

  نیویورک تایمز به جای خنده دار بودن ، "پس از 15 ساعت تحقیق و آزمایش" اعلام کرد که DualShock 4 بهترین کنترل کننده بازی PC است ، Steam Controller را توصیه نکنید "تا زمانی که Valve سخت افزار بهتری را منتشر نکند."

  تصور کنید به یک غارنشین یک هفت تیر می دهید: او خودش را شلیک می کند و به شما می گوید که این یک باشگاه وحشتناک ایجاد می کند. این قیاس ، شاید بهترین مناسب برای معاینه بررسی و بررسی رایگان ژیروسکوپ Steam Controller باشد. اینگونه نبود که Steam Controller یک سخت افزار بی عیب و نقص باشد. دریچه فقط نتوانسته است برای چه کسی مناسب باشد و چگونه واقعاً کار کند.

  کمبود ارتباط

  هدف ژیروسکوپی تغییر یک پارادایم کامل است و ظاهرا Valve نیازی به آموزش مردم یا کاربران در مورد آن احساس نکرده است. قبل از راه اندازی کنترل کننده و قطعاً این تقصیر آنهاست. از یک ماه پس از راه اندازی کنترلر بخار ، به این به روزرسانی اخبار Steam Big Picture نگاهی بیندازید:

  "یکی از بزرگترین اکتشافات جامعه این بود که هنگام استفاده از ترک پد و ورودی ژیروسکوپ ، هدف گذاری FPS چقدر خوب است."

  https://techbord.com یک اعتراف دارم که باید انجام دهم: من چند صد دلار صرف کنترلرهای بخار کرد ... و من احتمالاً هزینه بیشتری نیز خرج خواهم کرد

  به نظر می رسد که حداقل Valve خود در مورد اهمیت هدف ژیروسکوپ کاملاً آگاه نبوده است. Valve در مورد ژیروسکوپ Steam Controller و بازسازی دکمه / ورودی قبل از انتشار صحبت کرد. با این حال ، به نظر نمی رسد که آنها هرگز دو و دو را تا قبل از آزادی کنار هم قرار دهند. اعضای جامعه ، احتمالاً از دقت ضعیف هدف قرار دادن تاچ پد ، افرادی که بعداً ترک پد + ترکیب ژیروسکوپ را کشف کردند ناامید شده اند.

  در حالی که فیلم های YouTube از هدف ژیروسکوپی و پیگیری های بررسی پس از راه اندازی ، به کنترل آسیب کمک می کنند ، در پایان سال 2015 ، دیگر خیلی دیر شده بود. گیمرها Steam Controller را یک سخت افزار شکست خورده می دانستند و عدم اعتماد به نفس منجر به شکست تجاری نهایی آن می شد.

  مشکلات نرم افزار و سازگاری: پیشرفت بسیار کم ، خیلی دیر

  وقتی واقعاً کار می کند ، کنترل کننده بخار چیز عجیبی است با این حال ، مشکل این است که سیستم عامل Valve و نسخه نرم افزاری Steam Big Picture به سادگی از بلوغ کافی برخوردار نبودند. در طول سال ها ، به روزرسانی های تکراری و راه حل های ساخته شده در جامعه مانند GloSc ، تقریباً به طور کامل به این موارد پرداخته اند.

  اما در هنگام راه اندازی ، و حداقل برای یک سال پس از آن ، نرم افزار Steam Controller و تجربه سازگاری بسیار خوبی بود. Doom اولین بازی ای بود که با Steam Controller اجرا کردم و این یک تجربه بی عیب و نقص بود: ورودی کنترل کننده / صفحه کلید همزمان و لرزش کار می کرد. پوشش کلی تصویر از بین نرفت و هدف تاچ پد ژیروسکوپ به تدریج با سرعت بیش از 100 FPS صاف بود.

  تقریباً در هر بازی دیگر نوعی مشکل داشت: ژیروسکوپ در GTA V کار نمی کند ، Big Picture Overlay در بعضی از بازی ها نمایش داده نمی شود ، برخی دیگر مانند Fallout 4 از ورودی همزمان صفحه کلید / کنترل کننده پشتیبانی نمی کنند ، و من را مجبور به استفاده از گزینه برگشت ناپذیر "موس-جوی استیک" می کند.

  https://techbord.com یک اعتراف دارم: چند صد دلار برای Steam Controllers هزینه کردم. .. و من احتمالاً بیشتر هزینه خواهم کرد

  SteamGridDBManager پشتیبانی یکپارچه کنترلر بخار را در بازیهای Epic و Uplay فعال می کند

  بسیاری از بازی ها به راحتی از کار با کنترل کننده بخار در همه. این اواسط سال 2016 بود ، تقریباً یک سال پس از ورود Steam Controller. دردناک است تصور کنید که تجربه نرم افزار روز راه اندازی به چه صورت بوده است.

