techbord.com مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی

سیستم های بازی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی دقیقاً همان نیروگاه های گرافیکی نیستند که کنسول های مدرن ، رایانه های شخصی و حتی تلفن ها به آن تبدیل شده اند. اما بسیاری از جنبه های دیگر از جمله کنترل های خوب ، یک داستان مستحکم و شخصیت های به یاد ماندنی وجود دارد که در ایجاد یک بازی کاملاً جذاب نقش دارد.

بازی های با کیفیت تقریباً به اتفاق آرا دارای صدا و موسیقی عالی نیز هستند.

بازی های با کیفیت تقریباً به اتفاق آرا از صدا و موسیقی فوق العاده ای نیز برخوردارند. با محدودیت های سخت افزاری ، آهنگسازان گذشته برای غلبه بر کاستی های مرتبط با سیستم عامل های آن زمان ، اغلب مجبور به خلاقیت بودند. در اینجا 10 مثال برجسته وجود دارد که آهنگسازان این کار را انجام داده اند ...

افسانه زلدا - 1986 - NES

https: / /techbord.com مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی

قطعه ای از سه گانه خرد

افسانه زلدا اولین بازی ای نبود که در NES انجام دادم. به احتمال زیاد این افتخار نصیب Super Mario Bros شد. اما این اولین عنوانی بود که به یاد می آورم با موسیقی متن جذاب بازی می کردم.

لحظه فشار دادن دکمه پاور و بارگیری صفحه عنوان ، شما با یک آبشار مسحورکننده و لحنی دلربا که به سرعت تغییر می کند و در انتظار یک ماجراجویی جدی است استقبال می شود.

عنوان عنوان افسانه Zelda شخصیت و هاپ خود را درست در دنیای وسیعی انتخاب کنید که از آهنگساز افسانه ای ژاپنی کوجی کوندو ساخته شده است.

در مصاحبه ای با Wired در سال 2007 ، کوندو گفت که با زلدا ، او سعی دارد [از موسیقی استفاده کند] برای تقویت جو محیط و مکان وی افزود: "صدای ماریو به نوعی مانند موسیقی محبوب است و زلدا مانند نوعی موسیقی است که قبلاً هرگز نشنیده اید".

تم سیاه چال افسانه Zelda

مسلماً تأثیرگذارتر از آهنگهای مقدمه ای و جهانی ، مضامین سیاه چال است. هشت دخمه پرپیچ و خم زیرزمینی اول همه دارای موسیقی متن مشترک هستند اما برای سطح 9 ، که اغلب کوه مرگ نامیده می شود ، هنگام شکار و آماده شدن برای نبرد نهایی با گانون ، یک آهنگ بی حوصله تر هم خواهیم داشت.

تنها چیز ممکن است در مورد خود بازی تحسین بیشتری ایجاد کند یا موسیقی جعبه خرده فروشی است که در آن وجود داشت و در آن یک برش وجود داشت تا کارتریج بازی با رنگ طلایی را نشان دهد.

\"

تصویر: videogamebosession.com

من فقط می توانم تصور کنم که فقط بر اساس این زیبایی شناسی تعداد کپی ها فروخته شده است. با این حال می دانیم که The Legend of Zelda پنجمین بازی پرفروش NES با بیش از 6.5 میلیون نسخه فروش در طول عمر خود بود.

Teenage Mutant Ninja Turtles - 1989 - NES

https://techbord.com مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی \

Teenage Mutant Ninja Turtles on the NES

به دنبال بهره گیری از محبوبیت روز افزون "قهرمانان در یک پوسته نیمی" ، کوین ایستمن و پیتر لایرد ، سازندگان لاک پشت ها در سال 1989 با کونامی همکاری کردند تا یکی از اولین ویدیوها را راه اندازی کنند بازی های مبتنی بر حق رای دادن.

نتیجه نهایی یک بازی اکشن تک نفره بود که بسیار متفاوت از بازی Arcade TMNT بود که در همان سال ارائه شد. گرچه بسیاری از بازی به دلیل سخت بودن کنترل بازی را به خاطر می آورند ، اما این یک موسیقی متن فیلم با کیفیت بود.

مرحله زیر آب در TMNT برای NES

آهنگساز ژاپنی جون فوناهاشی تعیین تکلیف برای کونامی. موسیقی متن این همه طولانی نبود ، اگرچه برخی از آهنگ های به یاد ماندنی از جمله تم بمب های زیر آب ، موسیقی مبارزه با رئیس کوچک و موضوع اصلی دنیای ماورا را شامل می شد.

من معتقدم که این بازی می توانست از استفاده از آن بهره مند شود آهنگ تم لاک پشت ها از این مجموعه انیمیشن اما با توجه به اینکه کونامی آن را در بازی آرکید ارائه داد ، شاید آنها نمی خواستند تکراری باشند. Turtles در ادامه بازی ها و نمایش های اضافی ، چندین فیلم سینمایی بلند و یک تن کالای مجاز را تخم ریزی می کند.

ToeJam & Earl - 1991 - Sega Genesis

\"

ToeJam در سمت راست و ارل در سمت راست سمت چپ

ToeJam & Earl بدون شک عجیب ترین بازی این لیست است. بازی که توسط Greg Johnson تصور شده است ، حول دو رپر بیگانه است که بر روی زمین سقوط کرده اند و برای بازسازی آن و بازگشت به سیاره خانه خود Funkotron ، باید قطعات کشتی خود را بازیابی کنند. این یک شکار با شکوه با شکوه است.

موسیقی متن ، ساخته شده توسط جان بیکر ، چیزی است که باعث ایجاد این بازی شده است. ترکیبی عجیب از جاز و فانک با عناصر هیپ هاپ ، شبیه چیزی نیست که تا آن زمان در بازی شنیده شده باشد. IGN در مقاله ای در سال 2009 گفت که بیکر از افرادی مانند هربی هنکوک و The Headhunters الهام گرفته است. بله ، من مطمئناً این تأثیر را می شنوم. از نوار کاست تبلیغاتی استفاده کنید که فقط در طی مدت کوتاهی در سال 1991 برای مشترکین مجله Sega Vision در دسترس بود.

در طول توسعه ToeJam & Earl: بیش از 25 سال بعد به Groove بازگشت ، گفته می شود کسی نوار کاست را برای فروش در eBay مشاهده کرده و از جانسون در مورد قانونی بودن آن س askedال کرده است.

ضبط نوار کاست تبلیغاتی ToeJam & Earl نادر

بود ، و حتی یک نسخه قدیمی داشت. در گاراژش حامیان پروژه Kickstarter پرسیدند آیا او می تواند آهنگ را به عنوان تخم مرغ عید پاک در بازی جدید قرار دهد؟ جانسون از الزام خوشحال بود.

ToeJam & Earl بیشتر از یک موفقیت لحظه ای یک کلاسیک فرقه بود. طبق گفته کن هوروویتز در کتاب خود Playing the Next Level: A History of American Sega Games ، سگا در طول اجرای خود تقریباً 350،000 نسخه از این بازی را فروخته است. این حق رای دادن باعث ایجاد سه دنباله از جمله Back in the Groove فوق الذکر شد ، که در سال 2019 آغاز شد.

Super Mario World - 1991 - SNES

https://techbord.com مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی \

کریستماستیم بود ، 1991 و فقط یک چیز وجود داشت در لیست خواسته های من: یک Super Nintendo. مدت ها پیش بود که نمی توانم مشخصات آن را به خاطر بیاورم اما با گذشت سال ، من با پدرم در مورد تلویزیون اتاقم ، یک مجموعه متوسط ​​13 اینچی ، بحث کردم. به هر حال ، این قضیه جدی بود (حداقل در مغز 9 ساله من) و من پاشنه پا را فرو کردم. به جهنم با Super Nintendo ، من به جای آن کریسمس یک تلویزیون جدید می خواستم.

هرکدام من فوق العاده قانع کننده بودم یا پدر و مادرم واقعاً نمی خواستند با آن گول بزنند زیرا آنها بلوف من را صدا کردند. در حالی که باید چند هفته یا شاید حتی یک ماه به کریسمس مانده بود ، آنها هدیه ای به شکل مستطیل را از زیر درخت بیرون کشیدند و گفتند که می توانم آن را باز کنم. آیا این واقعاً اتفاق افتاده بود؟

همانطور که شب به روز مطمئن هستید ، من یک Super Nintendo را با یک نسخه بسته Super Mario World باز کردم. آنها گفتند ، من می توانستم آن را در آن زمان و آنجا داشته باشم ، تا زمانی كه من ایده جدید تلویزیون را كنار بگذارم. اما نه ، من بیش از حد مغرور و سرسخت بودم. من داشتم همه کار می کردم تلویزیون یا نیم تنه.

تم قلعه Super Mario World

SNES بازگردانده شد و در نهایت تلویزیون مورد نظرم را گرفتم. اگر من پیشنهاد صلح پدر و مادرم را می گرفتم ، مطمئناً جادوی Super Mario World و موسیقی متن فیلم با شکوه آن را خیلی زودتر از خودم تجربه می کردم.

Super Mario World آهنگساز Koji Kondo را با بهترین کیفیت ارائه داد فرصتی برای نمایش آنچه در سخت افزار جدید نینتندو امکان پذیر است. همچنین به تهیه کننده Shigeru Miyamoto اجازه داد سرانجام به آرزوی خود برای هدیه دادن یک ماریو به یک همراه دایناسور ، یوشی ، پی ببرد.

در مقایسه Super Mario World با جدیدترین اثر Kondo در آن زمان ، Super Mario Bros. 3 برای NES ، شما می توانید بلافاصله پیچیدگی آهنگ های موجود در آهنگ قبلی را انتخاب کنید.

موسیقی مرحله زیرزمینی از Super Mario World

تم مورد استفاده در مراحل زیرزمینی مثال کاملی است همانطور که وجود دارد فقط یکباره اتفاقات زیادی می افتد. کافی نیست که بازیکن را تحت فشار قرار دهید ، مراقب باشید و با سلیقه انجام شود ، اما کاملاً با آهنگهای ساده تر بازی قبلی در تضاد است.

Sonic the Hedgehog 2 - 1992 - Sega Genesis

https://techbord.com مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی \

< Sonic و وابسته نارنجی رنگش ، تیلز

در فصل تعطیلات سال 1992 ، طلسم ردیف برتر سگا - Sonic the Hedgehog - در حال آماده شدن برای یک دور دیگر با Mario Nintendo برای برتری کنسول بود.

< p> در کنار وی Sega Genesis ، مسلما "راننده" دو سیستم 16 بیتی و یک جانشین جدید به نام Tails قرار داشت. در حالی که هر کنسول مزایا و معایب خاص خود را داشت ، بازاریابی سگا به سرعت متوجه مزیتی شد که فناوری مانند Blast Processing بازی را ارائه می دهد.

تبلیغ Blast Processing برای Sega Genesis

و برای شخص غیر معمولی که در حال تماشای تریلر Sonic 2 بود ، هیچ دلیلی نداشتند که باور نکنند چیزی به نام Blast Processing درگیر شده است. فقط ببینید که Sonic چگونه سریع می تواند روی صفحه حرکت کند! این اوایل دهه 90 بسیار شگفت انگیز بود و رک و پوست کنده بگویم ، هنوز هم تا همین امروز هیجان انگیز است.

به جز ، این یک نوع ساختگی بود.

گیم پلی Sonic 2 برای خیلی مضحک سریع بود دلایل زیادی وجود دارد اما پردازش انفجار یکی از آنها نبود. در حقیقت ، هرگز در بازی های ارسال شده برای Genesis استفاده نشده است. اخیراً این فناوری با موفقیت تسلط یافته است. اما این یک داستان برای یک روز دیگر است.

تبلیغات Sega Genesis با حضور Sonic the Hedgehog 2

موسیقی Sonic the Hedgehog 2 توسط Masato Nakamura ، باسیست و آهنگساز با J ساخته شده است. گروه موسیقی پاپ Dreams Come True. او پروژه را زود شروع کرد و از تصاویر مفهومی استفاده کرد تا بتواند فضایی را که به اعتقاد او صحنه را احساس می کند ، درک کند.

سگا اساساً به او سلطنت رایگان داد تا روی پروژه کار کند بنابراین بیشتر آن را خلق کرد. هنگام ضبط با گروهش در لندن ، در حالی که آنها آلبوم پنجم خود را کار می کردند.

Sonic the Hedgehog 2 Original Sound Track

هر یک از مضامین اصلی صحنه صدای بسیار منحصر به فردی داشت که بهم خورد کاملا با نگاه و احساس آنها شخصاً Sky Sky Chase Zone شاید مورد علاقه من باشد و به دنبال آن شیمیایی Plant Zone دنبال شود.

Sonic the Hedgehog 2 یک بازی خانگی برای سگا بود که پس از انتشار 20 نوامبر 1992 ، شش میلیون واحد فروخت. این کافی نبود تا 15 میلیون بازی اصلی Sonic the Hedgehog را که سگا می توانست عرضه کند ، به دست آورد ، اما این عنوان یک بسته نرم افزاری همراه با این کنسول بود که بدون شک فروش آن را افزایش داد.

در هر صورت ، سگا یک طلسم گل سرسبد جدید در لیست خود برای نبرد با ماریو و این تقریباً به همان خوبی است که می توانستید در طول جنگ های کنسول 90 بخواهید.

Street Fighter II - 1992 - SNES

\"

Street Fighter II در Super Nintendo

در اوایل دهه 90 ، در مورد بازی های مبارزه ای ، دو اردوگاه وجود داشت: Mortal Kombat و Street Fighter. مسلماً ، ورودی اول سری دوم همه چیز به یاد ماندنی نبود اما در دومین حضور خود در مسابقه خفاش ، کپکام یک گرند اسلم را به دست آورد که بازی سرگرم کننده ای داشت و موسیقی متن خوبی برای راه اندازی داشت.

Street Fighter II در اوایل سال 1991 وارد بازی ها شد اما تابستان سال بعد بود که به Super Nintendo راه پیدا کرد.

موضوع مقدماتی Street Fighter II \ / p >

از لحظه بارگیری آرم Capcom و درون مضمون اصلی ، این موسیقی متن ارائه می شود.

بیشتر موسیقی بازی را می توان به یوکو شیمومورا ، آهنگساز و پیانیست ژاپنی نسبت داد که تقریباً به این کمک کرده است. 70 بازی در این مرحله. یکی از بازی های ابتدایی او Street Fighter II بود که در آن مسئول همه آهنگهای بازی به جز سه نفر بود. متأسفانه برای کپکام ، او در سال 1993 شرکت را ترک کرد تا به دنبال علاقه خود برای نوشتن موسیقی کلاسیک بیشتر برای بازی های نقش آفرینی باشد.

یکی از بزرگترین اجراهای Street Fighter II این است که آهنگ خوب برای هر کدام چقدر خوب است مبارز با شخصیت آنها مطابقت دارد. صحنه گیل یک احساس میهن پرستانه داشت ، احساس بلانکا باعث شد شما احساس کنید در جنگل های برزیل واقعا در حال جنگ هستید و تم M. Bison کار خوبی انجام داد و باعث شد احساس کنید برای همه سنگ مرمرها می جنگیدید.

Super Metroid - 1994 - SNES

https://techbord.com مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی

احترام به هنر Reddit

" وهم آور ". این بهترین کلمه ای است که می توانم برای توصیف موسیقی متن Super Metroid بیاورم.

سومین قسمت از این مجموعه ، عنوان عنوان Super Metroid یک فضای ترسناک را ایجاد می کند که هرگز بلند نمی شود. به طرز جالب توجهی ، مقدمه به آهنگساز کنجی یاماموتو آمد در حالی که او روزی با موتور خود از محل کار به خانه می رفت. او بلافاصله به یک پارکینگ کشیده شد ، یک ضبط کننده صدا را بیرون آورد و شروع به ضبط آنچه در سرش شنیده بود شد. یاماموتو گفت: "برای حدود 10 ، 20 دقیقه ، فقط کمربندش را زد."

روز بعد در محل کار ، او ضبط را دیجیتالی کرد و آن را برای کارگردان یوشیو ساکاموتو بازی کرد که گفت خوب است.

تم صفحه نمایش عنوان Super Metroid

یاماموتو با میناکو هامانو که در آن زمان فقط 24 سال سن داشت ، در چندین آهنگ بازی کار کرد. SNES اجازه استفاده همزمان از صداهای ضبط شده از طریق هشت کانال را می دهد و مطمئناً این فناوری جدید را به خوبی مورد استفاده قرار می دهد. برای مقایسه ، NES اصلی فقط چهار کانال در دسترس داشت.

سیستم زیر آب Maridia

سیستم غار Maridia و بخش های بیابانی شنی از مناطق به یاد ماندنی این بازی هستند. کف جنگل در برینستار کاملاً امن به نظر می رسد اما وقتی وارد مناطق زیرزمینی منطقه می شوید همه از پنجره بیرون می رود. چند بخش آخر بازی از جمله مخفیگاه ریدلی در نورفیر و نبرد نهایی با Mother Brain فقط خارش ستون فقرات است.

ریدلی \ Lair در نورفیر پایین

، برخی از بهترین موسیقی های درون بازی را در هر عنوان 16 بیتی ایجاد می کند و واقعاً کل بازی را به قد کاملاً جدیدی ارتقا می دهد. به راحتی نمی توان امروز بدون یاماموتو و هامانو شاهکار شد.

صادقانه بگویم ، من تعجب می کنم که با دیدن آن تاکنون در لیست فروش همیشگی در شماره 33 فقط متعجب شده ام 1.42 میلیون واحد فروخته شده اگر آن را بازی نکرده باشید ، این یک هک یک بازی ارزشمند است که قول می دهم از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

var googletag = googletag || {} ؛ googletag.cmd = googletag.cmd || [] googletag.cmd.push (تابع () {googletag.pubads (). نمایش (\ \'/ 8095840 / .2_A.35940.4_techbord.com_tier1 \\' ، [300 ، 250] ، \ \'div-pg-ad-1569574001-2 \ \')؛})؛ کشور Donkey Kong - 1994 - SNES

https://techbord.com مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از 8 بیتی و عصر 16 بیتی

دیوید ویز مسئول بیشتر موسیقی متن فیلم Donkey Kong Country بود و چه جواهری بود. در ابتدا او را به عنوان فریلنسر آوردند تا سه قطعه آزمایشی ایجاد کند که در نهایت با هم ترکیب شدند و "DK Island Swing" ، آهنگ تم سطح اول را ایجاد کردند. اندکی بعد ، او به عنوان آهنگساز تمام وقت توسط نادر استخدام شد.

این شرکت به او گرافیک برای سطح نشان می دهد و حتی به او اجازه می دهد برخی از مراحل را بازی کند تا بتواند درک کند که چگونه باید صدا. برای مراحل زیر آب ، ویز پنج هفته با استفاده از سینتی سایزر Korg Wavestation به ساخت Aquatic Ambient پرداخت.

Aquatic Ambient

او بعداً Aquatic Ambient را به عنوان آهنگ مورد علاقه خود توصیف کرد و من با تمام وجود موافقت کنید.

Treetop Rock یکی دیگر از مهمانی هایی است که فقط نمی توانید کمک کنید اما عاشقش شوید. من نمی توانم تصور کنم که از خانه بالای قله به بالای قله چرخش داشته باشم بدون اینکه صدای جرنگ جنجال او مرا در کنار هم لرزاند. درخشان ، به سادگی درخشان.

Treetop Rock

اگر تا به حال بازی Donkey Kong Country را بازی نکرده اید ، مطمئناً یکی از بهترین برنامه نویس های اواسط دهه 90 را از دست می دهید. همانطور که گفته شد ، موسیقی متن به اندازه کافی قوی است که می توان آن را مستقل از بازی لذت برد. در حقیقت ، Aquatic Ambient در لیست پخش عمومی پخش جریانی من قرار دارد و هر زمان که لبخند می زند ، همیشه لبخند به لب می آورد.

Donkey Kong Country با 9.3 میلیون نفر به سومین بازی پرفروش SNES تبدیل شد. کپی های فروخته شده در سراسر جهان.

افتخارات ذکر شده

مقاله ای در مورد موسیقی کلاسیک بازی های ویدیویی بدون چند ذکر نامی به سادگی کامل نخواهد شد. این پرتگاهها به خودی خود مربوط به دوره های 8 یا 16 بیتی نیستند ، اما به راحتی به خاطر میراث ماندگارشان در صنعت ، تأیید آنها را به نوعی یا به سبک اذیت می کنم.

Daytona USA - 1994 - Arcade

https://techbord.com مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از 8 بیتی و 16 بیتی عصر

یک ماشین بازی چهار نفره Daytona USA

که توسط Sega AM2 ساخته شده و در سال 1993 قبل از پخش کامل در سال بعد به بازار عرضه شد ، Daytona USA اولین Sega بود عنوان برای استفاده از صفحه سیستم بازی Sega Model 2. این یک بازی مسابقه ای اتومبیل است که بر اساس محبوبیت NASCAR ساخته شده بود و به لطف توجه جدی به جزئیات ، در بازی ها کاملاً نمایان شد.

کابینت استاندارد با دو صندلی به دو بازیکن اجازه می داد تا با آن نبرد کنند بیرون شما می توانید در صندلی الهام گرفته از مسابقه با پدال گاز عملکردی و پدال ترمز ، دنده تعویض دنده و فرمان بنشینید. این کنترل ها به تنهایی کافی بود تا بسیاری از آنها در بخشهای خود رها شوند ، اما تعداد بیشتری وجود داشت.

https://techbord .com مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی

The Hornet ، تنها شانس پیروزی شما

سخت افزار و نرم افزار داخلی چیزی است که واقعاً بازی را ساخته است. از نظر انتقادی ، سگا اصرار داشت که این بازی با سرعت 60 فریم در ثانیه با فیلتراسیون بافت انجام شود تا بهترین بازی Ridge Racer ، یک مسابقه رقابتی از Namco باشد. این به آن ظاهری نرم و لطیف بخشید که عناوین کمیاب در آن دوره توانستند با آن مطابقت داشته باشند. مکانیک های بازی واقع گرایانه مانند رانش و کشویی قدرت باعث می شوند که گیم پلی بازی کاملاً معتبرتر باشد. اما به یک موسیقی متن قاتل نیز احتیاج داشت و برای همین ، سگا به آهنگساز Takenobu Mitsuyoshi متوسل شد.

آهنگ تم فراموش نشدنی Daytona USA "Let \ \'Go Go Away \"

< p> میتسویوشی می خواست موسیقی متن Daytona USA جدا از جمعیت باشد و برای این کار وی آواز را اجرا کرد. اما وارد کردن آنها به بازی آسان نبود ، بنابراین مجبور شد از نمونه های صوتی مختصر استفاده کند و آنها را برای جلوه مورد نظر حلقه کند. اگر از نزدیک گوش کنید ، احتمالاً می توانید آن را در موضوع اصلی بازی ، Let’s Go Away انتخاب کنید.

واقعیت گفته می شود ، این آهنگ آنچنان تماشایی نبود. این واقعیت است که این به معنای واقعی کلمه تمام شنیدن شما است زیرا این ماشین ها املاک و مستغلات اصلی را در جلوی بازی اشغال می کردند و بدون شک سگا حجم آن را به 11 رساند تا رقابت را خنثی کند.

فقط تصور کنید که یکی از اپراتورهای بازی باشید که مجبور بودند این آهنگ را در طول کل شیفت شما بدون وقفه بشنوند. این نوع زخم های ذهنی به احتمال زیاد هرگز از بین نمی روند.

سندرم تکنو (موضوع مورتال کمبت) - 1993

https://techbord .com با مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی

عاقلانه انتخاب کنید

Mortal Kombat بدون شک داغترین و بحث برانگیزترین بود امتیاز بازی های ویدئویی در اوایل دهه 90.

اولین بازی از این سری در سال 1992 به بازار آمد ، بازیکنان خیره کننده با گرافیک دیجیتالی شده و خشونت بی سابقه. ماه ها بعد ، ناشر Acclaim Entertainment یک کمپین تبلیغاتی عظیم - دوشنبه مرگبار - برای تبلیغ بازی 13 سپتامبر 1993 ، ورود به Super Nintendo ، Sega Genesis ، Game Boy و Game Gear آغاز کرد.

بین نمایش های خانگی از نسخه اصلی و دنباله دقیقا یک سال بعد ، یک آلبوم موسیقی 10 قطعه ای توسط گروه بلژیکی The Immortals تولید شد. این آهنگ برای هر یک از هفت شخصیت قابل پخش بازی اول و همچنین رئیس زیرمجموعه Goro و دو آهنگ دیگر شامل آهنگ های پنجم ، سندرم تکنو و آهنگ 10 ، خانه هیپنوتیزم بود.

سندرم تکنو به عنوان شناخته شد تم Mortal Kombat

نه قطعه از 10 قطعه آلبوم تقریباً زباله بود اما سندرم تکنو که سال گذشته به صورت تک آهنگ منتشر شد ، تنها استثنا بود. این آهنگ ، نمادین "Mortal Kombat!" فریاد ، مترادف با حق رای دادن شد و شاید شناخته شده ترین ترکیب در این لیست باشد.

.subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید جدید دریافت یک کپی رایگان از Superhot: کنترل ذهن حذف ، با مجوز از GOG قول ما: همه مشارکت کنندگان در این بخش بودجه محتوای بیشتر به این معنی است: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

مرور مجدد برخی از بهترین موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی
features/مرور-مجدد-برخی-از-بهترین-موسیقی-بازی-های-ویدیویی-از-دوران.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.