  من یک سال از بازی صرف نظر کردم و فقط اواخر زمان کنترلر بخار (فرسوده و غبارآلود) خود را از کمد خارج کردم. 2018. در آن زمان ، نرم افزار بسیار زیاد شده بود. تا آنجا که به بازی های واقعی Steam مربوط می شد ، مشکلات سازگاری از گذشته بودند. پیشرفت های کوچک در کیفیت زندگی ، مانند فعال کردن اتصالات کنترل کننده بخار بدون نیاز به اجرای حالت Big Picture ، یک تجربه یکپارچه را ایجاد کرده است. به کار انداختن بازی های غیر استیم هنوز کمی مسئله ساز بود: بازی هایی که از طریق uPlay و Origin راه اندازی شدند بسیار مورد توجه قرار گرفتند و عناوین فروشگاه مایکروسافت به هیچ وجه کار نمی کردند.

  خوشبختانه ، انبوهی از راه حل های جامعه اکنون در دسترس بود. SteamGridDBManager بازی ها را از سایر ویترین ها به مجموعه Steam شما اضافه می کند ، بدون اینکه مشکلات سازگاری هنگام استفاده از عملکرد "افزودن یک بازی غیر Steam" از Steam ایجاد شود. و Alia5’s GloSC (Global Steam Controller) اتصال کنترلر Steam Big Picture را به صورت جهانی و در ویندوز فعال می کند. با این کار هرگونه مشکل سازگاری باقی مانده برطرف شده و بازی های Microsoft Store را با سهولت انجام می دهید.

  بعدی چیست؟

  تا آنجا که به من مربوط است ، راه پیش رو در حال حاضر ردیابی کنترلرهای بخار باز نشده و جدید در eBay و ذخیره سهام است. اولین کنترل کننده بخار من پنج سال خوب به طول انجامید و مشکلات کیفیت ساخت را که در بسیاری از بررسی های روز راه اندازی مطرح شده بود ، متوقف کرد. یکی و دو یا نسخه پشتیبان فعلی من حداقل باید شرط این باشد که کنترل کننده ها دستگاه ورودی مناسب برای بازی باشند.

  اما در طرح بزرگتر ، بهترین کار این است که بررسی کنید دستگاه Valve بر طراحی کنترل کننده تأثیر داشته است. حتی در سال 2021 ، Steam Controller از زمان خود جلوتر است. سونی ، مایکروسافت و نینتندو همگی صفحات کتاب Valve را خارج کرده اند.

  Switch Pro و DualSense هر دو دارای لپ تاپ HD و هدف دقیق ژیروسکوپ هستند ، کنترلر Xbox Elite دارای پادوهای قابل تنظیم زیر L2 / R2 ، HTC است. کنترل کننده Vive دارای پد لمسی دوتایی است. Valve خود بازسازی کنترل - یکی از نکات برجسته Steam Controller - را برای همه کنترل کننده هایی که روی رایانه شخصی کار می کنند ، باز کرده است.

   https://techbord.com یک اعتراف دارم که باید بگویم: من چندین صد دلار برای کنترل کننده های بخار هزینه کردم ... و احتمالاً بیشتر هم خرج خواهم کرد

  کنترلر HTC Vive دارای پد لمسی است که کاملاً یادآور مواردی است که در کنترل کننده بخار وجود دارد

  بیت ها و تکه های میراث کنترل کننده بخار را می توان در هر کنترل کننده مدرنی یافت. وقتی همه اینها در Steam Controller جمع شدند ، مورد تبهکاری قرار گرفت. همانطور که Engadget گفته است ، "ما از Valve’s Steam Controller متنفر هستیم زیرا این سیستم متفاوت است."

  در طول پنج سال گذشته کمتر از دو میلیون کنترل کننده بخار فروخته شده است. حتی در سال 2016 - اوج شکوفایی دستگاه - سوپاپ فقط 27000 واحد استفاده روزانه و فعال را گزارش کرده است.

  اختراع ثبت شده اخیر نشان می دهد که Valve ممکن است روی یک کنترل کننده بخار جدید با اجزای قابل تعویض کار کند. گرچه اختراعات ثبت شده همیشه به محصولات تبدیل نمی شوند. انتظار برای یک کنترل کننده بخار جدید می تواند مانند انتظار برای Half Life 3. باشد. با این وجود ، همیشه امید وجود دارد و این احتمال وجود دارد که در سال های آینده شاهد کنترلرهای مبتنی بر صفحه لمسی بیشتری باشیم.

  در ضمن ، کنترل کننده بخار من چند سال دیگر در آن باقی مانده است.

  اعتبار مستند: 3dartistav

  .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات